۱۵:۵۵ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۱۲۰۶۳۷۱
تاپ طنز

طنز/ ایشون که به شوخیای ما عادت نداره فکر می‌کنن قضیه جدیه!

خبر این‌که: شاهرخ شهنازی - دبیر کل کمیته ملی المپیک – در مورد لغو میزبانی ایران جهت برگزاری جام جهانی کشتی گفت، تماس تلفنی یک ساعته‌ای با رئیس اتحادیه جهانی کشتی داشته است و از وی جهت این تصمیم اعلام دلخوری کرده است.

 

جالب اینکه لالوویچ در پاسخ گفته: «نامه‌ای به امضای نایب رئیس فدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی ارسال شد که دلایل لغو درآن نامه بوده» حالا توجه کنین نایب رئیس فدراسیون کشتی تو نامه چی نوشته بود:

 

۱- رئیس فدراسیون کشتی ایران استعفا داده. ۲- کلیه اعضای شورای فنی کشتی آزاد و فرنگی نیز استعفا داده‌اند. ۳- اسپانسر این رشته هم دیگه تمایلی به ادامه فعالیت با فدراسیون کشتی ایران نداره، ضمن اینکه در نامه ارسالی تأکید شده وضعیت امور اداری فدراسیون هم غیر فعال شده! آقای شهنازی گفته: «لالوویچ با بیان این مسائل از من سؤال کرد اگر شما جای من بودید و با چنین نامه‌ای از کشور میزبان مسابقاتی با این اهمیت روبه‌رو می‌شدید آیا تصمیمی غیر از همین تصمیم می‌گرفتید؟»

 

(خداییش راست می‌گه! تصور کنین طرف اون سر دنیا، تو دفتر کارش نشسته، یهو یه همچین نامه‌ای براش میاد. فکر کنم اگه کمیته المپیک ایران چند روز دیرتر اقدام می‌کرد، خود این بنده خدا هم استعفا می‌داد و اتحادیه رو منحل اعلام می‌کرد.)

 

آقای شهنازی در ادامه گفته: «در ادامه گفت‌وگو به لالوویچ گفتم که هفته پیش مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون مبنی بر استعفای رسول خادم تشکیل شده و تمام اعضای مجمع به اتفاق با استعفای وی مخالفت کرده‌اند که وی «متعجبانه» اعلام کرد، از برپایی این مجمع و تصمیمات آن بی‌اطلاع است!»

 

خب، یه خبری هم به این بنده خدا می‌دادین! از اون وقتی که اون نامه به دستش رسیده مشکل روحی پیدا کرد و روزی یه ساعت می‌رفت مشاوره درمانی. ایشون که به شوخیای ما عادت نداره فکر می‌کنن قضیه جدیه! اونا یه مشکل که پیدا می‌کنن روزها و ساعت‌ها درگیر می‌شن مثل ما که نیستن با یه جلسه نیم ساعته همه مسائلو حل می‌کنیم.

 

آقاجان! تورو خدا از این نامه‌ها ندین به این مرد. اون با اینجور مسائل آشنایی نداره، . یهو دیدی بنده خدا سکته کرد و خونش افتاد گردن مون! به هر رو، پیش‌بینی می‌کنیم ایشون بعد از حل شدن موضوع، دو سه هفته‌ای مرخصی بگیره بره تو یکی از این جزایر دور افتاده یه تمدد اعصابی بکنه!

 

همایون حسینیان

 

ir​an-newspaper.‎​com
  • 10
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.6 stars from 14 votes
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر

مجلس

دولت

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید