صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
،
۰۴:۳۰:۰۱

قیمت سکه

سکه قیمت زنده (ریال)تغییرکمترینبیشترین زمان
بهار آزادی۰۰ %۰۰۰۴:۳۰:۰۱
امامی۰۰ %۰۰۰۴:۳۰:۰۱
نیم۰۰ %۰۰۰۴:۳۰:۰۱
ربع۰۰ %۰۰۰۴:۳۰:۰۱
گرمی۰۰ %۰۰۰۴:۳۰:۰۱
همه چیز درباره

سکه

قیمت طلا امروز

رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با افزایش قیمت دلار پیش‌بینی‌ها از احتمال نوسان قیمت طلا حکایت دارد. در شرایط فعلی تقاضا برای خرید سکه بیشتر از مصنوعات طلا است. به گزارش تجارت‌نیوز، افزایش مجدد قیمت دلار باعث شد که قیمت طلا در بازارهای داخلی گران شود. حال تا پایان این هفته قیمت طلا چه خواهد شد؟

طرح کجلس برای دریافت مالیات,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس

دو طرح مجلس برای دریافت مالیات از سکه، ارز و سهام و کسانی که بیشتر از یک خانه دارند در حال بررسی است. نماینده مردم ساری در مجلس اعلام‌کرد: طرح هر ایرانی یک مسکن با هدف رفع مشکلات بازار مسکن در مجلس کلید خورد.

نرخ سکه طلا

محمد کشتی آرای - نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران علت افزایش قیمت روز گذشته را اینگونه تشریح کرد که افزایش قیمت روز گذشته تحت تاثیر اخبار بحث شورای امنیت در رابطه با مسائل ایران بود.

عبدالناصر همتی در جلسه علنی امروز مجلس,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

رئیس بانک مرکزی با اشاره به اهمیت احیای مسکوکات در کشور که سبب احیای پول ملی در مبادلات ارزی می شود، بیان کرد:خاطرجمع هستیم حذف صفر از پول ملی اصلاً تاثیری در تورم ندارد.

رکوردهای بی‌نظیر در بورس ایران,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بورس و سهام

روزانه ۶۵ میلیارد تومان بر ارزش کل بازار سهام افزوده می‌شود. تازه ترین محاسبات نشان می دهد در روزهای ابتدایی تابستان سال جاری تعداد شرکت هایی که ارزش آن ها از یک میلیارد دلار فراتر رفته، در بازار سهام ایران، شامل بورس تهران و فرابورس، به ۶۲ شرکت رسیده است.

ارز

سکه بهار آزادی که ۱۰ سال پیش ۳۲۵ هزار تومان قیمت داشت، امروز در آستانه دومین فصل سال ۹۹ به ۸ میلیون تومان رسیده است. به بیان دیگر امروز ارزش ریالی یک عدد سکه تمام بهار آزادی، ۲۲ برابر نسبت به ۱۰ سال پیش افزایش یافته است.

قیمت ارز و سکه

در نخستین روز بازار سکه در تابستان سال ۹۹، قیمت سکه رکورد جدیدی ثبت کرد و به ۸ میلیون تومان رسید. بازار ارز و سکه، تابستان را با افزایش قیمت و رکوردهای قیمتی جدیدی شروع کردند؛ روز یک شنبه، دلار ۶۵۰ تومان افزایش را ثبت کرد و به بهای ۱۹ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

ویژه سرپوش