۱۲:۳۴ - ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۶۰۸۷۵۰
چهره ها در سینما و تلویزیون

ماجراهای خواهرانِ سلبریتی (قسمت اول)

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سلبریتی‌ها نیز مانند انسان‌های معمولی رفتارهای متفاوتی با خانواده‌شان دارند و در کنار سلبریتی‌هایی که همیشه در کنار خواهرشان دیده می‌شوند سلبریتی‌هایی هم هستند که هیچ خبری از خواهر خود نمی‌گیرند.

 

رفتارهای سلبریتی‌ها با خواهر و سایر اعضای خانواده در نوع خود جالب است و گاهی اوقات شوخی‌های سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی با خواهرانشان دست به دست می‌شود. بعضی از این سلبریتی‌ها حسابی به فکر خواهرشان هستند و در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی پست‌های زیادی از تفریح‌ها و خوش‌گذرانی‌های خواهرانه منتشر می‌کنند.

 

از طرف دیگر سلبریتی‌هایی را نیز سراغ داریم که سال به دوازده ماه خبری از خواهرشان نمی‌گیرند. با این حساب در ادامه قصد داریم به سلبریتی‌هایی که حسابی هوای خواهرشان را دارند و سلبریتی‌هایی که خواهرشان را فراموش کرده‌‌اند اشاره کنیم.

 

۲۰. جی‌جی و بلا حدید

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

اگر صفحه‌‌های جی‌جی حدید در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید بدون شک تصاویر زیادی از جی‌جی و بلا مشاهده خواهید کرد. این دو خواهر حسابی هوای همدیگر را دارند و وقتی یکی از آن‌ها به موفقیت جدیدی دست پیدا می‌کند خواهر دیگر بدون اینکه به او حسودی کند خوشحالیش را ابراز می‌کند.

 

جی‌جی حدید در مصاحبه‌ای در خصوص خواهرش گفته زمانی که بلا در کنارش در محیط کار حضور دارد احساس راحتی می‌کند و با به یادافتادن خانه و زندگی‌شان شرایط سخت کاری را فراموش می‌کند. جی‌جی‌، بلا حدید را اولین و بهترین طرفدار خودش می‌شناسد. او تمام سعی خود را انجام می‌دهد تا بلا به عنوان خواهر کوچکتر به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند.

 

۱۹. نیکول و سوفیا ریچی

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو خواهر که فرزندان لایونل ریچی، خواننده معروف هستند رابطه خوبی با هم ندارند. خواهران ریچی در شبکه‌‌های اجتماعی حضور فعالی ندارند و به اندازه‌ای از آن‌ها می‌شنویم که گاهی اوقات فراموش می‌کنیم نیکول خواهری با نام سوفیا دارد.

 

شاید اگر نیکول ریچی همانند پاریس هیلتون تمایل زیادی به حضور در صفحه اول مجله‌ها داشت و زندگی پرحاشیه‌‌تری را دنبال می‌کرد شاهد محبوبیت نیکول ریچی نیز می‌بودیم. جالب است بدانید نیکول و ریچی مادر مشترکی ندارند اما هر دو خواهر حسابی عزیزدردانه‌های لایونل ریچی هستند و سوفیا ریچی را مدتی در عرصه مدلینگ شاهد بودیم.

 

عکس این دختر زیبارو در گذشته در مجله‌های معتبر Elle و Teen Vogue منتشر می‌شد اما این روزها خبری از سوفیا نیست. سوفیا خواهر بزرگ‌تر نیکلول است اما کاملاً مشخص است که زیاد به نیکول روی خوش نشان نمی‌دهد

 

۱۸. مایلی و نوآ سایروس

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو خواهر که همیشه خنده بر لب دارند به صورت حرفه‌ای دنیای موسیقی و هنرپیشگی فعالیت می‌کنند و آوازه مایلی و نوآ را در صدر اخبار سلبریتی‌ها شاهد هستیم. نوآ سایروس ممکن است همانند مایلی محبوبیت نداشته باشد اما آلبوم موسیقی که با نام Labrinth Make Me منتشر کرده است از استعداد خوب نوآ در خوانندگی حکایت دارد.

 

این دو ستاره پرطرفدار همیشه در کنار یکدیگر دیده می‌شوند و کاملاً مشخص است از آن خواهرهایی هستند که حسابی هوای همدیگر را دارند.

