صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
نشانه‌های ترس از آمپول,راه های غلبه با ترس از آمپول زدن,ترس از آمپول زدن نشانه‌های ترس از آمپول,راه های غلبه با ترس از آمپول زدن,ترس از آمپول زدن پزشکی > مجله سلامت چرا از آمپول زدن می‌ترسیم؟

همه می‌دانیم که آمپول زدن درد چندانی ندارد و در عرض چند ثانیه همه چیز تمام می‌شود، اما چرا از این پروسه تا این اندازه وحشت داریم؟

بیشتر

۳۱ تير ۱۳۹۸

مضرات حذف کربوهیدرات‌ها از رژیم غذایی,کربوهیدرات‌ها,رژیم های غذایی کم کربوهیدرات,آنفلوآنزای کم کربوهیدرات, فواید کربوهیدارت ها مضرات حذف کربوهیدرات‌ها از رژیم غذایی,کربوهیدرات‌ها,رژیم های غذایی کم کربوهیدرات,آنفلوآنزای کم کربوهیدرات, فواید کربوهیدارت ها پزشکی > تغذیه و تناسب اندام ۴ خطر حذف کربوهیدرات‌ها از رژیم غذایی

رژیم های غذایی کم کربوهیدرات سال هاست بین افرادی که در تلاش برای کاهش وزن خود هستند، محبوب شده اند.

بیشتر

۳۱ تير ۱۳۹۸

عفونت گوش,علائم عفونت گوش,علت بروز عفونت گوش عفونت گوش,علائم عفونت گوش,علت بروز عفونت گوش پزشکی > مجله سلامت نشانه‌هایی هشداردهنده که از عفونت گوش خبر می‌دهند+ بهترین راه تشخیص جرم در گوش

یک متخصص گوش و حلق بینی گفت: کودکان بیشتر از بزرگسالان به عفونت گوش دچار می‌شوند. علیرضا مصباحی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: جرم گوش به موم یا سرومن فشرده گوش نیز گفته می‌شود.

بیشتر

۳۰ تير ۱۳۹۸

انتقال انگل ها از آب استخر,انواع انگل ها,شرایط بهداشتی در استخرها,آلودگی های خطرناک استخرها,انگل میکروسکوپی انتقال انگل ها از آب استخر,انواع انگل ها,شرایط بهداشتی در استخرها,آلودگی های خطرناک استخرها,انگل میکروسکوپی پزشکی > مجله سلامت انگل هایی که با آب استخر منتقل می شود!

به دلیل رعایت نکردن بهداشت در بعضی از استخرها انواع مختلفی از انگل ها رشد می کنند و به سلامت ما آسیب می رسانند.

بیشتر

۲۶ تير ۱۳۹۸

گلوتامات,انتقال دهنده های عصبی مغز,فراوان‌ترین اسید آمینه های بدن گلوتامات,انتقال دهنده های عصبی مغز,فراوان‌ترین اسید آمینه های بدن پزشکی > مجله سلامت گلوتامات؛ یک پیامرسان کلیدی در مغز

گلوتامات یا اسید گلوتامیک یکی از فراوان‌ترین اسید آمینه های موجود در بدن انسان و فراوان‌ترین انتقال دهنده عصبی (پیامرسان های شیمیایی که به ارتباط سلول ها کمک می کنند) در مغز است.

بیشتر

۲۵ تير ۱۳۹۸

بهداشت حیوانات خانگی,انتقال بیماری از گربه به انسان,انتقال بیماری از ماهی به انسان بهداشت حیوانات خانگی,انتقال بیماری از گربه به انسان,انتقال بیماری از ماهی به انسان پزشکی > مجله سلامت بیماری هایی که از حیوانات خانگی به انسان منتقل می شود؛ از سگ و گربه تا ماهی و پرنده

به بیماری هایی که از حیوانات به انسان منتقل می شود «زئونوز» یا همان بیماری های مشترک میان انسان و حیوان گفته می شود.

بیشتر

۱۹ تير ۱۳۹۸

دفع ادراردردناک,دلایل دفع ادراردردناک,عفونت های دستگاه ادراری,علائم عفونت دستگاه ادراری,علائم عفونت پروستات دفع ادراردردناک,دلایل دفع ادراردردناک,عفونت های دستگاه ادراری,علائم عفونت دستگاه ادراری,علائم عفونت پروستات پزشکی > مجله سلامت تجربه دردناک دفع ادرار!

شرایطی که مثانه یا بخش های اطراف آن در بدن را تحت تاثیر قرار دهد می تواند به دفع ادرار دردناک منجر شود.

بیشتر

۱۹ تير ۱۳۹۸

طبیعت چین,فیلم آوارتار,کوهستان تیانزی طبیعت چین,فیلم آوارتار,کوهستان تیانزی محیط زیست و گردشگری > گردشگری در ۶ دقیقه با ۲۰ دلار از تیانزی بازدید کنید!

لوکیشن شگفت انگیز فیلم «آواتار» چیزی شبیه رویاهاست، در این پرونده سفری به محسور کننده‌ترین کوهستان‌ دنیا داریم. کوهستان «تیانزی» یکی ازبی‌‌نظیرترین جاذبه‌‌های گردشگری جهان است.

بیشتر

۱۹ تير ۱۳۹۸

ترکیب های رنگ ها,رنگ عاج,آشنایی با رنگ های زیبا رنگ‌های زیبایی که نامشان را نمی‌دانستید!

بسیاری از خانم‌ها ادعا می‌کنند رنگ‌ها را خیلی خوب می‌شناسند، اما دنیای رنگ‌ها آنقدر گسترده و متنوع است که احتمالا نام بسیاری از آن‌ها حتی به گوشتان هم نخورده است. در این مطلب با رنگ‌هایی آشنا می‌شوید که شاید نامشان را هم نشنیده باشید.

[ادامه]
نشانه‌های ترس از آمپول,راه های غلبه با ترس از آمپول زدن,ترس از آمپول زدن چرا از آمپول زدن می‌ترسیم؟

همه می‌دانیم که آمپول زدن درد چندانی ندارد و در عرض چند ثانیه همه چیز تمام می‌شود، اما چرا از این پروسه تا این اندازه وحشت داریم؟ من به شخصه وقتی مجبور هستم آمپول بزنم تپش قلب می‌گیرم و تمام بدنم خیس عرق می‌شود.

[ادامه]
روابط عاشقانه,نشانه های استحکام,روابط عاشقانه دیوید بکهام و همسرش ۸ نشانه ای که می گویند رابطه عاشقانه مستحکمی دارید حتی اگر خودتان اینطور فکر نمی کنید

روانشناسان سال های زیادی را صرف مطالعه بر روی ویژگی هایی کرده اند که برای برخورداری از یک رابطه عاشقانه بلند مدت و موفق، مهم و بنیادی به شمار می روند. در مطلب پیش رو به تعدادی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

[ادامه]
روش های بهتر شدن رابطه جنسی,تاثیر ورزش بر زندگی زناشویی,بهبود روابط جنسی بهبودی روابط جنسی با این ۹ حرکت ورزشی

چطور میتوان با ورزش به بهبود روابط جنسی پرداخت؟ تمامی ما می دانیم که مزایای ورزش کردن برای تندرستی بسیار زیاد است، من جمله سوزاندن کالری، امّا آیا می دانستید که ورزش زمان بندی شده می تواند قطعاً بر روی ارتباطات جنسی شما تأثير مثبت بگذارد؟

[ادامه]
مضرات حذف کربوهیدرات‌ها از رژیم غذایی,کربوهیدرات‌ها,رژیم های غذایی کم کربوهیدرات,آنفلوآنزای کم کربوهیدرات, فواید کربوهیدارت ها ۴ خطر حذف کربوهیدرات‌ها از رژیم غذایی

رژیم های غذایی کم کربوهیدرات سال هاست بین افرادی که در تلاش برای کاهش وزن خود هستند، محبوب شده اند. اما اخیرا برخی رژیم های غذایی بدون کربوهیدرات معرفی شده اند که برخی کارشناسان نسبت به دنبال کردن آن ابراز نگرانی کرده اند.

[ادامه]
طبیعت چین,فیلم آوارتار,کوهستان تیانزی در ۶ دقیقه با ۲۰ دلار از تیانزی بازدید کنید!

لوکیشن شگفت انگیز فیلم «آواتار» چیزی شبیه رویاهاست، در این پرونده سفری به محسور کننده‌ترین کوهستان‌ دنیا داریم. کوهستان «تیانزی» یکی ازبی‌‌نظیرترین جاذبه‌‌های گردشگری جهان است. مناظر این کوهستان به قدری مسحور کننده است که توجه هر بیننده‌‌ای را به خود جلب می‌‌کند.

[ادامه]
معماری حمام‌ها,حمام های تاریخی,ویژگی‌های حمام‌های تاریخی معماری حمام‌ها

حمام‌ها به‌عنوان سازه‌هایی که همواره در مجاورت آب و رطوبت قرار داشت، باید از لحاظ استحکام و استقامت نسبت به دیگر سازه‌ها متفاوت می‌بود. مصالح و موادی که برای ساخت گرمابه‌ها به‌کار می‌رفت، از گونه‌ای بود که در برابر آب و رطوبت مقاوم بود.

[ادامه]
ویژه سرپوش