۰۸:۲۱ - ۲۹ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۷۵۶۷
جرم و جنایت

محاکمه عاملان قتل در اسلامشهر

دو مرد جنایتکار که با همدستی یکدیگر مرد جوانی را به قتل رسانده بودند صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

رسیدگی به این پرونده از پارسال به‌دنبال پیدا شدن جسد مثله شده مرد جوانی در حوالی منطقه گلستان اسلامشهر کلید خورد. همزمان با شناسایی هویت مقتول، کارآگاهان جنایی توانستند رد پای دو مرد جوان را که برای آخرین بار با او در تماس بوده‌اند شناسایی کنند.

 

فریدون وعیسی به‌عنوان مظنونان اصلی این پرونده جنایی بازداشت شدند و در نخستین بازجویی‌ها لب به اعتراف گشوده و راز این جنایت را برملا کردند.فریدون در اظهاراتش ادعا کرد: با احمد - مقتول- بر سر معامله یک ملک اختلاف پیدا کرده بودم. به همین خاطر تصمیم گرفتم از وی انتقام بگیرم. به دوستم عیسی موضوع را گفتم و در سناریویی از پیش طراحی شده احمد را پای قرار کشاندیم. درگیری شدت یافت ومن و دوستم او را کشتیم و جسدش را مثله کرده و رها کردیم.

 

به دنبال اعتراف‌های تکان دهنده این دو جنایتکار کیفرخواست دو متهم صادر شد و صبح دیروز این دو متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی تقییان مستشار دادگاه پای میز محاکمه ایستادند.در آغاز جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را بیان کرد سپس اولیای دم در جایگاه ایستاده وخواستار قصاص قاتلان فرزندشان شدند. در ادامه دو متهم به دفاع از خود پرداختند و هر یک قتل را به گردن دیگری انداخت.پس از پایان اظهارات ضد و نقیض دو متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند و بزودی حکمشان را صادر خواهند کرد.

 

معصومه مرادپور

 

i​ran-newspaper.‎​com
  • 16
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.4 stars from 18 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید