جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
۱۹:۰۹ - ۰۱ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۰۰۴
جهان ورزش

فیلم/ درگیری 'پری پتی' بازیکن شهرداری گرگان با بازیکن تیم الریاضی لبنان در مسابقات بسکتبال قهرمانی غرب آسیا

ستاره آمریکایی تیم شهرداری گرگان در جریان باخت تیمش مقابل الریاضی لبنان با ستاره حریف درگیر شد.

به گزارش ورزش سه، تیم بسکتبال شهرداری گرگان به عنوان نخستین نماینده ایران در رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا شب گذشته به مصاف الریاضی لبنان رفت و در بیروت با نتیجه ۸۱ بر ۷۴ تن به شکست داد. قهرمان دو فصل اخیر بسکتبال ایران که برای برد وارد زمین شده بود، البته این فرصت را دارد تا در هفته های آینده در تهران این شکست را جبران کند.  

سجاد پذیرفته، آنتاناس اودراس، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی و رسول مظفری ۵ بازیکن اصلی شهرداری گرگان بودند که با نظر حاتمی وارد زمین شدند و فوق ستاره این تیم یعنی پری پتی، گارد راس آمریکایی گرگانی ها در ادامه برای تغییر نتیجه وارد زمین شد، اما او هم موفق نبود. 

نقطه قوت اصلی الریاضی اما فوق ستاره این تیم یعنی «وائل اراکجی» بود. MVP کاپ آسیا ۲۰۲۲ در این بازی خوش درخشید و با آمار ۲۷ امتیاز، شش ریباند، هفت پاس گل و دو توپ ربایی، تاثیرگذاری ۳۰ را به ثبت رسانده و بهترین بازیکن زمین شد. 

اراکجی در حالی که تیمش ٧ امتیاز پیش بود و نزدیک به ۲۰ ثانیه به پایان بازی باقی مانده بود، توسط پری پتی متوقف شد، اما واکنش عجیبی به این خطا داشت. ستاره لبنانی ها در ادامه سمت گارد آمریکایی تیم ایرانی برگشت و بعد از یک جر و بحث لفظی، با سر به صورت او کوبید. پری پتی هم حسابی از کوره در رفت و با کف دست ضربه ای را به گردن بازیکن حریف وارد کرد تا درگیری شدیدی بین این دو نفر شکل بگیرد. 

با دخالت مهران حاتمی و دیگر بازیکنان و عوامل حاضر در زمین این دو بازیکن از یکدیگر جدا شدند، اما اراکجی که از حمایت هواداران لبنانی بهره مند بود، همچنان سعی می کرد جو را متشنج کند.  

این دو بازیکن بعد از این اتفاق از زمین خارج شدند، اما بعید نیست که این درگیری از سوی فیباآسیا با محرومیت هایی هم برای ستاره های دو تیم همراه شود.

varzesh3.com
  • 9
  • 5
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر