صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آیت محمدولی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز آیت محمدولی,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

فلزات، طلا و ارز

> اخبار فلزات، طلا و ارز اتحادیه طلاوجواهرتهران:مسئولیت معاملات سکه ثامن بامانیست

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید که این اتحادیه هیچگونه مجوزی را در زمینه معاملات سکه ثامن ارائه نداده است.

بیشتر

۲۹ دي ۱۳۹۷

نظرات
قیمت سکه 97/10/29,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت سکه 97/10/29,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت سکه و طلا در بازار (شنبه ۹۷/۱۰/۲۹)/ نرخ فروش هر دلار ۱۱۴۵۰ تومان شد

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۹) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.

بیشتر

۲۹ دي ۱۳۹۷

نظرات
رسول کوهپایه زاده,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز رسول کوهپایه زاده,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز رد پای اتحادیه طلا در تخلف سکه ثامن/ مبادلات مالی چگونه انجام شد؟

رسول کوهپایه زاده، وکیل مدافع مالباختگان پرونده سکه ثامن نسبت به اظهارات رییس اتحادیه طلا و جواهر مبنی بر اینکه در این موضوع دخالتی نداشته است، واکنش نشان داد.

بیشتر

۲۷ دي ۱۳۹۷

نظرات
قیمت سکه 27 دی 1397,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت سکه 27 دی 1397,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت سکه و طلا در بازار (پنج شنبه ۹۷/۱۰/۲۷)

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۷) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۶۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.

بیشتر

۲۷ دي ۱۳۹۷

نظرات
قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها ب,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها ب,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت ارز در صرافی ملی امروز (۹۷/۱۰/۲۷) / دلار به مرز ۱۱۶۰۰ تومان رسید

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها با ۱۴۰ تومان افزایش نسبت به نرخ دیروز، ۱۱ هزار و ۵۹۰ تومان تعیین شده است.

بیشتر

۲۷ دي ۱۳۹۷

نظرات
سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز سکه,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز سکه در کانال ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی ارتفاع گرفت

به گزارش دنیای اقتصاد، روز گذشته با وجود تلاش‌های نوسان‌گیران، قیمت دلار تغییرات زیادی را تجربه نکرد. روز چهارشنبه دلار با رشد محدود ۳۰ تومانی به قیمت ۱۱ هزار و ۵۱۰ تومان رسید.

بیشتر

۲۷ دي ۱۳۹۷

نظرات
قیمت دلار 97/10/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت دلار 97/10/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز  قیمت ارز در صرافی ملی امروز (۹۷/۱۰/۲۶)/ دلار ۱۱۴۵۰ تومان شد

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها با ۲۶۰ تومان افزایش نسبت به نرخ دیروز، ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان تعیین شده است.

بیشتر

۲۶ دي ۱۳۹۷

نظرات
قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز قیمت سکه و قیمت طلا 97/10/26,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز فلزات، طلا و ارز > اخبار فلزات، طلا و ارز قیمت سکه و طلا در بازار (چهارشنبه ۹۷/۱۰/۲۶)

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۷/۱۰/۲۶) امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۱۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان معامله می‌شود.

بیشتر

۲۶ دي ۱۳۹۷

نظرات
علی صحرایی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بورس و سهام مدیر عامل بورس تهران: سومین عرضه اولیه بورس در هفته جاری انجام می‌شود

مدیر عامل بورس از تلاش برای عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان سومین عرضه اولیه امسال بورس تهران در هفته جاری خبر داد و گفت: این ناشر هنوز مدارک درخواستی قبل از عرضه اولیه را ارائه نکرده است.

[ادامه]
پیتزای روکش طلا,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اصناف و قیمت واکنش مسؤولان به پیتزای روکش طلا در اصفهان (+عکس)

رئیس اتاق اصناف اصفهان در خصوص آگهی طبخ پیتزای روکش طلا گفت: تاکنون چنین خبری از وجود این واحد پیتزافروشی در اصفهان به بنده نرسیده است؛ اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، به شدت با عاملان آن برخورد خواهد شد.

[ادامه]
ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید