صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
،
۱۸:۵۲:۲۰

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)
سکه امامی۲۴۸,۴۹۰,۰۰۰
سکه بهار آزادی۲۳۳,۹۸۰,۰۰۰
نیم سکه۱۴۶,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه۹۵,۰۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۴۹,۰۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

سکه

طلا,قیمت طلا وسکه

قیمت طلا و سکه امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ روندی نزولی را در پیش دارد. بازار طلا و سکه در مدت اخیر نه تنها تحت تاثیر روند با ثبات دلار در کانال فعلی جهش چشمگیری را تجربه نکرده، بلکه در نتیجه ریزش قیمت طلای جهانی با افت جدی در پایان هفته گذشته روبرو بوده است.

قیمت امروز سکه و طلا,سکه بورسی

قیمت طلا و سکه امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ مسیر متفاوتی را طی می‌کنند. طلا نوساناتی افزایشی و سکه نوساناتی کاهشی را تجربه می‌کنند.

قیمت طلا و سکه امروز 11 بهمن,قیمت طلا

قیمت طلا و سکه امروز با کاهش چند پله‌ای قیمت دلار در مسیری کاهشی قرار گرفته‌اند. انواع سکه نیز به تبعیت از همین امر یا نسبت به روز گذشته تغییری نداشته‌اند و یا چند پله نزول را تجربه کرده‌اند.

قیمت سکه و طلا,ریزش سکه

امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ قیمت طلا و سکه مسیری معکوس را می‌پیمایند. در حال حاضر طلا مسیری کاهشی و سکه امامی مسیری افزایشی را طی می‌کند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه در ساعات ابتدایی شروع بازار مسیر متفاوتی را در پیش گرفته‌اند.

قیسمت سکه طلا,قیمت طلا امروز

قیمت طلا و سکه با ثبات موقت دلار در کانال فعلی مسیری کم‌نوسان را پشت سر می‌گذارد و امروز افزایشی محدود را تجربه کرده‌ است. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز روندی افزایشی را آغاز کردند اما این روند نوسان زیادی داشته است.

قیمت دلار و قیمت سکه,دلار 45 هزارتومانی

در صرافی‌ها در لحظه انتشار این گزارش، قیمت دلار ۴۳ هزار و ۷۰۶ تومان و قیمت یورو ۴۶ هزار و ۹۵۷ تومان اعلام شده است. تسنیم: امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱ در صرافی‌ها در لحظه انتشار این گزارش، قیمت دلار ۴۳ هزار و ۷۰۶ تومان و قیمت یورو ۴۶ هزار و ۹۵۷ تومان اعلام شده است.

قیمت سکه و طلا,ریزش سکه و طلا

روند پرنوسان بازار دلار تهران در روز جاری، باعث شد قیمت طلا و سکه مانند دیروز کاهش محسوسی نداشته باشد؛ به این ترتیب قیمت طلا بر مدار کاهش سکه قرار نگرفت و در محدوده بالای دو میلیون تومان پایداری کرد.

ویژه سرپوش
X