صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
،
۰۲:۳۰:۰۱

نرخ ارز

ارز مبادله ایقیمت (ریال)تغییر
دلار دولتی۰(۰%) ۰ %
یورو ۰(۰.۰۱%) ۵ %
پوند ۰(۰.۲%) ۱۰۳ %
درهم امارات ۰(۰%) ۰ %
لیر ترکیه ۰(۰.۴۲%) ۲۶ %
یوان چین ۰(۰.۱۷%) ۱۰ %
صد ین ژاپن ۰(۰.۰۶%) ۲۳ %
دلار کانادا ۰(۰.۶۴%) ۱۸۹ %
دلار استرالیا ۰(۱.۶۹%) ۴۲۶ %
فرانک سوئیس ۰(۰.۰۷%) ۲۸ %
افغانی ۰(۰%) ۰ %
کرون سوئد ۰(۰.۹۲%) ۳۸ %
کرون دانمارک ۰(۰.۰۳%) ۲ %
کرون نروژ ۰(۲.۰۲%) ۸۰ %
دینار کویت ۰(۰.۳۵%) ۴۷۰ %
همه چیز درباره

ارز

وضعیت دلار در زمان شیوع ویروس کرونا

بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد دلارهای مشکوک به آلودگی به ویروس کرونا را قرنطینه خواهد کرد.

اوضاع اقتصادی ایران

آگاهی داشتن از آنچه دیگران درباره اقتصادایران می نویسند و تحلیل های انها از روندها و تحولات اقتصاد ایران مفید است و ساعت ۲۴ بدون تایید گزارش دویچه وله بخش هایی از این گزارش را منتشر می کند. درگزارش دویچه وله آمده است اثر ویروس کرونا متفاوت است. پنجاه نفر را مبتلا می‌کند، یک نفر را می‌کشد.

قیمت سکه و دلار در تاریخ 4 اسفند 98

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۶۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۸۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۶۷۱ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۷۷۶ هزار تومان معامله شد.

مصطفی کواکبیان,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت:حال از اعضای مخالف ( به ویژه آقایانی که این روزها در غیبت اکثریت مردم خود را پیروز انتخابات دانسته و مدعی ریاست خانه ملت هستند!!) باید پرسید آیا حاضرند پاسخگوی وضعیت کنونی افزایش نرخ دلار و سکه باشند؟!

نرخ دلار آزاد

بازار ارز دوباره به تکاپو افتاده و امروز قیمت‌ها شوک قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. باید نگران افزایش‌هایی بود که در دو سال اخیر نمونه آن را چند بار دیده‌ایم یا این افزایش قیمت ناشی از جو روانی خبر FATF است و به‌زودی فروکش می‌کند؟

نرخ ارز آزاد در بازار

طبق معامله های انجام شده در صرافی های مجاز امروز،( ۳ اسفند ماه ۹۸) هر دلار آمریکا به مبلغ ۱۴ هزار و ۴۸۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت خرید و فروش دلار

معاملات ارز در اولین روز هفته نمایش گر این است که نرخ یورو و دلار نسبت به چهارشنبه هفته قبل افزایش داشته و فاصله قیمتی داد و ستد دلار به ۴۰۰ تومان رسیده است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید