دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۲۰:۳۱ - ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۱۶۷۸
اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی

آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟

اگر شما هم یکی از فعالین حوزه فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام هستید حتما در مورد بازار داغ خرید فالوور اینستاگرام چیزهایی شنیده اید.امروزه با فراگیر شدن کسب و کار های مجازی مراجع بسیاری هستند که این نوع خدمات را ارائه میدهند ولی همانطور که خودتان هم میدانید نظرات ضد و نقیضی در مورد مفید یا مضر بودن خرید فالوور وجود دارد و احتمالا شما هم بین خریدن یا نخریدن فالوور ها دودل و سردرگم هستید؛در این بین سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا خرید فالوور میتواند به پیج اینستاگرام آسیب بزند؟یا حتی شاید این سوال برایتان پیش بیاید که خرید این سرویس ها چه تاثیری در روند پیشرفت پیجتان خواهد داشت؟با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید تا پاسخ این سوالات را باهم دیگر بررسی کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام

آیا خرید فالوور اینستاگرام میتواند به پیجم آسیب بزند؟

مفید یا مضر بودن خرید فالوور به این بستگی دارد که شما فالوورها را از کجا و چگونه خریده باشید؛این موضوع تعیین میکند که خرید فالوور برایتان مفید خواهد بود یا بالعکس تاثیر منفی خواهد گذاشت.

اگر شما سرویس فالوور مد نظرتان را از یک مرجع نامعتبر خریداری کنید به احتمال زیاد با فالوور های بی کیفیتی مواجه خواهید شد که نه تنها باعث پیشرفت پیجتان نمی شوند بلکه ریل قطار پیشرفتتان را هم ویران خواهند کرد.

اما اگر این خرید را به شیوه ای اصولی و از یک مرجع معتبر مثل سایت خرید فالوور اینستا انجام دهید، نه تنها آسیبی به پیجتان وارد نخواهد شد،بلکه بسیار هم مفید واقع خواهد شد! چرا که با پرداخت وجه ناچیزی میتوانید تعداد زیادی دنبال کننده خریداری کنید،به تعبیر دیگر شما با خرید فالوور،پیشرفت پیجتان را نیز میخرید. برای ورود

البته موضوع خرید فالوور چیز جدیدی نیست و از چند سال قبل رواج پیدا کرده است،به نحوی که امروزه به عنوان یک خرید مهم و الزامی برای پیشرفت هر پیجی شناخته میشود (البته به شرطی که درست خرید کنید)؛به همین دلیل اکنون تمامی پیج هایی که در اینستاگرام به موفقیت دست یافته اند به احتمال خیلی زیاد چندین بار این خرید ها را انجام داده اند؛پس اگر شما هم میخواهید پیشرفت سریع پیجتان را تجربه کنید خرید فالوور میتواند یک گزینه ی عالی برای اینکار باشد.

در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا برخی از بهترین مزایای خرید فالوور را مختصرا بررسی کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

خرید فالوور اینستاگرام مزایای فراوانی دارد،البته در صورتی که شما سرویس با کیفیتی را از یک مرجع خوب خریده باشید؛پس با فرض اینکه شما سایت مطمئنی را برای خرید فالوور با کیفیت انتخاب کرده اید مزایای آن به شرح ذیل خواهد بود:

 (شاید فکر کنید که با خرید فالوور اینستاگرام فقط تعداد فالوور های پیجتان افزایش خواهد یافت اما بایستی گفت این تفکر درست نیست چرا که خرید فالوور با تاثیر روی عوامل متعدد و گوناگون،درآمد و آمار کلی پیج را هم افزایش خواهد داد).

۱)افزایش نرخ تعامل:

هنگامی که بعد از خرید این سرویس،تعداد فالوور های پیجتان ازدیاد پیدا کرد،نرخ تعامل پیجتان هم افزایش میابد؛اکنون الگوریتم های ساختاری اینستاگرام با توجه به بالا رفتن نرخ تعاملتان،پست هایتان را به افراد بیشتری نمایش خواهند داد.

برای اینکار اینستاگرام پست هایتان را وارد اکسپلور میکند همچنین ریلز هایی که در اینستاگرام منتشر کرده اید را در جایگاه بهتری قرار خواهند داد تا کاربران بیشتری آن ها را مشاهده کنند؛هرکسی که در این شبکه ی اجتماعی اندک فعالیتی داشته باشد میداند که وارد شدن به اکسپلور تا چقدر ممکن است در پیشرفت پیج مفید واقع شود.

از طرفی با افزایش نرخ تعامل،اینستاگرام جایگاه پیجتان را در قسمت جستجو (Search) ارتقا میدهد،یعنی اگر کاربران الفبایی مشابه با حروف آیدی پیج شما (یا هشتگ های پستتان) را جستجو کنند،پیجتان در جایگاه بالاتری نمایش داده خواهد شد.

همچنین یکی دیگر از عواملی که به نرخ تعامل بستگی دارد این است که اگر این نرخ فزونی یابد اینستاگرام پیج شما را در قسمت «پیشنهاد برای دانلود کردن» به کاربران جدید نمایش خواهد داد و این موضوع میتواند در پیشرفت پیج شما بسیار مفید باشد.

۲)افزایش اعتبار پیج:

همانطور که خودتان هم میدانید اعتبار هر پیج اینستاگرامی کاملا به تعداد فالوور های آن پیج بستگی دارد؛پس اگر شما پیجی با تعداد فالوور بالا داشته باشید اعتماد مخاطبین و فالوور هایتان را هم جلب خواهید کرد،به تعبیر دیگر با خرید فالوور،اعتماد کاربران را نیز خریداری میکنید.

جلب اعتماد کاربران آن جایی اهمیت پیدا میکند که شما بخواهید از طریق پیجتان کسب درآمد کنید؛برای مثال تصور کنید شما پیجی برای کسب و کار خودتان تاسیس کرده اید و به نحوی از طریق آن محصولات خود را میفروشید؛خب در این حالت اگر کاربران به پیجتان اعتماد کافی داشته باشند،تعداد سفارشات و فروش شما هم بالا میرود چرا که خریدار از اعتبار کسب و کار شما مطمئن خواهد بود.

افزایش اعتماد کاربران در هر شرایطی میتواند درآمد اکتسابی شما از پیجتان را افزایش دهد؛یک مثال دیگر برای این موضوع این است که بر فرض شما پیج های دیگر را تبلیغ کنید و از این طریق درآمد کسب کنید،در صورتی که فالوور هایتان به شما اعتماد داشته باشند،بازدهی تبلیغات پیجتان هم بیشتر میشود و به همین منوال درآمد شما هم بیشتر خواهد شد.

۳)محبوبیت:

اگر دوست دارید طرفداران زیادی پیدا کنید،مطرح شوید و در شبکه های اجتماعی محبوبیت پیدا کنید؛افزایش تعداد فالوور بهترین راه برای این کار است،از طرفی،چه راهی سریعتر از خرید فالوور میتواند این بازدهی را برایتان به ارمغان بیاورد؟

چرا که بعد از خرید فالوور با افزایش تعداد فالوور افراد بیشتری با شما و کارهایتان آشنا خواهند شد و این اولین قدم برای محبوب شدن در اینستاگرام میباشد.

۴)افزایش درآمد:

خب میزان درآمد شما از اینستاگرام به طور کامل به تعداد فالوور هایتان وابسته است؛حتی اگر فالوور های شما فعال هم نباشند باز هم تعداد زیاد این فالوور ها میتواند منبع درآمد خوبی برایتان باشد؛از همین رو اگر اشتیاق و خلاقیت کافی برای فعالیت در این فضا را داشته باشید با خرید این فالوور ها و فعالیت خودتان می توانید به درآمد خوبی برسید.

اما مزایای خرید فالوور زمانی برایتان اتفاق میوفتد که شما آنها را با آگاهی و از مرجع معتبری خریده باشید!چرا که در غیر این صورت ممکن است به نتیجه مطلوب خودتان نرسید؛پس با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله بهترین و معتبر ترین مرجع خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کنیم.  

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام کجاست؟

اگر بخواهیم مرجعی را معرفی کنیم که با خرید فالوور از آن تمامی مزایای ذکر شده در بالا را هم دریافت کنید سایت «خرید فالوور اینستاگرام» معتبر ترین مرجع برای این کار است؛چرا که سرویس های این سایت از قدرتمند ترین سرور ها ارائه میشوند و به همین دلیل در بین تمامی مراجع دیگر،با کیفیت ترین نوع محسوب میشود؛البته با توجه به اینکه یکی از فاکتور های خرید ایده آل،قیمت مناسب است،سایتی که برای شما معرفی شد،به صرفه ترین و ارزان ترین خدمات را در عین با کیفیت بودن در سریع ترین زمان ممکن تحویل میدهد!

از طرفی برای اینکه با خرید غیر اصولی به پیجتان آسیب وارد نکنید میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان و مشاوران با تجربه ی سایت خرید فالوور اینستاگرام https://www.xn--mgbaaanvhpcdt8npbvj3aa47pnpia.com/‎ ارتباط برقرار کنید تا یک خرید مثبت،ایده آل و مفید را تجربه کنید.

  • 12
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش