صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۶ آبان ۱۳۹۷
،
۰۲:۰۰:۰۱

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ % ۰۰۰۲:۰۰:۰۱
امامی۰۰ % ۰۰۰۲:۰۰:۰۱
نیم۰۰ % ۰۰۰۲:۰۰:۰۱
ربع۰۰ % ۰۰۰۲:۰۰:۰۱
گرمی۰۰ % ۰۰۰۲:۰۰:۰۱
همه چیز درباره

سکه

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

 در آخرین روز هفته، دلار ششمین افت هفتگی خود را تجربه کرد و به قعر ۷۴ روزه رفت. روز پنج‌شنبه، شاخص ارزی ۶۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و روی قیمت ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان قرار گرفت.

قیمت سکه امروز 97/08/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید. امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه امروز 97/08/24,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۳ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان رسید. امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

روز گذشته، سکه و دلار از دو مرز حساس روانی پایین‌تر رفتند؛ دلار از مرز ۱۳ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد و سکه به زیر ۴ میلیون تومان رفت. به گفته فعالان، عرضه بخشی از سکه‌های پیش‌فروش، خروج خریداران بزرگ از بازار و سقوط قیمت دلار مهم‌ترین عواملی بودند که زمینه‌ساز نزول سکه به زیر مرز ۴ میلیون شدند.

قیمت دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

براساس اخبار دریافتی از بازار، دلار با کاهش مجدد به کانال ۱۲ هزار تومان بازگشته است. به گزارش انتخاب، در بازار غیر رسمی، دلار با ۱۵۰ تومان کاهش ارزش گزاری رو به رو شد و هم اکنون با قیمت ۱۲ هزار ۹۰۰ تومان رد و بدل میشود.   ظهر امروز، دلار ۱۳ هزار ۱۰۰ تومان خرید و فروش می‌شد.

وحید مظلومین,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

می‌گوید یک شبه سلطان سکه شدم و به اینجا رسیدم. برای خودم اسم و رسمی دارم کسی نیست که در صنف ما من را نشناسد.

قیمت سکه امروز 97/08/23,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان رسید. امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید