صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سه شنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۱

جدول مسابقات فوتبال

جدول لیگ برتر (۱۴۰۲-۱۴۰۱) - جام خلیج فارس

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱پرسپولیس۶۴۲۰۲۸۶۱۴
۲گل گهرسیرجان۶۳۳۰۵۸۳۱۲
۳استقلال۶۳۲۱۴۷۳۱۱
۴سپاهان۶۲۳۱۵۷۲۹
۵فولاد۵۲۳۰۲۴۲۹
۶تراکتور۶۲۲۲۶۷۱۸
۷مس رفسنجان۶۱۵۰۲۳۱۸
۸نفت مسجد سلیمان۶۲۲۲۸۸۰۸
۹پیکان۶۲۲۲۵۳۸
۱۰ذوب آهن۶۰۶۰۳۳۰۶
۱۱نساجی مازندران۶۱۳۲۸۷۶
۱۲مس کرمان۶۱۲۳۸۷۵
۱۳هوادار۶۱۲۳۷۴۵
۱۴آلومینیوم اراک۶۱۲۳۴۱۵
۱۵صنعت نفت آبادان۶۱۱۴۶۲۴
۱۶ملوان۵۰۲۳۸۴۲

جدول زمانبندی جام خلیج فارس

هفته ۷آلومینیوم اراک-ملوان ۱۸:۰۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷گل گهرسیرجان-استقلال ۱۸:۳۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷ذوب آهن-پیکان ۱۹:۰۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷نساجی مازندران-نفت مسجد سلیمان ۱۸:۰۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷فولاد-مس کرمان ۱۹:۰۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷هوادار-سپاهان ۱۷:۰۰ یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷صنعت نفت آبادان-مس رفسنجان ۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷پرسپولیس-تراکتور ۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷شهرداری گرگان-ذوب آهن ۱۶:۰۰ پنج شنبه ۷ مهر
هفته ۷توفارقان آذرشهر-صنعت مس رفسنجان ۱۶:۰۰ پنج شنبه ۷ مهر
هفته ۷مهرام-رعد پدافند تهران ۱۶:۰۰ پنج شنبه ۷ مهر
هفته ۷صنایع هرمزگان-کاله ۱۶:۰۰ پنج شنبه ۷ مهر
هفته ۷مس کرمان-پالایش نفت آبادان ۱۶:۰۰ پنج شنبه ۷ مهر
هفته ۷آویژه صنعت مشهد-نبوغ اراک ۱۶:۰۰ پنج شنبه ۷ مهر
هفته ۷انگلیس-ایران ۱۶:۳۰ دوشنبه ۳۰ آبان
هفته ۷آمریکا-ولز ۲۲:۳۰ دوشنبه ۳۰ آبان
هفته ۷ولز-ایران ۱۳:۳۰ جمعه ۴ آذر
هفته ۷انگلیس-آمریکا ۲۲:۳۰ جمعه ۴ آذر
هفته ۷ایران-آمریکا ۲۲:۳۰ سه شنبه ۸ آذر
هفته ۷ولز-انگلیس ۲۲:۳۰ سه شنبه ۸ آذر
هفته ۷تگو۲ - ۱چونبوک موتورز پنج شنبه ۲۷ مرداد
هفته ۷ویسل کوبه۲ - ۳یوکوهاما مارینوس پنج شنبه ۲۷ مرداد
هفته ۷پاتوم تایلند۰ - ۴کیچه هنگ کنگ جمعه ۲۸ مرداد
هفته ۷جوهور دارالتعظیم۵ - ۰اوراوا ردز جمعه ۲۸ مرداد
هفته ۷الهلال عربستان-شباب الاهلی امارات ۲۰:۰۰ جمعه ۱۴ بهمن
هفته ۷الدحیل-الریان ۲۰:۰۰ جمعه ۱۴ بهمن
هفته ۷الشباب عربستان-نسف قارشی ۲۰:۰۰ جمعه ۱۴ بهمن
هفته ۷الفیصلی عربستان-فولاد ۲۰:۰۰ جمعه ۱۴ بهمن
هفته ۷آژاکس۰ - ۴گلاسکو رنجرز چهارشنبه ۱۶ شهریور
هفته ۷ناپولی۱ - ۴لیورپول چهارشنبه ۱۶ شهریور
هفته ۷لیورپول۱ - ۲آژاکس سه شنبه ۲۲ شهریور
هفته ۷گلاسکو رنجرز۳ - ۰ناپولی چهارشنبه ۲۳ شهریور
هفته ۷آژاکس-ناپولی ۲۲:۳۰ سه شنبه ۱۲ مهر
هفته ۷لیورپول-گلاسکو رنجرز ۲۲:۳۰ سه شنبه ۱۲ مهر
هفته ۷ناپولی-آژاکس ۲۰:۱۵ چهارشنبه ۲۰ مهر
هفته ۷گلاسکو رنجرز-لیورپول ۲۲:۳۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
هفته ۷آژاکس-لیورپول ۲۲:۳۰ چهارشنبه ۴ آبان
هفته ۷ناپولی-گلاسکو رنجرز ۲۲:۳۰ چهارشنبه ۴ آبان
هفته ۷لیورپول-ناپولی ۲۳:۳۰ سه شنبه ۱۰ آبان
هفته ۷گلاسکو رنجرز-آژاکس ۲۳:۳۰ سه شنبه ۱۰ آبان
هفته ۷زوریخ۲ - ۱آرسنال پنج شنبه ۱۷ شهریور
هفته ۷آیندهوون۱ - ۱بوده پنج شنبه ۱۷ شهریور
هفته ۷بوده۱ - ۲زوریخ پنج شنبه ۲۴ شهریور
هفته ۷زوریخ-آیندهوون ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۱۴ مهر
هفته ۷آرسنال-بوده ۲۲:۳۰ پنج شنبه ۱۴ مهر
هفته ۷بوده-آرسنال ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۲۱ مهر
هفته ۷آیندهوون-زوریخ ۲۲:۳۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
هفته ۷آرسنال-آیندهوون ۲۰:۳۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
هفته ۷آیندهوون-آرسنال ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۵ آبان
هفته ۷زوریخ-بوده ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۵ آبان
هفته ۷آرسنال-زوریخ ۲۳:۳۰ پنج شنبه ۱۲ آبان
هفته ۷بوده-آیندهوون ۲۳:۳۰ پنج شنبه ۱۲ آبان
هفته ۷فیورنتینا۱ - ۱آر اف اس پنج شنبه ۱۷ شهریور
هفته ۷هارتس۴ - ۰باشاک شهیر پنج شنبه ۱۷ شهریور
هفته ۷باشاک شهیر۰ - ۳فیورنتینا پنج شنبه ۲۴ شهریور
هفته ۷آر اف اس۲ - ۰هارتس پنج شنبه ۲۴ شهریور
هفته ۷هارتس-فیورنتینا ۲۲:۳۰ پنج شنبه ۱۴ مهر
هفته ۷آر اف اس-باشاک شهیر ۲۲:۳۰ پنج شنبه ۱۴ مهر
هفته ۷باشاک شهیر-آر اف اس ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۲۱ مهر
هفته ۷فیورنتینا-هارتس ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۲۱ مهر
هفته ۷فیورنتینا-باشاک شهیر ۲۰:۱۵ پنج شنبه ۵ آبان
هفته ۷هارتس-آر اف اس ۲۲:۳۰ پنج شنبه ۵ آبان
هفته ۷باشاک شهیر-هارتس ۱۹:۰۰ پنج شنبه ۱۲ آبان
هفته ۷آر اف اس-فیورنتینا ۱۹:۰۰ پنج شنبه ۱۲ آبان
هفته ۷آرسنال-تاتنهام ۱۵:۰۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷کریستال پالاس-چلسی ۱۷:۳۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷لیورپول-برایتون ۱۷:۳۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷وستهم-ولورهمپتون ۲۰:۰۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷بورنموث-برنتفورد ۱۷:۳۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷فولام-نیوکسل ۱۷:۳۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷ساوتهمپتون-اورتون ۱۷:۳۰ شنبه ۹ مهر
هفته ۷منچسترسیتی-منچستریونایتد ۱۶:۳۰ یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷لیدز-استون ویلا ۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷لسترسیتی-ناتینگهام فارست ۲۲:۳۰ دوشنبه ۱۱ مهر
هفته ۷ایران-اندونزی چهارشنبه ۶ مهر
هفته ۷لبنان-چین تایپه چهارشنبه ۶ مهر
هفته ۷اندونزی-لبنان جمعه ۸ مهر
هفته ۷چین تایپه-ایران جمعه ۸ مهر
هفته ۷چین تایپه-اندونزی یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷ایران-لبنان یکشنبه ۱۰ مهر
هفته ۷کرواسی۳ - ۰اتریش جمعه ۱۳ خرداد
هفته ۷فرانسه۲ - ۱دانمارک جمعه ۱۳ خرداد
هفته ۷اتریش۲ - ۱دانمارک دوشنبه ۱۶ خرداد
هفته ۷کرواسی۱ - ۱فرانسه دوشنبه ۱۶ خرداد
هفته ۷اتریش۱ - ۱فرانسه جمعه ۲۰ خرداد
هفته ۷ جمعه ۲۰ خرداد

جدول لیگ دست یک آزادگان

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱آرمان گهر۰۰۰۰۰۰۰۰
۲استقلال خوزستان۰۰۰۰۰۰۰۰
۳استقلال ملاثانی۰۰۰۰۰۰۰۰
۴پارس جنوبی جم۰۰۰۰۰۰۰۰
۵چادرملو اردکان۰۰۰۰۰۰۰۰
۶چوکا تالش۰۰۰۰۰۰۰۰
۷خوشه طلایی ساوه۰۰۰۰۰۰۰۰
۸خیبر خرم آباد۰۰۰۰۰۰۰۰
۹رایکا بابل۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۰سایپا۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۱شاهین بندر عامری۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۲شمس آذر قزوین۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۳شهرخودرو مشهد۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۴شهرداری آستارا۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۵شهرداری همدان۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۶فجر سپاسی۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۷مس شهر بابک۰۰۰۰۰۰۰۰
۱۸ون پارس اصفهان۰۰۰۰۰۰۰۰

جدول برنامه بازی های فوتسال

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱سن ایچ ساوه۷۶۱۰۱۱۲۲۱۱۱۹
۲مس سونگون۷۶۰۱۱۵۳۵۲۰۱۸
۳گیتی پسند۷۵۱۱۱۲۲۸۱۶۱۶
۴کراپ الوند۷۵۱۱۱۳۲۰۷۱۶
۵گهر زمین سیرجان۷۴۱۲۱۷۲۴۷۱۳
۶صنایع پشتیبان۷۳۲۲۱۸۱۸۰۱۱
۷زندی بتن کلاردشت۷۲۳۲۲۱۲۰۹
۸فرش آرا۷۲۲۳۱۶۱۵۸
۹سفیر گفتمان۷۲۲۳۲۸۱۳-۱۵۸
۱۰فولاد زرند ایرانیان۷۲۰۵۱۹۱۸۶
۱۱فردوس قم۷۱۲۴۱۹۹-۱۰۵
۱۲قند کاترین آمل۷۱۱۵۲۶۱۸۴
۱۳مقاومت البرز۷۰۳۴۲۲۱۲-۱۰۳
۱۴چیپس کامل مشهد۷۰۱۶۳۰۱۵-۱۵۱

جدول امتیازات لیگ های اروپایی

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱رئال مادرید۲۲۰۰۲۶۴۶
۲رئال بتیس۲۲۰۰۱۵۴۶
۳اوساسونا۲۲۰۰۱۴۳۶
۴رایو وایه کانو۲۱۱۰۰۲۲۴
۵ویارئال۱۱۰۰۰۳۳۳
۶اتلتیکومادرید۱۱۰۰۰۳۳۳
۷والنسیا۱۱۰۰۰۱۱۳
۸رئال سوسیداد۱۱۰۰۰۱۱۳
۹اسپانیول۲۰۱۱۴۲۱
۱۰سلتاویگو۲۰۱۱۶۳۱
۱۱سویا۲۰۱۱۳۲۱
۱۲وایادولید۲۰۱۱۴۱۱
۱۳اتلتیک بیلبائو۱۰۱۰۰۰۰۱
۱۴مایورکا۲۰۱۱۲۱۱
۱۵بارسلونا۱۰۱۰۰۰۰۱
۱۶آلمریا۱۰۰۱۲۱۰
۱۷خیرونا۱۰۰۱۱۰۰
۱۸ختافه۱۰۰۱۳۰۰
۱۹کادیز۲۰۰۲۳۰۰
۲۰الچه۱۰۰۱۳۰۰

جدول زمانبندی لیگ های اروپایی

هفته ۲۴سویا۰ - ۲الچهجمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
هفته ۲۴کادیز۰ - ۰سلتاویگوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
هفته ۲۴ویارئال۰ - ۰رئال‌مادریدشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
هفته ۲۴رایو وایه کانو۳ - ۰اوساسوناشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
هفته ۲۴اتلتیکومادرید۳ - ۴ختافهشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
هفته ۲۴آلاوس۱ - ۲والنسیایکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
هفته ۲۴لوانته۴ - ۲بتیسیکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
هفته ۲۴رئال‌سوسیداد۰ - ۲گرانادایکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
هفته ۲۴اسپانیول۲ - ۲بارسلونایکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
هفته ۲۴مایورکا۲ - ۳بیلبائودوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰

جدول امتیازات لیگ اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱لیون۶۵۱۰۵۱۶۱۱۱۶
۲گلاسکو رنجرز۶۲۲۲۵۶۱۸
۳اسپارتا پراگ۶۲۱۳۹۶۷
۴بروندبی۶۰۲۴۱۱۲۲

جدول زمانبندی لیگ اروپا

هفتهبروندبی۰ - ۰اسپارتا پراگپنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
هفتهاسپارتا پراگ۰ - ۱گلاسکو رنجرزپنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
هفتهلیون۰ - ۳بروندبیپنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
هفتهاسپارتا پراگ۴ - ۳لیونپنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
هفتهگلاسکو رنجرز۰ - ۲بروندبیپنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
هفتهلیون۰ - ۳اسپارتا پراگپنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
هفتهبروندبی۱ - ۱گلاسکو رنجرزپنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
هفتهگلاسکو رنجرز۰ - ۲اسپارتا پراگپنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
هفتهبروندبی۳ - ۱لیونپنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
هفتهاسپارتا پراگ۰ - ۲بروندبیپنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
هفتهلیون۱ - ۱گلاسکو رنجرزپنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱منچسترسیتی۶۴۰۲۱۰۱۸۸۱۲
۲پاری سن ژرمن۶۳۲۱۸۱۳۵۱۱
۳لایپزیش۶۲۱۳۱۴۱۵۱۷
۴کلوب بروژ۶۱۱۴۲۰۶-۱۴۴

جدول زمانبندی لیگ قهرمانان اروپا

منچسترسیتی۳ - ۶لایپزیشچهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
کلوب بروژ۱ - ۱پاری سن ژرمنچهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
پاری سن ژرمن۰ - ۲منچسترسیتیﺳﻪشنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
لایپزیش۲ - ۱کلوب بروژﺳﻪشنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
کلوب بروژ۵ - ۱منچسترسیتیﺳﻪشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
پاری سن ژرمن۲ - ۳لایپزیشﺳﻪشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
منچسترسیتی۱ - ۴کلوب بروژچهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
لایپزیش۲ - ۲پاری سن ژرمنچهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
منچسترسیتی۱ - ۲پاری سن ژرمنچهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
کلوب بروژ۵ - ۰لایپزیشچهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
پاری سن ژرمن۱ - ۴کلوب بروژﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
لایپزیش۱ - ۲منچسترسیتیﺳﻪشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

رتبهتیمبازی هابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
۱الهلال عربستان۶۴۱۱۵۱۱۶۱۳
۲الریان۶۴۱۱۷۱۰۳۱۳
۳شارجه امارات۶۱۲۳۱۱۷۵
۴استقلال تاجیکستان۶۱۰۵۱۰۵۳

جدول زمانبندی لیگ قهرمانان آسیا

استقلال تاجیکستان۰ - ۰ شباب الاهلی اماراتپنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
الهلال عربستان۲ - ۲آجی ام کاپنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
آجی ام کا۳ - ۲استقلال تاجیکستانیکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
شباب الاهلی امارات۲ - ۰الهلال عربستانیکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
الهلال عربستان۱ - ۳استقلال تاجیکستانچهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
آجی ام کا۱ - ۲ شباب الاهلی اماراتچهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
شباب الاهلی امارات۱ - ۳آجی ام کاشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
استقلال تاجیکستان۱ - ۴الهلال عربستانشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
شباب الاهلی امارات۱ - ۰استقلال تاجیکستانﺳﻪشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
آجی ام کا۳ - ۰الهلال عربستانﺳﻪشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
استقلال تاجیکستان۲ - ۱آجی ام کاجمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
الهلال عربستان۲ - ۰ شباب الاهلی اماراتجمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
زمان پخش مسابقات از تلویزیون
  • دوشنبه ۴ مهر
    لیگ‌ ملت‌های اروپا (A)
    مجارستان - ایتالیا
    ۲۲:۱۵
  • لیگ‌ ملت‌های اروپا (A)
    انگلیس - آلمان
    ۲۲:۱۵
  • سه شنبه ۵ مهر
    دوستانه
    کره جنوبی - کامرون
    ۱۴:۳۰
  • دوستانه
    ژاپن - اکوادور
    ۱۵:۲۵
  • دوستانه
    ایران - سنگال
    ۱۸:۰۰
  • دوستانه
    کانادا - اروگوئه
    ۱۹:۳۰
  • دوستانه
    قطر - شیلی
    ۲۰:۳۰
  • دوستانه
    برزیل - تونس
    ۲۲:۰۰
  • لیگ‌ ملت‌های اروپا (B)
    سوئد - اسلوونی
    ۲۲:۱۵
  • لیگ‌ ملت‌های اروپا (B)
    نروژ - صربستان
    ۲۲:۱۵
  • لیگ‌ ملت‌های اروپا (A)
    سوئیس - جمهوری چک
    ۲۲:۱۵
  • لیگ‌ ملت‌های اروپا (A)
    پرتغال - اسپانیا
    ۲۲:۱۵
  • لیگ‌ ملت‌های اروپا (B)
    اوکراین - اسکاتلند
    ۲۲:۱۵
  • چهارشنبه ۶ مهر
    فوتسال جام ملت‌های آسیا
    ژاپن - عربستان
    ۱۱:۳۰
  • فوتسال جام ملت‌های آسیا
    ایران - اندونزی
    ۱۷:۳۰
  • پنج شنبه ۷ مهر
    فوتسال جام ملت‌های آسیا
    تاجیکستان - ازبکستان
    ۱۴:۳۰
ویژه سرپوش