صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
تناسب اندام,روش داشتنم تناسب اندام,اطلاعات غلطتناسب اندام تناسب اندام,روش داشتنم تناسب اندام,اطلاعات غلطتناسب اندام پزشکی > تغذیه و تناسب اندام 12 باور غلط درباره تناسب اندام

درباره تناسب اندام و روش دست یافتن به آن متاسفانه اطلاعات غلطی بین عموم مردم پخش شده است.

بیشتر

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

بیماری برفک دهان,عفونت‌ قارچی‌ دهان,بهداشت‌ دهان بیماری برفک دهان,عفونت‌ قارچی‌ دهان,بهداشت‌ دهان پزشکی > مجله سلامت علل بیماری «برفک دهان» چیست؟

برفک‌ عبارت‌ است‌ از یک‌ عفونت‌ قارچی‌ شایع‌ دهان‌. بیشتر، نوزادان‌ و شیرخواران‌ را مبتلا می‌کند ولی‌ سایر کودکان‌ و بزرگسالان‌ نیز مبتلا می‌شوند.

بیشتر

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

پوکی استخوان,نشانه های پوکی استخوان,علائم پوکی استخوان پوکی استخوان,نشانه های پوکی استخوان,علائم پوکی استخوان پزشکی > مجله سلامت نشانه های پنهان ابتلا به پوکی استخوان

زمانی که استخوان های ستون فقرات نمی توانند از وزن بدن پشتیبانی کنند، دچار انحنا شده و موجب شکل گیری قوز پشت می شوند.

بیشتر

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

انعقاد داخل‌ عروق‌ منتشر,اختلال در انعقاد خون‌,خونریزی‌ شدید انعقاد داخل‌ عروق‌ منتشر,اختلال در انعقاد خون‌,خونریزی‌ شدید پزشکی > مجله سلامت علائم شایع اختلال «انعقاد داخل عروق منتشر»

انعقاد داخل‌ عروق‌ منتشر عبارت‌ است‌ از یک‌ اختلال‌ جدی‌ در مکانسیم‌های‌ انعقاد خون‌، که‌ منجر به‌ خونریزی‌ خارجی‌ یا داخلی‌ می‌شود.

بیشتر

۲۹ فروردین ۱۳۹۷

صبحانه,بدترین موادغذایی برای صبحانه,صبحانه نامناسب صبحانه,بدترین موادغذایی برای صبحانه,صبحانه نامناسب پزشکی > مجله سلامت بدترین گزینه‌های غذایی برای صبحانه

صبحانه موجب افزایش توانایی حل مساله و تمرکز بیشتر در فرد می‌شود.

بیشتر

۲۹ فروردین ۱۳۹۷

دلایل رؤیا دیدن,خیالات شبانه‌,چگونگی خواب دیدن دلایل رؤیا دیدن,خیالات شبانه‌,چگونگی خواب دیدن پزشکی > مجله سلامت دلیل رؤیا دیدن چیست؟

رؤیاها آنقدر عجیب هستند و برای ما مهم تلقی می‌شوند که احساس می‌کنیم باید حتما درمورد ماجراجویی‌های شبانه‌مان به‌صورت طولانی با بقیه افراد صحبت کنیم و رؤیاهایمان را با آن‌ها در میان بگذاریم.

بیشتر

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

خواص میوه کیوی,خاصیت درمانی کیوی,کیوی و خاصیت های آن خواص میوه کیوی,خاصیت درمانی کیوی,کیوی و خاصیت های آن پزشکی > مجله سلامت آشنایی با خواص شگفت انگیز کیوی

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اعتقاد بر این است که کیوی بسته کوچکی از چیزهای بزرگ است، این میوه آبدار و سبز رنگ معمولاً تنها پنج تا هشت سانتی متر طول و پنج تا 6 سانتیمتر عرض دارد، اما خواص غذایی زیادی د

بیشتر

۲۷ فروردین ۱۳۹۷

مد روز,لباس های مد روز,مدل لباس مد روز,لباس های مد روز,مدل لباس مد > دنیای مد لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی‌افتند (+تصاویر)

مد پدیده ای گذرا است.

بیشتر

۲۷ فروردین ۱۳۹۷

مدل مانتو,انواع مدل مانتو,مدل مانتو جدید مدل مانتو جدید دخترانه و زنانه

مانتو نيز از جمله مواردي است که بايد متناسب با قد و اندامتان انتخاب و بر تن کنيد. مانتوهاي رنگ روشن، طرحدار و چند تکه: اندام را درشت تر نشان داده و براي افراد ريز اندام مناسب مي باشد.

[ادامه]
بیماری برفک دهان,عفونت‌ قارچی‌ دهان,بهداشت‌ دهان علل بیماری «برفک دهان» چیست؟

برفک‌ عبارت‌ است‌ از یک‌ عفونت‌ قارچی‌ شایع‌ دهان‌. بیشتر، نوزادان‌ و شیرخواران‌ را مبتلا می‌کند ولی‌ سایر کودکان‌ و بزرگسالان‌ نیز مبتلا می‌شوند.

[ادامه]
تناسب اندام,روش داشتنم تناسب اندام,اطلاعات غلطتناسب اندام ۱۲ باور غلط درباره تناسب اندام

درباره تناسب اندام و روش دست یافتن به آن متاسفانه اطلاعات غلطی بین عموم مردم پخش شده است. ورزش، در برخی مواقع همچون دارویی معجزه‌آسا عمل می‌کند، اما تلاش برای رسیدن به تناسب اندام به شیوه‌ای غلط، بیشتر به بدن آسیب می‌زند.   برای حفظ تناسب اندام می‌بایست چند روز در هفته ورزش کنید؟

[ادامه]
دره های زیبای ایران,گردشگری در ایران,دیدنی های طبیعی ایران سفر به ۷ دره سرسبز و دیدنی ایران (+تصاویر)

شاید هنوز برخی از ایرانیان وقتی به گردشگری در ایران فکر می کنند، بیشتر مکان های تاریخی مانند تخت جمشید و مساجد فوق العاده زیبای اصفهان و شیراز به ذهن شان خطور کند؛ در حالی که این مکان های دیدنی گردشگران زیادی را به خود جذب می کنند، اما نباید از طبیعت بی نظیر ایران غافل شد.

[ادامه]
دکوراسیون داخلی منزل,دکوراسیون رنگ بنفش,طراحی دکوراسیون منزل نکاتی در مورد استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی منزل

رنگ بنفش یکی از محبوب ترین رنگ هایی است که معمولا طراحان داخلی دکوراسیون نگاه ویژه ای به آن دارند و با توجه به طرفداران زیادی که این رنگ دارد، استفاده از آن نیز روز به روز در حال گسترش است.

[ادامه]
ویژه سرپوش