پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۲۶ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۸۰۳۲۳
فوتبال

تصاویر/ تماشاگران زن جام جهانی ۲۰۲۲ قطر (۱)

تصاویری از بخش اول تماشاگران زن جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را مشاهده کنید.

به گزارش سرپوش، قطر خود را برای آغاز رسمی جام جهانی ۲۰۲۲ در روز یکشنبه آماده می کند و  انبوهی از هواداران فوتبال در این کشور حضور دارند. انتظار می‌رود که بیش از ۱.۲ میلیون نفر به قطر سفر کنند.

جام جهانی فوتبال (Worldcup) سال ۲۰۲۲ بیست‌ودومین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار خواهد شد.

بازی افتتاحیه میان دو تیم قطر و اکوادور در روز ۲۰ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۹ آبان ۱۴۰۱) از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه البیت برگزار خواهد شد.

تصاویری از بخش اول تماشاگران زن جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سرپوش مشاهده کنید:

قوانین شوکه کننده قطر برای تماشاگران جام‌جهانی!

قوانین قطری‌ها شرایط را برای هواداران در جام‌جهانی ۲۰۲۲ سخت کرد؛ مثلا اگر هواداران خانم بخش‌های از بدن خود را در قطر نپوشانند، با جریمه و یا زندان روبرو خواهند شد.

فیفا در وبسایت خود نوشت که هواداران می‌توانند هرچه می‌خواهند بپوشند اما باید به قوانین کشور میزبان احترام بگذارند و بدن خود را بپوشانند.

از زنان غیرقطری انتظار نمی‌رود که از قوانین سفت و سخت این کشور مسلمان پیروی کرده و عبا (لباس مشکی بلند سنتی) بپوشند، اما باید قسمت میانی بدن (شکم) و شانه خود را بپوشانند، و دامن و پیراهن‌هایشان هم باید زانوهایشان را بپوشاند.

مردان هم اگر پیراهن از تن دربیاورند با جریمه و زندان روبرو خواهند شد، و پوشیدن تاپ‌های بدون آستین و یا لباسهایی با شعار توهین‌آمیز هم مجاز نیست.

  • 10
  • 8
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر