۲۳:۰۲ - ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۰۳۶۴
فوتبال ایران

فیلم/ افشاگری ساشا سبحانی علیه پسر کفاشیان

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اقدامات جنجالی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا پایان ندارد. ساشا سبحانی بار دیگر با انتشار ویدئویی در اینستاگرام درباره پسر یکی از مسئولین ورزشی کشورمان اظهارات جنجالی بیان کرد.

 

پس از اظهارات تاسف‌برانگیز ساشا سبحانی خطاب به مردم عزیز کشورمان و جنگ لفظی و تهدید‌های مکرر میان او و برخی از هنرمندان این بار این آقازاده جنجالی و پرحاشیه به افشاگری علیه احسان کفاشیان پسر علی کفاشیان رییس سابق فدراسیون فوتبال ایران پرداخت. ساشا سبحانی که خود در پی توهین هایی به مردم، مورد واکنش و هجمه بسیاری از مردم و هنرمندان قرار دارد، هربار با مخاطب قرار دادن فردی جدید، سخنانی بی‌پایه و اساس را در مورد آن شخص بیان می‌کند.

 

به نظر می‌رسد این فعال اینستاگرام به مانند بسیاری از اعضای این اپلیکیشن تنها با انجام اقداماتی مضحک و غیرسازنده به دنبال جلب توجه بیشتر در فضای مجازی است. خودنمایی افرادی مانند ساشا سبحانی درست مدتی پس از به راه افتادن کمپین فرزندت کجاست، مطمئنا توجه بسیاری از مردم را به چگونگی زندگی بسیاری از آقازاده‌های نجومی بگیران معطوف ساخته است.

 

 

https://ww​w.yjc.‎​ir/fa/news/6658913/%D9%88%D9%82%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D9%82%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87
  • 16
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.8 stars from 21 votes
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید