یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
۰۹:۵۴ - ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۱۱۶۴
هنر و سینما

فیلم/ واکنش نورا هاشمی به شایعه تجاوز سیاوش اسعدی به ریحانه پارسا

نورا هاشمی، فرزند مهدی هاشمی و گلاب آدینه نسبت به حواشی اخیر پیرامون سیاوش اسعدی، همسر سابقش واکنش نشان داد.

ادعای ریحانه پارسا علیه سیاوش اسعدی

ریحانه پارسا علیه یک کارگردان ایرانی که در ۱۶ سالگی به او تجاوز کرده است جنجالی شده و مشخص نیست این ادعای ریحانه پارسا صحت دارد یا خیر.

ریحانه پارسا نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

اکنون ۵سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم:((قبول واقعیت نصف موفقیت است))... عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ «از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، ((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید))!»

sornakhabar.com
  • 43
  • 17
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
حرف ایشون ملاک نیست‌ چون به مشکل خوردن البته تایید هم نکرد یا نیتونه تایید کنه چون نمیدونه ایشون هم باید قوه قضایبه مستقل وکاردان باشد تا حقیقت معلوم شود و گناهکار به سزای اعمالش برسد .
به دلیل نبود مدارک و شواهد نمیشه در این مورد نتیجه گیری کرد.یک درصد فکر کنید که این خانم برای گرفتن اقامت دست به این کار زده.و اصلا براش مهم نیست که چه بلائی سر آبروی طرف مقابل میاره.کاش وقتی تو ایران بود این جریانو اعلام میکرد تا اون شخص هم از خودش دفاع کنه.
همسر سابقش هم یعنی تایید کرده!
مشاهده کامنت های بیشتر