صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۰۳ فروردین ۱۳۹۸
،
۰۸:۳۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ % ۰۰۰۸:۳۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۰۰ % ۰۰۰۸:۳۰:۰۱
مثقال طلا ۰۰ % ۰۰۰۸:۳۰:۰۱
مثقال / عیار جهانی ۰۰ % ۰۰۰۸:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

قیمت سکه و طلا 97/12/27,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۲/۲۷) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.

بازار سکه و ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

روز گذشته، بازارساز ارزی قیمت فروش ابتدای روز را زیر مرز روانی ۱۳ هزار تومانی تعیین کرد و صرافی‌های منتخب بازارساز با ثبت عدد ۱۲ هزار و ۹۹۰ تومانی بر تابلوی خود در همان ابتدای روز یک بار دیگر علامت مشخصی از تمایل خود برای بردن قیمت‌ها به کانال پایین‌تر را به بازار انعکاس دادند و سعی کردند از این طر

قیمت سکه و طلا 97/12/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۲/۲۶) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۰۳ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان معامله می‌شود.

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

بازار دلار در اولین روز هفته محل تقابل دو نیروی «انتظارات» و «مداخله سیاست‌گذار» بود. نیروی «انتظارات» میل به افزایش قیمت و نیروی متغیر «مداخله سیاست‌گذار» میل به کاهش دلار داشت. تقابل این دو نیرو باعث شد تا دلار در روز آغازین هفته از روند کاهشی-افزایشی تبعیت کند.

وضعیت بازار طلا در روزهای پایانی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه خرید سکه در بازار افزایش یافته است، گفت: قیمت سکه نسبت به آخرین روز کاری هفته قبل۳۰ هزار تومان افزایش یافته است.

قیمت سکه 97/12/25,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۲/۲۵) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

بازار ارز و سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در آخرین روز هفته، دلار دومین افزایش متوالی را تجربه کرد تا برخی از معامله‌گران از تغییر جهت انتظارات ارزی سخن بگویند. روز پنج شنبه، شاخص ارزی ۱۰۰ تومان افزایش یافت و به بهای ۱۳هزار و ۱۵۰ تومان رسید. رشد روز آخر هفته موجب شد که میزان بازدهی دلار در هفته‌ای که گذشت به حدود ۴دهم درصد برسد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید