لیگ اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱ویارئال۶۳۲۱۱۰۶۴۱۱
۲آستانه۶۳۱۲۱۰۷۳۱۰
۳اسلاویا پراگ۶۲۲۲۶۶۰۸
۴مکابی۶۱۱۴۱۸۴
همه چیز درباره

لیگ اروپا

نیمار,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

گرانقیمت ترین بازیکن جهان معتقد است تیمش توانایی شکست مدافع عنوان قهرمانی را در لیگ قهرمانان دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم پاری سن ژرمن و رئال مادرید برابر هم به میدان خواهند رفت.

ليگ قهرمانان اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اسپانیایی‌ها با قرعه‌های سختی روبه‌رو شدند. به گزارش خبرورزشی، قرعه‌كشي اولين مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا انجام شد و ۱۶ تيم حاضر در مرحله يك‌هشتم نهايي رقباي خودشان را شناختند.

قرعه رئال مادرید,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

روزنامه اکیپ با تیتر دستان شیطان به قرعه رئال مادرید و پاری سن ژرمن اشاره کرد. به گزارش ایسنا به نقل از آس، دیروز (دوشنبه) قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که سخت‌ترین قرعه به مدافع عنوان قهرمانی و بهترین تیم فرانسوی افتاد.

یوپ هاینکس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

سرمربی بایرن مونیخ می‌گوید تیمش به هیچ عنوان حق دست کم گرفتن بشیکتاش را در لیگ قهرمانان اروپا ندارد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از کیکر، قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و بایرن مونیخ باید در این مرحله به مصاف تیم بشیکتاش برود.

اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش سرپوش قرعه کشی مرحله یک شانزدهم پایانی لیگ اروپا دقایقی پیش قرعه کشی شد، در این مراسم تیم های راه یافته به جمع ۳۲ تیم پایانی لیگ اروپا حریفان خود را شناختند.

لیگ قهرمانان اروپا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

رئال و پی اس جی یکی از حساس ترین بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را زمستان آتی برگزار خواهند کرد. به گزارش ورزش سه، پاری سن ژرمن را باید یکی از بدشانس ترین تیم های اروپایی نامید.

چلسی و بارسلونا,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ قهرمانان اروپا

قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دقایقی پیش به انجام رسید و در یکی از حساس ترین بازی ها چلسی و بارسا به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش ورزش سه، پیش از قرعه کشی شانس برخورد چلسی و بارسا به یکدیگر ۴۰ درصد ارزیابی شده بود و دقیقا نیز همین اتفاق افتاد و محتمل ترین قرعه نصیب دو تیم شد.

Untitled Document
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
ویژه سرپوش