صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۳۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۳۰:۳۳

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۲۴,۲۸۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۲۳,۹۵۶,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۳۲,۳۷۳,۰۰۰
طلای دست دوم۲۳,۹۵۶,۴۳۰
همه چیز درباره

طلا

قیمت دلار در شروع معاملات امروز با کاهش ۵۰ تومانی بازگشایی شد. معامله‌گران از بین رفتن التهابات سیاسی و ارزپاشی سیاست‌گذار را دلیل افت پلکانی بازار ارز می‌دانند و تعطیلی فردا را دلیل کم رمقی بازار ارز عنوان می‌کنند.

قیمت طلا و دلار,آخرین وضعیت بارا دلار و سکه

قیمت طلا و سکه امروز با نوسان کاهشی بازگشایی شد و نوسانات قیمت محدود بود. در آخرین روز معاملاتی هفته قیمت قطعات سکه در دو روند کاهشی و خنثی قرار گرفتند. روز پنجشنبه اونس جهانی طلا لیدر بازار طلا در داخل بود و افزایش محدود دلار به این بازار خط نداد.

دلار,قیمت دلار و سکه طلا

قیمت دلار در هفته جاری به طور پیوسته نوسانات رفت و برگشتی داشت و طی دو روز اخیر در کف منطقه حمایت درجا زد. امروز اسکناس دلار با همان قیمت روز گذشته و در کانال هشتم از کریدور پنجم معامله شد. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز تحرکات قیمتی محدودی داشت و بدون تغییر نسبت به روز گذشته معامله شد.

واردات شمش طلا,معافیت واردات شمش طلا از مالیات

با ابلاغ رسمی گمرک، واردات شمش طلا تا اطلاع ثانوی معاف از مالیات شد. به گزارش تسنیم، طبق بخشنامه جدید گمرک، واردات شمش طلا تا اطلاع ثانوی مشمول مالیات علی الحساب موضوع قانون مالیا‌ت‌های مستقیم نمی‌شود. همچنین واردات انواع شمش طلا کماکان از پرداخت مالیات برارزش افزوده معاف می باشد.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 3 خرداد 1403

قیمت طلا و سکه امروز با وجود افزایش ۲۰۰ تومانی دلار در بیشتر قطعات و وزن‌ها کاهشی شد. کاهش قیمت در بازار طلا زیر چتر کاهش بیش از ۱۷ دلاری طلای جهانی رخ داد و سکه بهار را بار دیگر در کانال ۳۶ میلیونی قرار داد.

قیمت سکه امروز,قیمت طلا امروز

احسان خاندوزی اظهار داشت: در حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی و خزانه‌داری تمام حقوق‌های کارکنان دولت و بازنشستگان عزیز و یارانه‌های نقدی پرداخت شده است و اگر مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانک‌ها داشته باشد امروز ادامه خواهد یافت.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران, برگشت روند قیمت طلا

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد که از همکاران خود در بازار خواسته‌ایم که از فردا (شنبه)، واحدهای خود را بازگشایی کرده و فعالیت اقتصادی خود را از سر بگیرند.

ویژه سرپوش