۱۱:۱۵ - ۲۹ آبان ۱۳۹۶ کد خبر: ۹۶۰۸۰۷۳۴۷
جرم و جنایت

افشای کودک ربایی پس از ۷ سال +عکس

کودک ربایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پلیس پایتخت در جست‌وجوی پسر ۱۴ ساله‌ای است که هفت سال پیش ربوده شده و از سرنوشت او خبری نیست.

به گزارش جام‌جم آنلاین، چند روز پیش زن جوانی با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، از زوجی به اتهام ربودن پسر خردسالش شکایت کرد.

 

شاکی به بازپرس سهرابی گفت: اوایل شهریور ۱۳۸۹ همراه سه فرزندم که یکی از آنها محمدرضای هفت ساله بود در خانه‌ای در حوالی چهارراه مولوی مستاجر بودیم. پسرم همیشه با دختر خردسال صاحبخانه بازی می‌کرد. مدتی اعتیاد داشتم اما به‌خاطر فرزندانم آن را ترک کردم. یک روز متوجه شدم زن صاحبخانه محمدرضا را همراه فرزندان خودش برای گدایی به خیابان‌های تهران می‌برد.

 

با زن صاحبخانه دعوا کردم و اجازه ندادم دیگر سراغ پسرم برود. چند روز از آن ماجرا که گذشت، یک روز دختر صاحبخانه با پسرم برای بازی به خیابان رفت، اما ساعاتی بعد تنها برگشت. شاکی ادامه داد: با طولانی شدن غیبت پسرم، خیابان‌های اطراف خانه‌‌مان را جست‌وجو کردم، اما خبری از او نبود. به بیمارستان و درمانگاه نزدیک خانه‌ هم رفتم تا شاید ردی از پسرم پیدا کنم که خبری نشد.

 

پس از بازگشت به خانه، سراغ صاحبخانه رفتم که او مدعی شد پسرم به خانه آنها نیامده و خبری از او ندارد اما دختر خردسال وی گفت با پسرم همراه مردی که به خانه‌شان در رفت‌وآمد بوده، رفته است. زن صاحبخانه وقتی متوجه گفت‌وگو میان من و دخترش شد، او را کتک زد و به خانه برد و مدعی شد دخترش دروغ می‌گوید و فرزند مرا ندیده است. به ماجرا مشکوک شده بودم. موضوع را به خانواده‌ام اطلاع دادم و با آنها همه‌جا را جست‌وجو کردیم اما خبری از فرزندم نبود. همان زمان به کلانتری هم رفتیم و شکایت کردیم، اما تلاش ماموران برای یافتن محمدرضا بی‌نتیجه ماند. این زن ادامه داد: زن صاحبخانه مرا از خانه‌اش بیرون کرد و چند روز بعد هم از آنجا نقل مکان کرد. مطمئن هستم زن صاحبخانه، پسرم را ربوده و فروخته است.

 

با تشکیل پرونده قضایی، ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات برای یافتن زن و رازگشایی از سرنوشت پسر ربوده شده را آغاز کردند تا این‌که دو روز پیش زن صاحبخانه و شوهرش شناسایی و بازداشت شدند. زن جوان و شوهرش مدعی بودند از سرنوشت پسر شاکی خبری نداشته‌اند و او دروغ می‌گوید. او خودش همیشه فرزندش را کتک می‌زده و در پارک رهایش می‌کرده است.

 

تحقیقات از این زوج در پلیس آگاهی ادامه دارد. با توجه به انکار این زوج از سرنوشت کودک گم‌ شده که اکنون ۱۴ ساله است، بازپرس جنایی درخواست کرد آخرین تصویر محمدرضا در روزنامه چاپ شود تا چنانچه هموطنان از سرنوشت او اطلاعاتی دارند، به پلیس ۱۱۰ یا اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران اطلاع دهند.

 

کودک ربایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

 

  • 10
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.2 stars from 12 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید