صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سکه و دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز سکه و دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

فلزات، طلا و ارز

> اخبار فلزات، طلا و ارز نرخ ارز در بازار(سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶)

دلار آمریکا بدون تغییر با ثبات همراه است و سکه تمام با روند افزایشی به یک میلیون و ۳۲۱ هزار تومان در بازار امروز - سه‌شنبه - رسیده است.

بیشتر

۲۵ مهر ۱۳۹۶

نظرات
ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز نرخ ارز در بازار بین بانکی(سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶)

ارزش ۱۷ ارز از جمله یورو در بازار بین بانکی روند نزولی به خود گرفت و دو ارز همچون لیر سوریه بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

بیشتر

۲۵ مهر ۱۳۹۶

نظرات
بازار ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز بازار ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز راهکار ایجاد ثبات پایدار در بازار ارز

یکی از پایدارترین مکانیزم‌های مدیریت بازار ارز، مکانیزم حراج معکوس است. ایده اصلی این روش از فروش گل در کشور هلند گرفته شده است.

بیشتر

۲۵ مهر ۱۳۹۶

نظرات
ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز دلایل نوسانات اخیر ارز

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس علت نوسانات اخیر نرخ ارز را اعلام کرد.

بیشتر

۲۵ مهر ۱۳۹۶

نظرات
اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز نرخ ارز و سکه در بازار(دوشنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۶)

وضعیت بازار سکه و ارز در ادامه روند روزهای گذشته با تغییر و تحول چندانی همراه نشده و دلار با ثبات قیمت در حدود ۴۰۰۰ تومان قیمت دارد.

بیشتر

۲۴ مهر ۱۳۹۶

نظرات
طلای جهانی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز طلای جهانی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز طلا کوتاه آمد

طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار و صعود بازارهای سهام آسیا،با اندکی کاهش قیمت مواجه شد اما همچنان بالای مرز بااهمیت ۱۳۰۰ دلار قرار دارد.

بیشتر

۲۴ مهر ۱۳۹۶

نظرات
سکه های وکیوم دار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز سکه های وکیوم دار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز فروش سکه های وکیوم دار کم وزن

«سکه وکیوم‌دار بخرید»، «بسته‌بندی سکه را باز نکنید که قیمت سکه می‌افتد» و ...

بیشتر

۲۴ مهر ۱۳۹۶

نظرات
دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز نرخ ارز در بازار بین بانکی(دوشنبه ۲۴ مهر ماه ۹۶)

ارزش ۱۲ ارز در حالی روند نزولی به خود گرفته که ارزش دلار همچون روز گذشته با روند مثبت روبرو شده است.

بیشتر

۲۴ مهر ۱۳۹۶

نظرات
ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز نرخ ارز در بازار(یک‌شنبه ۲۳ مهرماه ۹۶)

امروز (یکشنبه) قیمت دلار با ادامه روند کاهشی خود ۴۰۰۷ تومان معامله می‌شود و سکه تمام طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به دیروز معادل یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان قیمت دارد.

[ادامه]
لایه های طلا,اخبار علمی,خبرهای علمی,اختراعات و پژوهش ساخت و صادرات دستگاه ایرانی پوشش‌دهی طلا به ۷ کشور

محققان کشور موفق به طراحی و ساخت دستگاه لایه نشانی طلا شدند که قیمت آن ۵۰ درصد کمتر از نمونه خارجی است و به ۷ کشور جهان نیز صادر شده است. احمد مهدوی مجری طرح در گفت‌وگو با ایسنا، دستگاه طراحی شده را یک دستگاه لایه نشانی طلا دانست که در کنار میکروسکوپ‌های الکترونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید