صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۲۷ دی ۱۳۹۷
،
۰۹:۳۰:۰۲

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ % ۰۰۰۹:۳۰:۰۲
طلای ۲۴ عیار۰۰ % ۰۰۰۹:۳۰:۰۲
مثقال طلا ۰۰ % ۰۰۰۹:۳۰:۰۲
مثقال / عیار جهانی ۰۰ % ۰۰۰۹:۳۰:۰۲
همه چیز درباره

طلا

قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۶) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۱۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/25,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۵) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۵۵۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/24,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۴) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۸۳۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان معامله می‌شود.

محمدرضا پورابراهیمی داورانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس

پورابراهیمی، عضو شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود در بازار و مدیریت بانک مرکزی، روند کاهشی نرخ ارز استمرار می یابد، گفت: بانک مرکزی با سیاست هایی که اتخاذ می کند می تواند تا پایان سال قیمت ارز را به زیر ۱۰ هزار تومان برساند.

قیمت سکه و طلا 97/10/23,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۳) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان معامله می‌شود.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

امروز در بازار طلا و ارز تهران قیمت‌ها به حرکت در مسیر صعودی ادامه دادند. سکه طرح جدید وارد کانال ۳.۹ میلیونی شد و طلای آب‌شده تا میانه کانال ۱.۵ میلیونی پیشروی کرد. به گزارش اقتصادنیوز، اواخر هفته گذشته بازار طلا و ارز پایتخت روی مدار صعودی حرکت کرد.

طلاهای بزرگ جهان,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

طلا یک دارایی جذاب در تاریخ بشر به شمار ‌می‌آید و سرمایه‌گذاران امروز از آن به عنوان یک پناهگاه امن در برابر نوسانات بازار استفاده می کنند. در تصاویر زیر ۵ قطعه طلای بزرگ جهان که ذوب نشده‌اند را می‌بینید.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید