صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹

کار و کارگر

سقف وام برای مشاغل خانگی,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون سقف وام برای مشاغل خانگی,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون کار و کارگر > اشتغال و تعاون سقف وام برای مشاغل خانگی به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت (+ جزئیات)

دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور با اشاره به اینکه کرونا (corona) فرصتی برای توسعه مشاغل خانگی است گفت:سقف وام برای مشاغل خانگی به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

بیشتر

۲۲ تير ۱۳۹۹

نظرات
کارگران ایرانی درکردستان عراق,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون کارگران ایرانی درکردستان عراق,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون کار و کارگر > اشتغال و تعاون ٧٠ درصد کارگران ایرانی از اقلیم کردستان عراق دیپورت شدند

آمارهای غیررسمی از بیکاری ٣٥هزار کارگر ایرانی خبر می دهد؛ کارگرانی که در کردستان عراق روزمزد کار می کردند. گفته می شود از میان کارگران ایرانی، تنها پنج هزار نفر در« سلیمانیه» مانده اند.

بیشتر

۲۲ تير ۱۳۹۹

نظرات
همسان سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران همسان سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران کار و کارگر > بازنشستگان و مستمری بگیران ۹۰ درصد حقوق شاغلان و بازنشستگان از مهرماه همسان سازی می‌شود

محمدباقر نوبخت از همسان سازی ۹۰ درصدی حقوق شاغلان و بازنشستگان از مهر ماه خبر داد.

بیشتر

۲۱ تير ۱۳۹۹

نظرات
ساعت کاری کارکنان,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون ساعت کاری کارکنان,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون کار و کارگر > اشتغال و تعاون روحانی: ساعت کاری کارکنان از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ است/ بیش از ۷ ساعت سر کار نمانید!

درحالی بعضی دستگاه ها نسبت به ساعت کاری کارکنان خویش در زمان مقرر شده از طرف دولت ایراداتی وارد نموده و مسئله ساز شدند که رئیس دولت تأکید دارد کارکنان باید پس از حضور بین ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ محل کار خود را

بیشتر

۲۱ تير ۱۳۹۹

نظرات
حقوق بازنشستگان,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران حقوق بازنشستگان,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران کار و کارگر > بازنشستگان و مستمری بگیران آغاز واریز حقوق تیرماه و مابه‌التفاوت‌های فروردین و اردیبهشت مستمری‌بگیران/ جدول

تاریخ واریز اختلاف دستمزد فروردین ماه و اردیبهشت سال ۱۳۹۹ بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.

بیشتر

۲۱ تير ۱۳۹۹

نظرات
همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران کار و کارگر > بازنشستگان و مستمری بگیران با طرح همسان سازی، حداقل دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی چقدر افزایش می‌یابد؟

با اجرای همسان سازی حداقل ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزارتومان به حقوق بازنشستگان اضافه می شود. بر اساس اعلام وزیرکار طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بزودی اجرایی می شود.

بیشتر

۲۰ تير ۱۳۹۹

نظرات
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران کار و کارگر > بازنشستگان و مستمری بگیران زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اول مرداد اعمال خواهد شد. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اول مرداد ماه اعمال می شود.

بیشتر

۱۹ تير ۱۳۹۹

نظرات
مطالبه بازنشستگان,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران مطالبه بازنشستگان,اخبار کار,اشتغال و تعاون,بازنشستگان و مستمری بگیران کار و کارگر > بازنشستگان و مستمری بگیران مطالبه ۱۰ ساله بازنشستگان برای متناسب‌سازی حقوق محقق شد/ افزایش ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومانی مستمری‌ها از شهریور

پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان از مطالبات بازنشستگان محقق شد.

بیشتر

۱۸ تير ۱۳۹۹

نظرات
انفجار در کارخانه فشفشه سازی ترکیه,کار و کارگر,اخبار کار و کارگر,حوادث کار انفجار در کارخانه فشفشه سازی ترکیه/ ۴ کشته و ۹۷ زخمی

انفجار کارخانه فشفشه سازی ترکیه باعث کشته شدن ۴ نفر شد. انفجار در کارخانه مواد محترقه در شمال غرب ترکیه تلفات زيادي بهمراه داشته است. به گزارش تسنیم به نقل از آناتولی، انفجار در کارخانه تهیه مواد محترقه در ساکاریای ترکیه تلفات زيادي را بهمراه داشته است.

[ادامه]
رییس کل بانک مرکزی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,تجارت و بازرگانی دو تصمیم مهم راجع به روش بازگشت ارز صادرکنندگان به کشور

رییس کل بانک مرکزی گفت :زمان بازگشت ارز صادراتی ۴ماه پس از صدور پروانه صادراتی است. درجهت ترغیب صادرکنندگانی که ظرف سه ماه پس از صدور پروانه صادراتی، ارز خودرا برگردانند، تعهدات ارزی آن ها، بر مبنای ۹۰ درصد ارزش پایه صادراتی محاسبه خواهد شد.

[ادامه]
مرتضی شریفی,زندگینامه مرتضی شریفی,عکس های مرتضی شریفی بیوگرافی مرتضی شریفی والیبالیست (+ مصاحبه و جدیدترین تصاویر)

محل تولد: ارومیه

تاریخ تولد: ۱۳۷۸/۳/۶

قد: ۱متر و ۹۳ سانتیمتر

ورزش: والیبال

شروع فعالیت در والیبال: ۱۳۸۸

ادامه
علی علیپور,تصاویر اینستاگرام علی علیپور,علی علیپور فوتبالیست بیوگرافی علی علیپور و موفقیت های آن در عرصه فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۰ آبان ماه ۱۳۷۴

محل تولد: قائم شهر

پست: مهاجم

قد: ۱۸۱ سانتی متر

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
شادمهر عقیلی,کنسرت شادمهر عقیلی,تصاویر شادمهر عقیلی بیوگرافی شادمهر عقیلی (+ تصاویر خانوادگی)

تولد: ۷ بهمن ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

ساکن: ایالات متحده آمریکا

سبک ها: موسیقی پاپ فارسی

آغاز سال فعالیت: ۱۳۷۵

ادامه
بابک جهانبخش,کنسرت بابک جهانبخش,آهنگهای بابک جهانبخش بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی (+ عکس همسر و فرزند بابک جهانبخش)

سال تولد: ۱ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد: بوخوم، کشور آلمان

ملیت: ایران

سبک: پاپ

همسران: مروارید شهریاری (سابق)، پریا پرتوی فرد

فرزند: آرتا

ادامه
تایگر وودز,بیوگرافی تایگر وودز,عکس های تایگر وودز بیوگرافی تایگر وودز از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر خانوادگی)

نام عامیانه: تایگر

زاده: ۳۰ دسامبر ۱۹۷۵

محل تولد: کیپرس، کالیفرنیا

قد: ۱٫۸۵ متر

ملیت: ایالات متحده آمریکا

ادامه
پوریا یلی,زندگینامه پوریا یلی,تصاویر پوریا یلی بیوگرافی پوریا یلی مشهورترین بازیکن والیبال جوانان (+ تصاویر اینستاگرامی)

متولد: ۱ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: قوچان، ایران

قد: ۲۰۹ سانتی متر

رشته ورزشی: والیبال

پست: پشت خط زن

ادامه
استفن کری,تصاویر اینستاگرامی استفن کری,ازدواج استفن کری بیوگرافی استفن کری(+ تصاویر همسر و فرزندانش)

تاریخ تولد: ۱۴ مارس ۱۹۸۸

محل تولد: اکران، اوهایو

ملیت: American

قد: ۱٫۹۱ متر

دبیرستان: Charlotte Christian(شارلوت، کارولینای شمالی)

ادامه
کاکا,تصویر کاکا,سن کاکا بیوگرافی کاکا، یکی از مشهورترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل(+ تصاویر خانوادگی)

نام کامل: ریکاردو ایزکسون دوس سانتوز لیته

زادروز: ۲۲ آوریل ۱۹۸۲

زادگاه: گاما، برزیل

قد: ۱٫۸۶ متر 

پست: هافبک هجومی

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
میلاد عبادی‌ پور,بیوگرافی میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پور بیوگرافی میلاد عبادی‌ پور بازیکن قدرتی تیم والیبال ایران (+ تصاویر)

متولد: ۲۵ مهر ۱۳۷۲

محل تولد: قره حسنلو، ارومیه، ایران

قد: ۱۹۶ سانتی متر

پست: دریافت کنندهٔ قدرتی

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
ویژه سرپوش