صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جذام,علائم جذام,انتقال بیماری جذام جذام,علائم جذام,انتقال بیماری جذام پزشکی > مجله سلامت علائم جذام چیست؟

‌معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: برای انتقال بیماری جذام، تماس نزدیک و طولانی لازم است.

بیشتر

۰۴ بهمن ۱۳۹۷

اختلالات فصلی,ارتباط رنگ‌ چشم با افسردگی,افسردگی زمستانه اختلالات فصلی,ارتباط رنگ‌ چشم با افسردگی,افسردگی زمستانه پزشکی > مجله سلامت چشم‌ها بی‌حوصلگی‌ات را فریاد می‌زنند

معمولا افراد در بهار و تابستان سرحال‌تر هستند. سبزی و شادابی گل و درختان به‌طور قطع در این حالت روحی تاثیر بسزایی دارد.

بیشتر

۰۳ بهمن ۱۳۹۷

انواع مزاج ها,طب سنتی,تاثیرات مزاج در زندگی انواع مزاج ها,طب سنتی,تاثیرات مزاج در زندگی پزشکی > مجله سلامت گرم یا سرد؟ مزاج خود را بشناسید‍!

یکی از مسائلی که در طب سنتی مطرح می شود، مزاج شناسی در انسان است، به این معنا که مزاج هر فرد می‌تواند با مزاج فرد دیگر کاملا متفاوت باشد؛ شاید در گام اول، نوع مزاج برای افراد چندان اهمیتی نداشته باشد

بیشتر

۰۲ بهمن ۱۳۹۷

کیسه خواب,انواع کیسه خواب,کیسه خواب مناسب سفر کیسه خواب,انواع کیسه خواب,کیسه خواب مناسب سفر سبک زندگی > مهارتهای زندگی چه کیسه‌‌خوابی بخریم؟

یکی از لوازم اصلی سفر کیسه‌‌‌خواب است. این کالا به‌ویژه برای طبیعت‌گردها و آنهایی که می‌خواهند سفر ارزان داشته باشند، یک نیاز اساسی است.

بیشتر

۲۸ دي ۱۳۹۷

ویژگی های قند,آلرژی به قند,لاکتوز ویژگی های قند,آلرژی به قند,لاکتوز پزشکی > مجله سلامت دانستنی هایی از جنس قند

ما علاقه بسیاری به قند داریم، اما این ماده با بدن ما مهربان رفتار نمی کند.

بیشتر

۲۲ دي ۱۳۹۷

زردی نوزاد,علت زردی نوزاد,درمان زردی نوزاد زردی نوزاد,علت زردی نوزاد,درمان زردی نوزاد پزشکی > مجله سلامت نکاتی برای درمان زردی نوزاد

اگر پزشک ‌تان تشخیص دهد که زردی نوزادتان به دلیل شیر شماست، با این شرایط ممکن است مجبور شوید شیر دادن  به  نوزاد را متوقف کنید.

بیشتر

۱۹ دي ۱۳۹۷

ساوه,جاذبه‌های گردشگری ساوه,صنایع دستی ساوه ساوه,جاذبه‌های گردشگری ساوه,صنایع دستی ساوه محیط زیست و گردشگری > گردشگری نگاهی به جاذبه‌های گردشگری شهر ساوه

ساوه از جاذبه‌ های بکر گردشگری متعدد و متنوعی برخوردار است   ساوه یکی از شهرهای کهن تاریخی ایران در استان مرکزی است که قدمتی ۷ هزار ساله دارد.

بیشتر

۱۶ دي ۱۳۹۷

Xمواد مغذی سفیده تخم مرغ,سفیده تخم مرغ,کلسترول تخم مرغ Xمواد مغذی سفیده تخم مرغ,سفیده تخم مرغ,کلسترول تخم مرغ پزشکی > مجله سلامت مواد مغذی سفیده تخم مرغ

تخم‌مرغ سرشار از مواد مغذی گوناگون است. پروتئین، ویتامین‌ها و چربی‌ها برخی از این مواد موجود در تخم‌مرغ هستند.

بیشتر

۱۵ دي ۱۳۹۷

جذام,علائم جذام,انتقال بیماری جذام علائم جذام چیست؟

‌معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: برای انتقال بیماری جذام، تماس نزدیک و طولانی لازم است. ‌محمدرضا صائینی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ اظهار کرد: هشتم بهمن‌ماه مصادف با ۲۸ ژانویه روز جهانی کمک به جذامیان نامیده شده است.

[ادامه]
طلاق توافقی,طلاق,درخواست طلاق توافقی طلاق توافقی و هرآنچه لازم است از آن بدانید

طلاق توافقی در وقوع طلاق توافقی، همه چیز به توافق زن و شوهر بستگی دارد و معمولا آنها پس از توافق در مسایل مربوط به زندگی مشترک از جمله مهریه، نفقه، جهیزیه و در صورت داشتن فرزند مشترک، حضانت فرزند، به دادگاه خانواده مراجعه و دادخواست صدور گواهی عدم امکان سازش ( طلاق توافقی ) را تنظیم و به دادگاه تسلی

[ادامه]
واریکوسل,بیماری واریکوسل چیست,تشخیص واریکوسل واریکوسل چیست/ انواع روشهای درمانی واریکوسل

آتروفی بیضه از عوارض بیماری واریکوسل می باشد معمولا واریکوسل در هنگام ناباروری یا معاینات دوره‌ای تشخیص داده می‌شود. در هنگامی که بیمار در اسکروتوم خود متوجه توده یا تورم یا تفاوت سایز در بیضه‌ها شود می‌توان به بیماری واریکوسل شک کرد.

[ادامه]
کاشان,جاذبه های دیدنی کاشان,باغ فین کاشان کاشان و جاذبه‌های گردشگری آن + تصاویر

باغ فین کاشان کاشان شهری تاریخی است که مرکز شهرستان است و بخشی از استان اصفهان محسوب می‌شود. این شهر در مرکز ایران در ۲۲۰ کیلومتری جنوب پایتخت، ۹۰ کیلومتری قم و ۲۰۰ کیلومتری مرکز استان واقع است. با دنبال کردن این مقاله با جاذبه‌های گردشگری این شهر توریستی آشنا شوید.

[ادامه]
معماری حمام‌ها,حمام های تاریخی,ویژگی‌های حمام‌های تاریخی معماری حمام‌ها

حمام‌ها به‌عنوان سازه‌هایی که همواره در مجاورت آب و رطوبت قرار داشت، باید از لحاظ استحکام و استقامت نسبت به دیگر سازه‌ها متفاوت می‌بود. مصالح و موادی که برای ساخت گرمابه‌ها به‌کار می‌رفت، از گونه‌ای بود که در برابر آب و رطوبت مقاوم بود.

[ادامه]
ویژه سرپوش