صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۰۳ فروردین ۱۳۹۸
،
۰۹:۰۰:۰۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال) تغییر کمترین بیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ % ۰۰۰۹:۰۰:۰۲
امامی۰۰ % ۰۰۰۹:۰۰:۰۲
نیم۰۰ % ۰۰۰۹:۰۰:۰۲
ربع۰۰ % ۰۰۰۹:۰۰:۰۲
گرمی۰۰ % ۰۰۰۹:۰۰:۰۲
همه چیز درباره

سکه

قیمت سکه  و دلار 97/12/28,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۲/۲۸) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۵۱ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سکه و طلا 97/12/27,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۲/۲۷) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.

بازار سکه و ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

روز گذشته، بازارساز ارزی قیمت فروش ابتدای روز را زیر مرز روانی ۱۳ هزار تومانی تعیین کرد و صرافی‌های منتخب بازارساز با ثبت عدد ۱۲ هزار و ۹۹۰ تومانی بر تابلوی خود در همان ابتدای روز یک بار دیگر علامت مشخصی از تمایل خود برای بردن قیمت‌ها به کانال پایین‌تر را به بازار انعکاس دادند و سعی کردند از این طر

قیمت سکه و طلا 97/12/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۲/۲۶) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۰۳ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان معامله می‌شود.

دلار,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

بازار دلار در اولین روز هفته محل تقابل دو نیروی «انتظارات» و «مداخله سیاست‌گذار» بود. نیروی «انتظارات» میل به افزایش قیمت و نیروی متغیر «مداخله سیاست‌گذار» میل به کاهش دلار داشت. تقابل این دو نیرو باعث شد تا دلار در روز آغازین هفته از روند کاهشی-افزایشی تبعیت کند.

لیگ دسته دوم,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال

تنها سه هفته تا پایان رقابت‌های لیگ دسته دوم باقی مانده است. ۲۶ تیم در قالب دو گروه ۱۳ تیمی به مصاف هم رفته‌اند و حالا در پایان این رقابت‌ها، جنگ بسیار حساسی برای صعود به لیگ یک به وجود آمده است.

وضعیت بازار طلا در روزهای پایانی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه خرید سکه در بازار افزایش یافته است، گفت: قیمت سکه نسبت به آخرین روز کاری هفته قبل۳۰ هزار تومان افزایش یافته است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید