۱۶:۵۲ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۳۰۶۱۲۶
چهره ها در سینما و تلویزیون

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران سریال‌های تلویزیونی (+تصاویر)

کاملاً قابل درک است که بازیگران سریال های تلویزیونی نسبت به فیلم های سینمایی از شهرت کمتری برخوردار بوده و دستمزد بسیار کمتری نیز دریافت کنند. اما این رویه همیشه به همین شکل نیست و گاهی اوقات یک سریال تلویزیونی به چنان محبوبیتی دست می یابد که باعث می شود دستمزد بازیگران آن نیز به سرعت چند برابر شود.

به گزارش برترین ها،کاملاً قابل درک است که بازیگران سریال های تلویزیونی نسبت به فیلم های سینمایی از شهرت کمتری برخوردار بوده و دستمزد بسیار کمتری نیز دریافت کنند. اما این رویه همیشه به همین شکل نیست و گاهی اوقات یک سریال تلویزیونی به چنان محبوبیتی دست می یابد که باعث می شود دستمزد بازیگران آن نیز به سرعت چند برابر شود.

 

اخیراً نیز مشاهده شده که بازیگران درجه یک سینما به حضور در سریال های تلویزیونی روی آورده و برای این کار دستمزدهای گزافی نیز گرفته اند زیرا بازیگر بزرگ تماشاگران زیادی را پای سریال مذکور خواهد کشاند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بازیگرانی که بیشترین دستمزد را برای بازی در سریال های تلویزیونی دریافت کرده و یا می کنند آشنا کنیم.

 

۱۰-جان کرایر- ۶۵۰.۰۰۰ دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سریال «دو مرد و نصفی» (Two and a Half Men) به اندازه کافی درآمدزایی داشت که جان کرایر، یکی از بازیگران اصلی این سریال که از شبکه سی بی اس پخش می شد، برای هر اپیزود بیش از ۶۵۰.۰۰۰ دلار دستمزد می گرفت. در سال ۲۰۰۳ کرایر نقش یک پدر مجرد دائماً استرسی را بازی کرد که مجبور بود از پسرش به تنهایی نگهداری کند. کرایر این سریال را به یک سریال جذاب و کمدی موفق تبدیل کرد که بسیاری عاشق شوخ طبعی های او بودند تبدیل کرد و برای این هنرنمایی خود دو بار برنده جایزه امی شد. آخرین اپیزود از این سریال در سال ۲۰۱۵ پخش شد و کرایر تنها بازیگری بود که در تمام این سال ها به طور ثابت در آن حضور داشت.

 

۹- اشتون کوچر- ۷۵۰.۰۰۰ دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اشتون کوچر جانشین یکی از ستارگان مشهور دنیای تلویزیون شد و برای این کار نیز دستمزد بالایی دریافت کرد. او در سریال «دو مرد و نصفی» جای چارلی شین مشهور در نقش چارلی را گرفت که در سال ۲۰۱۱ از این نقش کنار گذاشته شد. کوچر در این سریال نقش والدن اشمیت میلیاردر را بازی می کرد که خانه در رهن سنگین چارلی را می خرد و به آلن سوگوار اجازه می دهد که در آن زندگی کند.

 

۸- جری سینفلد- ۱ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سریال «سینفلد» (Seinfeld) موفقیتی چشمگیر بود که برنده ۱۰ جایزه امی شده و عبارات و واژه های جدید را وارد گفتمان آمریکایی کرد. این سریال کمدی که برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ از شبکه ی ان بی سی پخش شد با دیگر سریال های این ژانر تفاوت های زیادی داشت و با استقبال تماشاگران مواجه شد. شبکه ان بی سی با پیشنهاد باورنکردنی ۵ میلیون دلار برای هر اپیزود تلاش کرد که این سریال را در سال های ۱۹۹۸ و ۱۹۹۹ نیز ادامه دهد اما سینفلد نپذیرفت و خواست که این سریال را در اوج به پایان برساند.

 

۷- هلن هانت و پل ریسر- ۱ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

مدیران اجرایی شبکه ان بی سی در سال ۱۹۹۸ تصمیم گرفتند که برای هر اپیزود از سریال «من دیوانه توام» (Mad About You) یک میلیون دلار دستمزد به هلن هانت و پل ریسر بدهند. زمان بسیار مهم بود و این قرارداد تنها ساعاتی قبل از آن که هانت برای بازی در فیلم «بهتر از این نمیشه» (As Good as It Gets)  برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن نقش اول شود به امضا رسید این مبلغ چهار برابر دستمزد این دو در سال های گذشته برای بازی در نقش یک زوج نیویورکی در این سریال بود.

 

۶- بازیگران سریال «دوستان»- ۱ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در سال ۱۹۹۶ دستمزد تمامی بازیگران سریال «دوستان» (Friends) تهیه شده در شبکه ان بی سی به ۱۰۰.۰۰۰ دلار افزایش یافت که دو برابر دستمزد قبلی آن ها بود. اما دو سال بعد این دستمزد به ۷۵۰.۰۰۰ دلار برای هر اپیزود افزایش یافت. دو سال بعد جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیزا کوردو، مت لبلانک، متیو پری و دیوید شویمر هر کدام یک میلیون دلار برای هر اپیزود از پربیننده ترین سریال تلویزیونی دوران خود دریافت می کردند. این رقم با توجه به تورم امروزی به عدد خیره کننده ۱.۵ میلیون دلار برای هر هفته می رسد. البته این دستمزدهای بالا هیچگاه باعث ورشکست شدن شبکه ان بی سی نشد.

 

۵- بازیگران اصلی سریال «تئوری بیگ بنگ»- ۱ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

دوستانی که در کنار هم می مانند دستمزد یکسانی نیز دریافت خواهند کرد. جیم پیرسون، جانی گالکی و کالی کووکو در سال ۲۰۱۴ برای حضور در فصول هشتم، نهم و دهم سریال پرطرفدار «تئوری بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) از شبکه سی بی اس به صورت مشترک با مدیران شبکه وارد مذاکره شدند. بر اساس گزارش ها هر کدام از این بازیگران برای هر اپیزود از فصول گفته شده یک میلیون دلار دریافت کرده و بندهایی نیز در قرارداد آن ها وجود داشت که درآمد آن ها در طی این مدت را به ۱۰۰ میلیون دلار می رساند.

 

۴- تیم آلن- ۱.۲۵ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

از یک قاچاقچی مواد مخدر تا دنیای کمدی و نویسنده پرفروش ترین کتاب سال، تیم آلن زندگی پرفراز و نشیبی داشت و هر سال بهتر از سال گذشته خود عمل کرده است. بنابراین جای تعجب ندارد که شبکه ان بی سی در سال ۱۹۹۸ برای بازی در هر اپیزود سریال «Home Improvement» 1.25 میلیون دلار به وی دستمزد می داد. این سریال کمدی اگر چه اکنون دیگر شهرت سابق را ندارد اما در میان یکی از بهترین و پرتماشاگرترین سریال های کمدی تاریخ تلویزیون قرار دارد. پس از پایان این سریال او همچنان به موفقیت در سریال های تلویزیونی ادامه داد و در سال ۲۰۱۱ با یک سریال تلویزیونی موفق دیگر به نام «آخرین مرد مقاوم» (Last Man Standing) به تلویزیون بازگشت.

 

۳- کلسی گرمر-۱.۶ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در اواسط دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۱۹۹۰ کلزی گرامر نقش دوست داشتنی یک روانشناس به نام فریزر کرین را در سریال معروف شبکه ان بی سی با نام «Cheers» بازی می کرد که ابتدا قرار بود تنها به عنوان مهمان در ۴ اپیزود حضور داشته باشد. اما نقش گرمر چنان مورد توجه قرار گرفت که پس از پایان این سریال در سال ۱۹۹۳ سریال دیگری بر مبنای شخصیت فریزر با همین نام ساخته شد. در سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ وی برای هر اپیزود ۱.۶ میلیون دلار دستمزد دریافت می کرد. بدین ترتیب گرمر در دو فصل پایانی این سریال بیش از ۷۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.

 

۲- روی رومانو- ۱.۸ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سریال «همه ریموند را دوست دارند» (Everybody Loves Raymond) بین سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۵ پخش می شد و تنها فصل دهم در میان ۱۰ سریال پربیننده سال قرار گرفت. این فصل خود به اندازه یک سوم تمام بیننده های فصول دیگر بیننده داشت و در کل ۱۳ جایزه امی دریافت کرد. در آن دوران روی رومانو پردرآمدترین بازیگر سریال های تلویزیونی بود که برای هر اپیزود ۱.۸ میلیون دلار دستمزد دریافت می کرد. دستمزد قبلی او هفته ای ۸۰۰.۰۰۰ دلار بود. بدین ترتیب برای فصل آخر رومانو در حدود ۵۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرد.

 

۱-چارلی شین- ۲ میلیون دلار

 

گران‌ قیمت‌ترین بازیگران,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در سال ۲۰۱۱ وقتی که سریال «دو مرد و نصفی» بهترین و پربیننده ترین سریال تلویزیونی شبکه سی بی اس بود، تیم تولید این شبکه اعلام کرد چارلی شین همکاری لازم را با سازندگان این سریال ندارد، به سختی دیالوگ هایش را حفظ می کند، حرف های ناخوشایندی در سر صحنه می زند و از لحاظ فیزیکی توان ادامه کار را ندارد. اخباری در مورد سوء مصرف مواد مخدر و بدرفتاری های او در سر صحنه نیز به گوش می رسید. در آن زمان هنوز ۸ اپیزود از فصل جاری و ۲۴ اپیزود از فصل بعدی سریال باقی مانده و چارلی شین برای بازی در آن ها قرارداد امضا کرده بود. در نهایت وی بازی در سریالی که برای هر اپیزود آن ۲ میلیون دلار دریافت می کرد را از دست داد.

 

حسین علی پناهی

  • 13
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.3 stars from 15 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
آن ماری سلامه,بیوگرافی آن ماری سلامه,عکس آن ماری سلامه بیوگرافی آن ماری سلامه +تصاویر

نام اصلی: آن ماری سلامه

تاریخ تولد: ۱۹۹۰ 

محل تولد: روستای فاریا، کشور لبنان

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس هنرهای نمایشی

ملیت: لبنانی

زمینه فعالیت: بازیگر

ادامه
خواکین ناوارو پرونا,فیفو,تیم فوتبال فیفا 'فیفو' چه کسی بود؟

نام : خواکین ناوارو پرونا

لقب: ناوارو - فیفو

متولد ۲-۸-۱۹۲۸ در خاوا اسپانیا

تاریخ فوت: ۰۶-۱۱-۲۰۰۲

تیم: رئال مادرید

پست:  مدافع راست

ادامه
جمشید مشایخی,بیوگرافی جمشید مشایخی,عکس جمشید مشایخی بیوگرافی جمشید مشایخی + عکس

نام اصلی: جمشید مشایخی

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

تولد: ۵ آذر ۱۳۱۳

جاجرود، استان تهران

ملیت: ایرانی

سال‌های فعالیت: ۱۳۳۵ تاکنون

ادامه
علیرضا فغانی,بیوگرافی علیرضا فغانی,عکس علیرضا فغانی بیوگرافی علیرضا فغانی داور فوتبال + عکس

نام کامل: علیرضا فغانی

زاده: ۱ فروردین ۱۳۵۷

محل تولد: کاشمر، ایران

پیشه: داور فوتبال

قد: ۱۷۶ سانتیمتر

میزان تحصیلات: فوق دیپلم زبان انگلیسی

ادامه
لعیا زنگنه,بیوگرافی لعیا زنگنه,عکس های لعیا زنگنه بیوگرافی لعیا زنگنه/ عکس های لعیا زنگنه و همسرش

نام اصلی: لعیا زنگنه

زمینه فعالیت: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تولد: ۱۳۴۴ تهران، ایران

محل زندگی: تهران

مدرک تحصیلی: کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

سال‌های فعالیت: ۱۳۷۱ تا کنون

ادامه
سید مجید حسینی,بیوگرافی سید مجید حسینی,عکس های سید مجید حسینی بیوگرافی سید مجید حسینی-فوتبالیست (+تصاویر)

نام کامل: سید مجید حسینی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد:  ۳۱ خرداد ۱۳۷۵

زادگاه: کرج

پست: مدافع هافبک دفاعی

قد: ۱٫۸۳ متر

ادامه
مرتضی پورعلی گنجی,بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی,عکس های مرتضی پورعلی گنجی بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی، فوتبالیست ایرانی (+تصاویر)

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۱

زادگاه: بابل، ایران

پست: مدافع میانی

قد: ۱٫۸۴ متر

ملیت: ایرانی

ادامه
روی پاتریسیو,بیوگرافی روی پاتریسیو,عکس روی پاتریسیو بیوگرافی روی پاتریسیو + عکس

نام کامل: روی پدرو دوس سانتوس پاتریسیو

عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۱۵ فوریهٔ ۱۹۸۸

زادگاه: Marrazes, پرتغال

قد: ۱٫۹۰ متر 

پست: دروازه‌بان

ادامه
برناردو سیلوا,بیوگرافی برناردو سیلوا,عکس برناردو سیلوا بیوگرافی برناردو سیلوا + عکس

نام کامل: برناردو موتا ویگا د کاروالیو سیلوا

عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۱۰ اوت ۱۹۹۴ 

زادگاه: لیسبون، پرتغال

قد: ۱٫۷۳ متر

پست: هافبک / وینگر

ادامه
دیگو کوستا,بیوگرافی دیگو کاستا,دیگو دا سیلوا کوستا بیوگرافی دیگو کاستا، مهاجم تیم فوتبال اسپانیا (+تصاویر)

نام کامل: دیگو دا سیلوا کوستا

بازیکن تیم ملی اسپانیا

تولد: ۷ اکتبر ۱۹۸۸

زادگاه: لاگارتو، برزیل

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: مهاجم

ادامه
پپه,په په,بیوگرافی پپه بیوگرافی پپه، بهترین مدافعان قرن ۲۱ + عکس

نام اصلی: کپلر لاوران لیما فریرا

تیم ملی: پرتغال (از ۲۰۰۷)

تولد: ۲۶ فوریهٔ ۱۹۸۳

زادگاه: ماسیو، برزیل

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: مدافع میانی

ادامه
میلاد محمدی,بیوگرافی میلاد محمدی،عکس میلاد محمدی بیوگرافی میلاد محمدی بازیکن سرعتی فوتبال + عکس

نام کامل: میلاد محمدی کشمرزی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۷ مهر ۱۳۷۲

زادگاه: تهران، ایران

قد: ۱٫۷۴ متر 

پست: مدافع کناری، هافبک

ادامه
تیاگو,بیوگرافی تیاگو آلکانتارا,عکس های تیاگو بیوگرافی تیاگو آلکانتارا، بازیکن خوش تکنیک اسپانیا (+ تصاویر)

نام کامل: تیاگو آلکانتارا دو ناسیمنتو

عضو تیم ملی اسپانیا

تولد: ۱۱ آوریل ۱۹۹۱

زادگاه: سن پیترو ورنوتیکو، ایتالیا

قد: ۱۷۲ سانتی‌متر

پُست: هافبک میانی

ادامه
ولنتاین غمگین,دیالوگ های ماندنی,دیالوگ های ماندگار

نویسنده و کارگردان: درک سیانفرانس   محصول: ۲۰۱۰   دین(رایان گاسلینگ): به نظر من دختر هر چی خوشگلتر باشه خُل تره.که با این توصیف تو باید یه دیوونه ی زنجیری باشی!   سیندی(میشل ویلیامز): از این که همزمان و به یک اندازه از یک نفر تعریف و بهش توهین می کنی خوشم اومد!  

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید