چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
۰۸:۱۷ - ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۲۰۴۸۸
فوتبال جهان

گزارش بازی گلاسکو رنجرز و فرانکفورت تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸

فیلم/ خلاصه دیدار گلاسکو رنجرز و فرانکفورت (فینال لیگ اروپا)

فرانکفورت بعد از تساوی ۱-۱ در جریان بازی، با نتیجه ۵-۴ رنجرز را در ضربات پنالتی شکست داد و فاتح لیگ اروپا شد.

گزارش بازی گلاسکو رنجرز و فرانکفورت تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۸

دیدار فینال لیگ اروپا فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ در ورزشگاه سانچس پیسخوان شهر سویا اسپانیا بین تیم‌های اینتراخت‌فرانکفورت و گلاسکو رنجرز برگزار شد که پس از تساوی ۱-۱ در وقت‌های معمول تیم آلمانی ۵-۴ در پنالتی‌ها پیروز و قهرمان شد.

نیمه نخست را فرانکفورت بهتر شروع کرد و موقعیت‌های خوب گلزنی هم نصیب این تیم شد. کم‌کم رنجرز هم پیش کشید و خودی نشان داد. با این حال زور دو تیم در این نیمه به هم نرسید و بازی با تساوی بدون‌گل به پایان رسید. قفل دروازه‌ها دقیقه ۵۷ شکسته شد، وقتی که توتا مدافع برزیلی فرانکفورت زمین خورد تا جو آریبو از فرصت استفاده کند و برای رنجرز گل بزند. با این حال دقیقه ۶۹ فرانکفورت این گل را پاسخ داد. ارسال فیلیپ کوستیچ را رافائل بوره به قعر دروازه رنجرز فرستاد. فرانکفورت در ادامه تهاجمی‌تر بازی را دنبال کرد، ولی موفق به زدن گل بعدی نشد و بازی به وقت‌های اضافه کشید. تا ۱۲۰ دقیقه هم این بازی محتاطانه پیش رفت تا در نهایت به پنالتی کشید.

در ضربات پنالتی فرانکفورت ۵-۴ پیروز و قهرمان شد. این دومین قهرمانی فرانکفورت در لیگ اروپا و جام یوفای سابق بود. لنتس، هروستیچ، کوستیچ و بوره ضربات فرانکفورت را گل کردند. تاورنیر، دیویس، آرفیلد و روفه هم ضربات رنجرز را گل کردند و ضربه رمزی را تراپ مهار کرد.

tarafdari.com
  • 14
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر