یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۵۰۰۱۶

آیا مردان باید جوراب دیوانه بپوشند؟

به عنوان یک مرد آگاه به مد، وقتی به پاهای خود نگاه می کنید ممکن است این سوال را داشته باشید: آیا باید جوراب های دیوانه بپوشم؟ مدها می آیند و می روند، اما آیا جوراب های جدید برای مردان هنوز هم مد هستند؟

پاسخ بله است! فقط از سیاستمداران، مدل های مد، تاجران، پزشکان و سایر مردان حرفه ای که هر روز جوراب های سرگرم کننده می پوشند و عالی به نظر می رسند بپرسید. البته، این کار به این سادگی نیست که فقط یک جفت جوراب قدیمی مردانه را بپوشید. نکات سبک ما را در زیر بررسی کنید تا بفهمید آیا شما مردی هستید که باید جوراب های جدید بپوشید یا خیر. هنگامی که نحوه انتخاب جوراب های دیوانه مناسب را یاد گرفتید، ممکن است بخواهید کشوی جوراب خود را با آنها پر کنید!اگر دنبال خرید انواع جوراب دیوانه و کارتونی با رنگ های خاص هستید کافی است به سایت همه جین سر بزنید.

جوراب‌های دیوانه

جوراب های دیوانه چیست؟

جوراب‌های دیوانه که به‌عنوان جوراب‌های کارتونی، جوراب‌های جدید، جوراب‌های سرگرم‌کننده، جوراب‌های خنده‌دار و جوراب‌های عروسکی نیز شناخته می‌شوند – هر جوراب با الگوی جالبی مانند تاکو، دایناسور، گربه، سگ، یا صدها سبک منحصر به فرد دیگر هستند . برخی از جوراب های دیوانه دارای اشکال انتزاعی در رنگ های پررنگ یا الگوهای کلاسیک مانند آرگیل، راه راه یا نقطه پولکا هستند. معمولاً جوراب‌های دیوانه جوراب‌های تک رنگ نیستند و قطعاً جوراب‌های سیاه یا سفید یکدست نیستند - با این حال، اگر رنگ ثابت آنها صورتی تند باشد، قطعاً می‌توانیم آنها را در دسته جوراب‌های دیوانه دسته‌بندی کنیم.

  

خرید جوراب‌های دیوانه

پنج دلیل برای پوشیدن جوراب های سرگرم کننده

ممکن است ظاهر جوراب های دیوانه را دوست داشته باشید، اما نمی دانید که آیا آنها برای شما مناسب هستند یا خیر. در اینجا برخی از دلایل اصلی ما برای تبدیل شدن به یک مرد جوراب دیوانه آمده است!

۱. جوراب های سرگرم کننده یک یخ شکن عالی هستند.

اگر برای اولین بار با کسی آشنا می شوید و او در مورد این واقعیت که جوراب های شما خرچنگ روی آن قرار دارد نظر می دهد، شاید متوجه شوید که هر دو اهل مین هستید (یا فقط طرفداران بزرگ غذاهای دریایی).

۲. جوراب های خنک به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

هرکسی که شما را در جوراب‌های عجیب می‌بیند، این اطلاعات را برای تولد بعدی، کریسمس یا روز پدرتان در اختیار شما قرار می‌دهد و مطمئناً جفت جدیدی متناسب با شخصیت شما به شما خواهند داد. به زودی یک کشو کامل پر از جوراب های خنده دار خواهید داشت!

۳. جوراب های خنده دار پدر بچه ها، خواهرزاده ها و برادرزاده های شما را خوشحال می کند.

جوراب‌ها به سطح چشم بچه‌ها نزدیک‌تر هستند، بنابراین منطقی است که آنها بیشتر به آنها توجه کنند. با پوشیدن جوراب با شوخی خنده دار بابا یا طرحی که فکر می کنید دوستش دارید، کودکتان را بخندانید. کدام بچه از دیدن پدری که این جوراب های مردانه را با یک تکشاخ گوزنی می پوشد لذت نمی برد ؟!

۴. هنگام شستن لباس‌ها، جوراب‌های فانکی ست می‌شوند.

اگر همه جوراب‌های شما سفید هستند، اما از مارک‌های مختلف تولید می‌شوند و طول و ضخامت آن‌ها کمی متفاوت است، جور کردن می‌تواند برای همیشه طول بکشد. با این حال، اگر فقط یک جفت جوراب آناناسی قرمز دارید، تقریباً بلافاصله می‌توانید آن‌ها را جفت کنید!

۵. جوراب های منحصر به فرد هر لباس را کمی جالب تر می کند.

یک کمد کسل کننده نباشید - کمد لباس خود را با جوراب های خنده دار زنده کنید و با استایل خود بیانیه ای قوی داشته باشید.

خرید جوراب رنگارنگ مردانه

چه زمانی جوراب های دیوانه بپوشیم؟

این ممکن است شما را شگفت زده کند، اما یک جفت جوراب مردانه سرگرم کننده می تواند انتخابی باکلاس و مناسب حتی برای سنتی ترین کمدها باشد. جوراب‌های دیوانه را می‌توان در موقعیت‌های غیررسمی مانند باربیکیو در حیاط خلوت، با لباس‌های تجاری غیررسمی در دفتر یا یک جلسه کاری، و حتی با لباس‌های رسمی برای مهمانی یا عروسی، بسته به لحن مراسم، پوشید.

از شورت های اسکیت باز گرفته تا تاکسدو، شلوار گلف و لباس های تجاری، هر موقعیتی می تواند فرصتی برای یک جفت جوراب مردانه جسور باشد. پوشیدن جوراب های جالب به دیگران در حلقه اجتماعی خود نشان می دهد که شما مردی خوش ذوق و دارای حس سرگرم کننده ای هستید که شما را در زندگی به جلو می برد.

چگونه جوراب های رنگارنگ بپوشیم؟

پوشیدن جوراب های رنگارنگ به سادگی پوشیدن جوراب های ساده است، اما چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

ابتدا توصیه می‌کنیم جوراب‌های سرگرم‌کننده خود را به‌جای خم کردنشان به سمت بالا بپوشید، که می‌تواند الگو را تغییر دهد. دوم، شستن جوراب‌های دیوانه از داخل برای محافظت از طرح‌ها و حفظ ظاهری زیبا برای پوشیدن بیشتر، ایده خوبی است.

در موقعیت های گاه به گاه، راحت ترین جوراب های خود را بپوشید. آنها می توانند علایق شما را به رخ بکشند و روش جالبی برای بیان شخصیت شما هستند.

وقتی جوراب‌های رنگارنگ را در محیط‌های غیررسمی، نیمه رسمی و رسمی می‌پوشید، آن‌ها را به گونه‌ای بپوشید که بقیه لباس‌هایتان را برجسته‌تر کند، نه اینکه تمام تمرکز را روی پاهایتان جلب کنید. حتی با وجود اینکه ظاهر بدون جوراب با کفش‌های لوفر رایج‌تر شده است، ما همچنان توصیه می‌کنیم که با همه کفش‌ها جوراب بپوشید، به جز کفش‌هایی که پنجه باز دارند  در غیر این صورت عرق، باکتری‌ها و بو می‌توانند به مواد کفش شما وارد شوند و هرگز از آن خارج نشوند.

جوراب های رنگارنگ مردانه

جوراب، کفش و شلوار خود را هماهنگ کنید

هنگام پوشیدن جوراب های لباس وحشی، ممکن است فکر کنید که اشکالی ندارد اگر با لباس شما تداخل پیدا کند، اما ما از شما التماس می کنیم که جوراب خود را با یکی دیگر از عناصر لباس خود هماهنگ کنید. خیلی بهتر به نظر می رسد و باعث می شود افراد به جای اینکه چشمانشان را برگردانند، بیشتر به سمت شما نگاه کنند!

برخی از پسرها مطمئن می شوند که رنگ پس زمینه جوراب های دیوانه آنها با رنگ کفش آنها مطابقت دارد. اگر کفش شما مشکی است، به این معنی است که یک جفت با زمینه مشکی انتخاب کنید. این همیشه از نظر مد یک شرط مطمئن است، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

می‌توانید جوراب‌هایتان را با شلوارتان هماهنگ کنید یا رنگی را روی جوراب‌هایتان انتخاب کنید که با شلوارتان همخوانی داشته باشد. سعی کنید جوراب هایی با رنگ زمینه متضاد روشن و رنگ ثانویه در جوراب بپوشید که با شلوار شما همخوانی داشته باشد - این حرکت جسورانه ای است، اما وقتی درست انجام شود می تواند جسورانه و جسورانه به نظر برسد!

اگر کت و شلوار خاکستری و کفش قهوه‌ای می‌پوشید، پوشیدن جوراب‌های آبی و اضافه کردن رنگ‌های ظریف مانند کراوات آبی یا مربع جیبی نیز به لباس شما اضافه می‌کند و آن را منسجم‌تر می‌کند. به یاد داشته باشید، همه چیز در لباس مردانه نباید مطابقت داشته باشد. هماهنگ کردن رنگ های لوازم جانبی شما اغلب جلوه بهتری نسبت به تطبیق مستقیم آنها ایجاد می کند.

انواع جوراب دیوانه

اگر به دنبال خرید عمده جوراب های جسور و خنده دار و رنگی هستید حتما به سایت همه جین مراجعه کنید

  • 18
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
ویژه سرپوش