چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
۰۹:۱۹ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۱۲۰۲۱۰
هنر و سینما

فیلم | داریوش مهرجویی: در وزارت ارشاد تحصن می‌کنم؛ من را بکشید!

در پی جلوگیری سازمان سینمایی از اکران نوروزی فیلم سینمایی لامینور، تازه ترین اثر داریوش مهرجویی این کارگردان گفت که جلوی وزارت ارشاد تحصن خواهد کرد.

در پی حذف «لامینور» از اکران نوروزی با تصمیم سازمان سینمایی، داریوش مهرجویی دقایقی قبل ویدیوی در انتقاد از این تصمیم منتشر کرد.

این ویدیو توسط مهدی خرمدل(خبرنگار و مستندساز) منتشر شده و در آن مهرجویی به شدت از این تصمیم انتقاد و بر اکران نوروزی و آغاز نمایش فیلمش از هجدهم اسفند تاکید می‌کند.

مهرجویی گفت: من معترضم. این پروانه نمایش فیلم من است؟ این شیر نیست، گوشت نیست که بگویید تاریخش گذشته. شما به من پروانه نمایش دادید؛ چرا زیر قول خودتان می‌زنید. مردانه رفتار کنید. پشت پرده مثل اشباح حکم صادر می‌کنید. دیگر نمی‌توان تحمل می‌کنم. من می‌آیم و به همراه دستیارانم در وزارت ارشاد تحصن می‌کنم. تا حقم را نگیر ول نمی‌کنم. وزارت ارشاد؛ وزیر محترم! به حرف من گوش بده. من دیگر نمی‌توانم می‌خواهم بجنگم. بیایید بزنید من را بکشید. این سینه من. من را بکشید، ولی من حق را می‌گیرم.

  • 19
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۹
جدیدترین
قدیمی ترین
آفریییییییین درووووووود برشرفت!!!!!! حرف دل مردم ایران چه راحت حق رو ناحق میکنند به هر کسی به طریقی ظلم میکنند واقعا باید گریسسسست!!!!!!
مشاهده کامنت های بیشتر