صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۰۱ مهر ۱۳۹۹
،
۱۰:۰۰:۰۱

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۰۰ %۰۰۱۰:۰۰:۰۱
طلای ۲۴ عیار۰۰ %۰۰۱۰:۰۰:۰۱
مثقال طلا۰۰ %۰۰۱۰:۰۰:۰۱
مثقال / عیار جهانی۰۰ %۰۰۱۰:۰۰:۰۱
همه چیز درباره

طلا

رئیس اتحادیه طلا و جواهر

رئیس اتحادیه طلا و جواهر از الزامی شدن ارائه کارت ملی زمان خرید طلا و سکه از واحدهای طلافروشی خبر داد و گفت: این بخشنامه در راستای مبارزه با پولشویی از یک سال و نیم قبل ابلاغ شده است.

الزام ارائه کارت ملی برای خرید طلا و سکه

ارائه کارت ملی برای خرید طلا و سکه اجباری شد. رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران اعلام‌کرد: برای خرید طلا و جواهر در مبالغ بیش از ۱۵ میلیون ریال ارائه کارت ملی اجباری است.

قیمت ارز و طلا

پس از پنج ریزش متوالی، ارزش دلار در برابر ارزهای مهم سرانجام صعودی شد. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، بن بست مالی ایجاد شده در آمریکا روز به روز معامله گران را بیشتر ناامید می کند.

کشتی آرای

نائب‌رئیس اتحادیه طلا و جواهر با برآورد اینکه ۳۰۰ تن طلا و سکه در منازل مردم ذخیره شده است، از کاهش قطعی قیمت جهانی طلا به ۱۷۰۰ دلار بعد از مهار کرونا خبر می‌دهد و از ماجرای کسانی می‌گوید که پشت تلفن در سبزه‌میدان قیمت‌ها را اعلام می‌کنند.

بهای هر اونس طلا

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه کاهش یافت و به روند کاهشی هفته گذشته که بازار را با بزرگترین ریزش قیمت پنج ماه اخیر روبرو کرد، ادامه داد. به گزارش ایسنا، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کاهش یافت و به ۱۹۴۰ دلار و ۷۳ سنت رسید.

قیمت طلا در بازارهای جهانی

قیمت طلا در بازارهای جهانی با افزایش روبرو شد. در حالیکه دلار تضعیف شده و نگرانی ها در مورد اختلال در روند ترمیم اقتصاد جهانی باعث افزایش تقاضا برای خرید طلا شده است، قیمت فلز زرد امروز افزایش داشت و در بالای رقم ۱۹۰۰ دلار تثبیت شد.

نرخ دلار روز گذشته در بازار آزاد

روز گذشته و همزمان با انتظار بازار غيررسمي ارز براي خبر «گشايش اقتصادي»، نرخ دلار باز هم ريزش كرد و به كانال ۲۰ هزار توماني وارد شد؛ اما در پايان معاملات با مقاومت‌هاي صورت گرفته در سطح بازار، ‌قيمت‌ها باز هم به كانال‌هاي بالاتر برگشت.

ویژه سرپوش