صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
،
۰۵:۳۰:۰۱

نرخ ارز

ارز مبادله ایقیمت (ریال)تغییر
دلار دولتی۰(۰%) ۰ %
یورو ۰(۲.۰۷%) ۱,۰۳۲ %
پوند ۰(۲.۱۲%) ۱,۲۲۸ %
درهم امارات ۰(۰%) ۰ %
لیر ترکیه ۰(۲.۴۵%) ۱۱۸ %
یوان چین ۰(۰.۸۶%) ۵۶ %
صد ین ژاپن ۰(۰.۳%) ۱۱۶ %
دلار کانادا ۰(۲.۲۵%) ۷۵۸ %
دلار استرالیا ۰(۲.۸۶%) ۹۰۰ %
فرانک سوئیس ۰(۲.۵۴%) ۱,۱۵۶ %
افغانی ۰(۰%) ۰ %
کرون سوئد ۰(۳.۱۴%) ۱۵۳ %
کرون دانمارک ۰(۲.۰۶%) ۱۳۸ %
کرون نروژ ۰(۳.۷%) ۱۷۹ %
دینار کویت ۰(۰.۱۳%) ۱۷۷ %
همه چیز درباره

ارز

حذف ارز 4200 تومانی, حذف ارز فسادزای 4200تومانی

با اظهارات ۲نماینده مجلس و حمایت برخی دیگر از نمایندگان و همینطور تشکیل یک کمیته سه‌جانبه، بحث حذف ارز فسادزای ۴۲۰۰تومانی جدی‌تر شد.

افت قیمت دلار در روز یکشنبه,قیمت دلار دوشنبه 14/00/06/22

در دومین روز هفته، دلار دومین افت متوالی را تجربه کرد. روز گذشته اسکناس آمریکایی ۲۲۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. در مقاطعی از روز، اسکناس آمریکایی حتی در محدود ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومانی مورد معامله قرار گرفت.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو,قیمت پراید 131

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: پراید ۱۳۱ در هفته گذشته ۱۴۱ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است.

دونالد ترامپ,انتقاد ترامپ از بیت کوین

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا هشدار داد که رمزارزها، «بلایی بالقوه هستند که باید منتظر وقوعشان بود.» به گزارش ایسنا، ترامپ در گفتگویی با شبکه فاکس بیزنس گفت که او چندان طرفدار رمزارزها نیست و در بیت‌کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.

وعده کاهش قیمت ارز ,قیمت دلار در بازار آزاد

رییس کل بانک مرکزی گفت: در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت نرخ ارز در بازار از ۲۸ هزار تومان به ۲۶ هزارتومان بودیم و انتظارداریم این روند ادامه یابد.

ابراهیم رئیسی، تیم اقتصادی دولت را مکلف کرده درخصوص کنترل بازار ارز و نرخ تورم، اقدامات فوری و سازمان یافته انجام دهد. همزمان با صدور این دستور، بانک مرکزی ایران روز یکشنبه قیمت رسمی عرضه دلار را پس از یک هفته روز صعود مستمر، کاهش داد؛ البته کاهش دستوری که بسیار رقم اندکی بود.

اوریگامی‌های جالب با یک دلاری,اوریگامی‌

اوریگامی هنر بازی و شکل دادن به کاغذ است به طوری که اشکال بسیار جالبی در انتها ساخته می‌شوند. همه ما هم در کودکی اشکال کاغذی درست کرده‌ایم. همه ما برای یکبار هم که شده تجربه‌ی درست کردن موشک‌های کاغذی، کشتی، قورباغه و غیره را با استفاده از تا کردن کاغذ حتی در کودکی داشته‌ایم.

ویژه سرپوش