صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
،
۱۸:۵۲:۲۴

قیمت طلا

طلا قیمت زنده (ریال)
طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰۲۱,۷۸۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰۲۱,۴۸۹,۰۰۰
طلای ۲۴ عیار۲۹,۰۴۰,۰۰۰
طلای دست دوم۲۱,۴۸۹,۴۹۰
همه چیز درباره

طلا

قیمت امروز سکه و طلا,سکه بورسی

قیمت طلا و سکه امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ مسیر متفاوتی را طی می‌کنند. طلا نوساناتی افزایشی و سکه نوساناتی کاهشی را تجربه می‌کنند.

قیمت طلا و سکه امروز 11 بهمن,قیمت طلا

قیمت طلا و سکه امروز با کاهش چند پله‌ای قیمت دلار در مسیری کاهشی قرار گرفته‌اند. انواع سکه نیز به تبعیت از همین امر یا نسبت به روز گذشته تغییری نداشته‌اند و یا چند پله نزول را تجربه کرده‌اند.

قیمت سکه و طلا,ریزش سکه

امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ قیمت طلا و سکه مسیری معکوس را می‌پیمایند. در حال حاضر طلا مسیری کاهشی و سکه امامی مسیری افزایشی را طی می‌کند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه در ساعات ابتدایی شروع بازار مسیر متفاوتی را در پیش گرفته‌اند.

قیسمت سکه طلا,قیمت طلا امروز

قیمت طلا و سکه با ثبات موقت دلار در کانال فعلی مسیری کم‌نوسان را پشت سر می‌گذارد و امروز افزایشی محدود را تجربه کرده‌ است. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز روندی افزایشی را آغاز کردند اما این روند نوسان زیادی داشته است.

قیمت طلا و بیت کوین,ریزش ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین تعطیلات آخر هفته را با ارزشی نزدیک به ۲۳هزار دلار آغاز کرد زیرا بازارها به داده‌های شاخص هزینه‌های مصرف شخصی در ایالات‌متحده واکنش نشان دادند. ارقام منتشره حاکی از آن است که هزینه‌ها در ماه گذشته ۰.۲ درصد کاهش یافته علیرغم اینکه احساسات کلی مصرف‌کنندگان افزایش یافته است.

قیمت دلار و قیمت سکه,دلار 45 هزارتومانی

در صرافی‌ها در لحظه انتشار این گزارش، قیمت دلار ۴۳ هزار و ۷۰۶ تومان و قیمت یورو ۴۶ هزار و ۹۵۷ تومان اعلام شده است. تسنیم: امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱ در صرافی‌ها در لحظه انتشار این گزارش، قیمت دلار ۴۳ هزار و ۷۰۶ تومان و قیمت یورو ۴۶ هزار و ۹۵۷ تومان اعلام شده است.

قیمت سکه و طلا,ریزش سکه و طلا

روند پرنوسان بازار دلار تهران در روز جاری، باعث شد قیمت طلا و سکه مانند دیروز کاهش محسوسی نداشته باشد؛ به این ترتیب قیمت طلا بر مدار کاهش سکه قرار نگرفت و در محدوده بالای دو میلیون تومان پایداری کرد.

ویژه سرپوش
X