صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
آخرین به روز رسانی در تاریخ
جمعه ، ۰۶ خرداد ۱۴۰۱
،
۲۳:۴۰:۵۶

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۱۳,۸۸۹,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۱۳,۷۰۴,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۱۸,۵۱۸,۰۰۰
گرم نقره ۹۹۹۲۱۹,۸۰۰
همه چیز درباره

طلا

بیت کوین,قیمت بیت کوین و طلا

سال گذشته در چنین روزی، بیت‌کوین در محدوده ۳۸هزار و ۴۰۰ دلار در حال تغییر بود. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، کینگ‌کوین پس از افزایش ۲.۰۹ درصدی در روز گذشته و افزایش ۰.۲۴ درصدی در هفته گذشته در محدوده ۲۹ هزار دلار معامله شد.

قیمت طلا و سکه,نرخ سکه

در ماه دوم سال جاری نرخ رشد ۲ عضو مهم بازار ارزی تهران حدود ۱۰درصد ثبت شد. در راستای روند افزایشی آغاز شده از ابتدای اردیبهشت ماه نرخ هر عدد سکه شاهد ۴/ ۹درصد افزایش قیمت بود.

طلا,افزایش قیمت طلا

قیمت طلا برای این هفته با توجه به تمرکز فعالان بازار بر روی اقتصاد، رشد قابل‌توجهی را به ثبت رساند. به گزارش ایسنا، قیمت روز پنج‌شنبه، طلا را به طور قابل‌توجهی بالاتر برد و با شروع ۱۸۱۶ دلار و بسته‌شدن آن در ۱۸۴۱ دلار، بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۸۳۷ دلار بود.

قیمت دلار بعد از مذاکرات مورا,شکست رسمی برجام

شاخص ارزی ۴ روزی است که در کانال قیمتی ۳۰ هزار تومانی معامله می‌شود. به گزارش دینای اقتصاد، به عقیده کارشناسان ارزی و با مشاهده رفتار دلار در این کانال حضور شاخص ارزی در کانال ۳۰ هزار تومانی را نمی‌توان مطمئن دانست.

بیت کوین,قیمت بیت کوین

آسیانیوز نوشت: بسته شدن قیمت روزانه بالای ۳۰۰۰۰ دلار می تواند نشانه‌ای از آماده شدن قیمت بیت‌کوین برای یک روند کوتاه مدت صعودی باشد، اما بسیاری از تحلیلگران در مورد بازگشت روند صعودی تردید دارند،آلت‌کوین‌ها نیز دیروز با جهش قمیت صعودی کمی تسکین یافتند زیرا وحشت اولیه ناشی از فروپاشی بیت کوین Terra'

قیمت طلا, بهای هر اونس طلا

پس از اینکه داده‌های قیمت مصرف‌کننده ایالات‌متحده نشان داد تورم ممکن است در آوریل به اوج خود رسیده باشد و برخی نگرانی‌ها از افزایش شدیدتر نرخ‌های فدرال رزرو را برطرف کرد قیمت طلا امروز پنج‌شنبه با توجه به کاهش بازدهی دلار و خزانه‌داری، افزایش یافت.

قیمت طلا و بیت کوین,ریزش ارزهای دیجیتال

قیمت طلا امروز دوشنبه (۹ می) کاهش یافت زیرا افزایش دلار بر تقاضا برای شمش با قیمت دلار فشار آورد و افزایش بازدهی خزانه‌داری ایالات‌متحده بر قیمت ها تاثیر گذاشت. به گزارش ایسنا، بهای هر اونس طلا با کاهش ۶.۹ درصدی به ۱۸۷۶ دلار و ۲۰ سنت رسید و طلای آمریکا با ۰.۳۷ درصد کاهش به ۱۸۷۷ دلار و ۲۰ سنت رسید.

ویژه سرپوش