صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۲۹ آبان ۱۳۹۶
،
۰۹:۳۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
انس طلا ۱,۲۹۱.۶۸(۰.۲۱%) ۲.۷۳ % ۱,۲۹۱.۲۵۱,۲۹۵.۰۳۹:۲۹
مثقال طلا ۵,۴۸۱,۰۰۰(۰%) ۰ % ۵,۴۸۰,۰۰۰۵,۴۸۸,۰۰۰۲۸ آبان
گرم طلای ۱۸ ۱,۲۶۵,۳۷۰(۰%) ۰ % ۱,۲۶۵,۱۴۰۱,۲۶۶,۹۹۰۲۸ آبان
گرم طلای ۲۴ ۱,۶۸۷,۱۵۰(۰%) ۰ % ۱,۶۸۶,۸۴۰۱,۶۸۹,۳۰۰۲۸ آبان
همه چیز درباره

طلا

سکه و دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در بازار امروز - شنبه - هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۱۲۷ هزار تومان رسیده و دلار آمریکا ۴۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد. به گزارش ایسنا، در بازار سکه، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۳۸۹ هزار تومان قیمت دارد. همچنین نیم سکه ۶۹۹، ربع سکه ۳۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان و سکه گرمی ۲۵۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

طلا وارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در چهارمین روز هفته، سکه‌بازان خود را برای عبور از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان آماده کرده بودند؛ با این حال، قیمت دلار و اونس افزایش خاصی را تجربه نکرد تا تیر معامله‌گران سکه به سنگ بخورد.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت هر مثقال طلا نسبت به روزهای قبل حدود نیم درصد کاهش پیدا کرده و ۵۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می‌شود اما سکه تمام طرح جدید ۹۰۰۰ تومان و دلار آمریکا هشت تومان گران شده است.

accident

کارشناس‌های پزشکی پس ازتحقیقات تخصصی، پرده از رازقتل زن ۸۴ ساله‌ای برداشتند که خانواده‌اش تصورمی کردند او به مرگ طبیعی جان سپرده است.

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

دلار آمریکا برخلاف روند روز گذشته با روند صعودی قیمت روبرو شده است و ۴۰۶۱ تومان فروخته شود و سکه تمام طرح جدید هم با حرکت افزایشی یک میلیون و ۳۱۸ هزار تومان قیمت دارد. به گزارش ایسنا، ‌در بازار ارز پوند انگلستان بیشترین کاهش را داشته است و ۵۴۲۹ تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.

سکه و ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در بازار ارز امروز - دوشنبه - یورو بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرده و ۴۸۲۸ تومان عرضه می‌شود و بازار طلا نیز با کاهش قیمت همراه است. به گزارش ایسنا، انواع طلا در بازار امروز ارزان شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۳ هزار و ۶۰۵ تومان قیمت دارد و هر مثقال طلا ۵۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

دزد متجاوز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

پسر جوان که برای سرقت وارد خانه‌ای در خیابان آفریقا شده بود وقتی در برابر زن تنها قرار گرفت با تهدید چاقو اقدام به آزار و اذیت زن ٦٠ ساله کرد و سوار بر خودروی پرشیا پا به فرار گذاشت.   سارق جوان و همدستش زمانی که سرگرم سرقت لوازم داخل خودرو در غرب تهران بودند، در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید