صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۰۱ مرداد ۱۳۹۷
،
۰۳:۳۰:۰۲

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۲,۷۴۵,۰۰۰(۲.۴۶%) ۶۵,۸۰۰ % ۲,۶۷۹,۰۰۰۲,۷۴۷,۳۰۰۰۳:۳۰:۰۲
طلای ۲۴ عیار۳,۶۶۰,۰۰۰(۲.۴۶%) ۸۷,۸۰۰ % ۳,۵۷۱,۹۰۰۳,۶۶۳,۰۰۰۰۳:۳۰:۰۲
مثقال طلا ۱۱,۸۹۰,۰۰۰(۲.۴۶%) ۲۸۵,۰۰۰ % ۱۱,۶۰۴,۰۰۰۱۱,۹۰۰,۰۰۰۰۳:۳۰:۰۲
مثقال / عیار جهانی ۱۱,۷۵۵,۰۰۰(۲.۷%) ۳۰۹,۰۰۰ % ۱۱,۴۴۱,۰۰۰۱۲,۲۴۱,۰۰۰۰۳:۳۰:۰۲
همه چیز درباره

طلا

قیمت طلا و سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه اول مرداد ماه هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با نرخ ۳ میلیون و ۳۴۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

سکه و دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۵۲هزار تومان فروخته می‌شود.

طلا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت طلا در آخرین روز کاری بازارهای جهانی ۶.۵۶ دلار افزایش یافت و به ۱۲۲۹.۵۳ دلار در هر اونس رسید. به گزارش فارس به نقل از رویترز، پس از اینکه ترامپ از تقویت ارزش دلار و افزایش نرخ بهره آمریکا انتقاد کرد، قیمت طلا که از کمترین رقم یک سال گذشته که روز پنج شنبه رقم خورده بود، افزایش یافت.

دلارو سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۷۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۴۵هزار تومان فروخته می‌شود.

دستگیری سارقان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۲ سارقی که اقدام به سرقت بیش از ۳۰ میلیارد ریال طلاجات از منازل مردم کرده بودند خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک و نیم کیلوگرم طلای مسروقه کشف شد.

طلا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که طی روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلا کاهش یافته است اظهار کرد: با توجه به نوسانات اخیر تصمیم گیری برای خرید طلا و سکه سخت شده و همچنین مردم دیگر قدرت مالی گذشته را ندارند.

بازار طلا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر گفت: متاسفانه بانک مرکزی در کوتاه مدت سیاست ذخیره سازی را زیر پا گذاشت و به بهانه حراج سکه و تنظیم بازار باعث پیش فروش ۷۰ تن سکه شد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید