صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
قیمت سکه قیمت سکه

فلزات، طلا و ارز

> اخبار فلزات، طلا و ارز عامل افزایش ۴۰هزار تومانی قیمت سکه

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: در حالی که قیمت انس جهانی طلا تغییری نداشت، اما به دلیل افزایش قیمت دلار در بازار ایران، طلا و سکه هم گران شد.

بیشتر

۲۲ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت طلا و دلار قیمت طلا و دلار فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۸/۲۲

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۲۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۸ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۴۳۸ تومان رسیده است.

بیشتر

۲۲ آبان ۱۳۹۸

نظرات
بازار ارز و دلار بازار ارز و دلار فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز عبور آرام دلار از مرز مقاومتی/سکه همسو با شاخص ارزی حرکت نکرد

سکه همسو با شاخص ارزی حرکت نکرد.  در چهارمین روز هفته، دلار توانست از مرز مقاومتی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومانی عبور کند و سکه تمام بهار آزادی به‌‌رغم کاهش قیمت کانال ۴ میلیونی را حفظ کرد.

بیشتر

۲۲ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۸/۲۱

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳میلیون و ۹۸۷هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان رسیده است.

بیشتر

۲۱ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت طلا قیمت طلا فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز فشار اوراق قرضه بر ارزش طلا

طلا هفته گذشته روندی کاهشی داشت و کار خود را در قیمت ۱۴۵۹ دلار به پایان رساند.

بیشتر

۲۰ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت دلار قیمت دلار فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز کف و سقف ۱۹ روزه دلار

نزول دلار به دومین روز کاری هفته سرایت نکرد و این ارز به جاده افزایشی بازگشت. روز گذشته، شاخص بازار ارز ۹۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای ۱۱ هزار و ۴۴۰تومان رسید.

بیشتر

۲۰ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت طلا و دلار قیمت طلا و دلار فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۸/۱۹

قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۴ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است.

بیشتر

۱۹ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت دلار قیمت دلار فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز دلار معامله‌گران را غافلگیر کرد

روند قیمت دلار در اولین روز هفته، معامله‌گران افزایشی بازار ارز را غافلگیر کرد.

بیشتر

۱۹ آبان ۱۳۹۸

نظرات
قیمت پالادیوم رقیب طلا در بازار جهانی

بازدهی پالادیوم از طلای جهانی سبقت گرفته است. قیمت این فلز سفید رنگ طی یک سال اخیر نزدیک به ۶۰ درصد افزایش یافته و از حوالی مرز هزار و ۱۰۰ دلاری به بالای کانال هزار و ۷۰۰ دلاری جهش کرده است. در همین بازه زمانی، طلای جهانی نیز راه افزایشی را در پیش گرفته، ولی بازدهی آن فراتر از ۳۰ درصد نبوده است.

[ادامه]
کارت اعتباری طلا,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد جهان اولین کارت اعتباری ساخته شده از طلا رونمایی شد

رویال مینت انگلستان اولین کارت پرداخت ساخته شده از طلای واقعی را صادر کرد، البته این کارت‌ها ارزان نیستند و قیمت هر یک از آنها ۱۸۷۵۰ پوند (معادل ۲۳۲۰۰ دلار) است.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید