صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

با تبلیغ در سرپوش جایگاه خود را در دنیای دیجیتال تثبیت کنید

تبلیغات بنری:

پایگاه خبری سرپوش، با دارا بودن چندین شاخه عمومی و تخصصی متنوع در حوزه های مختلف از جمله سیاست، اقتصاد، کار و کارگر، جامعه، سلامت و پزشکی، حوادث ایران و جهان، نهاد های آموزشی، جهان ورزش، خانه هنر و سینما، فرهنگ و اندیشه، دنیای دیجیتال، مجله ماشین و ... سالهاست که میزبان جمعیت عظیم جستجوگر و فهیم جامعه فارسی زبان در سراسر دنیاست. بنابر آمار سایت الکسا، پایگاه خبری سرپوش همواره حضوری مداوم و پایدار در بین ۱۰۰ سایت اول فارسی زبان جهان داشته است.

تبلیغات در سرپوش
جایگاهقیمت ماهانه صفحه اصلی (تومان)قیمت ماهانه صفحات داخلی (تومان)قیمت ماهانه تمام صفحات (تومان)
بیلبورد موبایل و دسکتاپ۱۰,۰۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰۱۵,۰۰۰,۰۰۰
فیکس موبایل و دسکتاپ۶,۷۰۰,۰۰۰۸,۱۰۰,۰۰۰۱۲,۰۰۰,۰۰۰
T۴,۲۰۰,۰۰۰۶,۰۰۰,۰۰۰۸,۷۰۰,۰۰۰
C1۳,۶۰۰,۰۰۰۵,۴۰۰,۰۰۰۷,۸۰۰,۰۰۰
C2۳,۰۰۰,۰۰۰۴,۳۰۰,۰۰۰۶,۲۵۰,۰۰۰
C3۲,۰۰۰,۰۰۰۴,۰۰۰,۰۰۰۵,۸۰۰,۰۰۰
B۱,۵۰۰,۰۰۰۳,۰۰۰,۰۰۰۴,۸۰۰,۰۰۰

رپورتاژ آگهی:

مقاله‌ای تبلیغاتی است که در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. قیمت رپورتاژ آگهی یکساله بدون لینک و با لینک فالو ، ۸۵۰ هزار تومان و هزینه ی تمدید آن ۱۵۰ هزار تومان می باشد.

تبلیغات متنی:

تبلیغات متنی جمله ای لینکدار و بدون تصویر است که در انتهای تمام مقالات و خبرهای سایت سرپوش قرار میگیرد، این گونه تبلیغات علاوه بر برندسازی محصول و خدمات مشتری ، برافزایش ترافیک سایت تاثیر به سزایی دارد. قیمت تبلیغات متنی در انتهای تمام مقالات وخبر های سایت سرپوش ، ۳۵۰۰.۰۰۰ تومان برای مدت زمان یک ماه می باشد.

قوانین و مقررات
  • قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

  • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

  • در زمان نمایش اگهی در سایت سرپوش ، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سرپوش باشد ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت سرپوش هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

  • از درج آگهی شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی معذور می باشیم.

  • مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.

  • در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.