صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
آخرین به روز رسانی در تاریخ
جمعه ، ۰۶ خرداد ۱۴۰۱
،
۲۳:۴۰:۴۹

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)
سکه امامی۱۴۵,۳۱۰,۰۰۰
سکه بهار آزادی۱۳۹,۰۳۰,۰۰۰
نیم سکه۷۹,۹۵۰,۰۰۰
ربع سکه۵۰,۰۲۰,۰۰۰
سکه گرمی۲۸,۷۲۰,۰۰۰
همه چیز درباره

سکه

پیش بینی بازار ارز,قیمت سکه

پس از نوسانات قیمتی نرخ سکه و ارز در روز های میانی هفته سوم اردیبهشت ماه، بازار تهران از فعالیت افزایشی یا کاهشی جدید دست کشیده و در حال رنج‌سازی قیمتی است.

قیمت طلا و سکه,نرخ سکه

در ماه دوم سال جاری نرخ رشد ۲ عضو مهم بازار ارزی تهران حدود ۱۰درصد ثبت شد. در راستای روند افزایشی آغاز شده از ابتدای اردیبهشت ماه نرخ هر عدد سکه شاهد ۴/ ۹درصد افزایش قیمت بود.

قیمت سکه و ارز در هفته گذشته,روند نزولی سکه و ارز

قیمت هر قطعه سکه امامی در هفته‌ای که گذشت حدود ۷۰۰ هزار تومان کاهش یافت. به عقیده تحلیلگران بازار سکه و طلا نوسانات کاهشی نرخ جهانی طلا در کنار روند کاهشی نرخ ارز در بازار تهران می‌تواند از جمله عوامل اصلی کاهش قیمت سکه باشد.

دلار,فضای ریزشی در بازار ارز

دلار سامانه میانگین موزون ارزی مجددا شاهد کاهش قیمت بود. روز گذشته دلار سنا با ثبت ۱۴۹ تومان کاهش قیمت نسبت به نرخ روز سه‌شنبه به رقم ۲۵ هزار و ۶۲۰ تومان رسید. سکه نیز در روز گذشته شاهد کاهش قیمت بود.

قیمت دلار و سکه,عقب نشینی دلار

معامله‌گران پیشکسوت اعتقاد داشتند برای اینکه شاهد بوسه خداحافظی دلار با سقف قبلی باشیم باید کف قیمتی شکسته شود، اتفاقی که از دید آن‌ها هنوز رخ نداده است. به گزارش اقتصادنیوز، بازار دلار رنج شد، قیمت دلار در نیما بدون تغییر در ۲۵ هزار و ۱۴۰ تومان ماند و در بازار متشکل کاهش یافت.

قیمت سکه و دلار,پیش بینی قیمت سکه و دلار

دلار هرات نیز تا حدودی دست‌انداز افزایش قیمت دلار در بازار تهران شد. بانک مرکزی طالبان یک بخشنامه زده که در آن گفته که صرافی‌هایی که جواز حرفه‌ای می‌خواهند باید پنج میلیون افغانی بدهند، به همین دلیل در هرات صرافی‌ها دست به اعتصاب زدند.

قیمت دلار بعد از مذاکرات مورا,شکست رسمی برجام

شاخص ارزی ۴ روزی است که در کانال قیمتی ۳۰ هزار تومانی معامله می‌شود. به گزارش دینای اقتصاد، به عقیده کارشناسان ارزی و با مشاهده رفتار دلار در این کانال حضور شاخص ارزی در کانال ۳۰ هزار تومانی را نمی‌توان مطمئن دانست.

ویژه سرپوش