صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سه شنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۱
یورگن لوکادیا,بیوگرافی یورگن لوکادیا,زندگینامه یورگن لوکادیا یورگن لوکادیا,بیوگرافی یورگن لوکادیا,زندگینامه یورگن لوکادیا

بیوگرافی

> بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی یورگن لوکادیا فوتبالیست هلندی (+ تصاویر)

عکسهای یورگن لوکادیا یکی از بازیکنان فوتبال اهل هلند به نام یورگن لوکادیا میباشد او از دوران نوجوانی به عرصه فوتبال بطور حرفه ای وارد شد. در این مطلب از سرپوش با بیوگرافی یورگن لوکادیا آشنا می شوید.

بیشتر

۰۲ شهریور ۱۴۰۱

خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

عکسهای اینستاگرامی خشایار اعتمادی یکی از خوانندگان ایرانی به نام خشایار اعتمادی می باشد. وی بعد از انقلاب در ایران بعنوان خوانندهٔ نخستین آلبوم موسیقی پاپ محسوب میشود.

بیشتر

۲۸ تير ۱۴۰۱

شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

عکسهای شهره لرستانی یکی از بازیگران با تجربه سینما و تلویزیون که در زمینه کارگردانی نیز فعالیت داشته، شهره لرستانی می باشد.

بیشتر

۲۷ تير ۱۴۰۱

ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تصاویر ریکاردو ساپینتو یکی از مهاجمان فوتبالی که در حال حاضر بازنشسته شده و به عنوان سرمربی پرتغال، فعالیت دارد ریکاردو ساپینتو میباشد.

بیشتر

۲۰ تير ۱۴۰۱

امین اسماعیل نژاد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژاد امین اسماعیل نژاد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژاد بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی امین اسماعیل نژاد، فوق ستاره جدید والیبال آسیا و دنیا (+ تصاویر)

عکسهای امین اسماعیل نژاد امین اسماعیل نژاد در لیگ برتر والیبال مردان ایران به عنوان بازیکن حرفه ای والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران فعالیت دارد.

بیشتر

۲۰ تير ۱۴۰۱

سجاد شهباززاده,بیوگرافی سجاد شهباززاده,زندگینامه سجاد شهباززاده سجاد شهباززاده,بیوگرافی سجاد شهباززاده,زندگینامه سجاد شهباززاده بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی سجاد شهباززاده مهاجم فوتبال ایرانی (+ تصاویر)

عکسهای سجاد شهباززاده یکی از فوتبالیست هایی که در ایران در پست مهاجم، فعالیت دارد؛ سجاد شهباززاده می باشد. او در لیگ برتر خلیج فارس، مشغول به بازی برای باشگاه فوتبال استقلال می باشد.

بیشتر

۱۰ تير ۱۴۰۱

محمد دانشگر,بیوگرافی محمد دانشگر,عکس های محمد دانشگر محمد دانشگر,بیوگرافی محمد دانشگر,عکس های محمد دانشگر بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی محمد دانشگر و تصاویری از این فوتبالیست

تصاویر محمد دانشگر یکی از بازیکنان فوتبال ایرانی که در پست مدافع میانی برای باشگاه استقلال بازی می کند؛ محمد دانشگر می باشد.

بیشتر

۱۰ تير ۱۴۰۱

رضا میرزایی,بیوگرافی رضا میرزایی,زندگینامه رضا میرزایی رضا میرزایی,بیوگرافی رضا میرزایی,زندگینامه رضا میرزایی بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی رضا میرزایی فوتبالیست ایرانی (+ تصاویر)

عکسهای رضا میرزایی رضا میرزایی در سال ۲۰۱۳ فوتبال را با بازی در تیم جوانان سپاهان اصفهان اغاز کرد و عملکرد خوبش در این تیم باعث شد تا توجه سرمربی تیم بزرگسالان سپاهان را به خود جلب کند.

بیشتر

۰۹ تير ۱۴۰۱

حمید سجادی,بیوگرافی حمید سجادی,عکس های حمید سجادی بیوگرافی حمید سجادی (+عکس)

حمید سجادی حمید سجادی در اواخر سال ۱۳۹۰ به عنوان وزیر ورزش در دولت محمود احمدی‌نژاد به مجلس معرفی شد اما نتوانست رای اعتماد بگیرد، اما در دولت سیزدهم از جانب سید ابراهیم رئیسی هم به عنوان وزیر ورزش معرفی شد و توانست با ۱۶۵ رای موافق به این عنوان منصوب شود.  چکیده ای از بیوگرافی حمید سجادی: نام کامل

[ادامه]
کوکو شنل,زندگینامه کوکو شنل,زندگی نامه گابریل کوکو شنل بیوگرافی کوکو شنل طراح لباس برند کوکو شنل

کوکو شنل شماهم نام برند معروف کوکوشنل را شنیده اید، این زن موفق در زمان خود و تا همین عصر جدید طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی کوکو شنل می پردازیم.

[ادامه]
احمد سعیدی,بیوگرافی احمد سعیدی,عکس احمد سعیدی بیوگرافی و عکس های احمد سعیدی (+داستان زندگی و مهاجرتش)

احمد سعیدی احمد سعیدی یکی از خواننده های معروف ایرانی است که چند سال پیش به آمریکا مهاجرت کرد. موزیک های این خواننده های جوان طرفداران بسیاری دارد. صدای گرم و دلنشین او می تواند توجه افراد با سلیقه های موسیقی مختلف را به خود جلب کند. در ادامه این مطلب سرپوش به بیوگرافی احمد سعیدی می پردازیم.

[ادامه]
یورگن لوکادیا,بیوگرافی یورگن لوکادیا,زندگینامه یورگن لوکادیا بیوگرافی یورگن لوکادیا فوتبالیست هلندی (+ تصاویر)

عکسهای یورگن لوکادیا یکی از بازیکنان فوتبال اهل هلند به نام یورگن لوکادیا میباشد او از دوران نوجوانی به عرصه فوتبال بطور حرفه ای وارد شد. در این مطلب از سرپوش با بیوگرافی یورگن لوکادیا آشنا می شوید.

[ادامه]
افسانه حسامی فرد,بیوگرافی افسانه حسامی فرد,عکس های افسانه حسامی فرد بیوگرافی افسانه حسامی فرد پزشک و کوهنورد موفق (+تصاویر)

افسانه حسامی فرد یکی از پزشکان موفق در زمینه ورزش افسانه حسامی فرد است، او به عنوان چهارمین زن ایرانی شناخته می شود که توانست اورست را فتح کند، همچنین اولین زن ایرانی است که توانست قله کی۲ را فتح کند. افسانه حسامی‌فرد رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان خراسان شمالی است.

[ادامه]
ابوحامد کرمانی,زندگینامه ابوحامد کرمانی,عکس ابوحامد کرمانی زندگینامه ابوحامد کرمانی پزشک معروف قرن ششم

ابوحامد کرمانی یکی از پزشکان معروف قرن ششم و هفتم هجری قمری ابوحامد کرمانی بود که با عنوان افضل کرمان یا ابوحامد نیز شناخته می شده است. این طبیب حاذق نه تنها در این زمینه موفق بود بلکه مورخی نکته سنج و فیلسوفی بزرگ نیز محسوب می شود.

[ادامه]
حبیب ابن مظاهر,زندگینامه حبیب ابن مظاهر,بیوگرافی حبیب ابن مظاهر زندگینامه حبیب ابن مظاهر از شهدای صحرای کربلا در روز عاشورا

حبیب ابن مظاهر حبیب ابن مظاهر یکی از یاران وفادار امام علی بود که بعد از ایشان نیز به خدمت امام حسین درآمد. ایشان به امام حسین نامه نوشتند تا به کوفه بروند اما بعد از فهمیدن محاصره امام و یارانش توسط معاویه به کربلا رفت و در روز عاشورا نیز به شهادت رسید.

[ادامه]
ویژه سرپوش