صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۲۹ آبان ۱۳۹۶
،
۰۴:۳۰:۰۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
بهار آزادی۱۳,۶۱۰,۰۰۰۲۰۰,۰۰۰ % ۱۳,۵۱۰,۰۰۰۱۳,۶۱۰,۰۰۰۱۵:۰۰
امامی۱۴,۳۴۵,۰۰۰۱۹۰,۰۰۰ % ۱۴,۱۰۵,۰۰۰۱۴,۴۳۵,۰۰۰۱۶:۲۶
نیم۷,۲۶۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰ % ۷,۰۹۰,۰۰۰۷,۲۶۰,۰۰۰۱۴:۴۲
ربع۴,۱۴۷,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰ % ۳,۹۸۷,۰۰۰۴,۱۴۷,۰۰۰۱۴:۴۳
گرمی۲,۶۷۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰ % ۲,۶۱۰,۰۰۰۲,۶۷۰,۰۰۰۱۴:۴۴
همه چیز درباره

سکه

سکه و دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در بازار امروز - شنبه - هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۱۲۷ هزار تومان رسیده و دلار آمریکا ۴۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد. به گزارش ایسنا، در بازار سکه، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۳۸۹ هزار تومان قیمت دارد. همچنین نیم سکه ۶۹۹، ربع سکه ۳۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان و سکه گرمی ۲۵۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

طلا وارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در چهارمین روز هفته، سکه‌بازان خود را برای عبور از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان آماده کرده بودند؛ با این حال، قیمت دلار و اونس افزایش خاصی را تجربه نکرد تا تیر معامله‌گران سکه به سنگ بخورد.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت هر مثقال طلا نسبت به روزهای قبل حدود نیم درصد کاهش پیدا کرده و ۵۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می‌شود اما سکه تمام طرح جدید ۹۰۰۰ تومان و دلار آمریکا هشت تومان گران شده است.

سکه‌های سوئیسی,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

سکه‌های سوئیسی از قدیم تا زمان حال را ببینید. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پول رایج یک مملکت در طول تاریخ از ابتدا تا زمان حال خیلی فرق می‌کند و شکل، رنگ و یا ارقام آن‌ها بسیار متفاوت می‌شود اما کشورهایی که ثبات اقتصادی آن‌ها بالاست از این قضیه مستثنی هستند.

طلا وارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در بازار امروز - دوشنبه - دلار آمریکا افزایش قیمت محسوسی پیدا کرد و ۴۰۷۳ تومان فروخته شد. سکه تمام طرح جدید نیز با حرکت صعودی یک میلیون و ۳۲۵ هزار تومان قیمت دارد. به گزارش ایسنا، بازار سکه با شیب صعودی همراه شده است.

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

دلار آمریکا برخلاف روند روز گذشته با روند صعودی قیمت روبرو شده است و ۴۰۶۱ تومان فروخته شود و سکه تمام طرح جدید هم با حرکت افزایشی یک میلیون و ۳۱۸ هزار تومان قیمت دارد. به گزارش ایسنا، ‌در بازار ارز پوند انگلستان بیشترین کاهش را داشته است و ۵۴۲۹ تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.

سکه و ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در بازار ارز امروز - دوشنبه - یورو بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرده و ۴۸۲۸ تومان عرضه می‌شود و بازار طلا نیز با کاهش قیمت همراه است. به گزارش ایسنا، انواع طلا در بازار امروز ارزان شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۳ هزار و ۶۰۵ تومان قیمت دارد و هر مثقال طلا ۵۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید