پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
۰۱:۰۸ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۰۳۴۸
فوتبال جهان

گزارش بازی پرتغال و بوسنی ۱۴۰۲/۰۳/۲۷

فیلم/ خلاصه دیدار پرتغال ۳-۰ بوسنی (انتخابی یورو ۲۰۲۴)

تیم ملی فوتبال پرتغال با درخشش ستاره منچستریونایتد توانست بوسنی را در هم بکوبد.

گزارش بازی پرتغال و بوسنی ۱۴۰۲/۰۳/۲۷

تیمهای ملی پرتغال و بوسنی در گروه J دور مقدماتی یورو ۲۰۲۴ شنبه شب در ورزشگاه اسپورت لیسبو بنفیکا به مصاف هم رفتند.

این دیدار از ابتدا تا پایان لحظات چشم گیر و حساس چندانی نداشت و دو تیم بیشتر در میانه میدان بازی را دنبال می کردند.

در دقیقه ۲۲ دیگو کاستا ضربه خطرناک ادین ژکو را با وجود اینکه از دروازه خارج شده بود با شیرجه دفع کرد. یک دقیقه پس از این موقعیت، سر کریسیتانو رونالدو به گل تبدیل شد اما کمک داور پرچم را به نشانه آفساید بالا آورد و این گل مردود شد.

دقیقه ۳۰ بوسنی فرصت داشت تا روی ارسال از کناره ها به گل برسد اما ادین ژکو با شوت سرضرب بدون دقت این موقعیت را از بالای دروازه حریف به بیرون فرستاد.

در دقیقه ۴۴ بازی، برناردو سیلوا روی پاس به جلو برونو فرناندز در محوطه با یک ضربه نرم توپ را از بالای دستان ابراهیم سهیچ عبور داد و موفق به گلزنی شد.

نیمه اول با برتری پرتغال به پایان رسید و نیمه دوم که خالی از موقعیت های هیجان انگیز بود ۲ گل دیگر برای همبازیان کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) به همراه داشت.

اگرچه بوسنی تلاش زیادی برای جبران نتیجه نداشت نیمه دوم بازی تا جایی پیش رفت که برونو فرناندز در دقیقه ۷۷ موفق شد دومین گل پرتغال را به ثمر برساند.

ارسال روبن نوس روی پاس به عقب برناردو سیلوا را فرناندز بدون دخالت مدافعان حریف با یک ضربه سر حساب شده به گل دوم پرتغال تبدیل کرد.

حملات پرتغال روی دروازه حریف در نیمه دوم تا پایان بازی ادامه داشت و فرناندز دومین گلش در این بازی را دقیقه ۳+۹۰ به ثمر رساند.

پس از این که ارسال ریکاردو پریرا توسط مدافعان بوسنی با یک ضربه سر آرام دفع شد، فرناندز نزدیک به محوطه جریمه توپ را ابتدا با سینه کنترل کرد و با یک ضربه پای راست توپ را به گوشه راست دروازه حریف فرستاد.

  • 12
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر