صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
،
۰۴:۰۰:۰۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ %۰۰۰۴:۰۰:۰۲
امامی۰۰ %۰۰۰۴:۰۰:۰۲
نیم۰۰ %۰۰۰۴:۰۰:۰۲
ربع۰۰ %۰۰۰۴:۰۰:۰۲
گرمی۰۰ %۰۰۰۴:۰۰:۰۲
همه چیز درباره

سکه

قیمت سکه و طلا 99/06/24

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۱۵هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۹۵۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۷۰۰ تومان است.

قیمت سکه و طلا99/06/22

سکه طرح جدید امروز با قیمت ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود به گزارش سایت فرارو، براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۱۲ میلیون ۱۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون ۳۵۰ هزارتومان معامله شد.

فروپاشی اقتصاد ایران,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

روزهاي اخير، روزهاي عجيبي براي اقتصاد ايران است. از يك سو بازار سرمايه ريزش‌هاي متوالي دارد و از سوي ديگر تصاويري از صف‌هاي طولاني براي خريد دلار منتشر مي شود كه به نظر مي‌آيد واكنش طبيعي بازيگران بازارهاي مختلف باشد.

افزایش قیمت دلار و قیمت سکه

با گذشت يك ماه از «فرود قيمت دلار در كانال ۲۳هزار توماني» ‌از ديروز بار ديگر نوسان به بازار ارز بازگشت و همزمان با ريزشي شدن شاخص‌ها در بورس، اين معامله‌گران بازار ارز بودند كه كف قيمت دلار را به كانال ۲۴ هزار تومان كشاندند.

مالیات مقطوع قیمت سکه

خریداران تا ۲۰ قطعه سکه از مالیات معاف بوده، از ۲۰ تا ۶۰ سکه و به ازای هر قطعه یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، از ۶۰ تا ۱۰۰ سکه به ازای هر قطعه ۲ میلیون ریال و از ۱۰۰ تا ۲۰۰ سکه نیز به ازای هر قطعه سکه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال مالیات مقطوع تعیین شده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر

رئیس اتحادیه طلا و جواهر از الزامی شدن ارائه کارت ملی زمان خرید طلا و سکه از واحدهای طلافروشی خبر داد و گفت: این بخشنامه در راستای مبارزه با پولشویی از یک سال و نیم قبل ابلاغ شده است.

الزام ارائه کارت ملی برای خرید طلا و سکه

ارائه کارت ملی برای خرید طلا و سکه اجباری شد. رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران اعلام‌کرد: برای خرید طلا و جواهر در مبالغ بیش از ۱۵ میلیون ریال ارائه کارت ملی اجباری است.

ویژه سرپوش