جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۳۰۱۰۰۲۳

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

یکی از بهترین مناسبت‌هایی که شما می‌توانید خود و کسب و کارتان را بیشتر به نمایش بگذارید جشن عید فطر است. هر سال روزه داران بسیار زیادی به این ماه مبارک اضافه می‌شوند و اولین تجربه روزه داری خود را پشت سر می‌گذارند، به همین دلیل در پایان این ماه مبارک و در روز عید فطر از طرف والدین و یا مربی‌های خود هدیه‌ای دریافت می‌کنند. این امر امروزه در نهادها و سازمان‌ها نیز مشاهده شده است.

کسب و کارها در آخر ماه مبارک رمضان از طرف مدیران خود هدیه تبلیغاتی و یا همان هدایای سازمانی دریافت می‌کنند. علاوه بر این موضوع هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید ارزش بالایی داشته باشند و معنوی و فرهنگی باشند.
علاوه بر این موضوع این هدایا باید جنبه کاربردی و زیبایی نیز داشته باشد. حس هفتم  با دارا بودن انواع هدایای تبلیغاتی دست شما را در خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باز گذاشته است تا بتوانید با توجه به خواسته‌های خود بهترین‌ها را انتخاب کنید.

چرا تهیه هدایای تبلیغاتی برای عید فطر مهم است؟

امروزه بیشتر هدایای تبلیغاتی که کسب و کارهای مختلف آن را تهیه می‌کنند بیشتر در خصوص مناسبت‌هایی مانند نوروز، شب یلدا و یا دیگر مناسبت‌ها برای مشاغل مانند روز پرستار، روز معمار، روز معلم و… را شامل شده است. شما با بررسی استراتژی یک کسب و کار بزرگ ایرانی متوجه خواهید شد که هدایایی که این شرکت ارائه می‌دهد تنها در مناسبت‌های ملی و ایرانی نیست.

بلکه سایر روزهای مهم معنوی و مذهبی مانند اعیاد مختلف اسلامی را نیز در برگرفته است. شما با تهیه انواع هدایای تبلیغاتی در ایام مذهبی و معنوی می‌توانید پیشرفت چشمگیری داشته باشید. یکی از بهترین مناسبت‌های معنوی تهیه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌ها ماند عید فطر می‌باشد.

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

همانطور که متوجه شده‌اید خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر می‌تواند برای کسب و کار شما بسیار موثر واقع شود. امروزه بسیاری از افراد این سؤال را پرسیده‌اند که برای عید فطر بهتر است چه هدیه‌ای را در نظر داشته باشیم تا مناسب و مؤثر واقع شود؟ همانطور که می‌دانیم هر هدیه تبلیغاتی با توجه به مناسبتی که قصد خرید آن را دارید باید یک ویژگی خاص و منحصر به فردی داشته باشد.

در حقیقت این ویژگی‌ها هستند که چهارچوب یک هدیه را از دیگر هدایای تبلیغاتی جدا می‌کنند. در نتیجه در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید ویژگی‌های خاصی را در نظر داشته باشید تا هدیه تأثیرگذاری مناسبی داشته باشد.به ویژگی های زیر می توان اشاره کرد:

این هدایا باید با مناسبت همخوانی و در یک محوریت باشد!

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که باید ست هدیه برای عید فطر داشته باشند، تناسب آن‌ها با نوع مناسبت یعنی همان هدایای تبلیغاتی برای عید فطر می‌باشد. به عنوان مثال شما در روز پزشک به سراغ خرید هدایای تبلیغاتی ابزارآلات صنعتی نخواهید رفت و یا در روز معلم کسی به سراغ خرید تندیس تبلیغاتی پزشکان نخواهد رفت! در نتیجه هر یک از هدایای تبلیغاتی یک جایگاه مختص به خود دارند که می‌تواند آن‌ها را بیش از پیش نشان دهد.

در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر باید همین نکته را نیز در نظر داشته باشید. به عنوان مثال خرید لوازم الکترونیکی و وسایل دیجیتالی تبلیغاتی با آن که پرکاربرد هستند، اما با مناسبت عید فطر همخوانی ندارند. در نتیجه اولین گام در خرید این هدایای تبلیغاتی تناسب هدیه می‌باشد. بهتر است در این ماه مبارک به سراغ هدیه‌هایی بروید که عطر و بوی معنوی و مذهبی دارند.

سراغ هدایای تجملاتی و بسیار گران قیمت نروید!

در ذهن بسیاری از افراد این موضوع حک شده است که هر چه هدیه گران ‌قیمت‌تر و لوکس‌تر باشد هدیه مناسب‌تری به شمار می‌رود. بهتر است بگوییم با آن که این اظهارات ظاهراً خوشایند هستند، اما برای همه صدق نمی‌کند! این دسته از هدیه‌ها نه تنها تأثیرات خوبی بر روی مخاطبین شما نخواهند گذاشت، بلکه باعث می‌شود که مخاطبین از برند و کسب و کار شما دور شوند.

در نتیجه این سؤال به وجود می‌آید که بهترین هدایای تبلیغاتی برای عید فطر کدام‌اند؟ بهترین گزینه‌هایی که شما در پیش پای خود دارید در حس هفتم در میان طیف قیمتی وسیعی قرار گرفته‌اند، بهتر است در این راه هدیه‌ای را انتخاب کنید که نه خیلی گران قیمت باشد و نه خیلی به درد نخور!

به این نکته توجه داشته باشید، در صورتی که شما قصد دارید برای تعداد بسیار زیادی از مخاطبین خود هدایای تبلیغاتی برای عید فطر تهیه کنید، بهتر است به سراغ هدایای تبلیغاتی بروید که قیمت پایین اما کیفیت بسیار بالایی دارند.

بسته‌ بندی از مهم‌ترین مولفه‌های هدایای تبلیغاتی برای عید فطر است!

بهتر است تصور کنیم تا به اینجای کار با توجه به راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی برای عید فطر راه را درست آمده‌ایم. به عنوان مثال شما یک هدیه متناسب با عید فطر را خریداری کنید اما چندان تجملاتی نیست. خب برای بسته بندی هدیه تبلیغاتی خود چه برنامه‌ای دارید؟ لازم به ذکر است بسته بندی یکی از اصلی‌ترین معیارهایی است که شما برای تهیه در انواع هدیه در مناسبت‌های مختلف باید به آن توجه داشته باشید.

انواع هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

فرقی ندارد که شما قصد دارید هدیه تبلیغاتی خود را برای عید نوروز خریداری کرده‌اید و یا برای روز خبرنگار! در هر صورت محصولات و هدایای شما باید در داخل بسته‌ بندی‌های مناسبتی ارائه داده شوند. نگران این موضوع نباشید حس هفتم هدایای تبلیغاتی شما را در شیک‌ترین حالت ممکن بسته بندی خواهد کرد.

برخی از نکاتی که در این راه باید به آن‌ها توجه داشته باشید این است که برای این ماه مبارک بهتر است بسته بندی هدایای تبلیغاتی شما زرق و برق زیادی نداشته باشند. بهتر است در این راه به سراغ بسته ‌بندی‌ها و جعبه‌های سنتی‌تر با رنگ و طرح‌های ساده بروید. بدون شک به این فکر فرو رفته‌اید که این کار بسیار دشوار است! حالا بسته بندی‌های این چنینی را از کجا تهیه کنید؟

در پاسخ به این سؤال بهتر است بگوییم که نگران نباشید! زیرا حس هفتم با دارا بودن انواع بسته بندی‌های ساده و مجلل برای مناسبت‌های عید فطر، شب یلدا، نوروز و… در کنار شما ایستاده است. برخی از بسته بندی‌هایی که شما می‌توانید انتخاب کنید.

می‌توان به جعبه‌های چوبی و ساده، بسته‌های هارد باکس، بسته بندی‌هایی که پوشش پارچه قلمکار و یا ترمه‌ای دارند اشاره کرد. این نوع از بسته بندی‌ها علاوه بر آن که زیبایی بسیار زیادی دارند، بلکه می‌تواند برای مخاطبین شما کاربرد نیز داشته باشند.

انواع هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

در ادامه به برخی محصولات حس هفتم که مناسب برای عید فطر باشد را معرفی می‌کنیم:

فولدر و پوشه

در صورتی که شما غرفه نمایشگاهی برای عید فطر دارید بهترین گزینه می‌تواند فولدر و پوشه‌های ساده و سنتی باشد. این دسته از هدایای تبلیغاتی برای عید فطر به عنوان پرکاربردترین نوع آن شناخته شده است. یکی از کارهایی که می توان با فولدر های تبلیغاتی انجام داد این است که رنگ فولدر را تیره انتخاب کرده و با پلاک لوگوی طلایی رنگ بر روی آن جذابیت آن را چندین برابر کرده و در معرض دیده خوبی قرار دهید .


تندیس

از دیگر هدایای تبلیغاتی برای عید فطر می‌توان تندیس‌های ماه رمضان اشاره کرد. تندیس در حقیقت یک هدیه و یادگاری به شمار می‌رود که جنبه تزئینی دارد. متریال‌هایی که شما می‌توانید این هدیه تبلیغاتی را خریداری کنید عبارت‌اند از چوب، فلز، سنگ، پلکسی و…

صنایع دستی

یکی از بهترین گزینه‌هایی که شما پیش پای خود دارید صنایع دستی می‌باشد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی با دارا بودن کیفیت بالا و تولید داخلی در انواع مناسبت‌ها استفاده می‌شود. حس هفتم با دارا بودن انواع صنایع دستی شکیل در بسته بندی‌های خاص، استندها، جعبه‌های شکیل و سنتی در قدم به قدم رشد کسب و کار گام برمی‌دارد.

شما می‌توانید محصولات متنوعی اعم از خاتم کاری، فیروزه‌ کوبی، نقره، نقره نما، مس و پرداز، مس و نقاشی، منبت، معرق، حکاکی مس، حکاکی چوب، الماس تراش، میناکاری، سفال، سرامیک، شیشه، ترمه، قلمکار، قلم زنی، فرش و گلیم دست بافت، زیورآلات مدرن و سنتی دست ساز و… را خریداری کنید. هر یک از این گزینه‌ها بهترین و شایسته‌ترین انتخاب‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی برای عید فطر به شمار می‌روند.

هدایای تبلیغاتی برای عید فطر

محصولات چرمی

از دیگر گزینه‌هایی که شما پیش رو دارید هدایای تبلیغاتی نفیس محصولات چرمی می‌باشد. محصولات چرمی به صورت کلی به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم بندی شده است که شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در دست دارید به سراغ خرید این هدایای تبلیغاتی در عید فطر بروید.

ست پذیرایی

یکی از بهترین راه‌هایی که شما می‌توانید ادای احترام به مخاطبین خود داشته باشید، خرید انواع ست پذیرایی می‌باشد. ست پذیرایی به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای عید فطر به شمار می‌رود. در صورتی که شما نیز یکی از صاحبان کسب و کار هستید و قصد دارید هدیه شما خاص و ماندگار باشید بهترین گزینه خرید ست پذیرایی خواهد بود.

ست چوبی

از دیگر هدیه‌های مناسب در عید فطر می‌توان به ست‌های چوبی اشاره کرد. با خرید ست چوبی به عنوان هدایای تبلیغاتی عید فطر یک گام از رقیب‌های خود جلوتر خواهید بود. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ست‌ها می‌تواند باعث گسترش روابط تجاری کسب و کار شما شود.

برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای این هدایای تبلیغاتی عید فطر بیان کرد عبارت‌اند از ارزشمندی مادی و معنوی، کاربرد بالا، رنگ گرم و تأثیر بر روح و روان، تأثیرات جسمی و تنظیم رطوبت محیط، سبکی و راحتی حمل و نقل، نگهداری و پاکیزگی آسان و…

برخی از محصولات حس هفتم که در این ست‌ها جای می‌گیرند می‌توان به انواع ساعت رومیزی چوبی با طرح‌های خلاقانه انواع ست رومیزی و اداری هدیه، استند موبایل، ساعت رومیزی چوبی، فلاسک دو جداره، ساعت رومیزی، گلدان تراریوم، جامدادی رومیزی، ماگ، زیر لیوانی چوبی و… جا عودی چوبی، قفسه نگهدارنده ملزومات اداری کوچک و… تقویم و جا قلمی اشاره کرد.

  • 12
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
بزرگمهر بختگان زندگینامه بزرگمهر بختگان حکیم بزرگ ساسانی

تاریخ تولد: ۱۸ دی ماه د ۵۱۱ سال پیش از میلاد

محل تولد: خروسان

لقب: بزرگمهر

حرفه: حکیم و وزیر

دوران زندگی: دوران ساسانیان، پادشاهی خسرو انوشیروان

ادامه
صبا آذرپیک بیوگرافی صبا آذرپیک روزنامه نگار سیاسی و ماجرای دستگیری وی

تاریخ تولد: ۱۳۶۰

ملیت: ایرانی

نام مستعار: صبا آذرپیک

حرفه: روزنامه نگار و خبرنگار گروه سیاسی روزنامه اعتماد

آغاز فعالیت: سال ۱۳۸۰ تاکنون

ادامه
یاشار سلطانی بیوگرافی روزنامه نگار سیاسی؛ یاشار سلطانی و حواشی وی

ملیت: ایرانی

حرفه: روزنامه نگار فرهنگی - سیاسی، مدیر مسئول وبگاه معماری نیوز

شغل های دولتی: کاندید انتخابات شورای شهر تهران سال ۱۳۹۶

حزب سیاسی: اصلاح طلب

یاشار سلطانیبیوگرافی یاشار سلطانی

ادامه
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
شاه نعمت الله ولی زندگینامه شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه

تاریخ تولد: ۷۳۰ تا ۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

حرفه: شاعر و عارف ایرانی

دیگر نام ها: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

آثار: رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی، شرح لمعات

درگذشت: ۸۳۲ تا ۸۳۴ هجری قمری

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
ویژه سرپوش