پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
۱۹:۳۳ - ۰۸ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۱۰۵
فوتبال جهان

گزارش بازی ولورهمپتون و منچسترسیتی ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

فیلم/ خلاصه دیدار ولورهمپتون ۲-۱ منچسترسیتی (هفته هفتم لیگ برتر انگلیس)

منچسترسیتی در هفته هفتم لیگ برتر در خانه ولوورهمپتون ۲-۱ شکست خورد تا اولین باخت خود در این فصل لیگ را تجربه کند.

گزارش بازی ولورهمپتون و منچسترسیتی ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

تیم فوتبال منچسترسیتی امشب در حالی به خانه وولوز رفت که به عنوان صدرنشین لیگ برتر از شش بازی قبلی اش همه امتیازهای ممکن را به دست آورده بود. ولی سیتیزن ها که چند شب پیش در جام اتحادیه مقابل نیوکسل باخته و حذف شده بودند امشب هم با گل به خودی روبن دیاز عقب افتادند و گل تماشایی خولین آلوارز برای فرار از شکست کافی نبود چرا که هوانگ کره ای در نهایت سه امتیاز را به وولوز داد.

روبن دیاز در دقیقه ۱۳ بازي وولورهمپتون و منچسترسیتی دروازه خودی را باز کرد تا کار برای تیم پپ گواردیولا در ادامه مسابقه دشوارتر شود. دفاع وسط پرتغالی منچسترسیتی باعث شد یکی از اولین حمله های وولوز درون دروازه سیتی قرار بگیرد. حرکت با پیشروی پدرو نتو از وولوز آغاز شد. او در کانال سمت چپ حرکت کرده و ناتان آکه را پشت سر گذاشت و سانتر کم ارتفاعی به سمت راست ارسال کرد. روبن دیاز که برای دفع سانتر او تکل رفته بود بدون اینکه کاری از دستش ساخته باشد شاهد برخورد توپ به پایش و ورود توپ به دروازه منچسترسیتی بود.

در ادامه این نیمه ناتان آکه فرصتی عالی به دست آورد. خولین آلوارز ضربه آزاد سیتی را ارسال کرد و ضربه سر اول او برگشت داده شد. آکه توپ برگشتی را برای دومین بار به سمت دروازه وولوز فرستاد ولی این بار سا مقابل او واکنش خوبی داشت و دروازه تیمش را نجات داد.

در آخرین دقیقه نیمه اول پاس آکه به ماتئوس نونز، ستاره سابق وولوز رسید اما ضربه سر او دقیقا همان جایی رفت که سا انتظار داشت. نیمه اول با برتری ۱-۰ تیم فوتبال وولورهمپتون به پایان رسید.

سیتی که در شروع نیمه دوم برای رسیدن به گل تساوی بی تابی میکرد در دقیقه ۵۸ نزدیک به محوطه جریمه وولوز صاحب یک ضربه آزاد شد. خولین آلوارز که پشت توپ ایستاده بود با تیزبینی متوجه شد سا، دروازه بان وولوز، بیش از آنچه باید به سمت چپ دروازه متمایل شده. ستاره جوان آرژانتینی با یک ضربه تماشایی توپ را دور از دستهای سا و نزدیک به تیر اول به تور دروازه چسباند تا امیدهای شاگردان پپ زنده شود.

ولی این امید تنها هشت دقیقه ادامه داشت. در دقیقه ۶۶ سمدو از سمت راست پیشروی سریع خود را آغاز کرد. سانتر سمدو را ناتان آکه دفع کرد ولی این توپ به هی چان هوانگ کره ای رسید. شوت او به یک بازیکن سیتی برخورد کرد ولی ماتئوس کنیا توپ برگشتی را دوباره در اختیار هوانگ گذاشت تا او این بار با ضربه ای محکم از فاصله نزدیک دروازه سیتی را باز کند.

کایل واکر در دقیقه ۸۴ شوتی پرقدرت به سمت دروازه وولوز شلیک کرد اما سا این توپ را مهار کرد. هالند قصد داشت توپ منحرف شده را در آخرین سانتی مترها نزدیک به تیر دروازه وارد گل کند اما به توپ نرسید تا یکی از آخرین فرصتهای خوب سیتی هم از دست برود.

در نهایت سیتی ۲-۱ شکست خورد تا ۱۸ امتیازی باقی بماند. باتوجه به پیروزی آرسنال اختلاف این دو تیم در صدر جدول حالا تنها یک امتیاز است و لیورپول امشب در صورت پیروزی مقابل تاتنهام با عبور از سیتی صدرنشین خواهد شد.

varzesh3.com
  • 14
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر