صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور

جدول مسابقات فوتبال

جدول لیگ برتر (۹۶-۹۵) - جام خلیج فارس

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱پرسپولیس۳۰۱۹۷۴۴۸۱۵۳۳۶۴
۲ذوب آهن۳۰۱۵۱۰۵۴۶۳۰۱۶۵۵
۳استقلال۳۰۱۵۹۶۴۳۱۸۲۵۵۴
۴سایپا۳۰۱۵۹۶۴۰۳۴۶۵۴
۵پارس جنوبی جم۳۰۱۱۱۴۵۳۴۲۴۱۰۴۷
۶پیکان۳۰۱۲۹۹۳۲۲۶۶۴۵
۷فولاد۳۰۱۰۱۴۶۲۸۲۷۱۴۴
۸صنعت نفت آبادان۳۰۱۰۱۰۱۰۳۶۳۶۰۴۰
۹گسترش فولاد۳۰۹۱۰۱۱۲۴۳۲۳۷
۱۰تراکتورسازی۳۰۸۱۰۱۲۲۸۳۳۳۴
۱۱پدیده۳۰۱۰۹۱۱۳۳۳۳۰۳۳
۱۲استقلال خوزستان۳۰۷۱۰۱۳۲۵۴۲-۱۷۳۱
۱۳سپیدرود رشت۳۰۸۶۱۶۲۴۳۹-۱۵۳۰
۱۴سپاهان۳۰۶۱۱۱۳۳۱۳۴۲۹
۱۵نفت تهران۳۰۵۹۱۶۲۳۴۱-۱۸۲۴
۱۶سیاه جامگان۳۰۲۹۱۹۱۷۴۸-۳۱۱۵

جدول زمانبندی جام خلیج فارس

هفته ۳۰پیکان۲ - ۱سایپاجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰نفت تهران۱ - ۰ذوب آهنجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰گسترش فولاد۰ - ۰پدیده مشهدجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰فولاد خوزستان۱ - ۰تراکتورسازیجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰سپاهان۱ - ۰استقلالجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰مشکی پوشان۱ - ۰پارس جم جنوبیجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰صنعت نفت۳ - ۳استقلال خوزستانجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۰پرسپولیس۰ - ۳سپید رود رشتجمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

جدول لیگ دست یک آزادگان

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱نفت‌ م.سلیمان۳۴۱۸۱۱۵۴۶۲۵۲۱۶۵
۲نساجی مازندران۳۴۱۹۷۸۴۹۲۶۲۳۶۴
۳خونه به خونه۳۴۱۷۱۳۴۳۹۱۷۲۲۶۴
۴فجر سپاسی۳۴۱۸۷۹۴۹۲۵۲۴۶۱
۵بادران تهران۳۴۱۵۱۴۵۵۴۳۲۲۲۵۹
۶ملوان۳۴۱۳۱۶۵۳۹۲۶۱۳۵۵
۷گل گهرسیرجان۳۴۱۳۱۳۸۴۷۳۵۱۲۵۲
۸مس کرمان۳۴۱۵۷۱۲۳۷۳۳۴۵۲
۹اکسین البرز۳۴۱۳۱۲۹۴۰۲۷۱۳۵۱
۱۰مس رفسنجان۳۳۱۰۱۵۸۳۱۲۹۲۴۵
۱۱شهرداری ماهشهر۳۴۱۱۸۱۵۴۲۴۳۴۱
۱۲برق جدید شیراز۳۴۱۰۱۱۱۳۳۰۳۴۴۱
۱۳آلومینیوم اراک۳۴۸۱۵۱۱۲۹۳۴۳۹
۱۴شهرداری تبریز۳۴۱۰۸۱۶۳۶۴۵۳۸
۱۵ماشین‌سازی‌تبریز۳۴۸۱۳۱۳۲۷۳۳۳۷
۱۶ایران جوان بوشهر۳۴۸۹۱۷۳۳۴۹-۱۶۳۳
۱۷صبای قم۳۳۱۹۲۳۲۴۸۳-۵۹۱۲
۱۸راه‌آهن۳۴۲۴۲۸۱۵۷۱-۵۶۱۰

جدول برنامه بازی های فوتسال

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱مس سونگون۲۶۲۰۵۱۱۰۸۴۴۶۴۶۵
۲تاسیسات دریایی۲۶۱۹۲۵۱۰۶۶۶۴۰۵۹
۳گیتی‌پسند‌۲۶۱۵۶۵۹۳۶۳۳۰۵۱
۴حفاری اهواز۲۶۱۲۱۰۴۹۴۶۵۲۹۴۶
۵آتلیه طهران قم۲۶۱۱۷۸۷۱۶۴۷۴۰
۶فرش‌آرا۲۶۱۱۵۱۰۶۰۶۲۳۸
۷آذرخش بندرعباس۲۶۱۰۵۱۱۶۰۶۸۳۵
۸مقاومت قرچک۲۶۹۶۱۱۶۸۷۱۳۳
۹شهروند ساری۲۶۷۹۱۰۶۱۶۳۳۰
۱۰شهرداری ساوه۲۶۸۴۱۴۷۰۹۰-۲۰۲۸
۱۱مقاومت البرز۲۶۷۷۱۲۵۶۸۱-۲۵۲۸
۱۲ارژن شیراز۲۶۷۳۱۶۶۰۷۷-۱۷۲۴
۱۳پارسیان شهر قدس۲۶۵۵۱۶۶۰۹۸-۳۸۲۰
۱۴هیأت فوتبال قم۲۶۲۴۲۰۴۲۹۵-۵۳۱۰

جدول امتیازات لیگ های اروپایی

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱بارسلونا۳۸۲۸۹۱۹۹۲۹۷۰۹۳
۲اتلتیکومادرید۳۸۲۳۱۰۵۵۸۲۲۳۶۷۹
۳رئال‌مادرید۳۸۲۲۱۰۶۹۴۴۴۵۰۷۶
۴والنسیا۳۸۲۲۷۹۶۵۳۸۲۷۷۳
۵ویارئال۳۸۱۸۷۱۳۵۷۵۰۷۶۱
۶بتیس۳۸۱۸۶۱۴۶۰۶۱۶۰
۷سویا۳۸۱۷۷۱۴۴۹۵۸۵۸
۸ختافه۳۸۱۵۱۰۱۳۴۲۳۳۹۵۵
۹ایبار۳۸۱۴۹۱۵۴۴۵۰۵۱
۱۰خیرونا۳۸۱۴۹۱۵۵۰۵۹۵۱
۱۱اسپانیول۳۸۱۲۱۳۱۳۳۶۴۲۴۹
۱۲رئال‌سوسیداد۳۸۱۴۷۱۷۶۶۵۹۷۴۹
۱۳سلتاویگو۳۸۱۳۱۰۱۵۵۹۶۰۴۹
۱۴آلاوس۳۸۱۵۲۲۱۴۰۵۰-۱۰۴۷
۱۵لوانته۳۸۱۱۱۳۱۴۴۴۵۸-۱۴۴۶
۱۶بیلبائو۳۸۱۰۱۳۱۵۴۱۴۹۴۳
۱۷لگانس۳۸۱۲۷۱۹۳۴۵۱-۱۷۴۳
۱۸دیپورتیوو لاکرونیا۳۸۶۱۱۲۱۳۸۷۶-۳۸۲۹
۱۹لاس پالماس۳۸۵۷۲۶۲۴۷۴-۵۰۲۲
۲۰مالاگا۳۸۵۵۲۸۲۴۶۱-۳۷۲۰

جدول زمانبندی لیگ های اروپایی

هفته ۳۸ُسلتاویگو۲ - ۴لوانتهشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸لگانس۲ - ۳رئال بتیسشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸لاس پالماس۲ - ۱خیروناشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸مالاگا۱ - ۰ختافهشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸سویا۰ - ۱دپورتیوو آلاوزشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸ویارئال۲ - ۲رئال مادریدشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸والنسیا۱ - ۲دپورتیوو لاکرونیایکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸اتلتیک بیلبائو۱ - ۰اسپانیولیکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸اتلتیکومادرید۲ - ۲ایباریکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
هفته ۳۸بارسلونا۰ - ۱رئال سوسیدادیکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

لیگ اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱ویارئال۶۳۲۱۱۰۶۴۱۱
۲آستانه۶۳۱۲۱۰۷۳۱۰
۳اسلاویا پراگ۶۲۲۲۶۶۰۸
۴مکابی۶۱۱۴۱۸۴

برنامه مسابقات یک چهارم نهایی

پنجشنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۷
لایپزیگ
۰ - ۱
مارسی
۲۳:۳۵
آرسنال
۱ - ۴
زسکا مسکو
۲۳:۳۵
اتلتیکومادرید
۰ - ۲
اسپورتینگ لیسبون
۲۳:۳۵
لاتزیو
۲ - ۴
سالزبورگ
۲۳:۳۵
پنجشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۷
مارسی
۲-۵
لایپزیگ
۲۳:۳۵
زسکا مسکو
۲-۲
آرسنال
۲۳:۳۵
اسپورتینگ لیسبون
۲-۰
اتلتیکومادرید
۲۳:۳۵
سالزبورگ
۴-۲
لاتزیو
۲۳:۳۵
برنامه مسابقات نیمه نهایی

برنامه مسابقات نیمه نهایی

پنجشنبه, ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
مارسی
۰-۲
سالزبورگ
۲۳:۳۵
آرسنال
۱-۱
اتلتیکومادرید
۲۳:۳۵
پنجشنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
سالزبورگ
۱-۲
مارسی
۲۳:۳۵
اتلتیکومادرید
۰-۱
آرسنال
۲۳:۳۵
فینال لیگ اروپا

برنامه مسابقات فینال

چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
مارسی
۳-۰
اتلتیکومادرید
۲۳:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱منچستریونایتد۶۵۰۱۱۲۳۹۱۵
۲بازل۶۴۰۲۱۱۵۶۱۲
۳زسکامسکو۶۳۰۳۸۱۰۹
۴بنفیکا۶۰۰۶۱۱۴-۱۳۰

جدول زمانبندی لیگ قهرمانان اروپا

بنفیکا۲ - ۱زسکا مسکوسه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
منچستر یونایتد۰ - ۳بازلسه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
بازل۰ - ۵بنفیکاچهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶
زسکا مسکو۴ - ۱منچستر یونایتدچهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶
زسکا مسکو۲- ۰بازلچهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
بنفیکا۱ - ۰منچستر یونایتدچهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
بازل۲۳:۱۵زسکا مسکوسه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
منچستر یونایتد۲۳:۱۵بنفیکاسه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
زسکا مسکو۲۰:۳۰بنفیکاچهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
بازل۲۳:۱۵منچستر یونایتدچهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
بنفیکا۲۳:۱۵بازلسه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
منچستر یونایتد۲۳:۱۵زسکا مسکوسه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶

برنامه مسابقات یک چهارم نهایی

سه شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۷
سویا
۲ - ۱
بایرن مونیخ
۲۳:۱۵
یوونتوس
۳ - ۰
رئال مادرید
۲۳:۱۵
چهارشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۷
بارسلونا
۱ - ۴
آاس رم
۲۳:۱۵
لیورپول
۰ - ۳
منچسترسیتی
۲۳:۱۵
سه شنبه, ۲۱ فروردين ۱۳۹۷
آاس رم
۰-۳
بارسلونا
۲۳:۱۵
منچسترسیتی
۲-۱
لیورپول
۲۳:۱۵
چهارشنبه, ۲۲ فروردين ۱۳۹۷
بایرن مونیخ
۰-۰
سویا
۲۳:۱۵
رئال مادرید
۳-۱
یوونتوس
۲۳:۱۵
برنامه مسابقات نیمه نهایی

برنامه مسابقات نیمه نهایی

سه شنبه, ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷
لیورپول
۲-۵
آاس رم
۲۳:۱۵
چهارشنبه, ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
بایرن مونیخ
۲-۱
رئال مادرید
۲۳:۱۵
سه شنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
رئال مادرید
۲-۲
بایرن مونیخ
۲۳:۱۵
چهارشنبه, ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
آاس رم
۲-۴
لیورپول
۲۳:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱الاهلی عربستان۴۲۲۰۵۳۲۸
۲الجزیره امارات۴۱۲۱۵۵۰۵
۳الغرافه۴۱۲۱۷۵۲۵
۴تراکتورسازی۴۰۲۲۱۵۲
گروه A

برنامه مسابقات گروه A

دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
الجزیره امارات
۲ - ۳
الغرافه
۱۹:۰۰
تراکتورسازی
۱ - ۰
الاهلی عربستان
۱۹:۰۰
دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
الغرافه
۰ - ۳
تراکتورسازی
۱۸:۳۰
الاهلی عربستان
۱ - ۲
الجزیره امارات
۲۰:۴۰
دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
الجزیره امارات
۰ - ۰
تراکتورسازی
۱۸:۳۰
الغرافه
۱ - ۱
الاهلی عربستان
۱۸:۴۰
سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
تراکتورسازی
۱ - ۱
الجزیره امارات
۱۶:۰۰
الاهلی عربستان
۱ - ۱
الغرافه
۲۰:۴۵
سه شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۷
الغرافه
۳ - ۲
الجزیره امارات
۲۰:۰۰
الاهلی عربستان
۰ - ۲
تراکتورسازی
۲۰:۵۰
سه شنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
تراکتورسازی
۳-۱
الغرافه
۱۸:۰۰
الجزیره امارات
۲-۱
الاهلی عربستان
۱۸:۰۰
گروه B

برنامه مسابقات گروه B

دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
لوکوموتیو ازبکستان
۰ - ۵
الوحده امارات
۱۴:۳۰
الدحیل قطر
۱ - ۳
ذوب آهن
۱۶:۴۵
دوشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
ذوب آهن
۰ - ۲
لوکوموتیو ازبکستان
۱۶:۰۰
الوحده امارات
۳ - ۲
الدحیل قطر
۱۸:۲۰
سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
ذوب آهن
۰ - ۲
الوحده امارات
۱۶:۰۰
الدحیل قطر
۲ - ۳
لوکوموتیو ازبکستان
۱۸:۳۰
دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
لوکوموتیو ازبکستان
۲ - ۱
الدحیل قطر
۱۵:۳۰
الوحده امارات
۰ - ۳
ذوب آهن
۱۸:۳۰
سه شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۷
ذوب آهن
۱ - ۰
الدحیل قطر
۱۸:۴۵
الوحده امارات
۴ - ۱
لوکوموتیو ازبکستان
۱۹:۴۰
سه شنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
لوکوموتیو ازبکستان
۱-۱
ذوب آهن
۱۷:۳۰
الدحیل قطر
۰-۱
الوحده امارات
۱۷:۳۰
گروه C

برنامه مسابقات گروه C

سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
پرسپولیس
۰ - ۳
نسف قارشی
۱۷:۱۵
الوصل
۲ - ۱
السد قطر
۱۸:۳۰
سه شنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۶
نسف قارشی
۰ - ۱
الوصل
۱۶:۳۰
السد قطر
۱ - ۳
پرسپولیس
۱۹:۰۰
دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
نسف قارشی
۰ - ۱
السد قطر
۱۷:۰۰
پرسپولیس
۰ - ۲
الوصل
۱۷:۱۵
سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
السد قطر
۰ - ۴
نسف قارشی
۱۸:۴۵
الوصل
۱ - ۰
پرسپولیس
۱۸:۴۵
دوشنبه, ۱۳ فروردين ۱۳۹۷
نسف قارشی
۰ - ۰
پرسپولیس
۱۹:۰۰
السد قطر
۱ - ۲
الوصل
۲۰:۳۰
دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۷
الوصل
۲-۱
نسف قارشی
۱۸:۳۰
پرسپولیس
۰-۱
السد قطر
۱۸:۳۰
گروه D

برنامه مسابقات گروه D

سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
الریان قطر
۲ - ۲
استقلال
۱۸:۴۰
الهلال عربستان
۰ - ۰
العین امارات
۲۰:۵۵
سه شنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۶
العین امارات
۱ - ۱
الریان قطر
۱۸:۴۰
استقلال
۰ - ۱
الهلال عربستان
۱۹:۰۰
سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
العین امارات
۲ - ۲
استقلال
۱۸:۵۰
الهلال عربستان
۱ - ۱
الریان قطر
۲۰:۴۵
دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
الریان قطر
۱ - ۲
الهلال عربستان
۱۸:۴۵
استقلال
۱ - ۱
العین امارات
۱۹:۰۰
دوشنبه, ۱۳ فروردين ۱۳۹۷
العین امارات
۱ - ۲
الهلال عربستان
۲۰:۰۰
استقلال
۰ - ۲
الریان قطر
۲۰:۰۰
دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۷
الریان قطر
۴-۱
العین امارات
۱۹:۱۵
الهلال عربستان
۱-۰
استقلال
۱۹:۱۵
یک هشتم نهایی

برنامه مسابقات یک هشتم نهایی

دوشنبه, ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷
الجزیره امارات
۲-۳
پرسپولیس
۲۰:۰۰
السد قطر
۱-۲
الاهلی عربستان
۲۰:۴۵
سه شنبه, ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷
ذوب آهن
۰-۱
استقلال
۱۹:۱۵
العین امارات
۴-۲
الدحیل قطر
-:-
تیانجین
۰-۰
گوانجو اورگرند
۱۶:۰۰
بوریرام تایلند
۲-۳
جونبوک موتورز
۱۵:۳۰
چهارشنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷
کاشیما انتلرز
۱-۳
شانگهای SIPG
۱۴:۳۰
اولسان هیوندای
۰-۱
سوون بلووینگز
۱۵:۰۰
دوشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷
پرسپولیس
۱-۲
الجزیره امارات
۱۹:۱۵
الاهلی عربستان
۲-۲
السد قطر
۲۲:۱۰
سه شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
استقلال
۱-۳
ذوب آهن
۲۰:۴۵
الدحیل قطر
۱-۴
العین امارات
۲۰:۰۰
جونبوک موتورز
۰-۲
بوریرام تایلند
۱۴:۳۰
گوانجو اورگرند
۲-۲
تیانجین
۱۶:۳۰
چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
سوون بلووینگز
۰-۳
اولسان هیوندای
۱۵:۰۰
شانگهای SIPG
۱-۲
کاشیما انتلرز
۱۶:۳۰

مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ - روسیه

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱ایران۱۰۶۴۰۱۰۲۸۲۲
۲کره‌جنوبی۱۰۴۳۳۱۱۱۰۱۱۵
۳سوریه۱۰۳۴۳۹۸۱۱۳
۴ازبکستان۱۰۴۱۵۶۷۱۳
۵چین۱۰۳۳۴۸۱۰۱۲
۶قطر۱۰۲۱۷۸۱۵۷
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • شنبه ۵ خرداد
    لیگ ملت های والیبال
    بلغارستان - آمریکا
    ساعت: ۱۲:۳۰
  • لیگ ملت های والیبال
    ایتالیا - برزیل
    ساعت: ۱۸:۳۰
  • لیگ ملت های والیبال
    ایران - استرالیا
    ساعت: ۱۹:۳۰
  • لیگ ملت های والیبال
    آلمان - صربستان
    ساعت: ۲۱:۳۰
  • فینال لیگ قهرمانان اروپا
    رئال‌مادرید - لیورپول
    ساعت: ۲۳:۱۵
  • یکشنبه ۶ خرداد
    لیگ ملت های والیبال
    ایران - ژاپن
    ساعت: ۱۷:۳۰
  • دوشنبه ۷ خرداد
    دوستانه بین‌المللی
    کره جنوبی - هندوراس
    ساعت: ۱۵:۳۰
  • دوستانه بین‌المللی
    پرتغال - تونس
    ساعت: ۲۲:۳۰
  • دوستانه بین المللی
    ترکیه - ایران
    ساعت: ۲۲:۴۵
  • چهارشنبه ۹ خرداد
    دوستانه بین‌المللی
    آرژانتین - هاییتی
    ساعت: ۰۰:۳۰
  • دوستانه بین‌المللی
    ژاپن - غنا
    ساعت: ۱۴:۳۰
  • دوستانه بین‌المللی
    اتریش - روسیه
    ساعت: ۲۳:۱۵
  • پنجشنبه ۱۰ خرداد
    دوستانه بین‌المللی
    اکراین - مراکش
    ساعت: ۲۲:۳۰
  • جمعه ۱۱ خرداد
    دوستانه بین المللی
    فرانسه - ایتالیا
    ساعت: ۲۳:۳۰