جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۲۱:۱۳ - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۳۳۲
فوتبال جهان

گزارش بازی آرسنال و برایتون ۱۴۰۲/۰۲/۲۴

فیلم/ خلاصه دیدار آرسنال ۰-۳ برایتون (هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس)

آرسنال امشب در هفته سی و ششم لیگ برتر در یک بازی خانگی مقابل برایتون ۳-۰ شکست خورد تا امیدهایش برای رسیدن به منچسترسیتی کمرنگ‌تر شود.

گزارش بازی آرسنال و برایتون ۱۴۰۲/۰۲/۲۴

باتوجه به پیروزی امروز منچسترسیتی مقابل اورتون، میکل آرتتا و تیمش می دانستند که برای حفظ امیدهایشان باید برایتون را شکست بدهند. ولی آرسنال (.Arsenal F.C) در بازی خانگی مقابل این تیم با دو گلی که از خولیو انکیسو و دنیز اونداو دریافت کرد ۳-۰ شکست خورد تا با یک بازی بیشتر از منچسترسیتی با اختلاف چهار امتیاز در رتبه دوم جدول بایستد.

بازی با آسیب دیدگی مارتین اودگارد کاپیتان آرسنال آغاز شد. توپ در دقیقه ۱ به صورت این ستاره نروژی برخورد کرد ولی او بعد از رسیدگی کادر پزشکی به بازی برگشت.

در دقیقه ۱۲ برایتون موقعیتی خوب به دست آورد اما شوت انکیسو را رمزدیل با واکنشی خوب دفع کرد.

مارتینلی که در دقایق اولیه در برخوردی شدید با کایسدو مصدوم شده بود بعد از چند دقیقه قادر به ادامه حضور در زمین نبود و در دقیقه ۱۸ با مصدومیت تعویض شد و جای خود را به لئاندرو تروسار داد.

تروسار بازیکن تازه وارد آرسنال در دقیقه ۳۱ تا یک قدمی گلزنی پیش رفت. پاس کوتاه ژاکا او را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد اما برخوردی کوچک با بازیکنان برایتون در میانه راه باعث شد شوت او به تیر دروازه برخورد کند.

در وقتهای تلف شده نیمه اول آرسنال صاحب یک کرنر شد و ارسال این تیم با ضربه سر گابریل به ساکا رسید. شوت او اما با فاصله ای اندک از کنار دروازه بیرون رفت. نیمه اول بازی پربرخورد دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آرسنالی ها در شروع نیمه دوم شوکه شدند. در سمت چپ میتوما موفق شد بن وایت را از پیش رو بردارد و توپ را به استوپینان رساند. این مدافع برایتون (Brighton) خولیو انکیسو را پیدا کرد و ستاره جوان برایتون به راحتی موفق شد دروازه رمزدیل را باز کند.

در دقایق بعدی برایتون همچنان بهتر از آرسنال کار می کرد. وبلک در سمت راست با اینکه توسط آرسنالی ها محاصره شده بود پاس خوبی برای مک آلیستر فرستاد و هافبک برایتون شوتی به سمت دروازه آرسال شلیک کرد که با فاصله نزدیک از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۸۶ روز کابوس وار آرسنال تکمیل شد. پاس بی کیفیت تروسار با برخورد به پاسکال کراس در اختیار دنیز اونداو قرار گرفت و این بازیکن تعویضی برایتون از حاشیه محوطه جریمه با ناکام گذاشتن رمزدیل برای دومین بار در این مسابقه دروازه آرسنال را باز کرد.

درحالیکه به نظر میرسید بازي با همین نتیجه پایان یافته در وقتهای تلف شده انتهای مسابقه و در دقیقه ۹۶ پرویس استوپینان که یک پاس گل در این بازی داده بود دروازه آرسنال را باز کرد تا کابوس تیم میکل آرتتا به بدترین شکل ممکن به پایان برسد.

بازی با پیروزی ۳-۰ برایتون به پایان رسید تا امیدهای آرسنال برای جبران عقب ماندگی اش از منچسترسیتی تا حد زيادي کمرنگ شود. پپ گواردیولا امروز بعد از پیروزی مقابل اورتون به هواداران سیتی گوشزد کرد که تیمش برای قهرمانی تنها به دو پیروزی نیاز دارد. البته این در حالی بود که آرسنال امشب به پیروزی می رسید. با این نتیجه تیم گواردیولا در صورت پیروزی در بازی بعدی قهرمانی اش را قطعی خواهد کرد.

varzesh3.com
  • 10
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر