صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۳۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۳۰:۳۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)
سکه امامی۲۸۷,۹۸۰,۰۰۰
سکه بهار آزادی۲۵۴,۹۷۰,۰۰۰
نیم سکه۱۵۱,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۵۷,۵۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

سکه

قیمت سکه طلا دلار,قیمت دلار در 10 اسفند 1402

قیمت دلار امروز با کاهش ۲۰۰ تومانی بازگشایی شد و افت پلکانی را تجربه کرد. به اعتقاد بازیگران بازار ارز این اسکناس در کف قیمت در حال معامله است. روند رفت و برگشتی معامله‌گران را برای ورود به بازار دست به عصا کرده است.

قیمت دلار و سکه طلا,قیمت دلار تا سکه در 9 اسفند 1402

قیمت دلار امروز نیز همانند سایر روزهای هفته اخیر با افزایش قیمت بازگشایی شد. در حالی که سیاست‌گذار تلاش داشت تا قبل از انتخابات مجلس در روز جمعه، بازار ارز را مدیریت کند و روند قیمت‌‌ها را باثبات نگه دارد، اما رشد تقاضا فنر قیمت را رها کرد.

دلار,قیمت دلار

روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: بازار ارز به رشد قیمت‌های خود ادامه می‌دهد. برخی فعالان آزاد در تلاشند با تشدید جو افزایشی نرخ ارز را بالاتر از سقف روزانه معامله کنند. دلار در پله آخر کانال ۵۷ به فروش رسید و نرخ فردایی نیز با اختلافی ۴۵۰ تومانی در کانال بالاتر ثبت شد.

قیمت دلار و سکه طلا,قیمت دلار تا سکه در 8 اسفند 1402

قیمت طلا و سکه امروز نیز با سوخت دلار در روند صعودی بازگشایی شد. در چهارمین روز هفته تمام قطعات سکه گران شدند. قیمت هر گرم طلا در حال حاضر با کانال سه میلیونی کمتر از ۱۰۰ هزار تومان فاصله دارد و سکه امامی در آستانه ورود به کانال ۳۴ میلیونی است.

قیمت دلار و سکه طلا,قیمت دلار تا سکه در 7 اسفند 1402

قیمت طلا و سکه امروز با روند افزایشی بازگشایی شد. در شروع معاملات روز جاری، روند قیمت طلای جهانی و دلار هم‌تراز نبود. دلار افزایشی شد و انس طلا کاهش محدودی داشت. کارشناسان اقتصادی، برای روزهای باقیمانده از هفته جاری، رشد پلکانی دلار را پیش‌بینی کرده‌اند.

قیمت دلار, قیمت طلا و سکه امروز

قیمت دلار امروز با افزایش ۱۰۰ تومانی بازگشایی شد. رشد پلکانی این اسکناس از نیمه هفته گذشته شروع شده است. کارشناسان اقتصادی معتقدند تا پیش از سال نو، این اسکناس سقف قبلی قیمت را می‌شکند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز با افزایش محدودی نسبت به آخرین روز هفته گذشته بازگشایی شد.

قیمت سکه طلا دلار,قیمت دلار در 3 اسفند 1402

قیمت طلا و سکه در آخرین روز معاملاتی هفته با روند افزایشی بازگشایی شد. برگشت قیمت دلار به پله هفت کریدور ۵۰ هزار تومانی و روند صعودی طلای جهانی بازار طلای داخلی را در تمام قطعات و وزن‌ها افزایشی کرد. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز پنجشنبه سوم اسفند به صورت افزایشی بازگشایی شد.

ویژه سرپوش