صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۰۱ مهر ۱۳۹۸
،
۰۲:۰۰:۰۱

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ %۰۰۰۲:۰۰:۰۱
امامی۰۰ %۰۰۰۲:۰۰:۰۱
نیم۰۰ %۰۰۰۲:۰۰:۰۱
ربع۰۰ %۰۰۰۲:۰۰:۰۱
گرمی۰۰ %۰۰۰۲:۰۰:۰۱
همه چیز درباره

سکه

گلکسی فولد,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

سامسونگ بعد از رونمایی از تلفن همراه گلکسی فولد، اینک با انتشار ویدئویی نکته هایی در مورد نگهداری و مراقبت از این دستگاه براي کاربران عرضه نموده است. این تلفن همراه نباید کنار سکه و سوئیچ نگهداری شود.

قیمت سکه و طلا و ارز

جدیدترین نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار_ قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز پنج‌شنبه بیست و یکم شهریور نسبت به روز گذشته کاهش داشت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت دلار

قیمت دلار در بازار آزاد امروز به ۱۱۴۰۰ تومان و قیمت سکه بهار آزادی به ۴ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید. به گزارش تسنیم، امروز پنج شنبه ۱۴ شهریور ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح امامی به چهار میلیون و ۱۳۰هزار تومان رسید و قیمت سکه بهار آزادی هم چهار میلیون و ۹۰هزار تومان شد.

قیمت طلا و سکه و ارز

سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۲۵ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

سکه

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: با تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین قیمت اونس جهانی طلا با افزایش ۳۰ دلاری همراه بوده است و این افزایش بر قیمت‌های داخلی سکه و طلا نیز تاثیر گذار بوده است.

بازار ارز و سکه

بازار پرالتهاب ارز و سکه در ماه‌های پایانی سال ۹۶ و روزهای آغازین سال ۹۷ موجب بروز تصمیماتی ناگهانی شد که به جای آرام‌کردن بازار، بر دارایی‌های کشور چوب حراج زد.

پول ملی ایران,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بانک و بیمه

همتی با دفاع از برنامه حذف چهار صفر از پول ملی ایران، همتی هزینه ضرب سکه ۵۰۰ تومانی را اعلام کرد. عبدالناصر همتی با حضور در برنامه دست‌خط که از شبکه پنجم تلویزیون پخش شد از ضرورت حذف چهار صفر از پول ملی سخن گفت. رییس کل بانک مرکزی گفت: مسکوکات در کشور ما از بین رفته است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید