۱۱:۳۶ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۳۰۶۰۱۳
جرم و جنایت

مرد جنایتکار پس از ۱۲سال دستگیر شد

مرد جنایتکار که ۱۲سال قبل در جریان اختلاف مالی با همسایه‌اش او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و پا به‌فرار گذاشته بود با تلاش پلیس آگاهی استان البرز دستگیر شد.

سرهنگ صفایی رئیس پلیس آگاهی استان البرز به ایران، پس‌از کشته شدن جوان ۳۶ ساله‌ای به نام حمید،خانواده‌اش با مراجعه به دادگاه کیفری استان البرز خواستار دریافت دیه مقتول شده بودند.

 

دوازده سال از وقوع قتل می‌گذشت در حالی که هیچ ردی از قاتل فراری به نام اصغر ۳۸ساله نبود سرانجام چند روز پیش مأموران پلیس از طریق خط تلفن همراه قاتل توانستند او را شناسایی و دستگیر کنند.

 

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان البرز این متهم به قتل پس از فرار از صحنه جنایت با جابه‌جایی‌های مکرر وهمچنین برجا نگذاشتن هیچ اثری از خود حتی در مکالمات تلفنی و پیامک‌هایش زندگی مخفیانه‌ای داشت تا اینکه یک خط قدیمی تلفن راز موقعیتش را فاش کرد و در دام کارآگاهان اطلاعاتی دایره مبارزه با جرایم جنایی گرفتار شد.

 

اصغر پس از دستگیری درنخستین مرحله بازجویی به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و در شرح ماجرا به کارآگاهان گفت: من وحمید با هم همسایه بودیم و بر سر اختلاف مالی که بین ما ایجاد شده بود در باغی واقع در کلاک پایین باهم درگیر شدیم.

 

در این درگیری من با ضربات متعدد چاقو او را کشتم و فرار کردم در این مدت که پنهان شده بودم و دائماً از تهران به کرج وشهرهای دیگر درحال تردد بودم همیشه از ترس دستگیری روز وشب نداشتم و کابوس قتلی که مرتکبش شده بودم همیشه عذابم می‌داد تا اینکه پلیس برای دستگیری من به مخفیگاهم آمد و غافلگیر شدم.این متهم پس از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود به دادگاه کیفری یک استان البرز منتقل شد تا پرونده اتهامی او توسط قضات بررسی شود.

 

 

  • 20
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.0 stars from 25 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید