۱۴:۳۵ - ۲۷ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۸۰۶۹۵۷
جرم و جنایت

شکایت ۲ زن دیگر در پرونده جوان آزارگر (+عکس)

راننده آزارگر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
راننده آزارگر که به اتهام ربودن هشت زن و دختر دستگیر شده بود، در برابر شکایت دو زن دیگر قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم آنلاین، محمد ۲۴ ساله به اتهام ربودن و آزار و اذیت هشت زن و دختر جوان در تهران بازداشت شده است. او آبان امسال زمانی که بازداشت شد اعتراف کرد سابقه‌دار بوده و اعتیاد به شیشه دارد.

 

در جریان تحقیقات از متهم معلوم شد او جرایم سیاه خود را از مرداد امسال آغاز کرده است. وی بعداز سرقت خودروهای پراید، پژو و مزدا ۳، زنان و دختران را به‌عنوان مسافر سوار می‌کرد و در میانه راه با رفتن به مناطق خلوت، افراد ربوده‌شده را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

 

او با دستور بازپرس سهرابی، رئیس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران روانه زندان شد. تحقیقات از او در حالی ادامه داشت که چند روز پیش دو زن که از بازداشت مرد آزارگر با خبرشده بودند، با حضور در دادسرا از وی شکایت کردند.

 

یکی از شاکیان به بازپرس پرونده گفت: اوایل مرداد امسال در حال بازگشت به خانه‌ام بودم که سوار خودروی پرایدی شدم. در میانه راه راننده تغییر مسیر داد، به او اعتراض کردم که توجهی نکرد. با راننده درگیر شدم و حتی شیشه خودرویش را شکستم. در خودرو را بازکرده و خود را به پایین انداختم که مصدوم شدم. از ترس آبرویم ماجرا برای کسی نگفتم. می‌ترسیدم ماجرا را برای شوهرم تعریف کنم و باعث ایجاد اختلاف و درگیری میانمان شود. این در حالی بود که شاکی دیگر نیز که توانسته بود از دست مرد آزارگر نجات یابد گفته‌های مشابهی را مطرح کرد.

 

با توجه به این دو شکایت جدید ، آنها در مواجهه حضوری با جوان آزارگر قرار گرفتند. شاکیان با دیدن متهم که در میان چند متهم قرارگرفته بود، او را شناسایی کردندو در حالی که بشدت گریه می‌کردند با دستانی لرزان او را به عنوان همان متهم معرفی کردند. در حالی که متهم ربودن این دو زن را انکار می‌کرد، ماموران اطلاعات و مدارکی به دست آوردند که نشان می‌داد، گفته‌های دو شاکی صحت دارد و مرد آزارگر آن دو را ربوده اما در اجرای نقشه آزار و اذیت آنها ناکام مانده است.

 

تحقیقات از راننده آزارگر در حالی ادامه داشت که پزشکی قانونی سلامت روانی او را نیز تائید کرده است.

 

 

راننده آزارگر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
  • 11
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.9 stars from 14 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۱
جدیدترین
قدیمی ترین
خیلی جالبه تمامی تبهه کاران کسانی هستند که به یکی از مواد مخدر اعتیاد دارند و در پوشش این مواد دست به هر جنایتی میزنند و در زمان گرفتاری در دست قانون طبل اینکه بیمار مواد مخدراست پزشکی قانونی هم صحتی بر تعادل نداشتن مغز بیمار این گونه بیماران می گذارد . برای این جامعه متاسفم که با حمایت از این گونه بیماران واقعا بیمار آنهادر پیش برد اهداف کثیف شان حمایت میکنن و بعد هم دیگر هیچ و دوباره آغاز یک حرکت بیمارگونه ووحشیگری این نوع بیماران
  • 0
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید