صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
یکشنبه ، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
،
۰۲:۳۰:۰۱

نرخ ارز

ارز مبادله ایقیمت (ریال)تغییر
دلار دولتی۰(۰%) ۰ %
یورو ۰(۰%) ۰ %
پوند ۰(۰%) ۰ %
درهم امارات ۰(۰%) ۰ %
لیر ترکیه ۰(۰%) ۰ %
یوان چین ۰(۰%) ۰ %
صد ین ژاپن ۰(۰%) ۰ %
دلار کانادا ۰(۰%) ۰ %
دلار استرالیا ۰(۰%) ۰ %
فرانک سوئیس ۰(۰%) ۰ %
افغانی ۰(۰%) ۰ %
کرون سوئد ۰(۰%) ۰ %
کرون دانمارک ۰(۰%) ۰ %
کرون نروژ ۰(۰%) ۰ %
دینار کویت ۰(۰%) ۰ %
همه چیز درباره

ارز

فروش ارز پتروشیمی‌ها در صرافی‌ها

با تصمیم بانک مرکزی، فروش ارز پتروشیمی‌ها در صرافی‌ها آزاد شد. بانک مرکزی مجوز فروش ارز صادراتی شرکت هاي بزرگ معدنی و فولادی و پتروشیمی به صرافی های غیربانکی در نیما با نرخ رقابتی را صادر کرد.

کاهش ارزش ریال ایران

ارزش ریال در مقابل پول عراق و افغانستان ۱۸۰ درصد کاهش داشته است. در دوره ریاست عبدالناصر همتی بر بانک مرکزی از تاریخ ۳ مرداد ماه سال ۱۳۹۷، ارزش ریال ایران در مقایسه با ۲۲ ارز خارجی بین ۱۶۰ تا ۲۱۸ درصد افت کرده است.

آمریکا مقصر افزایش قیمت دلار

همتی، رئیس کل بانک مرکزی:در راستای تسهیل و تسریع تامین ارز واردکنندگان در این بازار به پتروشیمی ها، فولادی ها و معدنی ها اعلام کردیم که میتوانند ارز حاصل از صادرات خود را علاوه بر صرافی های بانکی مستقیما به صرافی های مجاز جهت واردات کالای دارای تخصیص ارز بفروشند.

«محمود واعظی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت

رییس دفتر رییس جمهوری وزارت صمت در حال حاضر هیچ بحثی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی نداریم، وقتی با همه محدودیت ها هر چند نرخ ارز در بازار آزاد و نیمایی افزایش یافته است اما ارز ۴۲۰۰ تومانی را حفظ کرده ایم تا کالاهای ارزان به دست مردم برسد.

افزایش کرونا و افزایش قیمت دارو,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت

معاون فرهنگی دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: روند نزولی آمار شیوع کرونا از هفته سوم شهریور در بسیاری نقاط متوقف شده و برخی استان‌ها در حال طی کردن مسیر صعودی هستند که خیلی نگران کننده است.

انتقاد از امارسازی همتی

 رشد اقتصادي فصل بهار سال جاري در اواخر فصل تابستان مجددا توسط «صفحه اينستاگرامي» رييس كل بانك مركزي و بدون انتشار گزارشي مبسوط و مفصل توسط نهادهاي ذي‌ربط منتشر شد. در اين آمار نرخ رشد اقتصادي بدون نفت منفي ۰.۶ درصد و با نفت منفي ۲.۸ گزارش شده است.

قیمت دلار در بازار

نرخ دلار در صرافی ها و بازار متشکل ارزی با کاهش ۶۰۰ تومانی نسبت به روز قبل ۲۶ هزار و ۱۵۰ تومان تعيين شده درحالی که نرخ دلار در بازار آزاد حدود ۲۶ هزار تومان است.

ویژه سرپوش