شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
۱۱:۳۷ - ۰۸ آبان ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۸۰۸۰۱
بازی ها

اکسین گیم؛ مرجع پرداخت درون برنامه ای بازی ها

اکسین گیم,خرید جم موبایل لجند,جم کلش اف کلنز

امروزه بازی های موبایلی، به یکی از گزینه های جذاب سرگرمی تبدیل شده است. میلیون ها نفر در سرتاسر جهان از طرفداران بازی های اینچنینی محسوب می شوند. بسیاری از بازیکن ها برای اینکه سرعت پیشرفت اکانت خود را افزایش دهند، از پرداخت های درون برنامه ای استفاده می کنند. انواع بازی های مختلف دارای اعتبارات گوناگونی هستند. به طور مثال برای پابجی موبایل اعتبار یوسی استفاده می شود یا اعتبار درون برنامه ای کالاف دیوتی، سی پی است.

وب سایت های گوناگونی در این زمینه خدمات ارائه می کنند. اکسین گیم یکی از وب سایت های معتبر در این حوزه است که چندین سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه خدمات کامپیوتری و گیم دارد. این مجموعه اعتبارات درون برنامه ای انواع بازی را ارائه می کند. در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

اکسین گیم,خرید جم موبایل لجند,جم کلش اف کلنز

خریدن یوسی پابجی موبایل

بازیMobile PUBG یکی از هیجان انگیزترین بازی ها در سبک بتل رویال است که در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت تنسنت به دنیای بازی های موبایلی معرفی شد. اعتبار درون برنامه ای پابجی، یوسی است. شما برای اینکه بتوانید از تمام امکانات بازی استفاده کنید، لازم است که از این اعتبار استفاده نمایید.

ممکن است اسلحه یا لباس خاصی جهت استتار مدنظر شما باشد. جهت تهیه این اقلام از فروشگاه بازی، لازم است که مقداری یوسی هزینه کنید. با تهیه تجهیزات لازم می توانید شانس خود را برای پیروزی در مسابقه بالا برده و در نتیجه سریع تر لول خود را ارتقا دهید. یک مزیت بزرگی که یوسی دارد این است که به وسیله آن می توانید بلیط ورود به رقابت های رویال پس و الیت رویال را دریافت نمایید.

پیروزی در این رقابت های پاداش ها با ارزشی را برای شما به همراه دارد. علاوه بر افزایش مهارت در این مسابقات، در صورت پیروزی مقداری یوسی به عنوان جایزه به شما اهدا می شود. پس از اینکه با پیروزی و به عنوان نفر اول مسابقه را به پایان برسانید، اعتبار و جایزه بزرگ نفر اول را دریافت خواهید کرد. با این جایزه، هم یوسی ورودی که هزینه کردید بازمی گردد و هم تعدادی یوسی اضافه به عنوان پاداش به دست می آورید. البته همانطور که اشاره کردیم برای ورود به این تورنمنت ها باید مقداری یوسی هزینه کنید.

این امکان وجود دارد که برای خرید این اقلام مقدار یوسی لازم را نداشته باشید. بنابراین برای تهیه این اعتبار بهتر است از وب سایت های معتبر خرید یوسی پابجی انجام دهید.

اکسین گیم از جمله وب سایت های معتبر در این حوزه است که می توانید برای خرید یوسی از آن کمک بگیرید. جهت خریدن یوسی پابجی کافی است به وب سایت مربوطه مراجعه کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ثبت نام از منوی خدمات خرید یوسی پابجی را انتخاب نمایید. سپس مقدار یوسی مورد نیاز خود را مشخص کرده و پس از وارد کردن اطلاعات در فرم مشخص شده، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ۱۵ دقیقه تا حداکثر ۳ ساعت اکانت شما شارژ خواهد شد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

مجموعه کالاف دیوتی از پرطرفدارترین ها در سبک تیراندازی به حساب می آید. در سال ۲۰۱۷ نسخه موبایلی کالاف نیز عرضه شد تا طرفداران، این بازی را در گوشی های هوشمند خود نیز تجربه کنند. کالاف دیوتی مانند سایر بازی ها دارای آیتم خرید درون برنامه ای است. سی پی(CP) ، اعتبار درون برنامه ای این بازی است که با استفاده از آن می توانید از سایر امکانات کالاف دیوتی موبایل بهره ببرید.

اکسین گیم,خرید جم موبایل لجند,جم کلش اف کلنز

از طریق سی پی می توانید سلاح، لباس یا سایر تجهیزات لازم را تهیه کنید. به عبارتی دیگر با تهیه این اقلام می توانید با تجهیزاتی شخصی سازی شده وارد مسابقه شوید و شانس پیروزی خود را افزایش بدهید. با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، به گزینه ها و آپشن های متنوعی دسترسی پیدا می کنید که همین موضوع باعث پیشرفت سریع شما در بازی می شود.

بتل پس یکی از این آیتم ها است که از طریق سی پی می توانید آن را فعال کنید. در این آیتم همواره چالش های روزانه یا تورنمنت های فصلی برگزار می شود که با شرکت در آنها به جوایز و اسکین های متنوعی دست پیدا می کنید. فعال سازی بخش پولی بتل پس با سی پی انجام می شود.

گردونه شانس کالاف دیوتی موبایل از آیتم های جذابی است که جوایز باارزشی را به گیمر ها اهدا می کند. برای اینکه بتوانید از این بخش فوق العاده بازی استفاده کنید، لازم است سی پی هزینه کنید. با استفاده از اعتبار درون برنامه ای بازی کالاف یعنی سی پی، به راحتی در آیتم گردونه شرکت کرده و شانس خود را برای دریافت جوایز امتحان کنید.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به اسکین های قدرتمندی دست می یابید که از طریق آن می توانید قدرت سلاح خودرا دوبرابر کنید. کاراکتر ها و شخصیت های جدید بازی نیز به وسیله این اعتبار درون برنامه ای در دسترس شما قرار می گیرد. اگر می خواهید نسبت به حریفان خود برتری داشته باشید و با به همراه داشتن اسلحه های قوی به جنگ آنان بروید، بهتر است مقداری سی پی تهیه کنید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کافی است به وب سایت اکسین گیم مراجعه نموده و به حساب کاربری خود وارد شوید. پس از ورود از منوی خدمات، گزینه خرید سی پی را انتخاب نموده و اطلاعات را به صورت صحیح در فرم مشخص شده وارد کنید. سپس مقدار سی پی مورد نیاز خودتان را انتخاب کرده و سفارش را ثبت کنید. پس از زمان کوتاهی اکانت کالاف دیوتی شما شارژ می شود. در صورت تاخیر در فرایند انتقال سی پی، با تیم پشتیبانی اکسین گیم تماس بگیرید.

خرید جم موبایل لجند

بازی هیجان انگیز Mobile Legends در سال ۲۰۱۶ توسط یک کمپانی چینی عرضه شد. گیم پلی جذاب و سبک هیجان انگیز بازی باعث شد به مرور زمان بازیکنان بسیاری در سرتاسر جهان این بازی را تجربه کنند. پرداخت درون برنامه ای بازی نیز جهت پیشرفت سریع فراهم شده است. با خرید جم موبایل لجند می توانید از امکانات مختلف بازی استفاده کرده و به آپشن های مختلف آن دسترسی پیدا کنید.

اکسین گیم,خرید جم موبایل لجند,جم کلش اف کلنز

اعتبار درون برنامه ای موبایل لجند یا همان جم(الماس) آیتم های زیادی را اختیار شما می گذارد. به وسیله این اعتبار می توانید به اسلحه های قدرتمندی دست پیدا کنید یا حتی شخصیت ها و کاراکتر های خاصی را برای خود داشته باشید.

ممکن است برای ارتقا ادوات مختلف، سکه یا پول کافی نداشته باشید. به همین دلیل کافی است با استفاده از جم یا همان الماس، هر مقدار پولی که احتیاج داشتید را تهیه کنید. البته تعداد الماس داخل بازی چندان زیاد نیست و نمی توان به صورت نامحدود از آن استفاده کرد. برای حل این مشکل باید به وب سایت های معتبر مراجعه کرده و خرید جم موبایل لجند را از این مراکز انجام دهید.

اکسین گیم از جمله وب سایت های معتبر حوزه بازی و خدمات کامپیوتری است که گزینه ی مناسبی جهت خرید اعتبار درون برنامه ای بازی ها به حساب می آید. این مجموعه با چندین سال سابقه فعالیت حرفه ای، مجوز قانونی مربوطه و همچنین نماد اعتماد الکترونیک را دریافت نموده است.

برای خرید جم موبایل لجند وارد وب سایت اکسین گیم شوید. سپس در صورتی که حساب کاربری دارید وارد اکانت خود شوید؛ در غیر اینصورت ثبت نام کنید. بعد از این مرحله، از منوی خدمات گزینه خرید جم موبایل لجند را انتخاب نمایید. در فهرست مربوطه، مقدار مشخصی از جم یا الماس بازی به همراه قیمت نمایش داده شده است. بسته موردنظر خود را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات صحیح داخل فرم، سفارش خود را ثبت نمایید. پس از زمان کوتاهی(حدود ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت) مقدار جم مشخص شده به اکانت موبایل لجند شما منتقل می شود.

جم کلش اف کلنز

اگر از طرفداران بازی های استراتژیک موبایلی هستید، به احتمال زیاد باید نام بازی کلش اف کلنز به گوشتان خورده باشد. کمپانی سوپرسل در سال ۲۰۱۲ با انتشار این بازی، تحول بزرگی را در بازی های موبایلی ایجاد کرد. طرفداران میلیونی این بازی با گذشت سال ها هنوز آن را تجربه می کنند. گیم پلی جذاب به همراه کاراکتر های متنوع دلیل جذابیت کلش اف کلنز است.

مانند اغلب بازی ها، کلش اف کلنز نیز دارای آیتم خرید درون برنامه ای است. به وسیله جم یا همان الماس سبز می توانید طلا یا اکسیر موردنیاز خود را به دست آورید، تالار شهر یا سایر ساختمان های خود را سریع تر ارتقا داده و یا نیروهای جدیدی به ترکیب سربازان خود اضافه کنید.

یکی از مزیت های جم این است که به وسیله آن می توانید پایگاه های سازنده بیشتری به بازی اضافه کنید. در این پایگاه ها، کارگرانی وجود دارند که ساختمان ها را ارتقا می دهند. با خرید جم کلش اف کلنز و افزایش تعداد کارگر ها می توانید تعداد ساختمان بیشتری را به طور همزمان آپدیت کنید.

امکان به دست آوردن جم رایگان نیز در بازی وجود دارد. با برطرف کردن موانعی که در نقشه وجود دارد و یا تکمیل کردن ماموریت ها در نقشه گابلین، ممکن است تعدادی جم به دست آورید. البته این میزان بسیار کم است و امکان دارد پاسخگوی نیاز دهکده شما نباشد. بسیاری از گیمر ها مایل هستند زودتر در بازی پیشرفت کرده و لول خود را سریع تر بالا ببرند. بهترین گزینه برای تهیه جم کافی، خرید از وب سایت های معتبر در این زمینه است.

اکسین گیم,خرید جم موبایل لجند,جم کلش اف کلنز

اکسین گیم اعتبار درون برنامه ای بازی های مختلفی از جمله کلش اف کلنز را ارائه می کند. جهت خرید جم می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید. به حساب کاربری خود وارد شوید و در منوی خدمات گزینه خرید جم کلش اف کلنز را انتخاب کنید. بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات در فرم مربوطه، سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

بسته های مختلفی وجود دارند که متناسب با تعداد جم، قیمت متفاوتی دارند. اکسین گیم بسته های به صرفه جم را با قیمت مناسب ارائه می کند. زمان شارژ شدن اکانت بین ۳۰ دقیقه تا نهایتاً سه ساعت است. در صورتی که بیش از این زمان، هنوز اکانتتان شارژ نشده است، می توانید با پشتیبانان مجموعه اکسین گیم در تماس باشید.

جم کلش رویال

پس از موفقیت کلش اف کلنز، سوپرسل تصمیم گرفت بازی دیگری با سبک متفاوت طراحی کند. در سال ۲۰۱۶ این کمپانی، کلش رویال را به دنیای بازی های موبایلی عرضه نمود. کاراکتر های این بازی از کلش اف کلنز الهام گرفته شده اما سبک و گیم پلی آن به طور کل متفاوت است. کلش رویال نیز دارای آیتم خرید درون برنامه ای است که امکانات منحصربفردی را در اختیار گیمر قرار می دهد.

از طریق جم می توانید صندوق جوایز را سریع تر باز کنید. این صندوقچه ها دارای طلا و کارت های مختلفی هستند که در بالابردن لول شما نقش مهمی را ایفا می کنند. ممکن است برای ارتقا یک کارت به خصوص، پول کافی نداشته باشید؛ در نتیجه خرید جم کلش رویال در این زمینه بسیار به شما کمک می کند. با خرید جم می توانید هر مقدار سکه که بخواهید از فروشگاه بازی تهیه کنید.

نحوه خرید جم کلش رویال از اکسین گیم مانند اعتبارات سایر بازی هاست که در بخش های قبلی معرفی شد. وارد حساب کاربری خود در وب سایت اکسین گیم شوید و در منوی خدمات خرید جم کلش رویال را انتخاب نمایید. در این قسمت بسته هایی با قیمت متفاوت مشاهده می کنید. به دلخواه یک بسته را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

در حین وارد کردن موارد مشخص شده در فرم سفارش، حتماً اطلاعات را صحیح وارد کنید که در حین انتقال جم مدنظر به اکانت شما تاخیری صورت نگیرید. زمان شارژ شدن اکانت شما در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد. تیم اکسین گیم تلاش کرده تمامی خدمات به صورت ایمن و سریع به شما عزیزان ارائه شود.

در بخش های مختلف این مقاله، به خدمات اکسین گیم اشاره کردیم. در صورتی که قصد دارید اعتبار اکانت خود را افزایش دهید، اکسین گیم انتخاب بسیار مناسبی است. این مجموعه با چندین سال سابقه فعالیت در حوزه خدمات کامپیوتری و گیم، مجوز های قانونی و همچنین نماد اعتماد الکترونیک را نیز دریافت نموده است که همین موضوع کیفیت بالای خدمات ارائه شده را نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان اکسین گیم تماس بگیرید.

  • 18
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی بیوگرافی سپیده معافی بازیگر ایرانی- آمریکایی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۸ سپتامبر ۱۹۸۵

محل تولد:رگنسبورگ، بایرن، آلمان غربی

ملیت:ایرانی- آمریکایی

شهروندی:ایالات متحده آمریکا

حرفه:بازیگر سینما و تلویزیون

ادامه
علی فتح الله زاده,بیوگرافی علی فتح الله زاده,عکس های علی فتح الله زاده علی فتح الله زاده؛ محبوب ترین مدیر باشگاه استقلال

تاریخ تولد: ۱۹ دی ۱۳۳۷

محل تولد: خوی، ایران

حرفه: مدیرعامل باشگاه فوتبال استقلال تهران

شروع فعالیت: ۲۳ مهر ۱۴۰۱

تحصیلات: دکتری اقتصاد از آکادمی ملی علوم آذربایجان

ادامه
سردار اسعد بختیاری,بیوگرافی سردار اسعد بختیاری,عکس سردار اسعد بختیاری زندگینامه سردار اسعد بختیاری رهبر جنبش آزادی خواهی

تاریخ تولد: ۱۲۳۶

محل تولد: منطقه چغاخور در استان چهارمحال و بختیاری

ملیت: ایرانی

حرفه: سیاستمدار

خویشاوندان مهم: صمصام‌السلطنه (برادر)، بی‌بی مریم بختیاری (خواهر)، حسین‌قلی‌خان ایلخانی (پدر)

درگذشت: ۱ آبان ۱۲۹۶

ادامه
علی ضیا,بیوگرافی علی ضیا,عکس های علی ضیا بیوگرافی سید علی ضیا؛ مجری خوب برنامه های ایرانی

تاریخ تولد: ۲۶ شهریور ۱۳۶۴

محل تولد: کاشان

حرفه: مجری برنامه های صدا و سیما و گوینده رادیو

تحصیلات: کارشناسی مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد کاشان

شروع فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

ادامه
احمد علیرضابیگی,بیوگرافی احمد علیرضابیگی,عکس های احمد علیرضابیگی بیوگرافی احمد علیرضابیگی

تاریخ تولد: ۲۲ بهمن ۱۳۴۲

محل تولد: ارومیه، ایران

حرفه: نظامی، سیاستمدار و نماینده تبریز در دو دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

تحصیلات: دکتری امنیت ملی از دانشگاه دفاع ملی

شروع فعالیت: از اوایل انقلاب

حزب سیاسی: بدون حزب سیاسی

ادامه
سرنای ساریکایا,بیوگرافی سرنای ساریکایا,عکس های سرنای ساریکایا سرنای ساریکایا بازیگر زیبای ترکی

تاریخ تولد: ۱ جولای ۱۹۹۱

محل تولد: آنکارا، ترکیه

حرفه: بازیگر، مدل

شروع فعالیت: سال ۲۰۰۶ تا کنون

تحصیلات: مقطع دبیرستان

ادامه
لیلا حاتمی,بیوگرافی لیلا حاتمی,عکس های لیلا حاتمی بیوگرافی لیلا حاتمی فرزند مرحوم علی حاتمی

تاریخ تولد: ۹ مهر ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع به کار: سال ۱۳۶۱ تا کنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته برق

همسر: علی مصفا

ادامه
عسجدی,زندگینامه عسجدی,آثار عسجدی زندگینامه عسجدی شاعر دربار غزنویان

دوران زندگی: قرن چهارم و پنجم هجری

پادشاهی: پادشاهای غزنوی

حرفه: شاعر 

درگذشت: ۴۳۲ هجری قمری

عسجدی,زندگینامه عسجدی,عسجدی شاعرزندگینامه عسجدی

ادامه
مهدی پاکدل,بیوگرافی مهدی پاکدل,عکس های مهدی پاکدل بیوگرافی مهدی پاکدل و ماجرای ازدواجش

تاریخ تولد: ۱۰ تیر ۱۳۵۹

محل تولد: اصفهان

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر، خواننده، مدل

شروع فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی گرافیک

نام همسر: رعنا آزادی ور

ادامه
ویژه سرپوش