صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۳۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۳۰:۳۳

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۲۴,۲۸۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۲۳,۹۵۶,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۳۲,۳۷۳,۰۰۰
طلای دست دوم۲۳,۹۵۶,۴۳۰
همه چیز درباره

طلا

قیمت دلار و سکه طلا,قیمت دلار تا سکه در 2 اسفند 1402

قیمت طلا و سکه امروز با روند رنج قیمت دلار همراه شد. در پنجمین روز هفته، روند صعودی قیمت طلا از سکه بیشتر شد. فعالان این بازار معتقدند افزایش قیمت دلار سکه‌های سنگین را بار دیگر به کانال بالاتر می‌کشاند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز با افزایش قیمت فاکتورهای اساسی این بازار همراه شد.

مالیات طلا,خبر مهم درباره مالیات فروش طلا

صداوسیما | معاون سازمان مالیات گفت: مردم بابت فروش طلا به طلافروش‌ها مالیاتی پرداخت نخواهند کرد.

قیمت دلار و سکه طلا,قیمت دلار تا سکه در 1 اسفند 1402

قیمت طلا و سکه امروز با کاهش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. روند کاهشی دلار امروز به بازار طلا خط داد اما افزایش انس جهانی اثری بر روند قیمت در بازار طلا نداشت. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه روز سه‌شنبه با گپ منفی بازگشایی شد.

قیمت دلار و سکه طلا,قیمت دلار تا سکه در 30 بهمن 1402

قیمت دلار امروز با حرکت رنج در منطقه معاملاتی روز گذشته ماند. این اسکناس نوسان محدود ۵۰ تومانی دارد. برخی معامله‌گران تحرکات قیمت این اسکناس را صعودی پیش‌بینی می‌کنند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز با نوسان محدودی در کانال جدید معامله شد.

قیمت سکه طلا دلار,قیمت دلار در 29 بهمن 1402

قیمت طلا و سکه امروز با روند صعودی در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. در دومین روز هفته دلار لیدر اصلی بازار طلا بود و حراج شمش‌های طلای مرکز مبادله‌ هم نتوانست مانع رشد قیمت در این بازار شود. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه در دومین روز هفته با افزایش ۵۰۰ تومانی دلار در روند صعودی قرار گرفت.

مالیات طلا,هشدار کارشناس صداوسیما به معافیت طلا

صداوسیما | کارشناس تلویزیون گفت: طلا از مالیات معاف است؛ در خرید طلا فقط اجرت طلا محاسبه می‌شود و هیچ گونه مالیاتی را نباید شما بپردازید.

قیمت سکه و طلا,قیمت دلار در 28 بهمن 1402

قیمت طلا و سکه امروز در تمام قطعات و وزن‌ها در روند افزایشی بازگشایی شد. رشد محدود قیمت دلار و برگشت قیمت انس جهانی طلا به منطقه ۲۰۰۰ دلاری به بازار طلا آرایش صعودی داده است.

ویژه سرپوش