چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
۱۴:۴۸ - ۱۵ آذر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۹۰۰۱۳۳
هنر و سینما

فیلم/ ماجرای توهین بهاره رهنما به قوم لر و واکنش ها در شبکه اجتماعی!

_کاربران شبکه های اجتماعی پس از حرف ناپسندی که بهاره رهنما درباره قوم لُر زد، واکنش‌های خود را در قالب پست‌هایی منتشر کردند.

به گزارش سرنا نیوز، برنامه‌ای به نام شام ایرانی در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود که در آن بازیگران دور هم جمع می‌شوند، شام می‌پزند و امتیاز می‌گیرند. در جدیدترین قسمت این برنامه که به میزبانی بهاره رهنما پخش شد، این بازیگر در بخشی از صحبت هایش درباره دختران ایرانی می‌گوید: "دختران امروزی، سر و وضعشان مثل نیکول کیدمن است و طرز فکرشان لر"

همین صحبت‌ها و پخش این برنامه باعث واکنش کاربران در فضای مجازی شد و بهاره رهنما در همین باره و در جواب کاربران پستی را در صفحه مجازی خود منتشر کرد.

  • 21
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
خدا شاهده من بعنوان یک لر اصلا از این توهین ناراحت نشدم اما از این موضوع که اینجور اشخاصی که نه سواد دارن نه اخلاق ونه حتی از جهت هنری در بین هنرمندان جهان دسته بیستم هم محسوب نمیشن چرا تو کشور ما با وجود اینهمه دانشمند و عالم و انسانهای بسیار بزرگ اینجور ادمایی رو میشناسن اما اون همه بزرگ گمنام ومظلوم میمونن؟!!!!اگه وجود اون بزرگان در جامعه پررنگ بشه که وظیفه ی صدا وسیماست قطعا دیگه تصویر اینها در ذهن کمرگتر میشه...البته اگه بخوایم عمقی تر به مسئله نگاه کنیم باید فرهنگ علم گرایی و تلاش وکوشش بیاد جای فرهنگ توهم گرایی و تنبلی و....رو بگیره خود بخود این معزلات هم حل میشه...
اینجور حرفهایی رو من فقط تقصییر این نمیدونم بلکه ریشه در فرهنگ سبک مغزانه ای داره که در بسیاری از مردم کشورمون حاکمه و حتی بعضی ها توی مکالمات عادیشون به قومیتها مثل اب خوردن توهین میکنن به لر یه چیز میگن به ترک وعرب و...هم یه چیزایی دیگه، من یه لرم و جاهای مختلفی تو کشور زندگی کردم و واقعا تفاوت خاصی در منش واخلاق و طرز فکر و ...تو جاهای مختلف کشور ندیدم که یکی بخواد بر دیگری تکبر کنه!!!! واینا همت صدا وسیما رو میطلبه که دائما بیاد داخل شهرها و خانواده ها که این توهمات نسبت به همه ی اقوام رفع بشه و واقعا صدا وسیما به عنوان اولین ومهمترین رسانه توی دهه های گذشته مقصر اصلی این فرهنگهای غلطه
مشاهده کامنت های بیشتر