یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۶:۵۵ - ۱۶ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۰۸۰۰۲۲۴
حوادث

فیلم/ زخمی شدن شدید یک گردشگر براثر حمله ناگهانی شیر در باغ وحش

مرد جوانی که از پشت حفاظ آهنی باغ وحش مورد حمله یک شیر قرار گرفته بود از خطر گریخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مرد جوانی که در یکی از باغ وحش های کشور هندوراس و در پشت قفس شیرها دست به اقدامی احمقانه زده بود پس از آنکه مورد حمله یکی از شیرها قرار گرفت به شدت مجروح شد. این مرد که با وارد کردن دستش به قفس یک شیر قصد داشت این حیوان را تحریک کند مورد حمله آن قرار گرفت. در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی تهیه شده است لحظه وقوع حادثه را به تصویر می کشد.

در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که شیر در گوشه ای از قفس خود خوابیده است این مرد با تکان دادن دستش تلاش می کند تا توجه شیر را به سمت خود جلب کند. در ادامه ناگهان این شیر از جای خود بلند شده و به سمت مرد جوان حمله ور می شود.

این حادثه در باغ وحش " روزی والسر " در شهر تگوسیگالپا، پایتخت هندوراس رخ داد. در این ویدئو صدای یک زن شنیده می شود که خطاب به مرد جوان می گوید : " حرکت کرد، حرکت کرد. تو واقعا دیوانه ای." در حالی که شیر این مرد جوان را به عقب پرتاب کرد او تلاش کرد تا این حیوان را از پشت میله های قفس گیر بیاندازد. اقدام این جوان خام موجب شد تا او به طرز شدیدی از ناحیه دست مجروح شود. در ویدئوی منتشر شده او در حالی که در داخل یک خودرو نشسته جای دندان های عمیق شیر روی دستش که خون آلود شده است دیده می شود.

بنا به گزارش رسانه های محلی این خودرو در حال انتقال این مرد به بیمارستان بود.

گفتنی است؛ بنا به ادعای شاهدان عینی این جوان بدلیل استفاده از مشروبات الکلی حالت عادی نداشت.

  • 19
  • 5
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۱۱
جدیدترین
قدیمی ترین
عقل نباشه جون درعذابه
مشاهده کامنت های بیشتر