دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۵:۱۲ - ۱۸ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۱۰۵۳
فیلم و سینمای ایران

دوئل رضا عطاران (از تیم ویلای ساحلی) با بهرام افشاری (از تیم فسیل) برای فتح گیشه

رقابت تنگاتنگ فیلم های سینمایی تگزاس ۳ و ویلای ساحلی برای نزدیک شدن به هتل و فسیل همچنان ادامه دارد. در این مطلب به بررسی پرفروش ترین فیلم های ایرانی می پردازیم و آن گاه لینک دانلود این آثار را در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهیم.

راز فروش بالای فسیل و هتل در چیست؟

پیش از این که به معرفی فیلم های پرطرفدار و پرفروش مورد بحث بپردازیم، مایلیم تا دلیل و علت فروش بالای فیلم های نظیر هتل، فسیل و ویلای ساحلی را بررسی کنیم. هر از گاهی بین فیلم های سینمایی ایرانی جدیدی که پخش می شوند، چند اثر بیشتر بولد می شوند. تا جایی که آوازه شهرت آن ها به همه جا می رسد و می بینیم که در همه جا صحبت از آن به میان می آید.

اتفاقی که اگر به خاطر داشته باشید در سال های گذشته برای فیلم های پر طرفدار و محبوب نهنگ عنبر، گشت ارشاد، مطرب، زیر نظر، دینامیت، بخارست و... رخ داد. آثاری که بسیار مورد توجه قرار گرفتند. ولی امسال این رویداد برای فیلم های فسیل و هتل رخ داد گرچه ویلای ساحلی و تگزاس ۳ نیز از این پتانسیل برخوردارند و به عقیده بسیاری این دو فیلم کمدی نیز می توانند دقیقا به این جایگاه دست پیدا کنند. ولی راز این محبوبیت در چیست؟ در این پست به بررسی این نکته خواهیم پرداخت و آن گاه به معرفی هر کدام از این آثار روی می آوریم. در انتها نیز لینک دانلود مطمین و امنی را برای دانلود همه این فیلم های نامبرده شده تقدیم شما کاربران گرامی خواهیم کرد.

هر فیلمی که ایده ای ناب برا خنداندن مردم داشته باشد قطعا برنده است. کافی است نیم نگاهی به آثار گذشته بیندازیم. در سالیان دور، گشت ارشاد با دست مایه قرار دادن وضعیت گشت ارشاد و از آن سو شوخی با این قشر خاص مایه خنده بینندگان را مهیا کرد. ایده بکر و کار نشده ای بود. در ادامه مطرب و به ویژه دینامیت نیز همین کار را کردند. ولی چه می شود که بیشتر فیلم و سریال های کمدی دیگر نمی توانند به فروش قابل توجهی برسند؟ اکثریت فیلم های کمدی به دلیل ضعف در فیلمنامه و صرفا با اتکا به انبوهی از چهره های تثبیت شده در کمدی که اصطلاحا کمدین های پولساز نامیده می شوند به امید دست یافتن به گیشه راهی سینما می شدند ولی تجربه ثابت کرده است که این اصلا کافی نیست. درباره فسیل نیز قضیه به همین شکل است. فیلم فسیل با دست مایه قرار دادن حال و هوای زمان شاه و به وجود آوردن یک اتمسفر نوستالژیک و از آن سو طنازی های بهرام افشاری توانسته است به یک رقم فروش افسانه ای برسد.

***در این جا یک پیشنهاد بسیار مهم و سودمند برای شما داریم تا کار شما نیز به عنوان خواننده ساده شود. اگر شما می خواهید که در یک لینک یکجا و برای همیشه به همگی فیلم های ایرانی دسترسی داشته باشید لطفا وارد این لینک شوید و لینک مورد نظر را ذخیره نمایید:

دانلود فیلم های ایرانی جدید

-    فیلم فسیل؛ اعجوبه ای که رکوردهای سینما را پیاپی شکست!

شاید کمتر کسی باشد که در سال ۱۴۰۲ نام فیلم فسیل به گوشش نرسیده باشد. درباره فسیل هیچ سخنی نمی توان گفت چرا که این فیلم همه رکوردها را جابجا کرده است. این جابجایی به قدری افسانه ای بوده است که گمان نمی رود که هیچ فیلم دیگری حداقل به این زودی ها بتواند به آن برسد. پدیده اکران امسال قطعا فسیل است. این فیلم توانسته است که به فروش بالای ۳۰۰ میلیارد تومان دست پیدا کند. رقم شگفت انگیزی که کمتر کسی گمان می کرد دست یافتنی باشد. 

در سال های پیشین مطرب و گشت ارشاد با آمار نزدیک به ۵۰ یا ۷۰ میلیارد تومان سقف فروش را به نام خود زده بودند و همگان گمان می کردند که انتهای فروش یک فیلم سینمایی همین رقم است. گرچه پس از چندی، انفرادی این تصور و پندار را با گذر از مرز ۱۰۰ میلیارد تومان شکاند ولی شاید برای عامه مردم به دور از انتظار بود که فیلمی بتواند به رقم سه برابر این برسد.

فیلم فسیل را ابراهیم عامریان در سال ۱۴۰۱ با همکاری کریم امینی (در مقام کارگردان) و آرمین تهماسبی، علی باطنی (به عنوان نویسنده) ساخته و تولید کرده است. فیلم جدید و جنجالی فسیل؛ قرار است که به زودی و پس از گذراندن دوره اکران خود از سایت کول دانلود، پخش شود. همچنین در انتهای این نوشتار، شما می توانید به صفحه دانلود این فیلم دسترسی داشته باشید.

این فیلم تنها چند ماه بعد و دقیقا از روز ۲۴ اسپندماه ۱۴۰۱ در سراسر کشور به اکران عمومی رسید، اکرانی که هنوز که هنوز است و پس از گذشت زمانی بالغ بر ۱۰ ماه هنوز ادامه دارد. چندی پیش خبر از برچیده شدن اکران این فیلم حداقل در تهران به گوش رسید که با واکنش تند تهیه کننده روبرو شد. استدلال وی این بود که فیلم فسیل در زمان رکود پس از کرونا و در هنگامی که کمتر فیلمی تن به اکران می داد، به نمایش درآمد و باعث رونق سینما شده است. در نهایت فسیل توانست باز هم به اکران خود ادامه دهد. در مقابل ولی منتقدین بر این باور هستند که این فیلم ۱۰ ماه است که در حال اکران است و در همین حد هم به اندازه چند فیلم زمان اکران در اختیار داشته است و بهتر است که فرصت به فیلم های بعدی که در صف اکران قرار دارند داده شود. به هر روی همینک این فیلم در آستانه پخش نمایش خانگی نیز قرار گرفته است و به نظر می رسد که زمان درازی را تا پخش طی نخواهد کرد و در انتهای دوره اکران خود باشد.

فیلم فسیل

• شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای فیلم بسیار جذاب و تماشایی فسیل اقدام کنید: 

• لینک قانونی: دانلود فیلم فسیل

چه بازیگرانی در فسیل حضور دارند؟

الناز حبیبی , الهه حصاری , امید روحانی , ایمان صفا , بابک کریمی , بهرام افشاری , غلامرضا نیکخواه , هادی کاظمی , جواد هاشمی , سمانه منیری 

موضوع و خط داستانی سریال فسیل درباره چه چیزی ست؟

این فیلم، روایت سه خواننده د‌ر دهه ۵۰ می باشد که در گذر زمان و پس‌ از انقلاب هرکدام از این سه نفر دچار تغییراتی می شوند. 

آیا فسیل واقعا پرفروش است؟

برخی در قبال پرفروش بودن فسیل این استدلال را دارند که در زمان کنونی با رشد قیمت ها و مشخصا بلیت های گران این برهه زمانی سینما، فسیل توانسته است به این رقم شگفت انگیز دست پیدا کند. چیزی که در نگاه نخست نادرست هم نیست. بلیت هر سانس از هر فیلم اکنون ۶۰ هزار تومان برای تهرانی ها است ولی همه می دانیم که در سال های گذشته ای قیمت خیلی ارزان تر از زمان کنونی بوده است. در نهایت برای بررسی دقیق این موضوع باید به آمار و ارقام مربوط به تعداد مخاطبین هر فیلم نگاهی بیندازیم. فسیل با جذب بیش از ۶.۸ میلیون مخاطب تنها پس از یک رقیب یعنی عقاب ها با ۸.۶ میلیون مخاطب در رده دوم پربیننده ترین فیلم تاریخ سینمای ایران قرار گرفته است.

-  هتل امیدوارانه و سخت به تعقیب فسیل!

هتل شاید حتی از فسیل نیز پربیننده تر و پرفروش تر شود. دلیل این گفته چیست؟ اگر فسیل توانست پس از ۱۰ ماه اکران به فروش ۳۰۰ میلیارد تومانی دست پیدا کند هتل تنها پس از ۲.۵ ماه توانسته است به رکورد افسانه ای ۱۷۵ میلیارد تومان دست پیدا کند. شاید حتی بتوان گفت که هتل مستعد تر از فسیل برای رسیدن به قله فروش است ولی هنوز زود است برای قضاوت و باید منتظر ماند تا دید که هتل سرانجام در پایان اکران خود به چه میزان فروشی خواهد رسید.

فیلم کمدی و طنز هتل نیز در سال ۱۴۰۱ با همکاری مشترک  محمد شایسته (تهیه کننده) با مسعود اطیابی (به عنوان نویسنده و کارگردان) ساخته شد و در این بین تا مهرماه ۱۴۰۲ صبر کرد تا رنگ اکران به خود ببیند. انتظاری که ظاهرا ارزشش را داشت و در همین مدت زمان کم از آغاز اکران به فروش بسیار بالایی رسیده است. این فیلم در یک قدمی رکورد ۲۰۰ میلیارد تومانی است و به جدی ترین و مهم ترین رقیب فسیل تبدیل شده است. فسیل چندین هفته است که قافیه را باخته و در فروش هفتگی در رده ۳ و ۴ دیده می شود حتی انیمیشن بچه رقیب نیز از او جلو زده است و با به میدان آمدن ویلای ساحلی و چندی بعد تگزاس ۳ رقابت برای فسیل قطعا سخت تر از پیش نیز خواهد شد. به نظر نمی رسد که فسیل دیگر خیلی بتواند به یکه تازی خود ادامه دهد ولی هتل بسیار تازه نفس و پرشتاب در حال طی کردن این مسیر است. 

فیلم هتل

• شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای فیلم هتل اقدام کنید: 

• دانلود فیلم هتل

چه بازیگرانی در هتل حضور دارند؟

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، ریما رامین فر، صدف اسپهبدی، مهلقا باقری، غلامرضا نیکخواه، مریم وحیدزاده، فرزانه قاسم زاده، جواد پولاد و سام نوری

موضوع و خط داستانی سریال هتل درباره چه چیزی ست؟

هتل یک فیلم کمدی می باشد که قصه یک هتل پرماجرا در کیش را پس از ورود ۲ مرد و ۴ زن ناخوانده روایت می کند… 

چرا هتل انقدر پرفروش است؟

اگر عامل فروش فسیل را جاذبه ها و طنازی بهرام افشاری و از آن سو حال و هوای نوستالژیک زمان حکومت پهلوی بدانیم، برگ برنده فیلم هتل را باید استفاده از زوج فوق جذاب پژمان جمشیدی و محسن کیایی دانست. این دو از هیچ ترفندی برای خنداندن مخاطب فروگذار نکرده اند. پیش بینی می شود که هتل احتمالا آمار فروش فسیل را می شکند و به مقام رتبه یکی این فیلم پایان می دهد.

-    رضا عطاران از راه می رسد، ویلای ساحلی

شاید در یکی دو دهه اخیر این جمله را شنیده باشید که حضور رضا عطاران تضمین فروش هر فیلم سینمایی است. به نظر می رسد که عوامل سازنده فیلم ویلای ساحلی نیز این نکته را دریافته و یک بار دیگر به سراغ این تکنیک رفته اند ولی در کنار عطاران، پژمان جمشیدی را هم گذاشته اند تا احتمال موفقیت این فیلم با حضور این زوج کمدین پرطرفدار بیشتر از پیش شود. حتی کستینگ خوب این فیلم به همین جا نیز ختم نمی شود و در کنار این دو هدیه تهرانی نیز حضور دارد. کسی که این اواخر بسیار کم کار تر شده است و به هر پروژه ای بله نمی گوید. ولی در این جا پای کیانوش عیاری در میان است و پروژه با سایر آثار تفاوت اساسی دارد.

مراحل ساخت ویلای ساحلی بسیار پرتلاطم و زمان بر بود. در سال ۱۴۰۰ با اخذ پروانه ساخت خبر از استارت این پروژه بود ولی به دلیل پاندمی کرونا این اتفاق رخ نداد و زمان بیشتری تلف شد تا این که از اواخر مهر ۱۴۰۱ ویلای ساحلی که تا پیش از آن "رکر" نام داشت جلوی دوربسن رفت. ویلای ساحلی با تهیه کنندگی رضا رخشان و نویسندگی و کارگردانی کیانوش عیاری تولید شده است. در نهایت ویلای ساحلی از تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ وارد چرخه اکران سینمای کشور شد.

فیلم ویلای ساحلی

• شما می توانید از طریق این لینک نسبت به دانلود و یا تماشای فیلم جذاب ویلای ساحلی اقدام کنید: 

• لینک: دانلود فیلم ویلای ساحلی

چه بازیگرانی در ویلای ساحلی حضور دارند؟

ابوالفضل پورعرب , پژمان جمشیدی , رضا عطاران , ریما رامین فر , هدیه تهرانی , مهران رجبی 

موضوع و خط داستانی فیلم ویلای ساحلی درباره چه چیزی ست؟

داستان خانواده ای روستایی را روایت می کند که به عنوان سرایدار قرار است برای ۶ ماه از یک ویلا نگهداری کنند. چاوش، صاحب ویلا، قرار است برای دانشگاه رفتن دخترش ۶ ماه در خارج از ایران زندگی کند و ویلا را به یونس (پژمان جمشیدی) و همسرش (ریما رامین فر) می سپارد و آن ها با ۳ فرزندشان به ویلا نقل مکان می کنند، اما برادر زن یونس (رضا عطاران) با ورود به خانه داستان هایی را رقم می زند. 

ویلای ساحلی بالاتر از فسیل و هتل رکورد فروش در روز اول اکران را شکاند

عجیب و باور نکردنی بود ولی فیلم کمدی ویلای ساحلی با بازی رضا عطاران رکورد فروش سینما در روز اول اکران را شکاند؛ حتی بیشتر از فسیل و هتل!! اثر تازه کیانوش عیاری یعنی ویلای ساحلی توانست در نخستین روز اکران خود در سینما ها ۹۲۵۰ بیننده را به جلو پرده جادویی بکشاند و به این ترتیب به آمار فروش بالای ۵۱۰ میلیون تومان برسد. این رکورد پیش تر برای ۲ فیلم محبوب و پرفروش پساکرونایی سینمای ایران یعنی فسیل ، ۳۶۰ میلیون با ۹۲۰۰ مخاطب (نخستین نمایش در روز پنج شنبه) و هتل با ۴۱۵ میلیون و ۷۴۰۰ مخاطب بوده است. بدین‌ ترتیب ویلای ساحلی موفق شد تا در نخستین گام، بیشترین فروش و استقبال مخاطب روزانه سینمای ایران طی ۴ سال اخیر را به نام خود ثبت کند.

-    تگزاس ۳ نیز از شانس های مهم فتح گیشه امسال است

تگزاس از جمله نمونه های نادر در تداوم ساخت یک دنباله دار سینمایی است که افزون بر پرطرفدار بودن نسخه یک خود در تگزاس ۲ نیز توانست رضایت مخاطبین را به دست بیاورد و برای همین سازندگان این فیلم به فکر ساخت سری سوم آن نیز افتادند.

تگزاس ۳ از آبان ماه ۱۴۰۲ به تهیه کنندگی ابراهیم عامریان و کارگردانی مسعود اطیابی ساخته شده است. فیلمنامه تگزاس ۳ به قلم حمزه صالحی به رشته تحریر درآمده است. نکته مهم درباره سری سوم تگزاس زمان اکران این فیلم است که با توجه به برهه اکران نوروزی که بسیار پرطرفدار نیز است امید زیادی به این فیلم داه است.

فیلم تگزاس 3

• شما می توانید از طریق لینکی که در زیر درج شده است جهت دانلود فیلم بسیار محبوب تگزاس ۳ اقدام کنید:

• دریافت لینک: دانلود فیلم تگزاس ۳

پژمان جمشیدی, سام درخشانی, ژاله صامتی, مهدی هاشمی, گابریلا پتری, نعیمه نظام دوست, لادن ژاوه وند و … در حالی بازیگران تگزاس ۳ را تشکیل داده اند که در خلاصه داستان این سریال آمده است که: 

داستان سری نخست تگزاس در برزیل و در سری دوم در تهران بود. این بار برای نسخه سوم این فیلم سینمایی باز هم لوکیشن فیلم به کشور برزیل رفته است تا داستان های پرماجرا و طنز جدید دیگری را روایت کند.

  • 14
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
رودریگو هرناندز بیوگرافی «رودریگو هرناندز»؛ ستاره ای فراتر از یک فوتبالیست | هوش و تفکر رمز موفقیت رودری

تاریخ تولد: ۲۲ ژوئن ۱۹۹۶

محل تولد: مادرید، اسپانیا

حرفه: فوتبالیست 

پست: هافبک دفاعی

باشگاه: منچسترسیتی

قد: ۱ متر ۹۱ سانتی متر

ادامه
محمد بن راشد آل مکتوم بیوگرافی محمد بن راشد آل مكتوم حاکم موفق دبی

تاریخ تولد: ۱۵ ژوئیه ۱۹۴۵

محل تولد: دبی

ملیت: امارات متحده عربی

لقب: والاحضرت شیخ محمد

حرفه: حاکم دبی

ادامه
یزدگرد سوم زندگینامه یزدگرد سوم؛ آخرین پادشاه حکومت ساسانی

تاریخ تولد: ۶۲۴ میلادی

محل تولد: استخر، ایران شهر

سلطنت: ۶۳۲ – ۶۵۱ میلادی

خاندان: ساسانی

پدر: پسر شهریار

جانشین: مرگ او همراه با نابودی حکومت ساسانی بود

ادامه
فابیو کاپلو بیوگرافی فابیو کاپلو؛ اسطوره فوتبال جهان

تاریخ تولد: ۱۸ ژوئن ۱۹۴۶

محل تولد: سن کانزیان دیسونزو، ایتالیا

لقب: دن فابیو

حرفه: فوتبالیست پیشین و سرمربی 

پست: هافبک پیشین و مربی 

آغاز فعالیت: ۱۹۶۴ تاکنون

ادامه
ارنست رادرفورد زندگینامه ارنست رادرفورد؛ نابغه‌ای که اتم را دگرگون کرد

تاریخ تولد: ۳۰ اوت ۱۸۷۱

محل تولد: حومه برایت‌واتر شهر نلسون، ساحل شمالی جزیره جنوبی، نیوزیلند

ملیت: بریتانیایی

حرفه: فیزیک دان، استاد دانشگاه

محل تحصیل: دانشگاه کانتربوری، دانشگاه کمبریج

درگذشت: ۱۹ اکتبر ۱۹۳۷

ادامه
مجتبی حیدرپور بیوگرافی مجتبی حیدرپور هندبالیست تیم ملی ایران

تاریخ تولد: ۲۹ شهریور ۱۱۳۶۷

محل تولد: سرخس

حرفه: هندبالیست

پست: گوشه چپ

باشگاه کنونی: سپاهان

قد: ۱ متر ۸۰ سانتی متر

ادامه
کیلیان امباپه بیوگرافی کیلیان امپاپه؛ اعجوبه جوان فوتبال اروپا

تاریخ تولد: ۲۰ دسامبر ۱۹۹۸

محل تولد: پاریس، فرانسه

حرفه: فوتبالیست

پست: وینگر چپ فوروارد

باشگاه: پاریسن ژرمن

آغاز فعالیت: ۲۰۰۴ تاکنون

ادامه
عین الله دریایی بیوگرافی عین الله دریایی پیشکسوت تئاتر ایران

تاریخ تولد: دهه ۱۳۲۹ 

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر تئاتر و سینما

سال های فعالیت: پیش از انقلاب تاکنون

شهرت: با سریال مگه تموم عمر چندتا بهار

ادامه
مارکوس گالپرین بیوگرافی مارکوس گالپرین؛ میلیاردر آرژانتینی

تاریخ تولد: ۳۱ اکتبر ۱۹۷۱

محل تولد: بوینس آیرس، آرژانتین

حرفه: سرمایه گذار، کارآفرین

شناخته شده برای: یکی از بنیانگذاران MercadoLibre

تحصیلات: دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه استنفورد

دارایی: ۵.۳ میلیارد دلار 

ادامه
دیالوگ های آنشرلی

دیالوگ های آنشرلی در این مقاله از سرپوش به بررسی جذابیت های دیالوگ های آنشرلی در سینما و تئاتر می‌پردازیم. آنشرلی، با تاریخچه‌ای غنی در حوزه فرهنگ و هنر، دارای دیالوگ‌هایی است که علاوه بر ارتقاء داستان، به عنوان نمونه‌هایی برجسته از زبان هنری در این صنایع شناخته می‌شوند. اثر آنشرلی  کتاب "آنشرلی" نوشته لوسی ماد مونتگمری، داستان دختری به نام آن شرلی است که در یتیم خانه بزرگ شده و به یک خانواده ثروتمند در شهر مونک هاوس نیو برونزویک در کانادا فروخته می شود. آن شرلی دختری کنجکاو، مهربان و خلاق است که با دیالوگ های خود، شخصیتی دوست داشتنی و ماندگار در ذهن خوانندگان ایجاد کرده است. انیمیشن آنشرلی انیمیشن "آنشرلی" که در سال ۱۹۷۹ در ژاپن ساخته شده است، اقتباسی از رمان "آن در گرین گیبلز" نوشته لوسی ماد مونتگمری است. این انیمیشن، داستان دختری به نام آن شرلی را روایت می کند که در یتیم خانه بزرگ شده و به یک خانواده ثروتمند در شهر مونک هاوس نیو برونزویک در کانادا فروخته می شود. شخصیت های آنشرلی شخصیت های اصلی انیمیشن آنشرلی عبارتند از: آن شرلی: دختری کنجکاو، مهربان و خلاق که با موهای قرمز و شخصیت دوست داشتنی خود، یکی از محبوب ترین شخصیت های ادبیات کودکان است. مریلا کاترین کاتبرت: خواهر بزرگ تر ماتیو کاتبرت که با برادرش در مزرعه گرین گیبلز زندگی می کند. مریلا زنی سخت کوش و جدی است که در ابتدا از حضور آن شرلی در خانه خود خوشحال نیست. ماتیو کاتبرت: برادر کوچک تر مریلا که مردی مهربان و ساده دل است که به سرعت با آن شرلی دوست می شود. دیانا براری: دختر همسایه کاتبرت ها که با آن شرلی دوست می شود. دیانا دختری مهربان و ساده دل است که به سرعت با آن شرلی دوست می شود. دیالوگ های انیمیشن آنشرلی داستان انیمیشن آنشرلی داستان انیمیشن آنشرلی، همانند داستان رمان، از این قرار است که آن شرلی، دختری یتیم که در یتیم خانه بزرگ شده است، توسط خواهر و برادری به نام های مریلا و ماتیو کاتبرت به فرزندخواندگی پذیرفته می شود. مریلا و ماتیو، آن شرلی را برای کمک به انجام کارهای خانه و مزرعه می خواهند. آن شرلی، با موهای قرمز آتشین و شخصیت دوست داشتنی خود، به سرعت با مریلا و ماتیو و همچنین با همسایه آنها، دیانا براری، دوست می شود. آن شرلی، با ماجراجویی ها و شیطنت های خود، زندگی کاتبرت ها را زیر و رو می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه از زندگی لذت ببرند. نکات مثبت آنشرلی انیمیشن آنشرلی، از جمله انیمیشن های ماندگار و خاطره انگیزی است که با داستان جذاب و شخصیت های دوست داشتنی خود، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. از جمله نکات مثبت این انیمیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد: - داستان انیمیشن آنشرلی، همانند داستان رمان، داستانی جذاب و پرکشش است که مخاطبان را از ابتدا تا انتها درگیر خود می کند. - شخصیت های انیمیشن آنشرلی، از جمله آن شرلی، مریلا، ماتیو و دیانا، شخصیت هایی دوست داشتنی هستند که مخاطبان با آنها ارتباط برقرار می کنند. - انیمیشن آنشرلی، پیام های مثبتی مانند اهمیت خانواده، دوستی و امید را به مخاطبان خود منتقل می کند. دیالوگ های شخصیت آنشرلی دیالوگ های آنشرلی دیالوگ های آنشرلی، بیانگر شخصیت او هستند. او دختری کنجکاو و ماجراجو است که همیشه به دنبال یادگیری چیزهای جدید است. این ویژگی در دیالوگ های او به وضوح دیده می شود. برای مثال، در یکی از دیالوگ ها، آنشرلی از معلم خود می پرسد: "حتی اگر دنیا بد باشد، همیشه چیزهای خوب هم وجود دارد." " تصور اینکه شما یک ملکه هستید واقعا عالی است. شما بدون هیچ گونه ناراحتی از آن لذت می برید و هر زمان که بخواهید می توانید از ملکه بودن دست بردارید، کاری که در زندگی واقعی نمی توانید انجام دهید." "این یک چیز خوب در مورد این جهان است ... همیشه بهارهای بیشتری وجود دارد." "وقتی فکر می‌کنم قرار است اتفاق خوبی بیفتد، به نظر می‌رسد که بر روی بال‌های انتظار پرواز می‌کنم. و سپس اولین چیزی که متوجه می شوم با یک ضربت به زمین می افتم. اما واقعاً ماریلا، قسمت پرواز تا زمانی که ادامه دارد با شکوه است... مثل اوج گرفتن در غروب خورشید است. من فکر می‌کنم که تقریباً تاوان ضربه را می‌پردازد." "خب، نمی توان یکدفعه عادت دختر بچه بودن را کنار گذاشت." "شاید... شاید... عشق به طور طبیعی از یک دوستی زیبا آشکار شد، مانند گل رز طلایی که از غلاف سبزش می لغزد."  "این یک ایده دوست داشتنی است، دایانا؛ زندگی کردن به گونه ای که نامت را زیبا کنی، حتی اگر در آغاز زیبا نبود... آن را در افکار مردم برای چیزی آنقدر دوست داشتنی و دلپذیر قرار می دهد که هرگز به تنهایی به آن فکر نمی کنند." "شاید، به هر حال، عاشقانه مانند یک شوالیه که سوار اسب می‌شود، با شکوه و هیاهوی وارد زندگی انسان نشده باشد. شاید مثل یک دوست قدیمی از راه‌های آرام به سمت آدم خزید..." "خب، همه ما اشتباه می کنیم، عزیزم، پس فقط آن را پشت سر بگذار. ما باید از اشتباهات خود پشیمان باشیم و از آنها درس بگیریم، اما هرگز آنها را با خود به آینده منتقل نکنیم." "من معتقدم که زیباترین و شیرین ترین روزها، روزهایی نیستند که در آن اتفاقات بسیار باشکوه یا شگفت انگیز یا هیجان انگیزی رخ دهد، بلکه فقط روزهایی هستند که لذت های کوچک ساده ای را به ارمغان می آورند و به آرامی یکدیگر را دنبال می کنند، مانند مرواریدهایی که از یک رشته می لغزند." "من از دوستی بسیار سپاسگزارم. زندگی را بسیار زیبا می کند." "این بدترین دوران بزرگ شدن است و من در حال درک آن هستم. چیزهایی که در دوران کودکی خیلی می‌خواستی، وقتی به آنها دست پیدا می‌کردی، به نظرت چندان شگفت‌انگیز به نظر نمی‌رسند." "آیا خوب نیست که فکر کنیم فردا روز جدیدی است که هنوز هیچ اشتباهی در آن وجود ندارد." دیالوگ های ماندگار آنشرلی "این خیلی خوب است که در مورد غم ها بخوانید و تصور کنید که قهرمانانه از طریق آنها زندگی می کنید، اما وقتی واقعاً آنها را دارید، خیلی خوب نیست" "خیلی آسان است که شرور باشی بدون اینکه بدانی." "اما واقعاً ماریلا، نمی‌توان در چنین دنیای جالبی برای مدت طولانی غمگین ماند، می‌تواند؟" "زندگی ارزش زیستن را دارد تا زمانی که خنده در آن باشد." "تجربه من این بوده است که شما تقریباً همیشه می توانید از چیزهایی لذت ببرید، اگر تصمیم خود را محکم بگیرید که این کار را انجام دهید." "دنیای قدیمی عزیز تو بسیار دوست داشتنی هستی و من خوشحالم که در تو زنده هستم." "چرا مردم باید برای دعا زانو بزنند؟ اگر واقعاً می خواستم دعا کنم به شما می گویم که چه کار می کردم. من به تنهایی یا در جنگل های عمیق و عمیق به یک میدان بزرگ بزرگ می رفتم و به آسمان - بالا - بالا - بالا - به آن آسمان آبی دوست داشتنی نگاه می کردم که انگار پایانی برای آن وجود ندارد. آبی بودن و سپس من فقط یک دعا را احساس می کنم." "این یکی از مزایای سیزده سالگی است که شما خیلی بیشتر از زمانی که فقط دوازده ساله بودید می دانید" "تا زمانی که نمردی هرگز از غافلگیر شدن در امان نیستی" "کیک‌ ها یک عادت وحشتناک دارند که وقتی می‌ خواهید خوب باشند بد می‌ شوند" "آنه تمام عاشقانه هایت را رها نکن اندکی از آن چیز خوبی است البته نه زیاد اما کمی از آن را حفظ کن" دیالوگ های زیبای آنشرلی سخن پایانی درباره دیالوگ های آنشرلی دیالوگ های آنشرلی، بخشی از جذابیت این شخصیت دوست داشتنی هستند. این دیالوگ ها، شخصیت، امید، خوش بینی و عشق به طبیعت آنشرلی را به خوبی بیان می کنند. گردآوری: بخش هنر و سینمای سرپوش

ویژه سرپوش