 

۱۷. داکوتا و الی فانینگ

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بدون شک این دو چهره سرشناس را می‌شناسید اما اگر به فامیل آن‌ها توجه نداشته باشید بعید به نظر می‌رسد که تصور کنید داکوتا و الی با هم خواهر هستند. داکوتا فانینگ فعالیت هنری خود را از سن هفت سالگی با بازی در فیلم من سم هستم شروع کرد و از آن زمان تاکنون به درخشش روی پرده نقره‌ای ادامه داده است.

 

از طرف دیگر الی فانینگ به عنوان خواهر داکوتا سابقه کمتری در دنیای هنر دارد اما بازی درخشان وی در فیلم Maleficent در کنار آنجلینا جولی باعث شد آینده خوبی را پیش‌رو داشته باشد. الی فانینگ چهره‌ای بسیار جذاب و زیبا دارد و به همین دلیل شرکت Tiffany & Co او را به عنوان سخنگوی این شرکت انتخاب کرده است.

 

بدون شک از این دو خواهر در آینده بیشتر خواهیم شنید اما چیزی که در حال حاضر شاهد آن هستیم رابطه نه چندان نزدیک داکوتا و الی است. شاید این دو خواهر زیبارو در آینده فرصت بیشتری برای با هم بودن و گپ‌ و گفتگوهای خواهرانه پیدا کنند اما در حال حاضر مشغله‌های کاری مجالی به داکوتا و الی برای بودن در کنار هم نداده است.

 

۱۶. ونسا و استلا هاجنز

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

هر بار که نگاهی به صفحه‌های اینستاگرام ونسا و استلا داشته باشید این دو خواهر زیبارو را در کنار یکدیگر خواهید دید. اگر از طرفداران فیلم‌های هالیوودی باشید به احتمال زیاد ونسا هاجنز را می‌شناسید اما جالب است بدانید استلا نیز سابقه خوبی در هنرپیشگی دارد اما هنوز نتوانسته به اندازه خواهرش محبوبیت پیدا کند.

 

این دو خواهر از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از هم استفاده می‌کنند و همیشه پیام‌های رویحه‌بخشی در صفحه‌های اینستاگرام یکدیگر می‌نویسند. ونسا در جایی گفته است استلا نوری پنهانی دارد و همیشه قدردان محبت‌های خواهرش است. ونسا هاجنز خواهرش را بهترین دوست خود قلمداد می‌کند.

 

۱۵. دمی لواتو و مدیسون دلا گارزا

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

مدیسون این روزها تنها ۱۶ سال بیشتر ندارد اما از آن دسته نوجوان‌های فعال و پرتلاش است و اگر اهل سریال‌های هالیوودی باشید به احتمال زیاد مدیسون دلا گارزا را در سریال‌های Desperate Housewives, Bad Teacher و Muertoons دیده‌اید.

 

دمی لواتو به عنوان خواهر بزرگ‌تر مدیسون سابقه درخشان‌تری در خوانندگی دارد و همیشه از مدیسون حمایت کرده است. چندین سال پیش دمی لواتو در توییتر نوشت کسی حق ندارد سر به سر مدیسون بگذارد. در آن زمان مدیسون تنها ۱۲ سال بیشتر نداشت.

 

دمی در جای دیگری نیز نوشت که مدیسون بهترین موهبت زندگی لواتو است و او را همانند یک فرشته کوچک در زندگی‌اش می‌داند و همیشه از او حمایت خواهد کرد.

 

۱۴. بیانسه نولز و خواهرش سولانج

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو پرنده خوش‌صدای دنیای موسیقی روی صحنه‌ها خوش درخشیده‌اند و ممکن است سولانج به اندازه خواهرش بیانسه محبوبیت نداشته باشد اما بیانسه و سولانج همیشه هوای یکدیگر را داشته‌اند.

 

در این زمینه می‌توان به مشاجره‌هایی که میان بیانسه و جی‌زی رخ داد اشاره کرد که در آن زمان سولانج حسابی طرف خواهرش را گرفت و از خجالت جی‌زی درآمد. سولانج و بیانسه در دنیای موسیقی نیز همکاری خوبی با هم دارند و در چندین اجرا در کنار یکدیگر حضور پیدا کرده‌اند.

 

۱۳. هیلاری داف و هایلی

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دو سلبریتی‌ خوش‌سیما در سریال Lizzie McGuire حسابی خوش درخشیدند و در دنیای واقعی نیز خواهران خوب و وفاداری برای هم هستند. هیلاری و هایلی به عنوان خواهرانی پایبند به خانواده شناخته می‌شوند و حتی بچه‌هایش را نیز در کنار هم بزرگ می‌کنند.

 

هیلاری و هایلی هر فرصتی برای دور هم بودن را به فال نیک می‌گیرند و با به راه انداختن مهمانی‌های مختلف حسابی در کنار هم خوش می‌گذارنند. در این زمینه برای مثال می‌توان به مهمانی که هیلاری برای بارداری دوم هایلی ترتیب داده بود اشاره کرد.

 

هایلی در صفحه اینستاگرام خود نوشت شب گذشته خواهرم مهمانی خوب و دوست‌داشتنی را برای فرزند جدیدم راه انداخته بود و به من به اندازه‌ای خوش گذشت که حتی فرصت عکس گرفتن از این مهمانی دست نداد.

 

۱۲. بلیک لایو‌لی و رابین

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

بدون شک بلیک لایولی همسر دوست‌داشتنی و زیباروی رایان رینولدز را می‌شناسید اما جالب است بدانید بلیک خواهر بزرگتری دارد که او هم در عالم بازیگری برای خودش آوازه خوبی دست و پا کرده است.

 

رابین لایولی در دهه‌‌های ۸۰ و ۹۰ ستاره درخشان فیلم‌ها و سریال‌ها بود و امروزه نیز همچنان شاهد هنرنمایی‌های رابین هستیم. بلیک و رابین به دلیل اختلاف سنی که با هم دارند آنچنان که باید و شاید خواهران خوبی برای هم نیستند اما باز هم رابین در مراسم عروسی بلیک به همراه برادرشان برای خواهر خود سنگ‌تمام گذاشتند.

 

۱۱. پاریس و نیکی هیلتون

 

خواهران سلبریتی ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

پاریس هیلتون سلبریتی خوش‌آوازه و پرسروصدایی است که هر از گاهی خبرهای حواشی این سلبریتی فضای اینترنت را تکان می‌دهد. همان‌گونه که حتماً می‌دانید نیکی هیلتون خواهر زیباروی پاریس است و این دو از آن خواهرهای سلبریتی‌ هستند که به سختی می‌توان آن‌ها را از هم جدا کرد.

 

جالب است بدانید پاریس و نیکی علاقه زیادی به انتخاب لباس در کنار هم دارند و به سلیقه یکدیگر برای خرید و پوشیدن لباس توجه می‌کنند. پاریس و نیکی به لحاظ حرفه‌ای ممکن است در حوزه‌های مختلفی فعالیت داشته باشند اما در هر جایی که به کمک نیاز باشد دست یاری به سوی هم دراز می‌کنند.

 

محمد کاملان

 

b​artarinha.‎​ir
  • 16
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
4.0 stars from 20 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
پیروز حناچی,بیوگرافی پیروز حناچی,عکس پیروز حناچی بیوگرافی پیروز حناچی شهردار تهران

نام کامل: پیروز حناچی

تاریخ تولد: سال ۱۳۴۳

محل تولد: تهران

محل تحصیل: دانشگاه تهران

حزب سیاسی: اصلاح طلب

محل سکونت: تهران

ادامه
آن ماری سلامه,بیوگرافی آن ماری سلامه,عکس آن ماری سلامه بیوگرافی آن ماری سلامه +تصاویر

نام اصلی: آن ماری سلامه

تاریخ تولد: ۱۹۹۰ 

محل تولد: روستای فاریا، کشور لبنان

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس هنرهای نمایشی

ملیت: لبنانی

زمینه فعالیت: بازیگر

ادامه
خواکین ناوارو پرونا,فیفو,تیم فوتبال فیفا 'فیفو' چه کسی بود؟

نام : خواکین ناوارو پرونا

لقب: ناوارو - فیفو

متولد ۲-۸-۱۹۲۸ در خاوا اسپانیا

تاریخ فوت: ۰۶-۱۱-۲۰۰۲

تیم: رئال مادرید

پست:  مدافع راست

ادامه
جمشید مشایخی,بیوگرافی جمشید مشایخی,عکس جمشید مشایخی بیوگرافی جمشید مشایخی + عکس

نام اصلی: جمشید مشایخی

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

تولد: ۵ آذر ۱۳۱۳

جاجرود، استان تهران

ملیت: ایرانی

سال‌های فعالیت: ۱۳۳۵ تاکنون

ادامه
علیرضا فغانی,بیوگرافی علیرضا فغانی,عکس علیرضا فغانی بیوگرافی علیرضا فغانی داور فوتبال + عکس

نام کامل: علیرضا فغانی

زاده: ۱ فروردین ۱۳۵۷

محل تولد: کاشمر، ایران

پیشه: داور فوتبال

قد: ۱۷۶ سانتیمتر

میزان تحصیلات: فوق دیپلم زبان انگلیسی

ادامه
لعیا زنگنه,بیوگرافی لعیا زنگنه,عکس های لعیا زنگنه بیوگرافی لعیا زنگنه/ عکس های لعیا زنگنه و همسرش

نام اصلی: لعیا زنگنه

زمینه فعالیت: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

تولد: ۱۳۴۴ تهران، ایران

محل زندگی: تهران

مدرک تحصیلی: کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر تهران

سال‌های فعالیت: ۱۳۷۱ تا کنون

ادامه
سید مجید حسینی,بیوگرافی سید مجید حسینی,عکس های سید مجید حسینی بیوگرافی سید مجید حسینی-فوتبالیست (+تصاویر)

نام کامل: سید مجید حسینی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد:  ۳۱ خرداد ۱۳۷۵

زادگاه: کرج

پست: مدافع هافبک دفاعی

قد: ۱٫۸۳ متر

ادامه
مرتضی پورعلی گنجی,بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی,عکس های مرتضی پورعلی گنجی بیوگرافی مرتضی پورعلی گنجی، فوتبالیست ایرانی (+تصاویر)

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۳۰ فروردین ۱۳۷۱

زادگاه: بابل، ایران

پست: مدافع میانی

قد: ۱٫۸۴ متر

ملیت: ایرانی

ادامه
روی پاتریسیو,بیوگرافی روی پاتریسیو,عکس روی پاتریسیو بیوگرافی روی پاتریسیو + عکس

نام کامل: روی پدرو دوس سانتوس پاتریسیو

عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۱۵ فوریهٔ ۱۹۸۸

زادگاه: Marrazes, پرتغال

قد: ۱٫۹۰ متر 

پست: دروازه‌بان

ادامه
برناردو سیلوا,بیوگرافی برناردو سیلوا,عکس برناردو سیلوا بیوگرافی برناردو سیلوا + عکس

نام کامل: برناردو موتا ویگا د کاروالیو سیلوا

عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۱۰ اوت ۱۹۹۴ 

زادگاه: لیسبون، پرتغال

قد: ۱٫۷۳ متر

پست: هافبک / وینگر

ادامه
دیگو کوستا,بیوگرافی دیگو کاستا,دیگو دا سیلوا کوستا بیوگرافی دیگو کاستا، مهاجم تیم فوتبال اسپانیا (+تصاویر)

نام کامل: دیگو دا سیلوا کوستا

بازیکن تیم ملی اسپانیا

تولد: ۷ اکتبر ۱۹۸۸

زادگاه: لاگارتو، برزیل

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: مهاجم

ادامه
پپه,په په,بیوگرافی پپه بیوگرافی پپه، بهترین مدافعان قرن ۲۱ + عکس

نام اصلی: کپلر لاوران لیما فریرا

تیم ملی: پرتغال (از ۲۰۰۷)

تولد: ۲۶ فوریهٔ ۱۹۸۳

زادگاه: ماسیو، برزیل

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: مدافع میانی

ادامه
میلاد محمدی,بیوگرافی میلاد محمدی،عکس میلاد محمدی بیوگرافی میلاد محمدی بازیکن سرعتی فوتبال + عکس

نام کامل: میلاد محمدی کشمرزی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تولد: ۷ مهر ۱۳۷۲

زادگاه: تهران، ایران

قد: ۱٫۷۴ متر 

پست: مدافع کناری، هافبک

ادامه
ولنتاین غمگین,دیالوگ های ماندنی,دیالوگ های ماندگار

نویسنده و کارگردان: درک سیانفرانس   محصول: ۲۰۱۰   دین(رایان گاسلینگ): به نظر من دختر هر چی خوشگلتر باشه خُل تره.که با این توصیف تو باید یه دیوونه ی زنجیری باشی!   سیندی(میشل ویلیامز): از این که همزمان و به یک اندازه از یک نفر تعریف و بهش توهین می کنی خوشم اومد!  

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید