صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
روبرتو تورس,بیوگرافی روبروتو تورس,روبرتو تورس بازیکن فولاد خوزستان روبرتو تورس,بیوگرافی روبروتو تورس,روبرتو تورس بازیکن فولاد خوزستان

بیوگرافی

> بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی روبروتو تورس، بازیکن فوتبال اسپانیایی (+ تصاویر)

تصاویر روبروتو تورس یکی از فوتبالیست های قدیمی و با سابقه اسپانیا به نام روبروتو تورس میباشد که برای تیم اوساسونا و تیم ملی اسپانیا بمدت چند سال در پست هافبک هجومی بازی کرده است.

بیشتر

۰۸ بهمن ۱۴۰۱

سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی سپیده معافی بازیگر ایرانی- آمریکایی (+ تصاویر)

تصاویر سپیده معافی  یکی از بازیگران ایرانی آمریکایی به نام سپیده معافی می باشد. وی تاکنون در فیلم های سینمایی و مجموعه تلویزیونی زیادی مانند پرنده سیاه به ایفای نقش پرداخته است.

بیشتر

۲۳ دي ۱۴۰۱

ابوالفضل پورعرب,بیوگرافی ابوالفضل پورعرب,زندگینامه ابوالفضل پورعرب ابوالفضل پورعرب,بیوگرافی ابوالفضل پورعرب,زندگینامه ابوالفضل پورعرب بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی ابوالفضل پورعرب و فعالیت های او (+ تصاویر)

عکسهای ابوالفضل پورعرب یکی از بازیگران ایرانی به نام ابوالفضل پورعرب میباشد که از بازیگران معروف و سوپراستارهای دهه هفتاد سینمای ایران محسوب میشود. او به ایفای نقش در فیلم های زیادی پرداخته است.

بیشتر

۱۳ آذر ۱۴۰۱

وریا غفوری,بیوگرافی وریا غفوری,عکس وریا غفوری وریا غفوری,بیوگرافی وریا غفوری,عکس وریا غفوری بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی وریا غفوری، فوتبالیست مشهور ایرانی (+ تصاویر)

عکسهای وریا غفوری یکی از بازیکنان فوتبال، وریا غفوری میباشد که در پست مدافع راست بازی می کند.

بیشتر

۰۸ آذر ۱۴۰۱

افسانه بایگان,بیوگرافی افسانه بایگان,عکس افسانه بایگان افسانه بایگان,بیوگرافی افسانه بایگان,عکس افسانه بایگان بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی افسانه بایگان بازیگر و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

عکسهای افسانه بایگان یکی از بازیگران ایرانی به نام افسانه بایگان می باشد.

بیشتر

۰۳ آذر ۱۴۰۱

میریام فارس,بیوگرافی میریام فارس,میریام فارس خواننده لبنانی میریام فارس,بیوگرافی میریام فارس,میریام فارس خواننده لبنانی بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی میریام فارس خواننده، رقاص و بازیگر لبنانی (+ تصاویر)

میریام فارس خواننده، رقاص و بازیگر اهل لبنان میریام فارس از مشهورترین خوانندگان زن زنان خاورمیانه محسوب می شود.

بیشتر

۳۰ آبان ۱۴۰۱

داوود عابدی,بیوگرافی داوود عابدی,داوود عابدی مجری داوود عابدی,بیوگرافی داوود عابدی,داوود عابدی مجری بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی داوود عابدی، گوینده و مجری سابق صدا و سیمای ایران (+ تصاویر)

تصاویر داوود عابدی داوود عابدی در ایران بعنوان گوینده و مجری در صدا و سیما فعالیت می کند. داوود عابدی در رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه ازاد در مقطع لیسانس، فارغ التحصیل شده است.

بیشتر

۳۰ آبان ۱۴۰۱

سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریا,عکس سحر زکریا سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریا,عکس سحر زکریا بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی سحر زکریا و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

عکسهای سحر زکریا سحر زکریا نخستین بار در مجموعهٔ تلویزیونی در پناه تو به ایفای نقش پرداخت.

بیشتر

۳۰ آبان ۱۴۰۱

احمد علیرضابیگی,بیوگرافی احمد علیرضابیگی,عکس های احمد علیرضابیگی بیوگرافی احمد علیرضابیگی

احمد علیرضابیگی احمد علیرضا بیگی به عنوان یکی از نظامیان و سایستمداران ایرانی شناخته می شود که به عنوان نماینده مردم تبریز نیز وارد مجلس دهم و یازدهم شد. وی در حوزه کمیسیون امور داخلی کشور ها و شوراها نیز فعال می باشد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی ایشان بیشتر می پردازیم.

[ادامه]
جرج ایستمن,زندگینامه جرج ایستمن,بیوگرافی جرج ایستمن جرج ایستمن؛ توسعه دهنده اصلی عکاسی

جرج ایستمن گسترش عکاسی را در دنیای امروزی مدیون جرج ایستمن هستیم، ایستمن مخترع و کارآفرین بزرگ آمریکایی است که موسس کداک را تاسیس کرد و فعالیت خود را تا تاسیس چند کارخانه دیگر هم ادامه داد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این شخصیت می پردازیم.

[ادامه]
سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی بیوگرافی سپیده معافی بازیگر ایرانی- آمریکایی (+ تصاویر)

تصاویر سپیده معافی  یکی از بازیگران ایرانی آمریکایی به نام سپیده معافی می باشد. وی تاکنون در فیلم های سینمایی و مجموعه تلویزیونی زیادی مانند پرنده سیاه به ایفای نقش پرداخته است. در این مطلب از سرپوش بیوگرافی سپیده معافی را با هم می خوانیم.

[ادامه]
روبرتو تورس,بیوگرافی روبروتو تورس,روبرتو تورس بازیکن فولاد خوزستان بیوگرافی روبروتو تورس، بازیکن فوتبال اسپانیایی (+ تصاویر)

تصاویر روبروتو تورس یکی از فوتبالیست های قدیمی و با سابقه اسپانیا به نام روبروتو تورس میباشد که برای تیم اوساسونا و تیم ملی اسپانیا بمدت چند سال در پست هافبک هجومی بازی کرده است. این بازیکن در دی ماه ۱۴۰۱ با باشگاه فولاد خوزستان قرارداد بست.

[ادامه]
میثم صالحی,بیوگرافی میثم صالحی,عکس های میثم صالحی میثم صالحی بازیکن ایرانی عضو تیم اولیشتن لهستان

میثم صالحی میثم صالحی یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال ایران است که به دنبال عملکرد حرفه ای اش از جانب کشور لهستان از وی دعوت به همکاری شد اما به دلیل مصدومیت کتفش خیلی نتوانست در این کشور بماند. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این والیبالیست موفق بیشتر اشاره می شود.

[ادامه]
عسجدی,زندگینامه عسجدی,آثار عسجدی زندگینامه عسجدی شاعر دربار غزنویان

عسجدی عسجدی یکی از شاعران قرن چهار و پنج هجری قمری است که در دوران غزنوی زندگی می کرد و آثار فراوانی از خود به جای گذاشته است. در ادامه این مطلب سرپوش به بیوگرافی این هنرمند خواهیم پرداخت.

[ادامه]
آلفرد نوبل,زندگینامه آلفرد نوبل,آلفرد برنهادر نوبل زندگینامه آلفرد برنهادر نوبل؛ مخترع دینامیت و پایه گذار جایزه نوبل

آلفرد نوبل حتما تا به حال درباره اسم جایزه نوبل چیزهایی را شنیده اید، این جایزه به افتخار دانشمندی به اسم آلفرد برنهارد نوبل نامگذاری شده است، که مخترع اصلی دینامیت می باشد.

[ادامه]
ویژه سرپوش