۰۱:۳۸ - ۰۱ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۰۰۱۴
لیگ برتر و جام حذفی

هفته هفتم لیگ برتر؛ اظهارات سرمربیان استقلال خوزستان، ذوب آهن، نفت مسجد سلیمان و سایپا

هفته هفتم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: قبل از آغاز لیگ برتر، گزینه اول سقوط بودیم ولی ما به تیم خود باور داشتیم.

به گزارش مهر، داریوش یزدی امشب پس از پیروزی تیمش در برابر ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: برای حادثه ای که امروز برای مردم استان و کشورمان رخ داد، خیلی متاثر شدم. این قبیل حوادث از سوی همه محکوم است. همچنین به تیم خودم بابت کسب این پیروزی تبریک می گویم و از هوادارانی که ما را در این بازی حمایت کردند هم تشکر می کنم. 

 

یزدی با اشاره به اینکه بازی سختی مقابل ذوب آهن داشتیم، عنوان کرد: می دانستیم حریف فوتبال خوبی ارائه می دهد هر چند در چند بازی اخیر خود نتایج خوبی کسب نکرده باشد. ما برای این بازی برنامه داشتیم و برنامه ریزی کرده بودیم در چه دقایقی روی حریف فشار وارد کنیم. 

 

وی افزود: حملات حریف را به خوبی مهار کردیم و بازی خوبی ارائه کردیم. ما امروز در حالی موفق به کسب پیروزی شدیم که این حادثه، کام مردم را تلخ کرده بود و توانستیم اندکی از مشکلات را جبران کنیم. 

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم ما اکنون به لحاظ روحی و روانی شرایط مناسبی به دست آورده و قطعا هنوز جا برای بهتر شدن داریم. قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر، برخی فکر می کردند ما گزینه اول سقوط هستیم ولی ما به تیم خودمان باور داشتیم چرا که از نزدیک با این کار کرده بودیم 

 

نمازی: برای بردن به مهاجم گلزن نیاز داریم/ من هم می توانم ایراد بگیرم

امید نمازی امشب پس از شکست تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: به خوبی روی ایجاد موقعیت در بازی کار کردیم ولی متأسفانه گلزن نداریم. باید گلزن خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در هر بازی یا دو بازی یک گل بزنیم. 

 

وی افزود: از بازی تیم راضی هستم ولی نمی توانم به بازیکنان بگویم وقتی با گلر تک به تک می شوند چگونه گل بزنند. از سویی استقلال خوزستان در این بازی یک موقعیت داشت که همان را تبدیل به گل برتری کرد. 

 

وی در خصوص ضعف دفاع تیمش نیز گفت: مگر حریف چقدر روی دروازه ما فرصت ایجاد کرد که بگویم دفاع تیم من ضعیف است. اگر قرار به ایراد گرفتن باشد من هم می توانم ایراد بگیرم. 

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تاکید کرد: اطمینان دارم این تیم به روزهای خوبش باز می گردد ولی برای کسب نتیجه خوب ابزار مناسبی مثل مهاجم گلزن نیاز داریم. ما باید دو مهاجم خوب جذب کنیم تا مشکلات به حداقل برسند. 

 

===

 

دیدار سایپا - نفت مسجد سلیمان

هفته هفتم لیگ برتر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

دایی: ترابی خیلی برای سایپا زحمت کشیده اما درگیر مسائل پرسپولیس است/ از این به بعد باید برای داوری هم دعا کنیم!

علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: اول از همه حادثه تروریستی اهواز و به شهادت رسیدن چند تن از هموطنان‌مان را تسلیت می‌گویم. متأسفانه این اتفاق فکر همه را درگیر خودش کرد. در مورد بازی هم باید بگویم ما در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و در حد خودمان عمل نکردیم. اصلاً کارهایی که از بچه‌ها خواسته بودیم، انجام ندادند.

 

وی افزود: در نیمه دوم هم به شاهکار داوری رسیدیم و بازیکن ما اخراج شد. به نظرم داوری کیفیت بازی را پایین آورده بود. ما قبل از ۱۰ نفره شدن تغییراتی در تیم‌مان به وجود آوردیم، اما متأسفانه این تغییرات با اخراج بازیکن‌مان خراب شد. در هر صورت بچه‌ها بعد از ۱۰ نفره شدن به خودشان آمدند و من به آنها تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم با وجود ۱۰ نفره شدن، چندین موقعیت گل ایجاد کردیم. خدا را شکر می‌کنم کسی نتوانست سه امتیاز این مسابقه را از ما بگیرد. این سه امتیاز خیلی به درد ما می‌خورد. از این به بعد باید برای داوری نیز دعا کنیم تا درست تصمیم بگیرند و این اتفاقات تکرار نشود. به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم، آنها از جان مایه گذاشتند.

 

علی دایی در مورد تغییر تاکتیک تیمش در نیمه دوم تصریح کرد: مطمئناً ما چون ۱۰ نفره شدیم، حریف راحت‌تر می‌توانست از فضاها استفاده کند. به همین دلیل مجبور شدیم به سیستم ۱-۴-۴ تغییر سیستم بدهیم، در هر صورت خدا را شکر سه امتیاز سخت را به دست آوردیم.

 

علی دایی در مورد عملکرد مهدی ترابی در فصل جاری و اینکه به نظر می‌رسد این بازیکن تمرکزش روی تیم پرسپولیس است،‌ عنوان کرد:‌ مطمئناً این موضوع می‌تواند تأثیرگذار باشد. او درگیر مسائل پرسپولیس است و شاید به لحاظ فکری تمرکزش را از دست بدهد. ترابی برای ما خیلی زحمت کشیده است. بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی هم در تمرینات عالی بود، اما امروز ما به خاطر اینکه ۱۰ نفره شدیم، مجبور شدم او را تعویض کنم. ترابی از قدیمی‌های تیم ما و کاپیتان‌مان است و خیلی به او احتیاج داریم.

 

وی در مورد اینکه آیا با ترابی صحبتی داشته است یا خیر،‌ گفت: من تمرینات را نگاه می‌کنم. با او صحبت نکرد‌ه‌ام و اجازه داده‌ام تا به خودش بیاید. به نظرم او هر چقدر آماده‌تر به پرسپولیس برود به سود خودش است و جایگاه بهتری در این تیم به دست می‌آورد، اما اگر نیاز باشد با او صحبت می‌کنم.

 

سرمربی تیم سایپا در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه دستگردی هم اظهار داشت:‌ این زمین نسبت فصل گذشته بدتر شده است و کیفیت لازم را ندارد. امیدوارم مسئولان کاری کنند تا شرایط زمین بهتر شود.

 

مرزبان: فقط شصت دقیقه خوب بازی کردیم/ نیمکت سایپایی‌ها مدام به داور اعتراض می‌کرد

علیرضا مرزبان پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل سایپا گفت: ما بی‌تجربه بودیم و وارد جنجالی شدیم که نباید می‌شدیم. همان‌طور که در نیمه اول بازی کردیم، باید کار را ادامه می‌دادیم، ولی در نیمه دوم وارد جنجالی شدیم که بازی ما را به‌هم ریخت و در ضدحمله به مشکل خوردیم. تیم من در چند بازی گذشته پیروز نشده و آثار روانی آن به تیم ضربه زده است.

 

وی درباره اعتراضش به داور گفت: من فقط یک بار به داور معترض شدم. وقتی که تمام نیمکت حریف در کنار زمین هستند داور باید مدیریت کند. در مورد ۱۰ نفره شدن سایپا هم باید بگویم که این موضوع باعث شد آنها متحدتر شوند و بازی بهتری انجام بدهند. ما شرایطی داشتیم که گل دوم و سوم را هم بزنیم، ولی با بی‌تجربگی فرصت‌ها را از دست دادیم. ما خیلی خوب تمرین و تیم‌مان را سازماندهی کرده بودیم. فوتبال خوبی هم بازی کردیم، ولی آن چیزی که من انتظار داشتم این بود که نباید وارد جنجال بازی حریف می‌شدیم و باید به روند خوب‌مان ادامه می‌دادیم.

 

مرزبان درباره اینکه از بازیکنانش رضایت دارد یا نه، عنوان کرد: من از بازیکنانم راضی هستم، ولی برای اینکه شخصیت بالای فوتبالی خودمان را نشان دهیم باید بیشتر کار کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اینکه تیمش برابر سایپا مهاجم هدف نداشت، گفت: ما در فضاهایی که باید مالکیت توپ را داشته باشیم، موفق بودیم. ما شانس و موقعیت گل زیادی داشتیم و می‌توانستیم گل دوم و سوم را بزنیم. باید با آرامش بیشتری به هدف‌مان می‌رسیدیم. امروز سازماندهی‌مان طوری بود که بتوانیم فضاها را ببندیم و به حریف شانس گل ندهیم، اما سایپا هم در اولین شانس گل خود به گل رسید.

 

وی درباره علت حضور با تأخیرش در کنفرانس خبری عنوان کرد: من اصلاً اطلاع نداشتم که چه زمانی باید در کنفرانس حاضر شوم و قصد بی‌احترامی نداشتم. کسی به من نگفته بود که کنفرانس خبری کجا برگزار می‌شود.

 

مرزبان درباره این موضوع که چرا زمانی که از حریف جلو بودند به بازیکنش گفت خودش را زمین نیاندازد، خاطرنشان کرد: من انتظار دارم که تیمم شرافتمندانه بازی کند. بازیکنان من هر موقع که به زمین افتادند همه مصدوم بودند. وقتی که بازیکن به زمین می‌خورد دو سیگنال می‌فرستد. ابتدا به بازیکنان خودی می‌گوید که ما را زدند و سیگنال دیگر این است که به حریف می‌گوید که من را زدی. من مخالف وقت‌کشی هستم و اعتقاد دارم بازی شرافتمندانه همیشه جواب داده است. استرس تیم ما زمانی زیاد شد که با حریف وارد جنجال شدیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  درباره اینکه گفته بود لیگ برتر از این هفته برای نفتی‌های شروع می‌شود، گفت: طبیعتاً این‌طور است که هواداران ما نمی‌خواهند ببازیم. ما وارد رقابتی شدیم که بازی‌های فشرده و سختی باید‌ انجام دهیم و به دنبال این هستیم که غیرت و تعصب را بین بازیکنان افزایش دهیم و در لیگ برتر باقی بمانیم.

 

وی در پایان درباره خوشحالی عجیب سایپایی‌ها بعد از به ثمر رساندن گل تصریح کرد: طبیعی است که آنها خوشحالی کنند. سایپایی‌ها ۱۰ نفره بازی باخته را بردند و خوشحالی‌شان طبیعی بود.

 

 

 • 17
 • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.0 stars from 21 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
جمشید مشایخی,بیوگرافی جمشید مشایخی,عکس جمشید مشایخی بیوگرافی جمشید مشایخی + عکس

نام اصلی: جمشید مشایخی

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

تولد: ۵ آذر ۱۳۱۳

جاجرود، استان تهران

ملیت: ایرانی

سال‌های فعالیت: ۱۳۳۵ تاکنون

ادامه
علیرضا فغانی,بیوگرافی علیرضا فغانی,عکس علیرضا فغانی بیوگرافی علیرضا فغانی داور فوتبال + عکس

نام کامل: علیرضا فغانی

زاده: ۱ فروردین ۱۳۵۷

محل تولد: کاشمر، ایران

پیشه: داور فوتبال

قد: ۱۷۶ سانتیمتر

میزان تحصیلات: فوق دیپلم زبان انگلیسی

ادامه
لعیا زنگنه,بیوگرافی لعیا زنگنه,عکس های لعیا زنگنه بیوگرافی لعیا زنگنه/ عکس های لعیا زنگنه و همسرش

نام اصلی: لعیا زنگنه

زمینه فعالیت: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تولد: ۱۳۴۴ تهران، ایران

محل زندگی: تهران

مدرک تحصیلی: کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

سال‌های فعالیت: ۱۳۷۱ تا کنون

ادامه
سید مجید حسینی,بیوگرافی سید مجید حسینی,عکس های سید مجید حسینی بیوگرافی سید مجید حسینی-فوتبالیست (+تصاویر)

نام کامل: سید مجید حسینی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد:  ۳۱ خرداد ۱۳۷۵

زادگاه: کرج

پست: مدافع هافبک دفاعی

قد: ۱٫۸۳ متر

ادامه
مرتضی پورعلی گنجی,بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی,عکس های مرتضی پورعلی گنجی بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی، فوتبالیست ایرانی (+تصاویر)

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۱

زادگاه: بابل، ایران

پست: مدافع میانی

قد: ۱٫۸۴ متر

ملیت: ایرانی

ادامه
روی پاتریسیو,بیوگرافی روی پاتریسیو,عکس روی پاتریسیو بیوگرافی روی پاتریسیو + عکس

نام کامل: روی پدرو دوس سانتوس پاتریسیو

عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۱۵ فوریهٔ ۱۹۸۸

زادگاه: Marrazes, پرتغال

قد: ۱٫۹۰ متر 

پست: دروازه‌بان

ادامه
برناردو سیلوا,بیوگرافی برناردو سیلوا,عکس برناردو سیلوا بیوگرافی برناردو سیلوا + عکس

نام کامل: برناردو موتا ویگا د کاروالیو سیلوا

عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۱۰ اوت ۱۹۹۴ 

زادگاه: لیسبون، پرتغال

قد: ۱٫۷۳ متر

پست: هافبک / وینگر

ادامه
دیگو کوستا,بیوگرافی دیگو کاستا,دیگو دا سیلوا کوستا بیوگرافی دیگو کاستا، مهاجم تیم فوتبال اسپانیا (+تصاویر)

نام کامل: دیگو دا سیلوا کوستا

بازیکن تیم ملی اسپانیا

تولد: ۷ اکتبر ۱۹۸۸

زادگاه: لاگارتو، برزیل

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: مهاجم

ادامه
پپه,په په,بیوگرافی پپه بیوگرافی پپه، بهترین مدافعان قرن ۲۱ + عکس

نام اصلی: کپلر لاوران لیما فریرا

تیم ملی: پرتغال (از ۲۰۰۷)

تولد: ۲۶ فوریهٔ ۱۹۸۳

زادگاه: ماسیو، برزیل

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: مدافع میانی

ادامه
میلاد محمدی,بیوگرافی میلاد محمدی،عکس میلاد محمدی بیوگرافی میلاد محمدی بازیکن سرعتی فوتبال + عکس

نام کامل: میلاد محمدی کشمرزی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۷ مهر ۱۳۷۲

زادگاه: تهران، ایران

قد: ۱٫۷۴ متر 

پست: مدافع کناری، هافبک

ادامه
تیاگو,بیوگرافی تیاگو آلکانتارا,عکس های تیاگو بیوگرافی تیاگو آلکانتارا، بازیکن خوش تکنیک اسپانیا (+ تصاویر)

نام کامل: تیاگو آلکانتارا دو ناسیمنتو

عضو تیم ملی اسپانیا

تولد: ۱۱ آوریل ۱۹۹۱

زادگاه: سن پیترو ورنوتیکو، ایتالیا

قد: ۱۷۲ سانتی‌متر

پُست: هافبک میانی

ادامه
آندره سیلوا,بیوگرافی آندره سیلوا,عکس های آندره سیلوا بیوگرافی آندره سیلوا، جانشین رونالدو در پرتغال (+تصاویر)

نام کامل: آندره میگل والنته دا سیلوا

تیم: عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۶ نوامبر ۱۹۹۵

زادگاه: دو مونته، پرتغال

قد: ۱٫۸۵ متر

پست: هافبک

ادامه
سعید آقایی,بیوگرافی سعید آقایی,سعید آقایی بازیکن تیم ملی فوتبال بیوگرافی سعید آقایی (+ تصاویر)

چکیده ای از بیوگرافی سعید آقایی :

نام اصلی: سعید آقایی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۲۰ بهمن ۱۳۷۳

زادگاه: تبریز، ایران

پست: دفاع چپ / هافبک

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
 • دوشنبه ۳۰ مهر
  هفته ۹ لیگ برتر انگلیس
  آرسنال - لسترسیتی
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • ﺳﻪشنبه ۱ آبان
  لیگ قهرمانان اروپا
  شاختار - منچسترسیتی
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  منچستریونایتد - یوونتوس
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • چهارشنبه ۲ آبان
  لیگ قهرمانان اروپا
  بارسلونا - اینتر
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • لیگ قهرمانان اروپا
  پاری سن ژرمن - ناپولی
  ساعت: ۲۲:۳۰
 • پنجشنبه ۳ آبان
  لیگ اروپا
  میلان - بتیس
  ساعت: ۲۰:۳۰
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید