جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳
۱۴:۲۴ - ۳۰ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۷۰۰۵۶۴
انعکاس

تصاویر دیده نشده از حیات‌وحش؛ ز تارعنکبوت ۱۰۰۰ متری در یونان تا مار آبی در حال صید

از تارعنکبوت ۱۰۰۰ متری در یونان تا مار آبی در حال صید سمندر آبی، بخشی از تصاویر بکر و دیده نشده هفته سوم اکتبر ۲۰۱۸ از نگاه گاردین است که باهم می‌بینیم.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحش« David Herasimtschuk» برنده مسابقه عکاسی حیات‌وحش ۲۰۱۸ . مار آب‌های شمالی در رود تلیکو در تنسی در حال به دام انداختن سمندر آبی است.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحش برگ تنها روی درختی در کوهستان «کاهلر آستن» در غرب آلمان

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحششاه بلوط‌ها روی زمین در ریچموند پارک در لندن / منع استفاده از محصولات طبیعی موجود در پارک‌های سلطنتی، طرفداران این نوع میوه‌ها را خشمگین کرده است.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحش«چرخ ریسک سر آبی» یا Cyanistes caeruleus در ۲۰ کیلومتری شمال بوداپست مجارستان در منطقه پوماز، در حال حمام گرفتن

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشایندری مرموز ماداگاسکار حاصل تکامل ۱۹ میلیون ساله پستانداران درختی در حال انقراض است.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشکبوتر کوهستانی نیوزیلند ‎/ Kereru در حال خوردن میوه Guava

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشپنگوئن و بچه‌ها در Spigot Peak با چشم‌انداز ساحل Orne در قطب جنوب / تنگه Gerlache منطقه بکر برای تحقیقات و مستندسازی حیات‌وحش در قطب جنوب محسوب می‌شود.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشتحقیقات گسترده آمریکایی‌ها درباره خفاش‌ها برای درک خواب زمستانی آن‌ها شروع‌شده است. گفتنی است طاعون بزرگی منطقه آمریکا و کانادا را در برگرفته و بسیاری از خفاش‌ها را به نابودی کشانده است.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشگراز دریایی روی یک‌تکه یخ در حال استراحت در دریای چاکی در آلاسکا / بعد از اعلام شکایت از سوی نهادهای مدنی دولت فدرال آلاسکا تصمیم خواهد گرفت که آیا گراز دریایی حیوانی در حال انقراض است یا نه. اگر این موضوع تائید شود، دولت باید تسهیلات ویژه برای حمایت از آن‌ها را به اجرا بگذارد.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشغازهای سفیدچهره در اسکاتلند در حال ورود به مناطق جنوبی هستند. هر پاییز آن‌ها از قطب شمال به‌سوی مناطق گرم‌تر مهاجرت می‌کنند.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشاین درخت در آبرفورد لیدز به‌عنوان درخت سال در انگلیس انتخاب‌شده است. این درخت از ۱۰۰ سال پیش به چنین شکلی درآمده است.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشعکسی از مارسل ون اوستن برنده بهترین عکاس حیات‌وحش ۲۰۱۸ / میمون طلایی کوهستان کینلینگ چین

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشتار ۱۰۰۰ متری نزدیک دریاچه ویستونیدای یونان. گرمای بی‌سابقه جمعیت عنکبوت‌ها را افزایش داده است.

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحشمترسک مدرن در آسام هند

 

تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحش رایدر دِوُویی ۱۹ ساله و ماهی ۲۰۰ پوندی در آبهای سن دیه گوی کالیفرنیا
تصاویر منتشر نشده از حیوانات,تصاویر خاص از حیات وحش,عکس های جذات حیات وحش «سبز قبای هندی» در حال پرواز بر فراز منطقه فاتح‌پور جهان آباد در ایالت اوترپرادش

 

 

khabaro​nline.‎​ir
  • 17
  • 3
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر