۱۵:۵۷ - ۲۳ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۸۰۶۰۱۰
ورزش بانوان

مسیر رختکن سربالایی بود، بین نیمه در زمین ماندیم!

تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ورزش بانوان

فروزان سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شکست تیمش در هفته چهارم لیگ برتر برابر ذوب آهن، اظهارکرد: برای این دیدار دروازه‌بان اول‌مان را که پیش از این بازی در تمرین آسیب دید، به همراه نداشتیم و مجبور شدیم از گلر دوم‌مان استفاده کنیم. ما در این دیدار واقعا مستحق باخت بودیم، چرا که درون دروازه یک گلر باتجربه نداشتیم و به همین دلیل بازیکنانم نگران بودند و استرس دروازه را داشتند.

 

وی افزود: متاسفانه در لیگ برتر فوتبال بانوان، فاصله دروازه‌بانان اول با گلرهای دوم و سوم بسیار زیاد است و این موضوعی است که در لیگ آقایان اصلا صدق نمی‌کند. البته نمی‌خواهم کار دوازه‌بان دوم تیمم را بی‌ارزش کنم، چرا که او هم تلاش خود را کرد ولی اگر در بازی‌های بعد هم می‌خواهد درون دروازه قرار بگیرد باید تلاش خود را بیشتر کند.

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با بیان این‌که ذوب آهن تیم خوبی است و از سرمربی و بازیکنان خوب و با اخلاقی بهره می‌برد، ادامه داد: ما تا پیش از دقیقه ۴۳ که گل دریافت کردیم، عملکرد خوبی داشتیم. در این بازی داور نیز یکی دو اشتباه فاحش داشت و ما یک گل صد درصد آفساید را دریافت کردیم، البته در کل قضاوت داور خوب بود و از عملکردش راضی هستیم.

 

سلیمانی بیان کرد: با توجه به این‌که یکی از بازیکنانم در نیمه اول مصدوم شد و دیگر نمی‌توانستیم برای نیمه بعدی از او استفاده کنیم، پیش از آغاز نیمه دوم قصد داشتیم بازیکن دیگری را وارد زمین کنیم ولی داور چهارم در این تعویض تاخیر ایجاد کرد و در حالی‌که بازیکنم چهار پنج دقیقه، برای ورود به زمین روی خط ایستاده بود و کاملا هم آماده بود، این تعویض صورت نگرفت و در نهایت بازی شروع شد. به هر حال پس از این‌که بازی آغاز شد و ما گل دوم را دریافت کردیم، این تعویض انجام شد که من واقعا از این اقدام داور چهارم تعجب کردم.

 

وی افزود: دلیل عدم دستور داور برای انجام این تعویض این بود که به من می‌گفت که تیمت برای نیمه دوم، دیر به زمین آمده است، در حالی است که با توجه به این‌که مسیر رختکن تا زمین به صورت سربالایی بود و دو سه دقیقه زمان می‌برد تا به رختکن برسیم، ترجیح دادیم برای از دست ندادن زمان، داخل زمین بمانیم و به رختکن نرویم.

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان خاطرنشان‌کرد: پیش از آغاز بازی، زمانی‌که به ورزشگاه رسیدیم، یک خانم ما را به رختکن راهنمایی کرد و وقتی وارد شدیم، دیدیم که حریف تازه از این رختکن خارج شده است و لباس‌های بازیکنان ذوب آهن در همان جا بود. حتی ترکیب این تیم نیز روی تخته وایت‌برد بود که آن خانم سریع آن را پاک کرد.

 

وی ادامه داد: نکته جالب دیگر این است که من دو بار به این خانم تذکر دادم که لطفا رختکن ما را ترک کنید تا من با بازیکنانم صحبت داشته باشم و حتی به او گفتم که فکر می‌کنم اکنون دیگر جای شما اینجا نیست ولی او در حال بررسی بود تا مطمئن شود، کمدهایی که مربوط به ذوب آهن، قفل شده است. ما شانس آوردیم که دیر به ورزشگاه رسیدیم و اگر زود می‌رسیدیم، نمی‌دانم که بازیکنان ذوب آهن قرار بود کجا لباس‌های خود را عوض کنند.

 

سلیمانی با بیان این‌که این‌ها را نمی‌گویم که باخت تیمم را توجیه کنم، گفت: فقط می‌خواهم مشکلاتی که وجود داشت و بیشتر مواقع ورزش بانوان با آن درگیر است را بازگو کنم. همانطور که گفتم ما مستحق باخت بودیم، چرا که به دلیل ضعف در خط دروازه و خط هافبک و همچنین یکی دو اشتباه داوری، شیرازه تیمم از هم پاشید و شکست خوردیم.

 

وی عنوان کرد: در کل امکانات تیم ذوب آهن آن‌طور که تعریف می‌کنند، نیست و ضعف‌های بزرگی در این بخش داشتند. این را هم بگویم که حریف بین دو نیمه به آن رختکنی که قرار بود ما برویم و خودشان هم قبل از بازی در آن‌جا بودند، نرفتند، بلکه یک کانتینر روبه‌روی زمین بود که برای استراحت به آن‌جا رفتند.

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان افزود: جالب این است که مسوول برگزاری بازی آن‌قدر که به موارد دیگر تاکید داشت به این موضوع که چرا ما بین دو نیمه به رختکن نرفتیم و درون زمین نشستیم، توجهی نداشت.

 

وی همچنین با اشاره به دیر رسیدن تیمش به ورزشگاه با توجه به این‌که مسیر را گم کرده بودند، گفت: ما ساعت ۷ صبحانه خوردیم و بعد از آن هم راهی ورزشگاه شدیم اما به دلیل اشتباهی که خودمان داشتیم، مسیر را گم کردیم. من هم که این وضعیت را دیدم و با توجه به این‌که ساعت آغاز بازی ۱۰ صبح بود، با مسوول برگزاری مسابقه تماس گرفتم و گفتم که مسیر را گم کرده‌ایم و خواهش می‌کنم بازی با نیم ساعت تاخیر آغاز شود.

 

سلیمانی ادامه داد: فکر نمی‌کنم نیم ساعت تاخیر در برگزاری بازی، با توجه به این‌که بانوان این همه مشکل دارند، زمان زیادی بود ولی در نهایت پس از چانه‌زنی بسیار، این مسوول به من گفت که تنها ۱۰ دقیقه می‌تواند بازی را عقب بیاندازد.

 

ما هم ساعت ۹:۳۰ صبح به ورزشگاه رسیدیم و واقعا بازیکنان نتوانستند خود را به خوبی گرم کنند و با فضای زمین چمن مصنوعی آشنا شوند. درست است که ما اشتباه کردیم و مسیر را گم کردیم ولی واقعاً انتظار داشتم که با ما همکاری شود. حتی جلسه پیش از بازی نیز برگزار نشد و شاید اگر این جلسه به انجام می‌رسید، خیلی از شرایط تغییر می‌کرد.

 

وی با اشاره به آسیب‌دیدگی دو بازیکن تیمش در جریان بازی با ذوب آهن، گفت: در حین بازی، به سر یکی از بازیکنانم ضربه وارد شد و مصدومیتش در حدی بود که راهی بیمارستان شد. از سر او سی‌تی‌اسکن گرفته شود، ضمن این‌که باتوجه به این که ابرویش شکافته شده بود، ابروی او چند بخیه هم خورد.

 

در بازی قبل، سرمربی خیبر خرم‌آباد ما را به بازی خطرناک متهم ‌کرد و من این‌ها را گفتم که متوجه باشیم فوتبال همین است و چنین حوادثی جزو آن است و نمی‌توان گفت، بازیکنی تعمدی روی بازیکن دیگر خطا می‌کند، آن هم در ورزش بانوان که دختران حساس و احساسی هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان در پایان عنوان کرد: امیدوارم برای بازی بعد، دورازه‌بان اول‌مان برسد و بتوانیم از دیدارهای بعدی با امتیاز از زمین خارج شویم. من فکر می‌کنم، اگر گلر اول‌مان را برای دیدار با ذوب آهن در اختیار داشتیم، نتیجه به این صورت رقم نمی‌خورد.

 

 

 

 

  • 0
  • 0
50%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.3 stars from 7 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
حمید صفت,بیوگرافی حمید صفت,عکس های حمید صفت بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ | جدیدترین عکس های اینستاگرامی حمید صفت

چکیده ای از بیوگرافی حمید صفت:

نام : حمید

نام خانوادگی : امیری صفت

تاریخ تولد : ۱۸ مرداد ۱۳۷۲

محل تولد : تهران

ملقب به حمید صفت

ادامه
بهاره رهنما,بیوگرافی بهاره رهنما,عکس بهاره رهنما بیوگرافی بهاره رهنما / عکسهای عروسی بهاره رهنما

چکیده ای از بیوگرافی بهاره رهنما

نام و نام خانوادگی : بهاره رهنما

زمینه فعالیت : بازیگر تئاتر، تلویزیون، سینما، نویسنده، کارگردان تئاتر

تاریخ تولد : ۱۰ آذر ۱۳۵۲ / ۱ دسامبر۱۹۷۳

محل تولد : اراک، ایران

همسر سابق : پیمان قاسم‌خانی

ادامه
امین حیایی,بیوگرافی امین حیایی,جدیدترین تصاویر امین حیایی بیوگرافی امین حیایی مرد پولساز سینما + تصاویر پسر و همسرش

زندگینامه امین حیایی:

زمینه فعالیت: بازیگری و خوانندگی

جنسیت: مرد

سال تولد: ۱۳۴۹

محل تولد: تهران

همسر ها: مونا بانکی پور(همسر سابق) ، نیلوفر خوش خلق.

ادامه
بیوگرافی جاستین بیبر,عکس جاستین بیبر,ماجراهای جاستین بیبر بیوگرافی جاستین بیبر | حقایقی جالب در مورد به شهرت رسیدن جاستین بیبر

گزیده ای از بیوگرافی جانستین بیبر:

نام اصلی: جاستین دِرو بیبر
نام مستعار: جِی‌بی
تولد: ۱ مارس ۱۹۹۴
‎۱۰ اسفند ۱۳۷۲
لندن، انتاریو،کانادا
ملیت: کانادا
سبک‌(ها): پاپ، آراندبی، تین پاپ
ساز(ها): آواز، گیتار، کیبورد، ترومپت، پیانو، درام
سال‌های فعالیت: ۲۰۰۸ - اکنون

 

بیوگرافی جاستین بیبر

جاستین بیبر در لندن (انتاریو) به دنیا آمد و در شهر استردفورد (انتاریو) بزرگ شد، مادر جاستین بیبر «پتی مالته» وقتی که ۱۸ ساله بود جاستین را باردار شد ، وقتی جاستین ۲ ساله بود پدرش «جرمی بیبر» برای ازدواج با زن دیگری پتی را طلاق داد و مادرش جاستین را به تنهایی و با درآمد کمی که از کارش بدست می آورد بزرگ کرد.

 

ادامه
بیوگرافی احسان علیخانی,عکس احسان علیخانی,زندگینامه احسان علیخانی بیوگرافی احسان علیخانی، مجری محبوب و توانمند تلویزیون

نام: احسان علیخانی

زادروز : ۱۵ آبان ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

محل زندگی : تهران

تحصیلات : کارشناسی در رشتهٔ مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران

پیشه : تهیه‌کننده ، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان، کارگردان

ادامه
کریستیانو رونالدو,بیوگرافی کریستیانو رونالدو,عکس جدید رونالدو بیوگرافی کریستیانو رونالدو/ از فقیری تا ثروتمندی

چکیده ای از بیوگرافی کریستیانو رونالدو:

نام کامل:  کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو

زادروز:  ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵

زادگاه: فونچال، مادیرا، پرتغال

قد:  ۱٫۸۵

پست: مهاجم

ادامه
زندگی نامه توماس ادیسون,درباره توماس ادیسون,زندگینامه ادیسون زندگی نامه توماس ادیسون، خنگ ترین نابغه با بیش از ۱۰۰۰ اختراع

تاریخ تولد: ۱۱ فوریهٔ ۱۸۴۷

میلان، اوهایو

مرگ:  ۱۸ اکتبر ۱۹۳۱ میلادی (۸۴ سال)

اورنج غربی، نیوجرسی

شهروند:  ایالات متحده آمریکا

ملیت: پرچم ایالات متحده آمریکا آمریکایی

ادامه
بیوگرافی لیونل مسی,درباره مسی,عکس لیونل مسی بیوگرافی لیونل مسی «مارادونای کوچک»| جدیدترین عکس های لیونل مسی

چکیده ای از بیوگرافی لیونل مسی:

نام کامل: لیونل آندرس مسی کوچیتینی

زادگاه: روساریو، آرژانتین

قد:  ۱٫۶۹ سانتی متر

پست: مهاجم

شمارهٔ پیراهن : ۱۰

ادامه
زندگینامه کوروش کبیر,بیوگرافی کوروش کبیر,کوروش دوم زندگینامه کوروش کبیر از تولد تا مرگ + تصاویر

خلاصه ای از زندگینامه کوروش کبیر

پیش ازکمبوجیه دوم

پس ازکمبوجیه یکم

همسر: کاساندان

کاخ: پاسارگاد

دودمان: هخامنشیان

ادامه
علی دایی,بیوگرافی علی دایی,عکس جدید دایی بیوگرافی علی دایی، اسطوره فوتبال ایران

نام و نام خانوداگی: علی دایی

تاریخ تولد:  ۱ فروردین ۱۳۴۸

محل تولد:  اردبیل، ایران

قد:  ۱۹۳ سانتی‌متر

پست: مهاجم

سمت: سرمربی فوتبال

ادامه
مارگارت تاچر,بیوگرافی مارگارت تاچر,عکس مارگارت تاچر بیوگرافی مارگارت تاچر

مارگارت هیلدا تاچر(بانوی آهنین)

تاریخ تولد/ تاریخ درگذشت

۱۳ اکتبر ۱۹۲۵/ ۰۸ آوریل ۲۰۱۳

پیشه:

نخستین نخست وزیر زن تاریخ بریتانیا و همچنین رهبر سابق حزب محافظه‌کار بریتانیا 

مارگارت هیلدا تاچر (به انگلیسی: Margaret Hilda Thatcher)، بارونس تاچر سابقاً رابِرتز، (۱۳ اکتبر ۱۹۲۵ – ۸ آوریل ۲۰۱۳) معروف به بانوی آهنین (Iron Lady)، نخستین نخست وزیر زن تاریخ بریتانیا و همچنین رهبر سابق حزب محافظه‌کار بریتانیا بود. وی در سال ۱۹۷۵ به رهبری این حزب برگزیده و چند سال بعد در ۱۹۷۹ با شعار بهبود اوضاع اقتصادی از سوی محافظه‌کاران نامزد شد و به نخست وزیری بریتانیای کبیر رسید و تا سال ۱۹۹۰ در هر دو سمت باقی‌ماند. تاچر تنها زنی در بریتانیا است که تاکنون دارای این دو پست به صورت همزمان بوده است. از نظر صلابت سیاسی وی را هم تراز وینستون چرچیل نخست وزیر مشهور و با نفوذ دهه‌های ۴۰ و ۵۰ بریتانیا میدانند.

ادامه
پوران فرخ زاد,بیوگرافی پوران فرخ زاد,عکس پوران فرخ زاد بیوگرافی زنده یاد پوران فرخ زاد

پوران فرخ‌زاد

تاریخ تولد/ تاریخ درگذشت

بهمن ۱۳۱۱ / ۰۹ دی ۱۳۹۵

پیشه:

شاعر، نویسنده، مترجم، منتقد ادبی، روزنامه‌نگار و پژوهشگر ایرانی

پوران فرخ‌زاد (زادهٔ بهمن ۱۳۱۱ در نوشهر - درگذشتهٔ ۹ دی ۱۳۹۵) شاعر، نویسنده، مترجم، منتقد ادبی، روزنامه‌نگار و پژوهشگر ایرانی بود. او در دوران فعالیتش حدود ۳۰ کتاب منتشر کرد که از مهمترین آن‌ها «کارنمای زنان کارای ایران»، نخستین فرهنگ مبسوط دربارهٔ زنان ایرانی است.

ادامه
دنیا فنی زاده,بیوگرافی دنیا فنی زاده,عکسهای دنیا فنی زاده بیوگرافی زنده یاد دنیا فنی زاده

دنیا فنی زاده

تاریخ تولد / تاریخ درگذشت

۳۰ آبان ۱۳۴۶ / ۰۸ دی ۱۳۹۵

پیشه:

هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی»، «خاله قورباغه» و برخی عروسک‌های «شهرموشها»

دنیا فنی‌زاده (درگذشته ۸ دی ۱۳۹۵) عروسک‌گردان ایرانی و دختر پرویز فنی‌زاده بازیگر ایرانی بود.

ادامه
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید