سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
۱۶:۴۳ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۳۸۴
فوتبال ایران

فیلم | رابطه سرمربی مس کرمان با جادوگرها قبل از شروع مسابقه فوتبال!

مربی مس کرمان که گفته می‌شد از فصل گذشته با جادوگر ها ارتباط دارد از همین اول کار، کارش رو با جادوگر ها با مس کرمان در لیگ برتر شروع کرد.

حرکات عجیب و تعجب آمیز مربی‌ مس کرمان رو میتونید در این کلیپ مشاهده کنید.

پاسخ باشگاه مس به اتهام جادوگری/ هر مربی در چمن قدم بزند جادوگر است؟

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال مس کرمان در خصوص شائبه جادوگری سرمربی این تیم توضیحاتی ارائه داد.

سعید قرایی مدیر رسانه مس کرمان اظهار داشت: آقای حسین‌خانی قبل از هر مسابقه‌ای عادت دارد کیفیت زمین را بررسی کند. چرا که در ایران شرایط زمین‌ها خیلی متفاوت است. برای اولین بار هم نیست که ایشان دور زمین می چرخد. فصل گذشته در بازی‌های پارس جنوبی و چند مسابقه دیگر هم این ویدیو منتشر شد. فصل گذشته هم عده ای این ادعاها را پس از شکست مطرح کردند.

وی افزود: آقای ساپینتو هم قبل بازی ملوان در زمین حضور پیدا کردند،‌ آیا این دلیلی است که بگویم او دنبال جادوگری است؟ این چه روشی است که بدون مدرک مستند هر فردی به خود اجازه اتهام زنی می‌دهد؟ ما معتقدیم در فوتبال ایران جادوگری است اما اینکه افرادی که در این احوالات به سر می برند دارای اقلام مشکوکی مثل مایعات، پودر و… هستند. آقای حسین خانی صرفاً از نگاه فنی اطراف زمین را چک کرده است که یک کار مرسوم و فنی است. 

مدیر رسانه مس کرمان تصریح کرد: بعد از پیروزی مقابل پیکان، از بازیکنان خواسته شد مصاحبه نکنند تا در آستانه بازی استقلال آرامش و انسجام تیمی حفظ شود. عملکرد تیم ما به گونه ای بود آقای حسینی در نشست خبری به غرور بازیکنان پیکان و دست کم گرفتن حریف اشاره کرد. فیلم مسابقه موجود است و همه چیز مشهود است. البته ما فکر می‌کنیم که بعضی افراد قصد دارند با حاشیه سازی برای ما برای افرادی که واقعاً‌ درگیر جادوگری هستند، حاشیه امن ایجاد کنند. 

ilna.ir
  • 11
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر