صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
accident accident

حوادث ایران و جهان

> جرم و جنایت قتل زنی که به زور می‌خواست با قاتل ازدواج کند

آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر ۲۸ ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت شلیک شبانه به مغز راننده جوان

کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت در جست و جوی عامل قتل راننده جوان پژو ۲۰۶ هستند که در کنار خیابان دانشگاه واقع درمحله نازی آباد کشته شد.

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت شناسایی جسد دختری در کانال آب

رسیدگی به پرونده قتل دختر جوانی که جسدش اوایل شهریور در کانال آب حوالی پل سیدخندان پیدا شده بود، با شناسایی خانواده‌اش وارد مرحله تازه‌ای شد.

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
خودکشی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز خودکشی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز حوادث ایران و جهان > سایر اخبار حوادث آیا واقعا چالش نهنگ آبی در ایران وجود دارد؟

"ن" و "ع" تنها دختران کلاس نهم یک مدرسه دخترانه نیستند که در چالش حضور دارند "این گفته یکی از اقوام "ع" است که البته تأیید می‌کند از شخص دیگری شنیده است با این حال دقیقا در روز فوت "ع" به مدیر مدرسه

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
پلیس سوئیس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز پلیس سوئیس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز حوادث ایران و جهان > سایر اخبار حوادث نوجوان سوئیسی با تبر به مردم حمله کرد

پلیس سوئیس اعلام کرد که در پی حمله نوجوان تبر به دست به سمت مردم در منطقه "فلومز" این کشور، چندین نفر زخمی شدند.

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت پسری بعد از دوستی تلگرامی با دختر طلاهای او و مادرش را دزدید

پسر نوجوان بعد از دوستی تلگرامی با دختر مورد علاقه‌اش او را به بهانه ازدواج فریب داد و با همدستی دوستش طلاهای او و مادرش را دزدید.

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
accident accident حوادث ایران و جهان > جرم و جنایت قتل پسردایی بر سر هزینه رستوران!

 روز ۱۳فروردین‌ماه سال ۹۵پسر جوانی که در جریان درگیری در خانه پدربزرگش در لواسان از ناحیه شکم به‌شدت مجروح شده بود جانش را از دست داد. شواهد نشان می‌داد عامل این قتل خانوادگی پسر عمه مقتول است.

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
زلزله,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث طبیعی زلزله,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث طبیعی حوادث ایران و جهان > حوادث طبیعی وقوع زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به جزئیات زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در منطقه زیارتعلی هرمزگان، گفت: بر اساس بررسی‌های اولیه این زمین‌لرزه خسارتی به همراه نداشته است.

بیشتر

۰۱ آبان ۱۳۹۶

نظرات
accident قتل زنی که به زور می‌خواست با قاتل ازدواج کند

آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر ۲۸ ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

[ادامه]
خودکشی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز آیا واقعا چالش نهنگ آبی در ایران وجود دارد؟

"ن" و "ع" تنها دختران کلاس نهم یک مدرسه دخترانه نیستند که در چالش حضور دارند "این گفته یکی از اقوام "ع" است که البته تأیید می‌کند از شخص دیگری شنیده است با این حال دقیقا در روز فوت "ع" به مدیر مدرسه در این خصوص هشدار داده است.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید