صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آتش‌بازی در مکزیک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز آتش‌بازی در مکزیک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز

حوادث ایران و جهان

> سایر اخبار حوادث آتش‌بازی در مکزیک چندین کشته داد

مقامات مکزیک اعلام کردند: بر اثر آتش‌بازی و انفجار ناشی از آن که در یک کلیسا اتفاق افتاد دست‌کم هفت تن کشته شدند.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت قتل در تهران دستگیری در ترکیه

دو پسر جوان که پس از جنایت در تهران به ترکیه فرار کرده بودند به خاطر ورود غیرمجاز به این کشور بازداشت شدند.متهمان با هماهنگی‌های پلیس بین‌الملل بزودی به ایران منتقل خواهند شد.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت ۷ میلیارد اموال مسروقه در انبار مرد سابقه دار

کارآگاهان پلیس آگاهی همزمان با دستگیری یک مالخر در بازرسی از انبارهای بزرگ متعلق به وی بیش از ۷ میلیارد تومان انواع اموال مسروقه کشف کردند.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت قتل خیاط ۹۰ ساله با قیچی

مرد جوانی که به‌خاطر یک سوء‌تفاهم پیرمرد ۹۰ساله را با پرتاب قیچی به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
تصادف جاده لردگان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث تصادف جاده لردگان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث حوادث ایران و جهان > حوادث جاده ای، ریلی و هوایی دوکشته براثر برخورد سمند با سواری ساینا در محور لردگان- ایذه

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت:برخورد سواری سمند با ساینا در محور 'لردگان به ایذه'۲ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
تصادف جاده اهواز آبادان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث تصادف جاده اهواز آبادان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث حوادث ایران و جهان > حوادث جاده ای، ریلی و هوایی تصادف زنجیره‌ای ۲۹ خودرو براثر مه گرفتگی در جاده اهواز-آبادان

رییس پلیس راه خوزستان گفت: مه صبحگاهی صبح چهارشنبه در جاده اهواز - آبادان موجب کاهش دید و برخورد ۲۹ خودروی سواری و تریلر در ۶ تصادف زنجیره ای در این جاده شد.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت لخت کردن و فيلم گرفتن به خاطر فحش!

پرونده چند جوان به اتهام زورگيري و ضرب و جرح عمدي با حضور شاكيان و متهمين در شعبه ٥ دادگاه كيفري يك تهران برگزار شد.

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت قتل بر سر یک درخت گردو!

قاتل جوان عنبرآبادی درکرج درحالی پس ازگذشت حدود هفت ماه دستگیر و باز داشت شدکه خرداد ماه امسال دربخش جبالبارزجنوبی عنبرآباد،درپی اختلاف ملکی، جوانی۲۴ساله با هویت م-س با جوان دیگری، یک فقره قتل رخ می‌د

بیشتر

۲۱ آذر ۱۳۹۷

نظرات
accident قتل در تهران دستگیری در ترکیه

دو پسر جوان که پس از جنایت در تهران به ترکیه فرار کرده بودند به خاطر ورود غیرمجاز به این کشور بازداشت شدند.متهمان با هماهنگی‌های پلیس بین‌الملل بزودی به ایران منتقل خواهند شد. رسیدگی به این پرونده از ساعت ۳:۳۰ بامداد چهارشنبه چهارم مهر با گزارش مرگ مرموز پسر جوانی در بیمارستان سینا آغاز شد.

[ادامه]
زلزله ، هویزه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث طبیعی هویزه باز هم لرزید/ زلزله ۳.۷ ریشتری در عمق ۱۰ کیلومتری زمین

چهارمین زلزله در ۲۴ ساعت گذشته به قدرت ۳.۷ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین هویزه را لرزند. به گزارش فارس، زمین لرزه‌ای به قدرت ۳.۷ ریشتر، هویزه را به لرزه درآورد. این زلزله در ساعت ۱۹ و ۲۸ دقیقه و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داد.

[ادامه]
آتش‌بازی در مکزیک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز آتش‌بازی در مکزیک چندین کشته داد

مقامات مکزیک اعلام کردند: بر اثر آتش‌بازی و انفجار ناشی از آن که در یک کلیسا اتفاق افتاد دست‌کم هفت تن کشته شدند. به گزارش ایسنا، در این حادثه که روز گذشته (سه‌شنبه) در یک کلیسا و در زمان برگزاری مراسمی اتفاق افتاد دست‌کم هفت تن کشته و حدود ۵۰ تن دیگر مجروح شدند.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید