۲۳:۳۸ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۵۰۰۵۶۰
انتخابات ریاست جمهوری

واکنش جمنا به نامه انتقادی قالیباف /برنامه زودهنگام جبهه مردمی برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰

 اخبار انتخابات,خبرهای انتخابات,انتخابات ریاست جمهوری,سیدمحمد حسینی

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه سند راهبردی فعالیت جبهه را تا سال ۱۴۰۰ و انتخابات ریاست جمهوری در آن سال پوشش می‌دهد، ‌ افزود: ‌ در واقع می‌توان گفت این سند نقشه راه جبهه مردمی طی ۴ سال آینده است.

به گزارش ایلنا،سیدمحمد حسینی عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: پس از انتخابات ضرورت داشت که فعالیت‌های چندین ماهه جبهه مردمی بازبینی شود نقاط ضعف و قوت مشخص شود و سیاست‌ها و راهبردهای جدیدی تعیین شوند لذا طی چندین جلسه در هیأت رئیسه و شورای مرکزی این مطالب امروز به نتیجه رسید و تقریبا نهایی شد.

 

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: جبهه مردمی در حال حاضر یک تحلیل جامع از وضعیت کشور، انتخابات گذشته و ادامه فعالیت‌های جبهه در دست دارد و در این طرح نقاط ضعف و قوت و فرصت‌ها و تهدید‌ها کاملا مشخص شده‌اند و بر مبنای آن راهبرد‌ها و سیاست‌های کلی جبهه و اهم برنامه‌های عملیاتی تدوین شده است.

 

وی درباره اینکه آیا این طرح سند راهبردی جبهه مردمی است، گفت: بله، این طرح امروز تقریبا نهایی شد، هر چند ممکن است بعد‌ها یکسری اصلاحات جزئی داشته باشد اما چارچوب و محتوای کلی آن مشخص شده است.

 

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: درباره ساختار جبهه مردمی و اینکه آیا اصلاحاتی نیاز دارد یا خیر، ‌ سازمان جبهه در استان‌ها و شهرستان‌ها، وضعیت کشور، رصد اقدامات و عملکرد نهاد‌ها و دستگاه‌ها و همچنین تحلیل برخی موضوعات مهم در کشور، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

وی با اشاره به قرارداد توتال یا انتخابات نظام پزشکی، یادآور شد: جبهه در قبال این موضوعات، موضع روشنی دارد و صرفا هم مسئله نقد مطرح نیست. بلکه دارای پیشنهادات و راهکارهایی است که مطرح می‌شوند.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه درباره نامه قالیباف و تاکید وی بر تعریف نواصولگرایی صحبت شد یا خیر، اظهار داشت: بله در این جلسه مطرح شد که چنین نامه‌ای نوشته شده است؛ روال جبهه این است که از همه ظرفیت‌ها و نیرو‌ها استفاده شود و دیدگاه‌های مختلف را مورد توجه قرار دهد.

 

 

 

 

  • 11
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.2 stars from 17 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش