صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
نرخ ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز نرخ ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

فلزات، طلا و ارز

> اخبار فلزات، طلا و ارز نرخ رسمی ارز (شنبه 05 خرداد 97) / ارزش ۲۴ ارز صعودی شد

ارزش ۲۴ ارز در بازار بین بانکی از جمله دلار آمریکا روند صعودی به خود گرفت و ۱۴ ارز با اُفت قیمت همراه شد.

بیشتر

۰۵ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
دلارو سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز دلارو سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت دلار و قیمت سکه (97/03/05) / احتمال رشد قیمت دلار با تحریم‌های جدید

در آخرین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی با افزایش قیمت به کار خود پایان داد و علامت بازدهی هفتگی این فلز گرانبها معکوس شد.

بیشتر

۰۵ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز تحمل دلار ۴۲۰۰ تومانی تمام شد (+نمودار)

عرضه دلار با نرخ ۴۲۰۰ تومان و تأکید برخی مسئولان بر عدم تغییر آن تا مدت حداقل چند ماهه، برای بازار ارز افاقه نکرد و آن طور که کارشناسان پیش بینی کرده بودند فشار برای تثبیت نرخ دلار دوام نیاورد و طولی

بیشتر

۰۴ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
بازار طلا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز بازار طلا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز بازگشت طلا به بالای مرز ۱۳۰۰ دلار

طلا پس از اینکه موفق شد به بالای مرز ۱۳۰۰ دلار صعود کند در معاملات روز جمعه تحت تاثیر رشد ارزش دلار آمریکا، اندکی کاهش قیمت یافت.

بیشتر

۰۴ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
صرافی ها,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز صرافی ها,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز چهارراه استانبول رونق می‌گیرد؟

با ابلاغ بانک مرکزی مبنی بر ورود صرافی‌ها به عملیات نقل و انتقالات ارزی، صرافی‌ها حال و هوای تازه‌ای گرفته‌اند و چهارراه استانبول، اندکی رونق گرفته؛ حال دیگر راه غیرمجازها هم بسته شده است.

بیشتر

۰۴ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
ارز بین بانکی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز ارز بین بانکی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز نرخ ارز رسمی/ ادامه گرانی دلار (پنج‌شنبه سوم خرداد ۹۷)

ارزش ۱۴ ارز در حالی روند نزولی به خود گرفته که ارزش دلار همانند روز گذشته با روند مثبت روبرو شده است.

بیشتر

۰۳ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
خروج ارز از کشور,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز خروج ارز از کشور,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز در جستجوی ٣٠ میلیارد دلار گمشده!

«٣٠‌میلیارد دلار در دو – سه ماه پایانی‌ سال گذشته از ایران خارج شد» این جمله خبرساز را محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفته و البته دیگر درباره آن صحبت نکرد.

بیشتر

۰۳ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
قیمت دلار برای تجار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت دلار برای تجار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز تجار دلار ۴۲۰۰ تومانی گرفتند

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران از رفع اختلال سامانه نیما برای ثبت سفارش واردات خبر داد و اعلام کرد: بر اساس ارزیابی‌ها و اظهارات تجار، دلار ۴۲۰۰ تومانی حتی به کسانی که در سال جاری ثبت سفارش ک

بیشتر

۰۲ خرداد ۱۳۹۷

نظرات
خروج ارز از کشور,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز در جستجوی ٣٠ میلیارد دلار گمشده!

«٣٠‌میلیارد دلار در دو – سه ماه پایانی‌ سال گذشته از ایران خارج شد» این جمله خبرساز را محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفته و البته دیگر درباره آن صحبت نکرد. ٣٠‌میلیارد دلاری که کمتر کسی حاضر شد درباره آن حرف بزند که این پول توسط چه کسانی و برای چه از ایران خارج شده است؟

[ادامه]
معدن طلا,اخبار علمی,خبرهای علمی,پژوهش راز شکل گیری جهان در معدن متروکه طلا!

محققان قصد دارند آزمایشی را در یک معدن متروکه طلا انجام دهند تا بر مبنای آن بتوانند رمز و رازهای مربوط به نحوه شکل گیری جهان را مشخص کنند. به گزارش مهر به نقل از وی تری، به همین منظور ساخت و سازهایی در این معدن در جریان است تا آنچه که بزرگترین آزمایش تجربی دنیا توصیف شده، انجام شود.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید