صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
،
۰۹:۳۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ %۰۰۰۹:۳۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۰۰ %۰۰۰۹:۳۰:۰۱
مثقال طلا۰۰ %۰۰۰۹:۳۰:۰۱
مثقال / عیار جهانی۰۰ %۰۰۰۹:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

بازار طلا

در حالیکه سقوط سنگین قیمت های نفت باعث شد بازارهای سهام فرو بریزند، سرمایه گذاران سراسیمه بسوی سرمایه های امن هجوم آوردند و قیمت طلا برای اولین بار از ۲۰۱۲ تا کنون از ۱۷۰۰ دلار فراتر رفت.

قیمت جهانی طلا در 16 اسفند 98

نرخ هر انس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۶۷۲ دلار و ۸۰ سنت رسید.

قیمت طلا

قیمت طلا پس از جهش یک درصدی در روز گذشته، در معاملات روز جمعه که سرمایه گذاران به سودگیری پرداختند، کاهش یافت اما به دلیل نگرانیهای فزاینده از شیوع ویروس کرونا همچنان تقاضای بالایی برای خرید این فلز ارزشمند وجود دارد.

تاثیر FATF بر بازار داخلی طلا

حدود دو ماه است که غول کرونا پای خود را روی گلوی اقتصاد جهان گذاشته است و انگار خیال ندارد به این زودی‌ها سایه شوم خود را از سر همه بردارد.

قیمت سکه و دلار در تاریخ 4 اسفند 98

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۶۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۸۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۶۷۱ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۷۷۶ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا و دلار در 24 بهمن 98

نرخ طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۲۲ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۹۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۶۳ هزار تومان رسید. همینطور سکه تمام بهار آزادی در بازار بزرگ تهران  امروز ۵ میلیون و ۱۳۲ هزار تومان معامله شد.

قیمت جهانی طلا در تاریخ 4 بهمن 98

نرخ هر انس طلا امروز با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۵۶۰ دلار و ۵۰ سنت رسید. به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، در حالیکه سازمان بهداشت جهانی از اعلام وضعیت فوق العاده بین المللی در خصوص ویروس کرونای چینی پرهیز کرده است، سرمایه گذاران به بازارهای پرریسک متمایل شده اند و این مسأله باعث کاهش قیمت طلا شده است.

ویژه سرپوش