۰۷:۴۷ - ۱۹ مهر ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۷۰۴۲۲۰
سایر اخبار حوادث

پدر جوان مدعی شد آمپول اشتباهی یک بیمارستان دولتی پسرش را کشته است

آغاز تحقیقات برای مرگ مشکوک پسر ٩ ساله

اشتباه پزشکی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
مرد جوانی که مدعی بود پسرش به خاطر قصور پزشکی کشته شده با حضور در دادسرای امورجنایی خواستار رسیدگی به پرونده پسر ٩ساله‌اش شد.

صبح روز گذشته مرد جوانی درحالی‌که عکس پسرش را در دست گرفته بود به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران رفت و از پزشک پسر ٩ساله‌اش اعلام شکایت کرد.

 

این مرد به بازپرس سجاد منافی آذر گفت: «سال‌ها بود که صاحب فرزند نمی‌شدم تا این‌که پس از کلی دکتر و درمان پس از ٥‌سال صاحب فرزند شدیم که اسمش را اسماعیل گذاشتیم. پسرم هیچ مشکلی نداشت. بعضی اوقات که سرما می‌خورد تشنج می‌کرد، اما خیلی زود حالش خوب می‌شد تا این‌که ٩ماه قبل پسرم به‌خاطر سرماخوردگی دچار تشنج شد و او را به بیمارستان منتقل کردیم.»

 

وی افزود: «اسماعیل را به یکی از بیمارستان‌های دولتی بردیم و پزشک او پس از بررسی‌های ابتدایی یک آمپول به سر پسرم تزریق کرد تا تب او پایین بیاید اما پس از تزریق خود پزشکش اعلام کرد که اشتباه کرده و این آمپول باعث می‌شود تا تب را بالا ببرد.

 

پس از این ماجرا پسرم به وضع کما رفت و ٩ ماه روی تخت بیمارستان بود تا این‌که چند روز قبل فوت کرد و زمانیکه به سراغ پزشک پسرم رفتم از او خواستم همان حرفی که روز اول به من زده بود را روی کاغذ بنویسد وپای آن را امضاء کند اما پزشک معالج ادعا کرد این کار برای او دردسرساز می‌شود. پسرم به خاطر اشتباه پزشکی به کام مرگ فرو رفت و زندگی مان با این اتفاق تیره و تار شده و می‌خواهم که به پرونده قصور پزشکی برای مرگ پسرم رسیدگی شود تا دیگر با این اتفاقات اشتباهی خانواده دیگری قربانی ندهد.»

 

بنا به این گزارش، بازپرس سجاد منافی آذر در این مرحله دستور داد تا پرونده به دادسرای جرائم پزشکی ارجاع شود و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

 

 

shahrvand​-newspaper.‎​ir
  • 19
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.1 stars from 23 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید