صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
،
۰۸:۰۰:۰۱

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
بهار آزادی۱۹,۶۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰ % ۱۹,۵۵۰,۰۰۰۱۹,۶۰۰,۰۰۰۰۸:۰۰:۰۱
امامی۲۰,۳۱۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰ % ۲۰,۲۰۵,۰۰۰۲۰,۳۱۰,۰۰۰۰۸:۰۰:۰۱
نیم۱۰,۰۴۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰ % ۱۰,۰۴۰,۰۰۰۱۰,۰۶۰,۰۰۰۰۸:۰۰:۰۱
ربع۵,۸۰۰,۰۰۰۷۰,۰۰۰ % ۵,۷۶۵,۰۰۰۵,۸۰۰,۰۰۰۰۸:۰۰:۰۱
گرمی۳,۵۵۰,۰۰۰۰ % ۳,۵۴۰,۰۰۰۳,۵۵۰,۰۰۰۰۸:۰۰:۰۱
همه چیز درباره

سکه

دلارو سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در آخرین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی با افزایش قیمت به کار خود پایان داد و علامت بازدهی هفتگی این فلز گرانبها معکوس شد. روز پنج شنبه، سکه ۱۴ هزار تومان افزایش را به ثبت رساند و به قیمت ۲ میلیون و ۱۹ هزار تومان رسید.

اخبار جدید از بازار ارز و سکه 97/03/03,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

سکه تمام بهار آزادی پس از ۷ کانال شکنی، روز گذشته آرام گرفت و در مدار کاهشی حرکت کرد. در دومین روز خردادماه، سکه ۱۶ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای دو میلیون و ۵ هزار تومان رسید.

محمد کشتی‌آرای,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

رییس‌اتحادیه کشوری طلا و جواهرگفت: هر چند در ماه رمضان سطح داد و ستدها کم می‌شود اما امسال تقاضا برای خرید سکه افزایش پیدا کرده و بهای سکه از روز گذشته ۳۰ هزار تومان افزایش یافته است.

قیمت دلار دوم خرداد 97,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

روز گذشته، نوسان‌گیران از بازار ارز عقب‌نشینی کردند، ولی سکه تمام‌بهار آزادی با تکیه بر متغیرهای جهانی از مرز دو میلیونی عبور کرد.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

نرخ سکه در بازار امروز به مدار گرانی برگشت. به گزارش سرپوش، امروز سكه طرح امامى با ١٨ هزار تومان افزايش نسبت به روز گذشته، به دو ميليون و ١٢ هزار تومان رسيد.   البته نرخ بازگشايى اين سكه در روز جارى، يك ميليون و ٩٩٧ هزار تومان بود.

قیمت دلار و قیمت سکه 97/03/01,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

روز گذشته، سکه تمام بهار آزادی به آستانه مرز دو میلیونی رسید و دلار در بازار غیررسمی به کانال ۶ هزار و ۳۰۰ تومان نزدیک شد. در سومین روز هفته، سکه افزایش ۴۷ هزار تومانی را به ثبت رساند و به بهای یک میلیون و ۹۹۹ هزار تومان رسید. سکه در مقاطعی از روز نیز وارد کانال دو میلیونی شده بود.

قیمت دلار و قیمت سکه  97/02/31,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

احتیاط سه‌گانه در بازار ارز  به گزارش سرپوش، روز گذشته، دلار و سکه در مقطعی از دو مرز روانی پایین رفتند؛ ولی با مقاومت معامله‌گران در ساعات پایانی روز قیمت‌ها به سطوح پیشین بازگشتند.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید