صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

فلزات، طلا و ارز

> اخبار فلزات، طلا و ارز آمریکا دسترسی روسیه به دلار را تحریم نخواهد کرد

موسسه رتبه‌بندی "فیچ" اعلام کرد احتمال آن که واشنگتن دسترسی روسیه به نظام مالی دلاری را قطع کند بسیار پایین است.

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
سکه ثامن,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز سکه ثامن,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز مسئولیت «سکه ثامن» با کیست؟

حدود یک هفته از رسانه‌ای شدن ماجرای «سکه ثامن» می‌گذرد. در این مدت مجوزدهندگان این شرکت هر یک به شکلی تلاش کرده‌اند از بار مسئولیت خود در زمینه نظارت بر عمل‌کرد آن بکاهند و یا از آن شانه خالی کنند.

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز گمانه زنی های ارزی بانک مرکزی 

به گزارش سرپوش،خبرهایی حاکی از این است که اقداماتی برای تعدیل بازار ارز از سوی دولت در دست اقدام است که پس از بازگشت حسن روحانی از نیویورک عملیاتی خواهد شد.

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
دلار امریکا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز دلار امریکا,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز ارز ترمز برید (۹۷/۰۷/۰۴)

براساس مشاهدات نرخ هر دلار امریکا با عبور از مرز ۱۷ هزار تومان در بازار دلالان درتا سقف ۱۷ هزار و پانصد تومان نیز معامله می‌شود.

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
قیمت دلار و سکه در بازار 97/07/04,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت دلار و سکه در بازار 97/07/04,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت سکه و دلار در بازار روز چهارشنبه (۰۴ مهرماه۹۷)/ هجوم برای خرید دلار ۱۸ هزار تومانی!

بیشتر بخوانید: قیمت لحظه‌ای سکه قیمت طلا در بازار

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
قیمت دلار و قیمت سکه 97/07/04,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت دلار و قیمت سکه 97/07/04,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت دلار و قیمت سکه (۹۷/۰۷/۰۴) / دلار از ۱۷ هزارتومان هم گذشت!

قیمت دلار و قیمت سکه ۹۷/۰۷/۰۴؛ به گزارش سرپوش هر سکه طرح جدید ساعت ۱۶ دیروز با رشد ۶۵ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان رسید.

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز دلار یک مرز بالاتر رفت

روز گذشته، قیمت دلار نوسانات رفت و برگشتی کوتاه و بلند زیادی را تجربه کرد؛ امری که نشان‌دهنده تقابل شدید انتظارات کاهشی و افزایشی در بازار بود.

بیشتر

۰۴ مهر ۱۳۹۷

نظرات
محمد کشتی آرای,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز محمد کشتی آرای,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز حباب سکه کاهش یافت

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از تعطیلی ۱۲۰۰ واحد طلاسازی در ۶ ماه گذشته در کشور خبر داد و گفت:کاهش قدرت خرید باعث شده است مردم کمتر اقدام به خرید طلا کنند و به بدلیجات روی آورده‌اند.

بیشتر

۰۳ مهر ۱۳۹۷

نظرات
محمد کشتی آرای,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز حباب سکه کاهش یافت

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از تعطیلی ۱۲۰۰ واحد طلاسازی در ۶ ماه گذشته در کشور خبر داد و گفت:کاهش قدرت خرید باعث شده است مردم کمتر اقدام به خرید طلا کنند و به بدلیجات روی آورده‌اند.

[ادامه]
بورس,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بورس و سهام رکوردشکنی‌های بورس ادامه دارد

بازیگران بورس تهران امروز نیز شاهد رکوردشکنی لحظه‌ای قیمت‌ها هستند این روند افزایش قیمت‌ها سبب شده نماگر اصلی بازار تراز ۱۸۰ هزار واحدی را برای اولین بار پشت سر بگذارد. این رشد قیمت‌ها ریشه در افزایش نرخ ارزهای خارجی داشته و ربطی به موضوعات مدیریتی ندارد.

[ادامه]
معدن طلا,اخبار علمی,خبرهای علمی,پژوهش راز شکل گیری جهان در معدن متروکه طلا!

محققان قصد دارند آزمایشی را در یک معدن متروکه طلا انجام دهند تا بر مبنای آن بتوانند رمز و رازهای مربوط به نحوه شکل گیری جهان را مشخص کنند. به گزارش مهر به نقل از وی تری، به همین منظور ساخت و سازهایی در این معدن در جریان است تا آنچه که بزرگترین آزمایش تجربی دنیا توصیف شده، انجام شود.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید