۰۹:۳۲ - ۲۲ مهر ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۷۰۴۹۱۹
جرم و جنایت

در تعقيب‌وگريز مالك باغ و سارقان رخ داد؛

مرگ راننده خودروی سارقان پسته

واژگوني خودروي سارقان پسته آنها را ناكام گذاشت.

چهارشنبه شب گذشته سه سارق به وسيله يك خودروي سواري پژو به روستاي حسن‌آباد از توابع شهرستان سيرجان رفتند تا با استفاده از تاريكي نيمه شب از يك باغ پسته، محصول تازه رسيده را سرقت كنند. آنها حدودا ٣٠٠ كيلوگرم پسته را جمع‌آوري كرده و در حال دور شدن از باغ پسته بودند كه صاحب باغ از طريق نگهبانان از اين سرقت با خبر مي‌شود. صاحب باغ با خودروي شخصي‌اش سارقان را تعقيب مي‌كند اما سرعت بالاي خودروي سارقان باعث واژگوني خودرو مي‌شود.

 

فرمانده انتظامي سيرجان در اين باره گفت: راننده خودروي سارقان در اين حادثه جان خود را از دست داد. به گزارش ايرنا، سرهنگ محمدرضا ايران‌نژاد افزود: سارقان پسته باغات سيرجان از يكي از مناطق استان فارس به سيرجان آمده بودند تا از باغ‌هاي پسته حسن‌آباد واقع در بخش زيدآباد سرقت كنند.

 

به گفته سرهنگ ايران‌نژاد پس از آنكه نگهبانان باغ از ورود سارقان ممانعت كرده‌اند آنها نيمه شب وارد باغ مورد نظر شده و اقدام به برداشت بيش از ٣٠٠ كيلوگرم از محصول اين باغ مي‌كنند.

 

سرهنگ ايران نژاد افزود: پليس سيرجان به محض اطلاع از سرقت، محورهاي خروجي اين شهرستان را كنترل كرد. وي با بيان اينكه مالك باغ پسته نيز اقدام به تعقيب خودروي سارقان در محور بندرعباس كرده، گفت: سارقان بعد از اطلاع از تعقيب شدن، سه گوني پسته را از شيشه خودرو به منظور ايجاد مانع در مسير خودرو مالك باغ بيرون انداختند. خودروي سارقان در حالي كه از حوزه استحفاظي سيرجان خارج مي‌شد با ورود به جاده خاكي به دليل سرعت بالا واژگون شد.

 

در پي اين حادثه راننده خودروي سارقان در اين حادثه جان خود را از دست داد و ٢ سارق ديگر نيز كه زن و شوهر بودند، دستگير شدند.

 

 

etemadnewspape​r.‎​ir
  • 13
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.6 stars from 18 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید