صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
،
۰۶:۰۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ %۰۰۰۶:۰۰:۰۱
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۰۰ %۰۰۰۶:۰۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۰۰ %۰۰۰۶:۰۰:۰۱
طلای دست دوم۰۰ %۰۰۰۶:۰۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

قیمت طلا و ارزهای دیجیتال,قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

قیمت جهانی طلا در آستانه انتشار گزارش اشتغال ماهانه آمریکا، تحت تأثیر نوسانات نرخ دلار افت کرد. این در حالی است که دیشب با افت ارزش دلار قیمت طلا از سقوط بازگشته بود.

قیمت بیت کوین و اونس طلا,ارزهای دیجیتال

محبوب ترین ارز دیجیتالی در گذر پرقدرت از ۴۲ هزار دلار ناکام ماند. به گزارش ایسنا، به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، از این پس صندوق های سرمایه گذاری آلمانی اجازه خواهند داشت، حداکثر ۲۰ درصد دارایی خود را در بازار ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری کنند.

قیمت طلا و بیت کوین,قیمت ارز دیجیتالی

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه، با افت دلار در آستانه اعلام نتایج اجلاس سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا، تقویت شد. به گزارش مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، چهارشنبه، با افت دلار در آستانه اعلام نتایج اجلاس سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا، تقویت شد.

قیمت طلا و ارزهای دیجیتال,قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

ارزش بیشتر ارزهای دیجیتالی کم نوسان باقی ماند.

نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز, روند قیمت طلا

نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد تحلیلگران وال استریت نسبت به روند قیمت طلا بدبین شده اند در حالی که سرمایه گذاران خُرد همچنان به دورنمای کوتاه مدت این فلز ارزشمند خوش بین مانده اند.

المپیک 2020,نحوه جالب گرفتن تست کرونا در ژاپن

ژاپنی ها تست کرونای متفاوتی از شرکت کنندگان المپیک می گیرند و برای کمک به انجام این کار ایده جالبی به کار برده اند. به گزارش ایسنا، شرکت کنندگان بازی های المپیک توکیو برای  ترخیص از فرودگاه  باید چندین مرحله را پشت سر بگذارند و یکی از مراحل گرفتن تست کرونا است.

قیمت طلا و ارزهای دیجیتال,قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه تحت تاثیر کاهش بازده اوراق خزانه آمریکا و نگرانیها نسبت به افزایش بی وقفه موارد ابتلا به نوع دلتای ویروس کرونا افزایش یافت اما دلار قویتر رشد قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.

ویژه سرپوش