صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۰۴ بهمن ۱۳۹۷
،
۰۴:۰۰:۰۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ % ۰۰۰۴:۰۰:۰۲
امامی۰۰ % ۰۰۰۴:۰۰:۰۲
نیم۰۰ % ۰۰۰۴:۰۰:۰۲
ربع۰۰ % ۰۰۰۴:۰۰:۰۲
گرمی۰۰ % ۰۰۰۴:۰۰:۰۲
همه چیز درباره

سکه

قیمت سکه 97/11/04,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۱/۰۴) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۰۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در پنجمین روز هفته، دلار پس از ۷ افزایش متوالی تن به کاهش قیمت داد. دیروز خریداران و فروشندگان با احتیاط در بازار ارز رفتار کردند و دامنه نوسان دلار به کمترین حد هفته رسید. کاهش نوسانات و نبود قدرت زیاد نیروهای افزایشی و کاهشی به بازار ارز رنگ توازن بخشیده بود.

محمد کشتی‌آرای,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

کشتی‌آرای اظهار داشت: حباب سکه در طول هفته با افزایش ۹۰ هزار تومانی از ۳۸۰ هزار تومان به ۴۷۰ هزار تومان رسیده است. این افزایش در صورتی است که قیمت جهانی طلا تغییرات بسیار اندک داشته است.

قیمت سکه 97/11/03,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۱/۰۳) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۲۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان معامله می‌شود.

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

در چهارمین روز هفته، دلار هفتمین رشد متوالی را تجربه کرد و در مقطعی به محدوده ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومانی قدم گذاشت؛ با این حال، در ساعات انتهایی روز این ارز در مسیر نزولی قرار گرفت و ساعت ۴ بعدازظهر روی عدد ۱۱ هزار و ۷۹۰ تومان ایستاد؛ این قیمت ۱۰ تومان بالاتر از نرخ بسته شده روز دوشنبه بود، ولی آنچه بیشت

قیمت طلا 97/11/02,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۱/۰۲) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۰۲ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

عباس جعفری دولت آبادی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی

دادستان تهران آخرین وضعیت پرونده‌های خاوری و معاون ارزی سابق بانک مرکزی و ... را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی در گفت‌وگویی رادیویی درباره خبر منتشر شده مبنی بر قتل خاوری گفت: خاوری محکوم شده ولی هنوز نتوانسته‌ایم از طریق پلیس بین الملل او را برگرداندیم.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید