چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

جدول پخش مسابقات ورزشی از تلویزیون

تاریخساعتچارچوببازیکانال
چهارشنبه ۱۵ تیر۲۲:۳۰لیگ والیبال ملت‌هااسلوانی-صربستانشبکه ورزش
چهارشنبه ۱۵ تیر۱۹:۳۰لیگ والیبال ملت‌هاهلند-چینشبکه ورزش
چهارشنبه ۱۵ تیر۱۴:۴۰لیگ والیبال ملت‌هاژاپن-استرالیاشبکه ورزش
چهارشنبه ۱۵ تیر۱۱:۰۰لیگ والیبال ملت‌هابرزیل-آلمانشبکه ورزش
سه شنبه ۱۴ تیر۲۲:۳۰لیگ والیبال ملت‌هاایران-لهستانشبکه سه
سه شنبه ۱۴ تیر۲۰:۳۰لیگ والیبال ملت‌هابلغارستان-ایتالیاشبکه ورزش
سه شنبه ۱۴ تیر۱۳:۳۰لیگ والیبال ملت‌هاکانادا-آرژانتینشبکه ورزش
سه شنبه ۱۴ تیر۱۰:۳۰لیگ والیبال ملت‌هاآمریکا-آلمانشبکه ورزش
همه چیز درباره

فوتبال

خارجی های لیگ برتر,کوین یامگا

 کوین یامگا، بعید است در فوتبال ایران تا پیش از اینکه این بازیکن فرانسوی به‌عنوان یکی از گزینه‌‌های استقلال مطرح شود کسی نامش را شنیده باشد.

محمد محبی,محبی در استقلال

دو باشگاه استقلال و سانتاکلارا در مورد انتقال محمد محبی به توافق رسیدند. به گزارش تسنیم، بعد از انجام مذاکرات فشرده باشگاه استقلال با باشگاه سانتاکلارا، سرانجام باشگاه ایرانی با طرف پرتغالی‌اش برای جذب محمد‌ محبی به توافق رسید.

تبانی در فوتبال,عجیب‌ترین تبانی فوتبال در آفریقا

فدراسیون فوتبال سیرالئون می‌گوید درباره نتایج فوق‌العاده عجیبی که در فوتبال این کشور ثبت شده، نتایجی مثل ۹۵-۰ و ۹۱-۱ تحقیقات انجام خواهد داد. به گزارش ورزش سه، فوتبال سیرالئون شاهد اتفاقاتی بوده که کلمه عجیب برای توصیف آنها کافی نیست. نتایجی مثل پیروزی ۹۵-۰ و پیروزی ۹۱-۱.

مهدی طارمی,مراسم عقد مهدی طارمی

مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم پورتو که در بین ستاره‌های ایرانی بیشترین درخشش را داشته و به نوعی گل کرده به‌شدت مورد توجه علاقه‌مندان به فوتبال قرار گرفته است. مهدی این بار اما یک دغدغه شیرین داشت و آن هم به متأهل شدن او باز می‌گشت. به گزارش ایران ورزشی، مهدی طارمی به جرگه متاهلین پیوسته است.

کریستوف گالتیه,کریستوف گالتیه در پاری سن ژرمن

سرمربی جدید پاری سن ژرمن اعلام کرد که اجازه جدایی را به نیمار نمی‌دهد. او از اینکه هدایت تیم پاریسی را برعهده گرفته بسیار خوشحال است. به گزارش ایسنا به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن بعد از اخراج پوچتینو رسما کریستف گالتیه را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد و با این مربی قرارداد دو ساله امضا کرد.

محمد حسین زرندی,مدیر رسانه‌ای جدید استقلال

باشگاه استقلال تهران معاون ارتباطات و رسانه‌ای جدید باشگاه را معرفی کرد.

ابرستاره منچستر یونایتد هواپیمای لاکچری اش را برای فروش گذاشت. . به گزارش  فارس، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، مهاجم منچستریونایتد پس از اعلام تمایل خود برای ترک شیاطین سرخ و گمانه زنی ها در مورد باشگاهی که در آن بازی خواهد کرد، تبدیل به موضوع اصلی رسانه های بین المللی شده است.

جدیدترین

ویدیوهای پخش زنده