صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۹ دی ۱۳۹۷
،
۱۰:۳۰:۰۱

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ % ۰۰۱۰:۳۰:۰۱
امامی۰۰ % ۰۰۱۰:۳۰:۰۱
نیم۰۰ % ۰۰۱۰:۳۰:۰۱
ربع۰۰ % ۰۰۱۰:۳۰:۰۱
گرمی۰۰ % ۰۰۱۰:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

سکه

قیمت سکه 97/10/29,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۹) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.

بازار سکه و دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد، در آخرین روز هفته گذشته، دلار سومین رشد پیاپی را تجربه کرد؛ روز پنج‌شنبه شاخص ارزی با ۲۰ تومان افزایش به بهای ۱۱ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. با ثبت این رشد، میزان بازدهی دلار در هفته‌ای که گذشت به ۹/ ۲ درصد رسید.

قیمت سکه 27 دی 1397,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۷) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۶۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.

سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد، روز گذشته با وجود تلاش‌های نوسان‌گیران، قیمت دلار تغییرات زیادی را تجربه نکرد. روز چهارشنبه دلار با رشد محدود ۳۰ تومانی به قیمت ۱۱ هزار و ۵۱۰ تومان رسید. این درحالی بود که نوسان‌گیران تلاش کردند با ایجاد سه پندار اشتباه در میان معامله‌گران، هیجان کاذب در بازار ایجاد کنند.

قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۶) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۱۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/25,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۵) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۵۵۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان معامله می‌شود.

بازار ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد، روز گذشته، دلار دومین افت متوالی را تجربه کرد و به ابتدای مرز ۱۱ هزار تومانی نزدیک‌تر شد. در سومین روز هفته، شاخص بازار ارز ۱۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید