صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۳۰ دی ۱۳۹۸
،
۱۲:۳۰:۰۱

نرخ ارز

ارز مبادله ایقیمت (ریال)تغییر
دلار دولتی۰(۰%) ۰ %
یورو ۰(۰.۰۸%) ۳۷ %
پوند ۰(۰.۱%) ۵۳ %
درهم امارات ۰(۰%) ۰ %
لیر ترکیه ۰(۰.۱%) ۷ %
یوان چین ۰(۰.۱۵%) ۹ %
صد ین ژاپن ۰(۰.۰۳%) ۱۱ %
دلار کانادا ۰(۰.۰۲%) ۷ %
دلار استرالیا ۰(۰.۱۱%) ۳۳ %
فرانک سوئیس ۰(۰.۰۶%) ۲۶ %
افغانی ۰(۰%) ۰ %
کرون سوئد ۰(۰.۰۵%) ۲ %
کرون دانمارک ۰(۰.۰۳%) ۲ %
کرون نروژ ۰(۰.۱۵%) ۷ %
دینار کویت ۰(۰.۱۹%) ۲۶۸ %
همه چیز درباره

ارز

قیمت طلا و ارز در 26 دی 98

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۴۹۵ هزار و ۲۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۶۰ هزار و ۳۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان معامله شد.

قیمت دلار و سکه در 19 دی

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۷۵۱ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی ملی به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.

بازار دلار و ارز

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸ وارد کانال ۱۳ هزار تومانی شد. قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها با ۴۰۰ تومان افزایش نسبت به روز پنجشنبه ۱۳۳۸۰ تومان است. قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز شنبه ۱۴ دی ۹۸ وارد کانال ۱۳ هزار تومانی شد. قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها ۱۳۳۸۰ تومان است.

قیمت دلار و سکه در 12 دی 98

نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون ۶۴۵ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت ارز و طلا در تاریخ 28 آذر 98

نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار- قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون ۴۱۵ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت طلا و دلار

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۹۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار تومان رسیده است.

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۳۲۱ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۳۷ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید