صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
سی و سه پل,عکس سی و سه پل اصفهان,تاریخچه سی و سه پل سی و سه پل,عکس سی و سه پل اصفهان,تاریخچه سی و سه پل محیط زیست و گردشگری > گردشگری همه چیز درباره ی سی و سه پل، ارزشمندترین پل تاریخی اصفهان

سی و سه پل از مهمترین اماکن تاریخی و تفریحی اصفهان سی و سه پل یکی از یازده پل تاریخی و ارزشمند اصفهان محسوب می شود که بر روی زاینده رود واقع شده است و طولانی ترین پل روی این رودخانه میباشد که با داشت

بیشتر

۰۹ تير ۱۳۹۹

قصورهای پزشکی در ایران,نحوه رسیدگی به تخلفات انتظامی و جرائم پزشکان,جرائم پزشکی در ایران قصورهای پزشکی در ایران,نحوه رسیدگی به تخلفات انتظامی و جرائم پزشکان,جرائم پزشکی در ایران پزشکی > مجله سلامت چطور باید از پزشکان به دلیل قصور پزشکی شکایت کرد؟

«دختر جوانی برای خارج کردن کیستی که در شکم داشت در یکی از بیمارستان های خصوصی اصفهان بستری شده بود؛ ولی بعد از جراحی معلوم شد که پزشک متخصص سرشناس اصفهانی در اشتباهی عجیب به جای کیست، تنها کلیه (Kidn

بیشتر

۰۹ تير ۱۳۹۹

کوچک کردن سینه,روشهای کوچک کردن سینه ها,راههای کوچک کردن سینه کوچک کردن سینه,روشهای کوچک کردن سینه ها,راههای کوچک کردن سینه پزشکی > تغذیه و تناسب اندام سریع ترین و موثرترین روش های کوچک کردن سینه (+ تمرینات ورزشی)

روشهای کوچک کردن سینه مؤثر ترین راه برای کوچک کردن سینه، انجام ورزش های قلبی – عروقی یا هوازی است. به دلیل آن که این تمرینات باعث چری سوز و به تبع آن تقلیل چربی در بدن می شود.

بیشتر

۰۸ تير ۱۳۹۹

کاخ گلستان,کاخ گلستان آدرس,قدیمی ترین بنای کاخ گلستان کاخ گلستان,کاخ گلستان آدرس,قدیمی ترین بنای کاخ گلستان محیط زیست و گردشگری > گردشگری کاخ گلستان یکی از کاخ های با شکوه شهر تهران

کاخ گلستان، منحصر بفرد ترین مجموعه های تاریخی ایران کاخ گلستان برای مدتها میزبان شاهان بوده و امروزه از آن همه ابهت کاخ گلستان فقط چند ساختمان باقی مانده است.

بیشتر

۰۴ تير ۱۳۹۹

طرز تهیه بستنی,طرز تهیه بستنی در خانه,درست کردن بستنی طرز تهیه بستنی,طرز تهیه بستنی در خانه,درست کردن بستنی سبک زندگی > مهارتهای زندگی طرز تهیه بستنی به سه روش متنوع و آسان

طرز تهیه بستنی در خانه در تهیه بستنی، اگر شکر بستنی بیشتر از مقدار داده شده باشد، بستنی نمی بندد.

بیشتر

۰۴ تير ۱۳۹۹

دریاچه چیتگر,مسیر دریاچه چیتگر,دریاچه چیتگر کجاست دریاچه چیتگر,مسیر دریاچه چیتگر,دریاچه چیتگر کجاست محیط زیست و گردشگری > گردشگری دریاچه چیتگر بزرگ ترين دریاچۀ مصنوعی در ایران (+ تصاویر)

دریاچه چیتگر، محبوب ترین جاذبه ی شهر تهران دریاچه چیتگر تهران عنوان بزرگ ترين دریاچۀ مصنوعی در ایران را بخود اختصاص داده است.

بیشتر

۰۴ تير ۱۳۹۹

واژن,درمان عفونت قارچی واژن,انواع واژن واژن,درمان عفونت قارچی واژن,انواع واژن پزشکی > سلامت جنسی هر آنچه که باید در مورد واژن (مهبل) بدانید

احساس سوزش در ناحیه تناسلی یکی از مشکلات رایج واژن در زنان است واژن (مهبل)، رحم را به سرویکس متصل می کند که این کانال راه ارتباطی رحم به محیط بیرون است. توجه کنید که شکل، بافت، اندازه، رنگ و ظاهر کلی

بیشتر

۰۳ تير ۱۳۹۹

مدل لباس بارداری,جدیدترین مدل لباس بارداری,بهترین و جدید ترین مدل لباس بارداری مدل لباس بارداری,جدیدترین مدل لباس بارداری,بهترین و جدید ترین مدل لباس بارداری مد > دنیای مد انواع مدل لباس بارداری شیک و مجلسی

بهترین و جدید ترین مدل لباس بارداری بهترین مدل لباس بارداری برای زنان حامله لباسی است که اجازه می دهد تا منطقه شکم و پهلو ها  راحت باشند و این برای مادر و نوزاد ضروری است.

بیشتر

۰۳ تير ۱۳۹۹

مدل لباس بارداری,جدیدترین مدل لباس بارداری,بهترین و جدید ترین مدل لباس بارداری انواع مدل لباس بارداری شیک و مجلسی

بهترین و جدید ترین مدل لباس بارداری بهترین مدل لباس بارداری برای زنان حامله لباسی است که اجازه می دهد تا منطقه شکم و پهلو ها  راحت باشند و این برای مادر و نوزاد ضروری است. بهتر است مواد به کار رفته در لباس بارداری از الیاف طبیعی مثل کتان و نخ باشد.

[ادامه]
قصورهای پزشکی در ایران,نحوه رسیدگی به تخلفات انتظامی و جرائم پزشکان,جرائم پزشکی در ایران چطور باید از پزشکان به دلیل قصور پزشکی شکایت کرد؟

«دختر جوانی برای خارج کردن کیستی که در شکم داشت در یکی از بیمارستان های خصوصی اصفهان بستری شده بود؛ ولی بعد از جراحی معلوم شد که پزشک متخصص سرشناس اصفهانی در اشتباهی عجیب به جای کیست، تنها کلیه (Kidney) بیمار را از بدنش خارج کرده و دختر جوان از این پس باید دیالیز شود!».

[ادامه]
طلاق بائن,قوانین طلاق بائن,انواع طلاق بائن همه چیز در مورد طلاق بائن و انواع آن

در طلاق بائن، زن در زمان عده، به مرد مَحرم نیست در طلاق بائن، زن در زمان عده، به مرد مَحرم نیست. زن میتواند بعد از طلاق در مدت عده مهریه ی بخشیده شده ی خود را طلب کند. در‌صورتی‌که چنین اتفاقی رخ دهد طلاق از حالت بائن خارج شده و به طلاق رجعی تبدیل می گردد و مرد حق بازگشت پیدا می کند.

[ادامه]
واژن,درمان عفونت قارچی واژن,انواع واژن هر آنچه که باید در مورد واژن (مهبل) بدانید

احساس سوزش در ناحیه تناسلی یکی از مشکلات رایج واژن در زنان است واژن (مهبل)، رحم را به سرویکس متصل می کند که این کانال راه ارتباطی رحم به محیط بیرون است. توجه کنید که شکل، بافت، اندازه، رنگ و ظاهر کلی واژن و اندام تناسلی زن می تواند با زنان دیگر، متفاوت باشد. واژن چیست؟

[ادامه]
کوچک کردن سینه,روشهای کوچک کردن سینه ها,راههای کوچک کردن سینه سریع ترین و موثرترین روش های کوچک کردن سینه (+ تمرینات ورزشی)

روشهای کوچک کردن سینه مؤثر ترین راه برای کوچک کردن سینه، انجام ورزش های قلبی – عروقی یا هوازی است. به دلیل آن که این تمرینات باعث چری سوز و به تبع آن تقلیل چربی در بدن می شود. تمریناتی ورزشی مثل:دویدن، دوچرخه سواری، شنا، آیروبیک، طناب زدن و پیاده روی سریع من جمله تمرین های هوازی هستند.

[ادامه]
سی و سه پل,عکس سی و سه پل اصفهان,تاریخچه سی و سه پل همه چیز درباره ی سی و سه پل، ارزشمندترین پل تاریخی اصفهان

سی و سه پل از مهمترین اماکن تاریخی و تفریحی اصفهان سی و سه پل یکی از یازده پل تاریخی و ارزشمند اصفهان محسوب می شود که بر روی زاینده رود واقع شده است و طولانی ترین پل روی این رودخانه میباشد که با داشتن طراحی و عظمت بی نظیر خود توانسته است سالیان سال، بدون بروز اتفاق یا خرابی شاهد گذر زمان و تاریخ با

[ادامه]
طرز تهیه بستنی,طرز تهیه بستنی در خانه,درست کردن بستنی طرز تهیه بستنی به سه روش متنوع و آسان

طرز تهیه بستنی در خانه در تهیه بستنی، اگر شکر بستنی بیشتر از مقدار داده شده باشد، بستنی نمی بندد. بهتر است برای زود بسته شدن بستنی به روش سنتی آنرا در سینی های لبه دار فلزی بریزید و هر بار با کاردک آنرا هم بزنید تا بستنی زود بسته شود.

[ادامه]
ویژه سرپوش