صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۱۲ تیر ۱۳۹۹
،
۰۷:۰۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ %۰۰۰۷:۰۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۰۰ %۰۰۰۷:۰۰:۰۱
مثقال طلا۰۰ %۰۰۰۷:۰۰:۰۱
مثقال / عیار جهانی۰۰ %۰۰۰۷:۰۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

قیمت جهانی طلا در تاریخ 12 تیر 99

قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه بازار جهانی تحت تاثیر انتشار آمار اقتصادی مثبت در آمریکا و نتایج امیدوارکننده آزمایش یک واکسن کووید ۱۹ که تقاضا برای دارایی‌های امن را ضعیف کرد، با کاهش روبرو شد.

نرخ سکه طلا

محمد کشتی آرای - نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران علت افزایش قیمت روز گذشته را اینگونه تشریح کرد که افزایش قیمت روز گذشته تحت تاثیر اخبار بحث شورای امنیت در رابطه با مسائل ایران بود.

قیمت جهانی طلا در 11 تیر 99

قیمت جهانی طلا از ۱۸۰۰ دلار فراتر رفت. وحشت از تشدید شیوع کرونا در دنیا سبب شد سرمایه گذاران به خرید سرمایه های امنی مانند طلا رو بیاورند و قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح ۸ ساله برسد.

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا

نگرانی سرمایه‌گذاران از تشدید شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شد خوش‌بینی آنها در مورد احیای سریع اقتصاد جهانی کمرنگ شد و آنها را به سوی خرید سرمایه‌های امن مانند طلا سوق داد.

قیمت جهانی طلا

قیمت طلا روز جمعه (۶ تیر ۹۹) هم افزایش داشت و به روند افزایشی خود در طول هفته ادامه داد. قیمت هر انس طلا امروز با ۰.۰۹ درصد رشد به ۱۷۶۵ دلار و ۴۲ سنت رسید.

طلا

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۹.۲۸ دلار افزایش ۱۷۷۷.۶۹ دلار فروخته شد که بالاترین میزان از اکتبر ۲۰۱۲ به شمار می رود.

رکوردهای بی‌نظیر در بورس ایران,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بورس و سهام

روزانه ۶۵ میلیارد تومان بر ارزش کل بازار سهام افزوده می‌شود. تازه ترین محاسبات نشان می دهد در روزهای ابتدایی تابستان سال جاری تعداد شرکت هایی که ارزش آن ها از یک میلیارد دلار فراتر رفته، در بازار سهام ایران، شامل بورس تهران و فرابورس، به ۶۲ شرکت رسیده است.

ویژه سرپوش