صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۲۸ آبان ۱۳۹۸
،
۰۹:۰۰:۰۲

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ %۰۰۰۹:۰۰:۰۲
امامی۰۰ %۰۰۰۹:۰۰:۰۲
نیم۰۰ %۰۰۰۹:۰۰:۰۲
ربع۰۰ %۰۰۰۹:۰۰:۰۲
گرمی۰۰ %۰۰۰۹:۰۰:۰۲
همه چیز درباره

سکه

قیمت طلا و دلار

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است.

قیمت ارز و سکه در تاریخ 23 آبان 98

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۴۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

قیمت ارز و سکه در تاریخ 16 آبان 98

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز پنج‌ شنبه شانزدهم آبان ماه نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت طلا و دلار

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳میلیون و ۹۸۵ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۲۸۵ تومان رسیده است.

قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی از زیر ۱میلیون تومان در سال ۹۴ به بالای ۴میلیون تومان در سال ۹۷ جهش کرد، نمودار و جدول تغییر قیمت سکه در ۴ سال گذشته را ببینید.

قیمت ارز و سکه در 2 آبان 98

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۳۹۴ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

دستگیری همدست سلطان سکه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از دستگیری یکی از دلالان سکه و ارز با گردش حساب بانکی ۱۲ تریلیون و ۵۵۲ میلیارد ریالی خبر داد و گفت: این متهم از همدستان سطان سکه است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید