جدول پخش برنامه ها از تلویزیون

تاریخساعتچارچوببازیکانال
پنجشنبه ۴ مردادساعت: ۲۰:۴۵هفته اول لیگ برتر جام خلیج فارسپدیده - پرسپولیس زنده از شبکه سه
جمعه ۵ مردادساعت: ۲۰:۴۵هفته اول لیگ برتر جام خلیج فارساستقلال - پیکان زنده از شبکه سه
همه چیز درباره

فوتبال

علیرضا جهانبخش,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

علیرضا جهانبخش با قراردادی به ارزش ۲۳ میلیون یورو در آستانه پیوستن به برایتون انگلیس است. به گزارش ایسنا به نقل از منابع نزدیک به باشگاه برایتون، علیرضا جهانبخش که فصل گذشته آقای گل لیگ هلند شد، به احتمال فراوان، با قراردادی به ارزش ۲۳ میلیون یورو راهی تیم برایتون خواهد شد.

مجید حسینی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

باشگاه استقلال به پیوستن مدافع فصل گذشته آبی‌پوشان به یک تیم ترکیه‌ای واکنش نشان داد. به گزارش تسنیم، سید مجید حسینی مدافع ملی‌پوش استقلال که با مسئولان ترابوزان اسپور ترکیه به توافق رسیده، می‌تواند با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار به استقلال از این تیم جدا شود.

سرور جپاروف,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

سرور جپاروف با مدیریت باشگاه استقلال برای ادامه همکاری به توافق رسید. به گزارش خبرآنلاین، در حالی که دیروز شایعه شده بود استقلال در مذاکره با سرور جپاروف شکست خورده است و این بازیکن در فصل جدید با پیراهن این تیم به میدان نمی رود اما حالا اخبار متفاوتی به گوش می رسد.

حبیب‌الله رضایی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان انتخاب شد. به گزارش ایسنا، امروز طی جلسه‌ای حبیب‌الله رضایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه فولاد خوزستان انتخاب و معرفی شد. پیش از این نیز پس از کنار رفتن علیرضا اژدری زاده، محمدرضا شریف به عنوان سرپرست باشگاه فولاد مشغول به فعالیت بود.    

مامه تیام وسرور جپاروف,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرد دو بازیکن خارجی این تیم روز دوشنبه برای انجام مذاکرات نهایی وارد تهران خواهند شد. به گزارش مهر، یکی از دغدغه های بزرگ هواداران استقلال تمدید قرارداد دو بازیکن خارجی این تیم است که طی هفته های گذشته خبرهای ضد و نقیضی در مورد آنها منتشر شده اشت.

شجاع خلیل‌زاده,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ارتباط با شجاع خلیل‌زاده اقدامات تشخیصی و پاراکلینیکی انجام شده است و با توجه به مشاوره پزشکی، اقدام‌های درمانی را دنبال می‌کنیم.

وینفرد شفر,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مربی تیم استقلال به هنگام ورود تیمش به فرودگاه امام(ره) با مشکل عجیبی رو به رو شد که این موضوع معطلی کاروان آبی پوشان را در پی داشت.

جدیدترین

ویدیوهای پخش زنده

شاید از دست داده باشید