صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
،
۱۱:۳۰:۰۱

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ % ۰۰۱۱:۳۰:۰۱
امامی۰۰ % ۰۰۱۱:۳۰:۰۱
نیم۰۰ % ۰۰۱۱:۳۰:۰۱
ربع۰۰ % ۰۰۱۱:۳۰:۰۱
گرمی۰۰ % ۰۰۱۱:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

سکه

بازار ارز و سکه

سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۴ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۱ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۹۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت سکه تمام بهار آزادی

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه) با کاهش حدود ۷۰ هزار تومانی به نرخ چهار میلیون و ۲۷۵ هزار تومان معامله شد. با وجود اینکه قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی، بالا رفت اما قیمت طلا و انواع سکه در بازارهای داخلی کاهش یافت.

قیمت دلار

امروز قیمت دلار نسبت به روز گذشته اندکی کاهش یافت. به گزارش ایسنا، بانک‌ها امروز (۱۳ تیر) قیمت دلار را نسبت به روز گذشته اندکی کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها که روز گذشته ۱۲ هزار و ۴۳۱ تومان بود، امروز به ۱۲ هزار و ۴۰۸ تومان رسیده است.

قیمت دلار

 در اولین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی از مرز ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرد و دلار به زیر سطح روانی ۱۳ هزار تومانی رفت. روز شنبه، دلار ۲۰۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۲ هزار و ۹۳۰ تومان رسید.

دستورالعمل مالیاتی خریداران سکه

دستورالعمل سازمان امور مالیاتی موضوع مالیات عملکرد دریافت کنندگان سکه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سوی رئیس کل سازما مالیاتی ابلاغ شد.

خرس پدینگتون,اخبار جالب,خبرهای جالب,خواندنی ها و دیدنی ها

یک سکه ۵۰ پنسی که تصویر شخصیت داستانی «خرس پدینگتون»‌ بر روی آن نقش بسته است، به قیمت هزار پوند فروخته شد. به گزارش ایسنا و به نقل از اکسپرس،‌ یکی از وب‌سایت‌ها که به مکانی برای فروش چیزهای عجیب و غریب بدل شده است، اخیرا سکه‌ای ۵۰ پنسی را  عرضه کرده که تصویر خرس «پدینگتون»‌ بر روی آن نقش بسته است.

بازار طلا

در هفته گذشته، ‌بهای فلزات گرانبها به بالاترین میزان خود در شش ماه گذشته صعود کرد. به گزارش فوربز، برخی تحلیلگران بر این باورند رکوردزنی جدید قیمت طلا، تازه آغاز روند صعودی این فلز گرانبهاست زیرا سرمایه‌گذاران در حال تغییر انتظارات خود از نرخ‌های بهره آمریکا هستند.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید