صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۳۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۳۰:۳۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)
سکه امامی۲۸۷,۹۸۰,۰۰۰
سکه بهار آزادی۲۵۴,۹۷۰,۰۰۰
نیم سکه۱۵۱,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۵۷,۵۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

سکه

قیمت خودرو,قیمت خودرو در 31 تیر 1403

قیمت دلار امروز با افزایش ۳۰۰ تومانی در کانال هفتم از کریدور پنجم معامله شد. روند رنج اسکناس دلار طی دو روز اخیر با حمایت بازارساز اتفاق افتاده است. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در شروع به کار بازارها در دومین روز هفته با رشد ۳۰۰ تومانی در کانال هفتم از کریدور پنجم بازگشایی شد.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 30 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ با کاهش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه اما در بسیاری از قطعات، روند صعودی طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار امروز در کانال هفتم از کریدور پنجم باقی مانده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 27 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ همراه با رشد قیمت طلای جهانی، با افزایش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه نیز در برخی از قطعات روند صعودی طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار امروز کاهشی بوده و به کانال هفتم از کریدور پنجم رسیده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 24 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ با افزایش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه نیز در تمامی قطعات، روند صعودی را طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار امروز در کانال هشتم از کریدور پنجم، نوسانی شده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 23 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ در روند نامتوازنی بازگشایی شد. قیمت طلا همراه با کاهش اونس جهانی و افت قیمت دلار کاهشی شد و قیمت سکه نیز روند متوازنی نداشت؛ با این‌حال سکه امامی با نوسانات کاهشی و باقی قطعات ثابت یا افزایشی بودند. حباب سکه نیز در تمامی قطعات، روند صعودی طی کرده است.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در تیر 1403

قیمت دلار، هفته سوم تیر به طور پیوسته در روند کاهشی قرار داشت. به گزارش خبرآنلاین، هفته اخیر اسکناس دلار با کاهش بازدهی بیش از پنج درصدی سه هزار تومان ارزان شد. کارشناسان اقتصادی برای دلار در هفته نیمه تعطیل پیشرو روزهای آرامی پیش‌بینی می‌کنند.

قیمت دلار و سکه,قیمت سکه دلار طلا در 20 تیر 1403

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ در روند نامتوازنی بازگشایی شد. قیمت طلا با لیدری اونس جهانی افزایشی شد و قیمت سکه نیز روند متوازنی نداشت؛ تنها سکه‌های سنگین در کانال بالاتر نشستند. حباب سکه نیز در تمامی قطعات غیر از ربع سکه، روند صعودی طی کرده است.

ویژه سرپوش