صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
،
۱۰:۳۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
انس طلا ۱,۲۸۹.۸۳(۰.۱۸%) ۲.۳۲ % ۱,۲۸۸.۱۸۱,۲۹۷.۸۰۱۰:۳۰:۰۱
مثقال طلا ۸,۱۱۹,۰۰۰(۰.۳۶%) ۲۹,۰۰۰ % ۸,۰۵۰,۰۰۰۸,۱۷۵,۰۰۰۱۰:۳۰:۰۱
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۱,۸۷۴,۲۰۰(۰.۱%) ۱,۹۰۰ % ۱,۸۵۸,۵۰۰۱,۸۸۶,۲۰۰۱۰:۳۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۲,۴۹۸,۹۰۰(۰.۱%) ۲,۵۰۰ % ۲,۴۷۷,۹۰۰۲,۵۱۴,۹۰۰۱۰:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

بازارطلا وارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت طلای جهانی در طول هفته گذشته تحت فشار شدید رشد شاخص دلار آمریکا قرار داشت و به پایین مرز ۱۳۰۰ دلاری سقوط کرد. تقویت نرخ بازدهی اوراق بلندمدت خزانه‌داری آمریکا و چشم‌انداز افزایشی نرخ بهره هدف فدرال رزرو مهم‌ترین حامیان شاخص دلار در هفته گذشته محسوب می‌شوند.

نفت و طلا,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,نفت و انرژی

قیمت نفت در میان کاهش قیمت طلا بالاخره صعودی شد. به گزارش ایلنا، قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی با کاهش سه دلار و ۸۰ سنت به یک هزار و ۲۹۰ دلار و ۷۰ سنت رسید.   همچنین قیمت هر گرم طلا با کاهش ۱۲ سنتی به ۴۱ دلار و ۵۰ سنت رسید.

حسین رحیمی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی

رئیس پلیس پایتخت از روند صعودی سرقت ارز‌های خارجی از منازل شهروندان خبر داد و گفت: به شهروندان توصیه می‌کنم برای حفظ اموال باارزش حتما از صندوق امانات بانک‌ها استفاده کنند .

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در سال‌های گذشته بارها بحث وکیوم سکه‌های طلا مطرح شده است اما همچنان سرانجام خاصی برای این وضعیت وجود ندارد و خریداران سکه دچار مشکلات متعدد می‌شوند. محمدکشتی‌آرای، عضو هیات رئیسه اتحادیه طلافروشان در این زمینه تاکید دارد بهتر است سکه بدون وکیوم خریداری شود.

بدلیجات,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان با بیان اینکه احتمال بالا رفتن بهای طلا وجود دارد، گفت: متاسفانه به دلیل افزایش بی رویه قیمت طلا مردم تمایل بسیاری به خرید و استفاده زیورآلات مصنوعی و بدلیجات که بیشتر وارداتی هستند، دارند.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد، سکه تمام بهار آزادی هفته گذشته بیشترین بازدهی منفی را در سال ۹۷ تجربه کرد. نزول هفتگی این فلز گرانبها در شرایطی به نزدیک ۶ درصد رسید که در آخرین روز هفته ۴ کانال رشد قیمت را تجربه کرد.

قیمت دلار و قیمت سکه 29 اردیبهشت97,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

 سکه تمام بهار آزادی هفته گذشته بیشترین بازدهی منفی را در سال ۹۷ تجربه کرد. نزول هفتگی این فلز گرانبها در شرایطی به نزدیک ۶ درصد رسید که در آخرین روز هفته ۴ کانال رشد قیمت را تجربه کرد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید