صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۰۶ آبان ۱۴۰۰
،
۱۰:۰۰:۰۲

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۱۱,۷۱۴,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۱۱,۵۵۸,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۱۵,۶۱۹,۰۰۰
طلای دست دوم۱۱,۵۵۷,۹۴۰
همه چیز درباره

طلا

دلایل سکته بازارهای طلا ارز و سهام,افت بورس

بازده ۷ماهه سرمایه‌گذاری در بورس به ۱۰درصد رسید که بیشتر از بازده سرمایه‌گذاری در بازارهای ارز و طلاست با وجود نزول شاخص کل بورس در۵۰روزگذشته آمارها نشان می‌دهد بازده بازار سهام از سایر بازار‌ها پیشی گرفته است. در شهریورماه قبل، بازده بورس کمتر از بازده بازار ارز بود.

قیمت طلا و بیت کوین, قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

قیمت جهانی طلا در پایان معاملات دیشب ( بامداد شنبه به وقت تهران) تحت تاثیر افت ارزش دلار در مقابل ارزهای دیگر، افزایش یافت و توانست به رشد هفتگی دست یابد.

قیمت طلا و ارزهای دیجیتال,قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز چهارشنبه در حالی افزایش یافت که اقتصاددانان پیش‌بینی کردند فدرال‌رزرو آمریکا فعلاً نرخ بهره خود را افزایش نخواهد داد.

قیمت طلا و ارزهای دیجیتال,قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

بیت کوین در جریان معاملات آخر هفته با افت قیمت مواجه شد.

قیمت جهانی طلا,قیمت اونس

شاخص‌های طلا پس از بسته شدن بازارهای رسمی در بامداد شنبه با سقوط بزرگی روبرو شدند. به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، قیمت جهانی طلا در پایان معاملات دیشب (بامداد شنبه به وقت تهران) بدون تغییر نسبت به قیمت بسته شده روز قبل باقی ماند و توانست بهترین رشد ماهانه از اوایل ماه می را به ثبت برساند.

قیمت طلا و ارزهای دیجیتال,قیمت جهانی طلا در معاملات امروز

قیمت جهانی طلا در حالی در معاملات امروز، دوشنبه، رشد کرد که فدرال‌رزرو آمریکا علی‌رغم گزارش اشتغال ضعیف این کشور اعلام کرد به برنامه کاهش مشوق‌های مالی خود پایبند می‌ماند.

accident

جسد راننده تاکسی داخل رختکن کارگاه طلا‌سازی در حالی کشف شد که با شلیک سه گلوله به قتل رسیده بود و مقداری طلا نیز به سرقت رفته بود. به‌گزارش«ایران»، ساعت ۲:۳۰ بامداد چهارشنبه ۱۴ مهر مأموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان در تماس با بازپرس حبیب‌الله صادقی از قتل مرموز مرد میانسالی در کارگاه طلاسازی خبر دادند.

ویژه سرپوش