جدول لیگ برتر (۹۶-۹۵) - جام خلیج فارس

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز

جدول زمانبندی جام خلیج فارس

همه چیز درباره

لیگ برتر خلیج فارس

امیر قلعه نویی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

سرمربی ذوب آهن گفت: خدا نگذرد از کسانی که فوتبال را به این روز انداختند و تیم‌های قدیمی نابود شد. به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران اظهار کرد: از همه کسانی که برای لیگ زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. سخت‌ترین بازی ما فرداست.

برانکو ایوانکوویچ,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داریم در جشن قهرمانی بازی را ببریم. طبیعی است که سپیدرود برای خراب کردن جشن قهرمانی‌مان بازی می‌کند. سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داریم در جشن قهرمانی بازی را ببریم. طبیعی است که سپیدرود برای خراب کردن جشن قهرمانی‌مان بازی می‌کند.

سازمان لیگ فوتبال ایران,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

محرومان هفته پایانی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال مشخص شدند.

هومن افاضلي,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

هومن افاضلي، سرمربي تيم نفت تهران که با وجود تلاش فراوان نتوانست مانع از سقوط تيمش به دسته پايين‌تر شود، در گفت‌وگوي مفصلش با «شرق» درباره موارد متعددي که منجر به سقوط نفت شد، صحبت کرد. او مي‌گويد خصوصي‌سازي تيم‌ها در اين شرايط يعني رفتن به سوي ورشکستگي.

اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

وینفرد شفر خبر امیدوارکننده ای برای هوادارن تیمش دارد. او می گوید: دنبال تمدید قراردادم با استقلال هستم. به گزارش خبرورزشی،  وینفرد شفر دیروز با کمپانی تولیدات ورزشی آل‌اشپورت قرارداد همکاری منعقد کرد تا این شرکت به عنوان اسپانسر او در کنار سرمربی استقلال قرار بگیرد.

علی علیپور,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بهتر است داوران همه بازی‌های لیگ را به یک سبک قضاوت کنند. علی علیپور در گفت‌وگو با ایسنا درباره مباحث مختلفی از جمله قهرمانی پرسپولیس، روند داوری‌ها در لیگ و همین طور آقای گلی خودش به صحبت پرداخت.

تیم فوتبال پرسپولیس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

طرح پیراهن سرخپوشان در جشن قهرمانی لیگ هفدهم مشخص شد.

Untitled Document
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
ویژه سرپوش