صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
،
۰۴:۰۰:۰۴

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)
بهار آزادی۰
امامی۰
نیم۰
ربع۰
گرمی۰
همه چیز درباره

سکه

پرداخت مالیات مقطوع دریافت کنندگان سکه,مالیات برای سکه

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امورمالیاتی کشور، از تمدید مهلت پرداخت مالیات مقطوع دریافت کنندگان سکه در سال ۱۳۹۹ تا ۱۵ تیرماه سال جاری خبر داد.

سکه,طلا

بررسی جزئیات اخذ مالیات از خریداران سکه در سال گذشته از بانک مرکزی بیانگر این است که محاسبه این مالیات برای مشمولان آن سختگیرانه تر و سنگین تر شده است؛ به اینصورت که هم از تعداد خرید سکه هایی که از مالیات معاف میشوند ، کم شده و هم بر مبالغ این مالیات افزوده شده است.

سکه,مالیات خریداران سکه

چگونگی مالیات از خریداران سکه در سال گذشته از سوی سازمان امور مالیاتی اعلام شد.

سکه‌های عتیقه,سکه

یک تاریخ‌دان آمریکایی با کنار هم قرار دادن ماجرای کشف چند سکه عتیقه به حل یکی از قدیمی‌ترین پرونده‌های جنایی تاریخ که مجرمش هیچگاه دستگیر نشد، کمک کرد.

بازار طلا و سکه,پیش بینی بازار طلا و سکه

روزنامه همشهری در گزارشی نوشت: سال ۱۳۹۹  یکی از پرنوسان ترین دوره های زمانی برای بازار طلا و سکه بود. سکه، فروردین ماه سال جاری را از کف کانال ۶میلیون تومان شروع کرد و ظرف ۶ ماه به بالاترین قیمت خود تا به امروز رسید.

حسن نوروزی,سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: در مجلس گذشته قانونی در رابطه با مهریه مصوب شد که بالای ۱۱۰ سکه مهریه زندان نخواهد داشت از این رو و با توجه به افزایش قیمت سکه کمیسیون قضایی مجلس یازدهم طرحی مدنظر دارد که مهریه بیش از ۵ سکه زندان نداشته باشد.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از رشد قیمت‌ها در بازار طلا متاثر از افزایش نرخ ارز خبر داد و گفت: امروز معاملات مربوط به فروش با احتیاط انجام می‌شود اما تقاضا برای خرید وجود دارد.

ویژه سرپوش