صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۱
آخرین به روز رسانی در تاریخ
پنجشنبه ، ۰۷ مهر ۱۴۰۱
،
۰۸:۳۳:۴۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)
سکه امامی۱۴۶,۴۶۰,۰۰۰
سکه بهار آزادی۱۳۴,۹۵۰,۰۰۰
نیم سکه۸۰,۵۰۰,۰۰۰
ربع سکه۵۰,۳۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۲۹,۶۲۰,۰۰۰
همه چیز درباره

سکه

قیمت دلار و قیمت سکه,حباب سکه

روز گذشته مجددا نرخ شاخص ارزی به پله هفتم کانال ۳۱ بازگشت. به گزارش دنیای اقتصاد، با شروع معاملات دلاری در روز سه‌شنبه روند نرخ ارز افزایشی بود و قیمت هر برگ اسکناس دلار آمریکا با حدود ۱۴۰ تومان افزایش به رقم ۳۱ هزار و ۶۲۰ تومان رسید.

کاهش نرخ شاخص ارزی, روند قیمت سکه طلا

شاخص ارزی پس از یک دوره ۱۰ روزه افزایشی، روز گذشته دچار کاهش نرخ شد.  از روز‌های ابتدایی دهه دوم شهریور ماه با انتشار اخبار منفی و نگران‌کننده نسبت به آینده نشست‌های هسته‌ای وین، دلار در معاملات غیررسمی بازار تهران دچار افزایش قیمت شد.

نرخ شاخص ارزی در نخستین روز هفته,افزایش قیمت دلار

نرخ شاخص ارزی در نخستین روز هفته به روند افزایشی هفته گذشته ادامه داد.

پیش بینی قیمت سکه و ارز, بازار سکه یک هفته پرنوسانی

بررسی عملکرد یک سال گذشته بازار سکه، از افزایش اندک قیمت‌ها حکایت دارد. به گزارش خبرآنلاین، بازار سکه یک هفته پرنوسانی را پشت سر گذاشت. منحنی قیمت‌ها در طول یک هفته گذشته، از ورود قیمت سکه امامی به کانال ۱۴ میلیون تومان و بازگشت دوباره به کانال ۱۳ میلیون تومان حکایت دارد.

بازار ارز در هفته آتی,رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران

نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران معتقد است بازار ارز در هفته آتی روزهایی با ثبات نسبی را تجربه خواهد کرد. به گزارش خبرآنلاین، بازار ارز در نوسانی بسیار محدود در کانال ۲۸ هزار تومان در صرافی‌های بانکی و نوسانی محدود در کانال ۲۹ تا ۳۰ هزار تومان در بازار آزاد قرار دارد.

پیش بینی قیمت طلا و ارز,کاهش تقاضا طلا و ارز

بررسی روند بازار طلا و سکه در طول یک هفته گذشته، از کاهش قیمت‌ها حکایت دارد، به طوری که طلا در حدود ۱۶ هزار تومان و سکه امامی ۲۹۱ هزار تومان ریزش داشته است.

قیمت دلار,نوسانات ارز و سکه

نرخ شاخص ارزی در دومین روز هفته جاری کاهشی بود. به گزارش دنیای اقتصاد، به عقیده بسیاری از کارشناسان بازار، دلیل عدم تحرک نرخ دلار آزاد به کانال‌های بالاتر یا پایین‌تر در روزهای اخیر، وجود دو نیروی قابل‌توجه و متضاد در فضای انتظارات این بازار است.

ویژه سرپوش