چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۳۴ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۳۰۳۳۱
حوادث

فیلم/ گرداندن اراذل و اوباش منطقه مرتضی گرد

هفت تن از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری در محله مرتضی‌گرد به سمت ماموران پلیس حمله‌ور شده و یکی از آنان را نیز با قمه مجروح کرده بودند؛ صبح امروز در منطقه مرتضی گرد، گردانده شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به دستگیری هفت تن از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری در محله مرتضی‌گرد به سمت ماموران پلیس حمله‌ور شده بودند، گفت: دوره بزن و دررو به خصوص برای افراد شرور تمام شده است و حتی خارج از ایران هم بروند آن‌ها را رها نخواهیم کرد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه گرداندن هفت تن از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری طی هفته جاری در محله مرتضی‌گرد به سمت ماموران پلیس حمله‌ور شده و یکی از آنان را نیز با قمه مجروح کرده بودند، اظهار کرد: شب یکشنبه، ۱۶ خرداد ماه تماسی با مرکز فوریت های پلیس برقرار شد و شهروندان اعلام کردند که درگیری خانوادگی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: همکاران بنده در مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری شهید مصطفی خمینی در محل حضور پیدا می کنند و در بررسی های صورت گرفته متوجه می شوند که مورد اعلام شده بیش از یک نزاع فردی است.

سردار رحیمی اظهار کرد: با وجود اینکه همکار پلیس بنده تنها بوده، وارد جمع شده و افرادی که در نزاع حضور داشتند را جدا می کند اما چند نفر اراذل و اوباش با رفتار خارج از عرف به همکار بنده حمله می کنند که همکار من با رشادت پاسخ آن ها را می دهد و هر دو نفر این ها را مورد ضرب گلوله قرار می دهد.

وی افزود: به هر حال تا تیم های دیگر به محل برسند این اراذل به مامور ما حمله می کند و با چاقو همکاران را مورد ضرب و جرح قرار می دهد. سپس با همان حالت تیر خوردگی از صحنه خارج می شود و توسط دوستان خود که چهار یا پنج نفر از قاچاقچیان منطقه ای یا حتی بعضی از قاچاقچیانی که در شهر های غربی بودند، می گریزد و با قصد خروج از کشور به سمت غرب کشور روانه می شود.

رحیمی اظهار کرد: با پیگیری همکاران بنده این فرد روز گذشته پیش از خروج از مرز دستگیر شد و امروز به همراه چند نفر از همدستان خود به این محل آورده شده تا این ها و مردمی که مورد آزار قرار می دادند بدانند که اقتدار پلیس یک بحث جدی است و اینطور نیست که این ها بخواهند بزنند و در بروند. دوره بزن و دررو به خصوص برای افراد شرور تمام شده است و حتی خارج از ایران هم بروند ما این ها را رها نخواهیم کرد. این افراد را در چنگال عدالت و قانون قرار می دهیم و شدیدترین برخورد ها را خواهیم کرد. پلیس مقتدرانه با این افراد شرور برخورد می کند.

mehrnews.com
  • 17
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر