صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
دوشنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۸
،
۱۰:۳۰:۰۱

نرخ ارز

ارز مبادله ایقیمت (ریال)تغییر
دلار دولتی۰(۰%) ۰ %
یورو ۰(۰.۳۹%) ۱۸۳ %
پوند ۰(۰.۰۳%) ۱۶ %
درهم امارات ۰(۰%) ۰ %
لیر ترکیه ۰(۰.۱۶%) ۱۲ %
یوان چین ۰(۰.۰۳%) ۲ %
صد ین ژاپن ۰(۰.۲۲%) ۸۴ %
دلار کانادا ۰(۰.۰۷%) ۲۳ %
دلار استرالیا ۰(۰.۰۱%) ۴ %
فرانک سوئیس ۰(۰.۱۸%) ۷۵ %
افغانی ۰(۰.۹۶%) ۵ %
کرون سوئد ۰(۰.۰۴%) ۲ %
کرون دانمارک ۰(۰%) ۰ %
کرون نروژ ۰(۰%) ۰ %
دینار کویت ۰(۰.۰۴%) ۶۲ %
همه چیز درباره

ارز

بازار ارز و دلار

 قيمت دلار در صرافي هاي بانک ها ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قيمت یورو ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان تعيين شده است. به گزارش تسنیم، صرافي هاي بانک ها امروز دوشنبه قيمت دلار را براي فروش به مردم ۱۱هزار و ۹۰۰ تومان اعلام نموده اند . این صرافي ها دلار را از مردم با قيمت ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان خريداري ميکنند .

محمد جواد ظریف,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دلار را سلاح جنگ اقتصادی آمریکا علیه مردم عادی کشورها دانست و گفت: بسیاری از کشورها حتی متحدان آن هم در حال کنار گذاشتن دلار از چرخه مبادلات خود هستند.

دلار,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

به گزارش جام جم، در دو ماه اخیر نرخ ارز در بازار آزاد از ۱۳۲۰۰ تومان به ۱۱۸۸۰ تومان كاهش یافته، اما از قیمت كالاهایی كه به بهانه گرانی دلار افزایش داشتند، كاسته نشده است. دلیل این بی‌اثری را باید در افزایش قیمت دلار در سامانه نیما دانست.

صندوق بین‌المللی پول

صندوق بین‌المللی پول اعلام کرد که بر اساس داده‌های اساس اقتصادی کوتاه‌مدت، دلار ۶ تا ۱۲ درصد گران‌تر از واقعیت ارزش گذاری شده است، در حالی که یورو، ین و یوآن، به درستی ارزش‌گذاری شده‌اند.

دلار

پس از آنکه چندین روز متوالی قیمت ارز با کاهش همراه بود، از عصر روز گذشته بار دیگر صعودی شد.

حسین صمصامی

حسین صمصامی، سرپرست اسبق وزارت اقتصاد و عضو هیات علمی دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی گفت: بانک مرکزی خود باعث شده نرخ ارز افزایش یا کاهش پیدا کند. به گزارش اعتماد، از ابتدای اردیبهشت‌ماه بود که شاهد کاهش نرخ ارز بودیم.

بازار ارز

درحالی قیمت دلار در بازار آزاد بیش از ۳۰۰ تومان ارزانتر از نرخ نیما شده است که برخی بازاری ها احتمال می دهند بانک مرکزی بنا دارد نرخ آزاد و رسمی دلار یکسان شود.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید