سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
۲۰:۳۱ - ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۱۶۷۸
اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی

آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟

اگر شما هم یکی از فعالین حوزه فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام هستید حتما در مورد بازار داغ خرید فالوور اینستاگرام چیزهایی شنیده اید.امروزه با فراگیر شدن کسب و کار های مجازی مراجع بسیاری هستند که این نوع خدمات را ارائه میدهند ولی همانطور که خودتان هم میدانید نظرات ضد و نقیضی در مورد مفید یا مضر بودن خرید فالوور وجود دارد و احتمالا شما هم بین خریدن یا نخریدن فالوور ها دودل و سردرگم هستید؛در این بین سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا خرید فالوور میتواند به پیج اینستاگرام آسیب بزند؟یا حتی شاید این سوال برایتان پیش بیاید که خرید این سرویس ها چه تاثیری در روند پیشرفت پیجتان خواهد داشت؟با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید تا پاسخ این سوالات را باهم دیگر بررسی کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام

آیا خرید فالوور اینستاگرام میتواند به پیجم آسیب بزند؟

مفید یا مضر بودن خرید فالوور به این بستگی دارد که شما فالوورها را از کجا و چگونه خریده باشید؛این موضوع تعیین میکند که خرید فالوور برایتان مفید خواهد بود یا بالعکس تاثیر منفی خواهد گذاشت.

اگر شما سرویس فالوور مد نظرتان را از یک مرجع نامعتبر خریداری کنید به احتمال زیاد با فالوور های بی کیفیتی مواجه خواهید شد که نه تنها باعث پیشرفت پیجتان نمی شوند بلکه ریل قطار پیشرفتتان را هم ویران خواهند کرد.

اما اگر این خرید را به شیوه ای اصولی و از یک مرجع معتبر مثل سایت خرید فالوور اینستا انجام دهید، نه تنها آسیبی به پیجتان وارد نخواهد شد،بلکه بسیار هم مفید واقع خواهد شد! چرا که با پرداخت وجه ناچیزی میتوانید تعداد زیادی دنبال کننده خریداری کنید،به تعبیر دیگر شما با خرید فالوور،پیشرفت پیجتان را نیز میخرید. برای ورود

البته موضوع خرید فالوور چیز جدیدی نیست و از چند سال قبل رواج پیدا کرده است،به نحوی که امروزه به عنوان یک خرید مهم و الزامی برای پیشرفت هر پیجی شناخته میشود (البته به شرطی که درست خرید کنید)؛به همین دلیل اکنون تمامی پیج هایی که در اینستاگرام به موفقیت دست یافته اند به احتمال خیلی زیاد چندین بار این خرید ها را انجام داده اند؛پس اگر شما هم میخواهید پیشرفت سریع پیجتان را تجربه کنید خرید فالوور میتواند یک گزینه ی عالی برای اینکار باشد.

در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا برخی از بهترین مزایای خرید فالوور را مختصرا بررسی کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

خرید فالوور اینستاگرام مزایای فراوانی دارد،البته در صورتی که شما سرویس با کیفیتی را از یک مرجع خوب خریده باشید؛پس با فرض اینکه شما سایت مطمئنی را برای خرید فالوور با کیفیت انتخاب کرده اید مزایای آن به شرح ذیل خواهد بود:

 (شاید فکر کنید که با خرید فالوور اینستاگرام فقط تعداد فالوور های پیجتان افزایش خواهد یافت اما بایستی گفت این تفکر درست نیست چرا که خرید فالوور با تاثیر روی عوامل متعدد و گوناگون،درآمد و آمار کلی پیج را هم افزایش خواهد داد).

۱)افزایش نرخ تعامل:

هنگامی که بعد از خرید این سرویس،تعداد فالوور های پیجتان ازدیاد پیدا کرد،نرخ تعامل پیجتان هم افزایش میابد؛اکنون الگوریتم های ساختاری اینستاگرام با توجه به بالا رفتن نرخ تعاملتان،پست هایتان را به افراد بیشتری نمایش خواهند داد.

برای اینکار اینستاگرام پست هایتان را وارد اکسپلور میکند همچنین ریلز هایی که در اینستاگرام منتشر کرده اید را در جایگاه بهتری قرار خواهند داد تا کاربران بیشتری آن ها را مشاهده کنند؛هرکسی که در این شبکه ی اجتماعی اندک فعالیتی داشته باشد میداند که وارد شدن به اکسپلور تا چقدر ممکن است در پیشرفت پیج مفید واقع شود.

از طرفی با افزایش نرخ تعامل،اینستاگرام جایگاه پیجتان را در قسمت جستجو (Search) ارتقا میدهد،یعنی اگر کاربران الفبایی مشابه با حروف آیدی پیج شما (یا هشتگ های پستتان) را جستجو کنند،پیجتان در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهد شد.

همچنین یکی دیگر از عواملی که به نرخ تعامل بستگی دارد این است که اگر این نرخ فزونی یابد اینستاگرام پیج شما را در قسمت «پیشنهاد برای دانلود کردن» به کاربران جدید نمایش خواهد داد و این موضوع میتواند در پیشرفت پیج شما بسیار مفید باشد.

۲)افزایش اعتبار پیج:

همانطور که خودتان هم میدانید اعتبار هر پیج اینستاگرامی کاملا به تعداد فالوور های آن پیج بستگی دارد؛پس اگر شما پیجی با تعداد فالوور بالا داشته باشید اعتماد مخاطبین و فالوور هایتان را هم جلب خواهید کرد،به تعبیر دیگر با خرید فالوور،اعتماد کاربران را نیز خریداری میکنید.

جلب اعتماد کاربران آن جایی اهمیت پیدا میکند که شما بخواهید از طریق پیجتان کسب درآمد کنید؛برای مثال تصور کنید شما پیجی برای کسب و کار خودتان تاسیس کرده اید و به نحوی از طریق آن محصولات خود را میفروشید؛خب در این حالت اگر کاربران به پیجتان اعتماد کافی داشته باشند،تعداد سفارشات و فروش شما هم بالا میرود چرا که خریدار از اعتبار کسب و کار شما مطمئن خواهد بود.

افزایش اعتماد کاربران در هر شرایطی میتواند درآمد اکتسابی شما از پیجتان را افزایش دهد؛یک مثال دیگر برای این موضوع این است که بر فرض شما پیج های دیگر را تبلیغ کنید و از این طریق درآمد کسب کنید،در صورتی که فالوور هایتان به شما اعتماد داشته باشند،بازدهی تبلیغات پیجتان هم بیشتر میشود و به همین منوال درآمد شما هم بیشتر خواهد شد.

۳)محبوبیت:

اگر دوست دارید طرفداران زیادی پیدا کنید،مطرح شوید و در شبکه های اجتماعی محبوبیت پیدا کنید؛افزایش تعداد فالوور بهترین راه برای این کار است،از طرفی،چه راهی سریعتر از خرید فالوور میتواند این بازدهی را برایتان به ارمغان بیاورد؟

چرا که بعد از خرید فالوور با افزایش تعداد فالوور افراد بیشتری با شما و کارهایتان آشنا خواهند شد و این اولین قدم برای محبوب شدن در اینستاگرام میباشد.

۴)افزایش درآمد:

خب میزان درآمد شما از اینستاگرام به طور کامل به تعداد فالوور هایتان وابسته است؛حتی اگر فالوور های شما فعال هم نباشند باز هم تعداد زیاد این فالوور ها میتواند منبع درآمد خوبی برایتان باشد؛از همین رو اگر اشتیاق و خلاقیت کافی برای فعالیت در این فضا را داشته باشید با خرید این فالوور ها و فعالیت خودتان می توانید به درآمد خوبی برسید.

اما مزایای خرید فالوور زمانی برایتان اتفاق میوفتد که شما آنها را با آگاهی و از مرجع معتبری خریده باشید!چرا که در غیر این صورت ممکن است به نتیجه مطلوب خودتان نرسید؛پس با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله بهترین و معتبر ترین مرجع خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کنیم.  

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام کجاست؟

اگر بخواهیم مرجعی را معرفی کنیم که با خرید فالوور از آن تمامی مزایای ذکر شده در بالا را هم دریافت کنید سایت «خرید فالوور اینستاگرام» معتبر ترین مرجع برای این کار است؛چرا که سرویس های این سایت از قدرتمند ترین سرور ها ارائه میشوند و به همین دلیل در بین تمامی مراجع دیگر،با کیفیت ترین نوع محسوب میشود؛البته با توجه به اینکه یکی از فاکتور های خرید ایده آل،قیمت مناسب است،سایتی که برای شما معرفی شد،به صرفه ترین و ارزان ترین خدمات را در عین با کیفیت بودن در سریع ترین زمان ممکن تحویل میدهد!

از طرفی برای اینکه با خرید غیر اصولی به پیجتان آسیب وارد نکنید میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان و مشاوران با تجربه ی سایت خرید فالوور اینستاگرام https://www.xn--mgbaaanvhpcdt8npbvj3aa47pnpia.com/‎ ارتباط برقرار کنید تا یک خرید مثبت،ایده آل و مفید را تجربه کنید.

  • 12
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی عسکری بیوگرافی علی عسکری سیاستمدار ایرانی

تاریخ تولد: ۱۳۳۷

محل تولد: دهق، اصفهان

حرفه: سیاستمدار، نظامی، مدیر ارشد اجرایی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آغاز فعالیت: ۱۳۶۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک، کارشناسی ارشد مدیریت، دکتری مهندسی صنایع - سیستم و بهره‌وری

ادامه
عبدالله دوم پادشاه اردن بیوگرافی عبدالله دوم پادشاه اردن به همراه عکس های خانواده اش

تاریخ تولد: ۳۰ ژانویه ۱۹۶۲ (۶۲ ساله)

محل تولد: عمان، اردن

سمت: پادشاه اردن (از سال ۱۹۹۹)

تاجگذاری: ۹ ژوئن ۲۰۰۰

ولیعهد: حسین بن عبدالله دوم

همسر: رانیا عبدالله (ازدواج ۱۹۹۳)

ادامه
زندگینامه امامزاده داوود زندگینامه امامزاده داوود در تهران

عنوان شده است که ایشان همراه با برخی از بستگان خود در همراه با امام رضا به ایران می آیند اما در منطقه شمال غربی تهران به شهادت رسیدند. مرقد ایشان در زمان صفویه ساخته شد و سپس در زمان فتحعلی شاه گسترش پیدا کرد. 

دلیل مرگ این امامزاده را به صورت دقیق نمی دانند اما براساس روایات بومیان آن منطقه مشخص می شود که وی همزمان با بستگان خود به همراه امام رضا به ایران می آیند که همزمان با امام ایشان نیز به شهادت رسیدند و سال شهادت را نیز به سال ۴۸۰ هجری قمری نسبت داده اند، البته باز هم باید اشاره کرد که این تاریخ دقیق نیست و تنها براساس شواهد محاسبه شده است. 

براساس آنچه مردم محلی می گویند، امامزاده داوود در آبادی کیگا که در نزدیکی روستای کن قرار دارد، شهید شده، همجنین برخی می گویند وی با همدستی فردی به اسم نجیم گبر و یکی از درویش های روستا به شهادت رسیده است. ز منظر دیگر قاتل این حضرت شخصی به نام محمود فرح‌زادی می باشد.

ادامه
کاظم نوربخش بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر کمدین ایرانی

تاریخ تولد: ۱ مهر ۱۳۵۵

محل تولد: بیجار، کردستان، ایران

حرفه: بازیگر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم انسانی

ادامه
جیمی ولز بیوگرافی جیمی ولز نابغه پشت ویکی پدیا

تاریخ تولد: ۷ اوت ۱۹۶۶

محل تولد: هانتسویل، آلاباما، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی، بریتانیایی

حرفه: موسس بنیاد ویکی مدیا

ثروت: ۱/۵ میلیون دلار

ادامه
مینا ساداتی بیوگرافی مینا ساداتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۱۰ آذر ۱۳۶۰

محل تولد: کاشان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون

تحصیلات: فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبای تهران

آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ تاکنون

ادامه
شاه نعمت الله ولی شاه نعمت الله ولی؛ عارف نامدار و شاعر پرآوازه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۴ ربیع الاول۷۳۱ هجری قمری

محل تولد: کوهبنان یا حلب سوریه

نام های دیگر: شاه نعمت‌الله، شاه نعمت‌الله ولی، رئیس‌السلسله

پیشه: فلسفه و تصوف

مکتب: عارف و تصوف

آثار: شرح لمعات، رساله‌های شاه نعمت‌الله ولی

ادامه
محمدرضا احمدی بیوگرافی محمدرضا احمدی؛ مجری و گزارشگری ورزشی تلویزیون

تاریخ تولد: ۵ دی ۱۳۶۱

محل تولد: تهران

حرفه: مجری تلویزیون

شروع فعالیت: سال ۱۳۸۲ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی حسابداری و تحصیل در رشته مدیریت ورزشی 

ادامه
رضا داوودنژاد بیوگرافی مرحوم رضا داوودنژاد

تاریخ تولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۹

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر

شروع فعالیت: ۱۳۶۵ تا ۱۴۰۲

تحصیلات: دیپلم علوم انسانی

درگذشت: ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

ادامه
ویژه سرپوش